Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Drzwi dla kota

, coÅ› polecicie?
> , coÅ› polecicie?
Arwena.
nie, 30 sie 2009 - 11:19
Nocne wpuszczanie i wypuszczanie Dzwońca wkrótce wykończy mnie nerwowo. Wymyśliłam więc drzwiczki, żeby w razie nagłej i pilnej chęci wyjścia nie siadał mi na głowie, nie szarpał firan i nie wydawał denerwujących dźwięków budzących zawsze chętne do zabawy dziecko. icon_wink.gif Najchętniej wmontowałabym je w podpiwniczną szybę, oglądałam te drzwi jeno netowo, bo u mnie na wsi takich cudów nie uświadczysz. Czy ktoś miał, testował, może coś polecić?
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post nie, 30 sie 2009 - 11:19
Post #1

Nocne wpuszczanie i wypuszczanie Dzwońca wkrótce wykończy mnie nerwowo. Wymyśliłam więc drzwiczki, żeby w razie nagłej i pilnej chęci wyjścia nie siadał mi na głowie, nie szarpał firan i nie wydawał denerwujących dźwięków budzących zawsze chętne do zabawy dziecko. icon_wink.gif Najchętniej wmontowałabym je w podpiwniczną szybę, oglądałam te drzwi jeno netowo, bo u mnie na wsi takich cudów nie uświadczysz. Czy ktoś miał, testował, może coś polecić?

--------------------
everybody lies
Ika
nie, 30 sie 2009 - 14:15
Ja mam, ale w drzwiach łazienkowych, a nie w szybie... Są fajne, bo mają opcje zamykania. Znaczy, albo ustawiasz tak, że kot może wchodzić i wychodzić, albo może łazić tylko w jedną stronę (np. wróci do domu, ale już nie wyjdzie), albo blokada w obie strony.
Kupowałam via net, tam, gdzie zamawiam żarcie. Z Niemiec przyszło icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 30 sie 2009 - 14:15
Post #2

Ja mam, ale w drzwiach łazienkowych, a nie w szybie... Są fajne, bo mają opcje zamykania. Znaczy, albo ustawiasz tak, że kot może wchodzić i wychodzić, albo może łazić tylko w jedną stronę (np. wróci do domu, ale już nie wyjdzie), albo blokada w obie strony.
Kupowałam via net, tam, gdzie zamawiam żarcie. Z Niemiec przyszło icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Arwena.
pon, 31 sie 2009 - 11:56
Ika a wrzucisz mi linkÄ™?

Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 31 sie 2009 - 11:56
Post #3

Ika a wrzucisz mi linkÄ™?



--------------------
everybody lies
> Drzwi dla kota, coÅ› polecicie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 18:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama