Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
52 Stron V  « poprzednia 50 51 52  

Czerwiec / Lipiec 2004

> 
ez
piÄ…, 05 lis 2004 - 08:06
A co do Zymafluoru ja nie wierzę. Asi podawałam od 6 miesięca regularnie, zęby wyszły jak miała 3.5 miesiąca i nic to nie pomogło, moim kuzynom również. NAwet mam podejrzenie, że osłabił zęby
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post piÄ…, 05 lis 2004 - 08:06
Post #1021

A co do Zymafluoru ja nie wierzę. Asi podawałam od 6 miesięca regularnie, zęby wyszły jak miała 3.5 miesiąca i nic to nie pomogło, moim kuzynom również. NAwet mam podejrzenie, że osłabił zęby

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
Agusiao
piÄ…, 05 lis 2004 - 08:36
CYTAT(AguÅ›)
CYTAT(Agusiao)
AguÅ› co z naszym spotkaniem  :?:  :?:
Mam taki pomysł, żebyśmy w niedzielę spotkały się na spacerku. Mąż nas przywiezie a później odbierze. Myślałam o godzinie np. 13? Jeśli nie niedziela to przyszły piątek? Agusia fajne zdjęcia icon_biggrin.gif


Aguś niestety w niedzielę ja nie mogę icon_sad.gif MOże umówmy się na ten piątek co icon_question.gif icon_question.gif

CYTAT(kasiakorpik)
Tak i urzÄ…dzimy dzieciaczkom jedno wielkie przyjÄ™cie urodzinowe  


jestem jak najbardziej za icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Ez nie martw siÄ™ na wszystko przyjdzie czas
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post piÄ…, 05 lis 2004 - 08:36
Post #1022

CYTAT(AguÅ›)
CYTAT(Agusiao)
AguÅ› co z naszym spotkaniem  :?:  :?:
Mam taki pomysł, żebyśmy w niedzielę spotkały się na spacerku. Mąż nas przywiezie a później odbierze. Myślałam o godzinie np. 13? Jeśli nie niedziela to przyszły piątek? Agusia fajne zdjęcia icon_biggrin.gif


Aguś niestety w niedzielę ja nie mogę icon_sad.gif MOże umówmy się na ten piątek co icon_question.gif icon_question.gif

CYTAT(kasiakorpik)
Tak i urzÄ…dzimy dzieciaczkom jedno wielkie przyjÄ™cie urodzinowe  


jestem jak najbardziej za icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Ez nie martw siÄ™ na wszystko przyjdzie czas

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
moonk *
piÄ…, 05 lis 2004 - 08:39
ja też tak na szybko bo Emi nie chodzi do przedszkola i mało mi zostaje czasu na cokolwiek swojego...
poza tym chyba dysk pada więc jk już padnie to mnie trochę nie będzie!
monga zmierzyłam stópkę Ali icon_cool.gif je i jest 10,5 cm no .. icon_redface.gif
za spotkaniem we Wrocławiu jestem jak najbardziej... icon_wink.gif chętnie poznam Was osobiście icon_wink.gif tym bardziej że nasze bąble prawie z jednego dnia icon_wink.gif
ez może zrób sobie kontrolnie posiew pokarmu z tej piersi w której masz zapalenie... byłeś z tym u lakarza? mi chwilowo nie wracają te zapalenia wiem jakie to okropne...
Alisia ma na nóżkach takie drobne krosteczki przypominają gęsią skórkę, sa to takie placki szorstkie, kilka razy w jej kupce zauważyłam coś jakby pasemko krwi? kupy sama nie wiem jakie robi, jest na samej piersi i w sumie może są śluzowate ale nie mam żadnego odnośnika więc nie wiem, zamierzam dziś iść do doktorki... z Aliśką... jem nabiał bo tak jakoś strasznie liczyłam że jak już mam jedno dziecko ze skazą to uda się drugie bez ale sie chyba nie udało buuuu icon_cry.gif
serdecznie pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i ich mamusie...
moonk *


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 19:05
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 934

GG:


post piÄ…, 05 lis 2004 - 08:39
Post #1023

ja też tak na szybko bo Emi nie chodzi do przedszkola i mało mi zostaje czasu na cokolwiek swojego...
poza tym chyba dysk pada więc jk już padnie to mnie trochę nie będzie!
monga zmierzyłam stópkę Ali icon_cool.gif je i jest 10,5 cm no .. icon_redface.gif
za spotkaniem we Wrocławiu jestem jak najbardziej... icon_wink.gif chętnie poznam Was osobiście icon_wink.gif tym bardziej że nasze bąble prawie z jednego dnia icon_wink.gif
ez może zrób sobie kontrolnie posiew pokarmu z tej piersi w której masz zapalenie... byłeś z tym u lakarza? mi chwilowo nie wracają te zapalenia wiem jakie to okropne...
Alisia ma na nóżkach takie drobne krosteczki przypominają gęsią skórkę, sa to takie placki szorstkie, kilka razy w jej kupce zauważyłam coś jakby pasemko krwi? kupy sama nie wiem jakie robi, jest na samej piersi i w sumie może są śluzowate ale nie mam żadnego odnośnika więc nie wiem, zamierzam dziś iść do doktorki... z Aliśką... jem nabiał bo tak jakoś strasznie liczyłam że jak już mam jedno dziecko ze skazą to uda się drugie bez ale sie chyba nie udało buuuu icon_cry.gif
serdecznie pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i ich mamusie...

--------------------
emi (23. 05. 2001) i lali (23. 07. 2004)
ez
piÄ…, 05 lis 2004 - 08:59
Ja za spotkaniem we Wrocku jak najbardziej icon_smile.gif a powiedzcie szczerze, czy któreś z waszych dzieci waży więcej niż moje ???
Bo martwi mnie ta waga.
Zatem szukam dzieci ważących więcej niż 9 kg (jak podobna waga to też napiszcie)
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post piÄ…, 05 lis 2004 - 08:59
Post #1024

Ja za spotkaniem we Wrocku jak najbardziej icon_smile.gif a powiedzcie szczerze, czy któreś z waszych dzieci waży więcej niż moje ???
Bo martwi mnie ta waga.
Zatem szukam dzieci ważących więcej niż 9 kg (jak podobna waga to też napiszcie)

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
moonk *
piÄ…, 05 lis 2004 - 10:05
ewa 9 kg w 4,5 to 97 centyl czyli jak najbardziej okej
większość naszych dzieci jest dużo młodsza od Twojego Maćka
moonk *


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 19:05
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 934

GG:


post piÄ…, 05 lis 2004 - 10:05
Post #1025

ewa 9 kg w 4,5 to 97 centyl czyli jak najbardziej okej
większość naszych dzieci jest dużo młodsza od Twojego Maćka

--------------------
emi (23. 05. 2001) i lali (23. 07. 2004)
ez
piÄ…, 05 lis 2004 - 10:52
Ja mam powód do zmartwień bo mam niedoczynność tarczycy i boję się robić badania małemu, po urodzeniu było ok, ale ta waga mnie niepokoi kurcze
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post piÄ…, 05 lis 2004 - 10:52
Post #1026

Ja mam powód do zmartwień bo mam niedoczynność tarczycy i boję się robić badania małemu, po urodzeniu było ok, ale ta waga mnie niepokoi kurcze

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
skanna
piÄ…, 05 lis 2004 - 11:12
Drogie moje,
ponieważ pobiłyście wszelkie możliwe rekordy jeśli chodzi o długość wątku, sądzę, że czas rozpocząć nowy. Znajdziecie go tutaj
Listę stworzoną przez mamami przeklejam ku pamięci icon_smile.gif

pozdrawiam,
skanna, moderator podforum "Rok urodzenia 2004"
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post piÄ…, 05 lis 2004 - 11:12
Post #1027

Drogie moje,
ponieważ pobiłyście wszelkie możliwe rekordy jeśli chodzi o długość wątku, sądzę, że czas rozpocząć nowy. Znajdziecie go tutaj
Listę stworzoną przez mamami przeklejam ku pamięci icon_smile.gif

pozdrawiam,
skanna, moderator podforum "Rok urodzenia 2004"

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
> Czerwiec / Lipiec 2004
Start new topic
Reply to this topic
52 Stron V  « poprzednia 50 51 52
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 06:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama