Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !

> 
Patison
piÄ…, 01 sty 2010 - 13:10
Witam w Nowym icon_smile.gif
nie bede nic pisac o tym, jak spedzilam Sylwestra bo wstyd icon_redface.gif 43.gif 37.gif hihihii

co tam u Was?

aaa Madziu - wracajac do Ciebie......jak Ci nie minie to wracaj, nie ma co sie meczyc, wszedzie sie moze udac - ja w to wierze a dziecmi bym sie nie martwila, one sie wszedzie szybko aklimatyzuja icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post piÄ…, 01 sty 2010 - 13:10
Post #81

Witam w Nowym icon_smile.gif
nie bede nic pisac o tym, jak spedzilam Sylwestra bo wstyd icon_redface.gif 43.gif 37.gif hihihii

co tam u Was?

aaa Madziu - wracajac do Ciebie......jak Ci nie minie to wracaj, nie ma co sie meczyc, wszedzie sie moze udac - ja w to wierze a dziecmi bym sie nie martwila, one sie wszedzie szybko aklimatyzuja icon_wink.gif

--------------------


madziarex
piÄ…, 01 sty 2010 - 17:26
Heloł w Nowym Roku icon_smile.gif

Zdycham cały dzień , gniję w wyrku , teraz siedzę w piżamie ... hehehe
Kuba od wczoraj ma gorączkę , teraz mimo leków 38,5 icon_sad.gif

Bosko...
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post piÄ…, 01 sty 2010 - 17:26
Post #82

Heloł w Nowym Roku icon_smile.gif

Zdycham cały dzień , gniję w wyrku , teraz siedzę w piżamie ... hehehe
Kuba od wczoraj ma gorączkę , teraz mimo leków 38,5 icon_sad.gif

Bosko...

--------------------
madziarex
piÄ…, 01 sty 2010 - 17:27
Patison a co porabiałaś , że wstyd ??? icon_smile.gif
Ptysia pisz , bo CiÄ™ widzÄ™ icon_smile.gif- jak minÄ…Å‚ Sylwek??
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post piÄ…, 01 sty 2010 - 17:27
Post #83

Patison a co porabiałaś , że wstyd ??? icon_smile.gif
Ptysia pisz , bo CiÄ™ widzÄ™ icon_smile.gif- jak minÄ…Å‚ Sylwek??

--------------------
Mama Madzia
piÄ…, 01 sty 2010 - 21:26
A my po Sylwku dzis paaaadnięci 37.gif popisze juutro więc icon_smile.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post piÄ…, 01 sty 2010 - 21:26
Post #84

A my po Sylwku dzis paaaadnięci 37.gif popisze juutro więc icon_smile.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
sob, 02 sty 2010 - 18:34
wczoraj byłam słaba, bardzo słaba, chyba szampan i wino w duecie to niezbyt dobre połączenie:)

Dzisiaj byczymy się cały dzień w domu, chociaż mój mąż wrzucił w końcu 3 tony koksu do piwnicy icon_rolleyes.gif
Ale tak poza tym to snujemy się i zbieramy siły na poniedziałek, co by z powerem wystartować icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 02 sty 2010 - 18:34
Post #85

wczoraj byłam słaba, bardzo słaba, chyba szampan i wino w duecie to niezbyt dobre połączenie:)

Dzisiaj byczymy się cały dzień w domu, chociaż mój mąż wrzucił w końcu 3 tony koksu do piwnicy icon_rolleyes.gif
Ale tak poza tym to snujemy się i zbieramy siły na poniedziałek, co by z powerem wystartować icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
sob, 02 sty 2010 - 19:23
Witam NOWOROCZNIE icon_smile.gif Spełnienia wszystkich planów i marzen w Nowym Roku icon_smile.gif
Bylismy wczoraj z synkami w kinie na Arturze i ... bajka urywa się w najważniejszym momecie ze słowami "ciąg dalszy nastąpi" icon_sad.gif oczywiście obsługa kina nie potrafiła dzieciom odpowiedzieć kiedy ten ciąg dalszy... ehhh
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 02 sty 2010 - 19:23
Post #86

Witam NOWOROCZNIE icon_smile.gif Spełnienia wszystkich planów i marzen w Nowym Roku icon_smile.gif
Bylismy wczoraj z synkami w kinie na Arturze i ... bajka urywa się w najważniejszym momecie ze słowami "ciąg dalszy nastąpi" icon_sad.gif oczywiście obsługa kina nie potrafiła dzieciom odpowiedzieć kiedy ten ciąg dalszy... ehhh

--------------------
madziarex
nie, 03 sty 2010 - 08:55
Hop , hop !!! Co z resztą pań?? Balujecie jeszcze czy co?

Dawidek obiecałaś zdjęcia - pamiętasz ? nienie.gif 06.gif Npaisz coś więcej -co u Was po takim długim czasie?

Bonczek Ty to chyba masz dzisiaj 7 Sylwestra 04.gif 04.gif Wigilii miałaś tyle , to pewnie jeszcze balujesz obchodząc Nowy Rok icon_smile.gif Odezwij się icon_smile.gif

Ewaaa miałaś pisać- gdzieś Ty??

Dorotka z tymi filmami tak bywa-ciężko dziecku wyjaśnić , że ten "koniec" nie będzie za chwilę.... 21.gif Swoją drogą-fajny film??

Patison , Ptyśka , Madzia , Justin , Dorotka -dzieci zdrowe? Cholera u nas Kuba od Sylwestra ma non stop 38,5- 38,9 43.gif 32.gif Zaczęło się boskojutro lekarz i chyba L4- ciekawe tylko kto je weźmie...

Ten post edytował madziarex nie, 03 sty 2010 - 09:03
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 03 sty 2010 - 08:55
Post #87

Hop , hop !!! Co z resztą pań?? Balujecie jeszcze czy co?

Dawidek obiecałaś zdjęcia - pamiętasz ? nienie.gif 06.gif Npaisz coś więcej -co u Was po takim długim czasie?

Bonczek Ty to chyba masz dzisiaj 7 Sylwestra 04.gif 04.gif Wigilii miałaś tyle , to pewnie jeszcze balujesz obchodząc Nowy Rok icon_smile.gif Odezwij się icon_smile.gif

Ewaaa miałaś pisać- gdzieś Ty??

Dorotka z tymi filmami tak bywa-ciężko dziecku wyjaśnić , że ten "koniec" nie będzie za chwilę.... 21.gif Swoją drogą-fajny film??

Patison , Ptyśka , Madzia , Justin , Dorotka -dzieci zdrowe? Cholera u nas Kuba od Sylwestra ma non stop 38,5- 38,9 43.gif 32.gif Zaczęło się boskojutro lekarz i chyba L4- ciekawe tylko kto je weźmie...

--------------------
Patison
nie, 03 sty 2010 - 12:03
Witam niedzielnie.... icon_smile.gif
chlopaki aktualnie na silowni a potem zaliczaja aqua park icon_wink.gif najmlodszy spi a ja kawkuje, spiaca jestem niemozebnie i to codziennie icon_rolleyes.gif snu spokojnego i dlugiego mi trza!!!!

jutro ide chyba do tego szpitala ze skierowaniem podpytac co i jak...poza tym chlopaki ok, tzn Wi spoko ale Oktisa wciaz inhaluje dwa razy dziennie az do wizyty czyli do 11 stycznia - potem zobacze co dalej icon_wink.gif
wczoraj cala trojka moich mezczyzn wybrala sie na dwor w celu ulepienia balwana ale im nie wyszlo hehe icon_wink.gif
poza tym nic sie nie dzieje.....

Magda, a cos oprocz tempki jest Kubie?? zdrowia zycze! mieliscie juz nie chorowac 13.gif

Justin, baterie naladowane?? icon_smile.gif

Dorotko, tak totalnie urwana bajka ....koszmar icon_neutral.gif zazwyczaj jest tak, ze mozemy sie domyslec ze bedzie krecona kolejna czesc ale az tak urwane? nie fajnie icon_rolleyes.gif
nam sie moze w koncu uda z mezem isc w tym tygodniu na Avatar icon_biggrin.gif

Dawidek, nie znikaj znowu 32.gif to samo tyczy sie Bonczka i wiecznie podczytujacej Ptyski 32.gif
Ewaaaa, pisz a nie sie tam tylko nudzisz icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 12:03
Post #88

Witam niedzielnie.... icon_smile.gif
chlopaki aktualnie na silowni a potem zaliczaja aqua park icon_wink.gif najmlodszy spi a ja kawkuje, spiaca jestem niemozebnie i to codziennie icon_rolleyes.gif snu spokojnego i dlugiego mi trza!!!!

jutro ide chyba do tego szpitala ze skierowaniem podpytac co i jak...poza tym chlopaki ok, tzn Wi spoko ale Oktisa wciaz inhaluje dwa razy dziennie az do wizyty czyli do 11 stycznia - potem zobacze co dalej icon_wink.gif
wczoraj cala trojka moich mezczyzn wybrala sie na dwor w celu ulepienia balwana ale im nie wyszlo hehe icon_wink.gif
poza tym nic sie nie dzieje.....

Magda, a cos oprocz tempki jest Kubie?? zdrowia zycze! mieliscie juz nie chorowac 13.gif

Justin, baterie naladowane?? icon_smile.gif

Dorotko, tak totalnie urwana bajka ....koszmar icon_neutral.gif zazwyczaj jest tak, ze mozemy sie domyslec ze bedzie krecona kolejna czesc ale az tak urwane? nie fajnie icon_rolleyes.gif
nam sie moze w koncu uda z mezem isc w tym tygodniu na Avatar icon_biggrin.gif

Dawidek, nie znikaj znowu 32.gif to samo tyczy sie Bonczka i wiecznie podczytujacej Ptyski 32.gif
Ewaaaa, pisz a nie sie tam tylko nudzisz icon_wink.gif

--------------------


madziarex
nie, 03 sty 2010 - 13:41
Piszcie , piszcie , bo zniknÄ™ znowu 08.gif
Patison Kuba ma kaszel , boli go gardło i ma katar ( to tak , oprócz gorączki...) Masakra... M idzie z nim jutro do lekarza i ląduje na L4.

Poza tym oglądamy PP i wylegujemy się w wyrku- zaraz zmykam do chłopaków icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 03 sty 2010 - 13:41
Post #89

Piszcie , piszcie , bo zniknÄ™ znowu 08.gif
Patison Kuba ma kaszel , boli go gardło i ma katar ( to tak , oprócz gorączki...) Masakra... M idzie z nim jutro do lekarza i ląduje na L4.

Poza tym oglądamy PP i wylegujemy się w wyrku- zaraz zmykam do chłopaków icon_smile.gif

--------------------
Mama Madzia
nie, 03 sty 2010 - 17:42
Madzia, mam nadzieje, ze z Kubulkime, to nic groznego.Co to znaczy PP??? z rytmu polskiej Tv wypadłam;-)

U nas jeszcze chlopcy i ja jutro mamy wolne a od wtoorku jazda na całego czyli szkoła, praca....Oli nie moze sie juz doczekac to ga back to school 06.gif
ja troszke przerazona jestem bo zaczynam ciut nowy rozdzial, a mianowicie praca tylko w szkole niemal full time, ale musi byc dobrze icon_exclaim.gif

A my dzis niespodziewanie niemal zakupilismy sobie sofe narozna, no ale na delivery musimy czekac 11 tyg icon_rolleyes.gif sofy robione pod zamowienie wiec stad ten okres oczekiwania icon_rolleyes.gif

Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 17:42
Post #90

Madzia, mam nadzieje, ze z Kubulkime, to nic groznego.Co to znaczy PP??? z rytmu polskiej Tv wypadłam;-)

U nas jeszcze chlopcy i ja jutro mamy wolne a od wtoorku jazda na całego czyli szkoła, praca....Oli nie moze sie juz doczekac to ga back to school 06.gif
ja troszke przerazona jestem bo zaczynam ciut nowy rozdzial, a mianowicie praca tylko w szkole niemal full time, ale musi byc dobrze icon_exclaim.gif

A my dzis niespodziewanie niemal zakupilismy sobie sofe narozna, no ale na delivery musimy czekac 11 tyg icon_rolleyes.gif sofy robione pod zamowienie wiec stad ten okres oczekiwania icon_rolleyes.gif



--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
nie, 03 sty 2010 - 19:30
no wlasnie - co to PP?
Madzirko, daj znac co tam jutro po lekarzu...biedulek icon_sad.gif

MadziuM, no czekanie dluuugie ale jaka piekna ta sofa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

a my dzis zrobilismy rezerwacje na wyjazd zimowy 06.gif
jedziemy od 20 do 27 marca w Alpy austriackie icon_smile.gif bedzie tam tez moj brat ze swoja rodzinka icon_smile.gif zapowiada sie super! cale lata na desce nie jezdzilam i nie wiem czy sie znowu odwaze ale i tak sie ciesze hihi. Wiktorek zostanie zapisany do szkolki narciarskiej icon_smile.gif a zaraz obok naszego apartamantu jest podswietlony nocny tor saneczkowy - oj bedzie sie dzialo 03.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 19:30
Post #91

no wlasnie - co to PP?
Madzirko, daj znac co tam jutro po lekarzu...biedulek icon_sad.gif

MadziuM, no czekanie dluuugie ale jaka piekna ta sofa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

a my dzis zrobilismy rezerwacje na wyjazd zimowy 06.gif
jedziemy od 20 do 27 marca w Alpy austriackie icon_smile.gif bedzie tam tez moj brat ze swoja rodzinka icon_smile.gif zapowiada sie super! cale lata na desce nie jezdzilam i nie wiem czy sie znowu odwaze ale i tak sie ciesze hihi. Wiktorek zostanie zapisany do szkolki narciarskiej icon_smile.gif a zaraz obok naszego apartamantu jest podswietlony nocny tor saneczkowy - oj bedzie sie dzialo 03.gif

--------------------


Mama Madzia
nie, 03 sty 2010 - 19:37
Pati ale suuper plany na ferie zimowe icon_smile.gif na pewno bedzie sie wiele doobrego ni ciekawego działo icon_smile.gif

Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 19:37
Post #92

Pati ale suuper plany na ferie zimowe icon_smile.gif na pewno bedzie sie wiele doobrego ni ciekawego działo icon_smile.gif



--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
nie, 03 sty 2010 - 20:36
Madzia alew sofaaaaa icon_smile.gif Wow ! WARTO POCZEKAĆ icon_smile.gif

Patison fajowe plany icon_smile.gif)

Hehehe nie wiecie co to PP.........................................

................
.................. PiotruÅ› Pan icon_smile.gif)
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 03 sty 2010 - 20:36
Post #93

Madzia alew sofaaaaa icon_smile.gif Wow ! WARTO POCZEKAĆ icon_smile.gif

Patison fajowe plany icon_smile.gif)

Hehehe nie wiecie co to PP.........................................

................
.................. PiotruÅ› Pan icon_smile.gif)

--------------------
Patison
nie, 03 sty 2010 - 20:37
w zyciu bym sie nie domyslila icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 20:37
Post #94

w zyciu bym sie nie domyslila icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------


justin
nie, 03 sty 2010 - 22:02
Patison świetne zimowe ferie Wam się szykują.
madziarko, trzymam kciuki za Kubę. Moje dzieciaki uwielbiaja Piotrusia Pana z bajek-grajek. Plyta idzie prawie co dzień.
Mamo magdo sofa piękna. Ja szukam naroznika ale dotąd nic mnie nie zachwyciło. Też będziesz miała białą?

A co do baterii, to jakos dziwnie zmęczona jestem a nie wypoczęta.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 22:02
Post #95

Patison świetne zimowe ferie Wam się szykują.
madziarko, trzymam kciuki za Kubę. Moje dzieciaki uwielbiaja Piotrusia Pana z bajek-grajek. Plyta idzie prawie co dzień.
Mamo magdo sofa piękna. Ja szukam naroznika ale dotąd nic mnie nie zachwyciło. Też będziesz miała białą?

A co do baterii, to jakos dziwnie zmęczona jestem a nie wypoczęta.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
nie, 03 sty 2010 - 22:18
O kurcze madziu, ja tez bym na to nie wpadła 06.gif

justin, tak, tak bedziemy miec dokladnie taka jak na zdjęciu:-) troszke sie obawiam tej bieli przy dzieciach, ale damy rade , one juz wiedza co , gdzie można icon_smile.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 22:18
Post #96

O kurcze madziu, ja tez bym na to nie wpadła 06.gif

justin, tak, tak bedziemy miec dokladnie taka jak na zdjęciu:-) troszke sie obawiam tej bieli przy dzieciach, ale damy rade , one juz wiedza co , gdzie można icon_smile.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
pon, 04 sty 2010 - 06:36
śliczna jest, ta biel jest powalająca, ale ja bym się właśnie bała ze względu na dzieci icon_smile.gif
Ale widzę, że świadoma jesteś na co się szykujesz:)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 04 sty 2010 - 06:36
Post #97

śliczna jest, ta biel jest powalająca, ale ja bym się właśnie bała ze względu na dzieci icon_smile.gif
Ale widzę, że świadoma jesteś na co się szykujesz:)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
pon, 04 sty 2010 - 12:11
Madziu, moi chłopcy odpukać chorują rzadko icon_smile.gif w tym roku szkolnym jak na razie tylko raz i niech tak zostanie && icon_smile.gif Zdrowia dla Kubusia.

MamoMadziu sofa śliczna icon_smile.gif Z kolorem odważna jesteś icon_smile.gif Ja bym niezaryzykowała przy dwójce dzieci i dwóch psach icon_twisted.gif Też mamy plany na zakup narożnika, ale myslimy o jakiejś czekoladce icon_razz.gif

Co do fimu Artur - fajny, chłopcom sie podobała pierwsza część więc zabraliśmy ich i na drugą, ale niespodziewaliśmy sie takiego hmmm zakończenia.
Avatar podobał mi sie tak sobie, taka bajeczka z głębszym przesłaniem, jaki to obciach byc białym człowiekiem, bo wszystko tylko niszczy i mysli o sobie. Przysnęło mi sie na początku icon_redface.gif i kumpel stwierdził, że mszczę sie za to że on się zdrzemnął na "Księżycu w nowiu" (też nie polecam, chyba że ostatnie pół godziny, bo wcześniej to romansidło hihihi)

My też juz się szykujemy do ferii zimowych. Obkupiłam dziś chłopaków w kombinezony, bo na razie mieli po jednym a to stanowczo za mało. Musimy sie jeszcze rozejrzeć za kaskami dla nich i chyba dla nas, no i sprzętem. Ja raczej będę deske wypożyczać jak zwykle icon_wink.gif
Teraz w piątek wieczorem większą ekipą jak zwykle wybieramy się na "Parnassus"

A w sobotę urządzamy Kacperkowi imieniny w kręgielni icon_smile.gif

Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 04 sty 2010 - 12:11
Post #98

Madziu, moi chłopcy odpukać chorują rzadko icon_smile.gif w tym roku szkolnym jak na razie tylko raz i niech tak zostanie && icon_smile.gif Zdrowia dla Kubusia.

MamoMadziu sofa śliczna icon_smile.gif Z kolorem odważna jesteś icon_smile.gif Ja bym niezaryzykowała przy dwójce dzieci i dwóch psach icon_twisted.gif Też mamy plany na zakup narożnika, ale myslimy o jakiejś czekoladce icon_razz.gif

Co do fimu Artur - fajny, chłopcom sie podobała pierwsza część więc zabraliśmy ich i na drugą, ale niespodziewaliśmy sie takiego hmmm zakończenia.
Avatar podobał mi sie tak sobie, taka bajeczka z głębszym przesłaniem, jaki to obciach byc białym człowiekiem, bo wszystko tylko niszczy i mysli o sobie. Przysnęło mi sie na początku icon_redface.gif i kumpel stwierdził, że mszczę sie za to że on się zdrzemnął na "Księżycu w nowiu" (też nie polecam, chyba że ostatnie pół godziny, bo wcześniej to romansidło hihihi)

My też juz się szykujemy do ferii zimowych. Obkupiłam dziś chłopaków w kombinezony, bo na razie mieli po jednym a to stanowczo za mało. Musimy sie jeszcze rozejrzeć za kaskami dla nich i chyba dla nas, no i sprzętem. Ja raczej będę deske wypożyczać jak zwykle icon_wink.gif
Teraz w piątek wieczorem większą ekipą jak zwykle wybieramy się na "Parnassus"

A w sobotę urządzamy Kacperkowi imieniny w kręgielni icon_smile.gif



--------------------
madziarex
pon, 04 sty 2010 - 19:43
Hejkum.
Wpadam na chwilkÄ™ , bo po pracy jestem dzisiaj nieswoja.

Kuba nie ma zmian w oskrzelach , udało się bez antybiotyku ,ale kaszle ciągle , katar do pasa , zaropiałe , czerwone oba oczka i nadal gorączka icon_sad.gif To nam się rok skończył i zaczął drugi ...
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 04 sty 2010 - 19:43
Post #99

Hejkum.
Wpadam na chwilkÄ™ , bo po pracy jestem dzisiaj nieswoja.

Kuba nie ma zmian w oskrzelach , udało się bez antybiotyku ,ale kaszle ciągle , katar do pasa , zaropiałe , czerwone oba oczka i nadal gorączka icon_sad.gif To nam się rok skończył i zaczął drugi ...

--------------------
Mama Madzia
pon, 04 sty 2010 - 21:27
Dorotko, a dokad jedziecie na ferie?

Madziu-zdrówka, zdrówka dla Kubusia.

A my jutro zaczynamy kkołowrotek czyli powrot do rzeczywistości, czyli praca, szkola, przedszkoe. Oliwier nie moze sie doczekac pójscia do szkoły 06.gif Ja jutro rozpoczynam prace w nowej klasie, w tej szkole w ktorej byłam dotychczas z tymze inna klasa-maluszki. Trzymajcie kciukaski, plissss.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 04 sty 2010 - 21:27
Post #100

Dorotko, a dokad jedziecie na ferie?

Madziu-zdrówka, zdrówka dla Kubusia.

A my jutro zaczynamy kkołowrotek czyli powrot do rzeczywistości, czyli praca, szkola, przedszkoe. Oliwier nie moze sie doczekac pójscia do szkoły 06.gif Ja jutro rozpoczynam prace w nowej klasie, w tej szkole w ktorej byłam dotychczas z tymze inna klasa-maluszki. Trzymajcie kciukaski, plissss.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




> Zima , ÅšwiÄ™ta- Kwietniówki 2004 dadzÄ… radÄ™ !
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 21:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama