Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
30 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Marcowo-kwietniowe brzdące 2011

, Jestesmy juz duzi i wszytsko chcemy robic sami
> , Jestesmy juz duzi i wszytsko chcemy robic sami
ania.m
pią, 15 lut 2013 - 15:17
Ale nam dzieciaki porosły!

Na szczęście na długość włosów już narzekać nie muszę - i muszę się pochwalić - od dwóch dni Dorotka pozwala sobie kitkę zrobić icon_biggrin.gif

Ten post edytował ania.m pią, 01 mar 2013 - 08:44
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post pią, 15 lut 2013 - 15:17
Post #61

Ale nam dzieciaki porosły!

Na szczęście na długość włosów już narzekać nie muszę - i muszę się pochwalić - od dwóch dni Dorotka pozwala sobie kitkę zrobić icon_biggrin.gif

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
corti
pią, 15 lut 2013 - 15:37
oj chyba Dorotka rządzi jeśli o długość włosów chodzi icon_smile.gif

A Zosia nor.alnie wyszła taka duża jak mój Oli icon_smile.gif

Marysia cud malina, a włosów jeszcze Ci sie odechce icon_smile.gif moja ma kręcone wcale czesać nie chce. Nie wiem czy jej nie podetnę

corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pią, 15 lut 2013 - 15:37
Post #62

oj chyba Dorotka rządzi jeśli o długość włosów chodzi icon_smile.gif

A Zosia nor.alnie wyszła taka duża jak mój Oli icon_smile.gif

Marysia cud malina, a włosów jeszcze Ci sie odechce icon_smile.gif moja ma kręcone wcale czesać nie chce. Nie wiem czy jej nie podetnę



--------------------


ania.m
pią, 15 lut 2013 - 15:43
U nas też kręcone i czesać mi nie pozwala ich. Jak związane to może nie widać. Grzywkę regularnie podcinamy.
U nas pomaga szampon Johnson&Johnson ułatwiający rozczesywanie. Ale czasem kołtuny okrutne się robią. Zwłaszcza jak dorzuci we włosy troszkę kaszki albo innego jedzenia 37.gif
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post pią, 15 lut 2013 - 15:43
Post #63

U nas też kręcone i czesać mi nie pozwala ich. Jak związane to może nie widać. Grzywkę regularnie podcinamy.
U nas pomaga szampon Johnson&Johnson ułatwiający rozczesywanie. Ale czasem kołtuny okrutne się robią. Zwłaszcza jak dorzuci we włosy troszkę kaszki albo innego jedzenia 37.gif

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
aniakuleczka
pią, 15 lut 2013 - 16:06
to i ja wklejam zdjęcie Helenki
włosy -ech, marzę o tym, żeby jej wreszcie urosly!!!



i spacerowe

nasza waga nadal poniżej 10kg
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pią, 15 lut 2013 - 16:06
Post #64

to i ja wklejam zdjęcie Helenki
włosy -ech, marzę o tym, żeby jej wreszcie urosly!!!



i spacerowe

nasza waga nadal poniżej 10kg


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
annad
pią, 15 lut 2013 - 18:26
ania.m kurcze albo mi padło na wzrok ale widze podobieństwo Dorotki i Zosi 06.gif

U nas dzis mierzenie i ważenie...89cm i 10,2kg ... jak urosła to troszke waga poszła w dół. Ostatnio Zosia bardzo duzo biega...chyba musze brac z niej przykład.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pią, 15 lut 2013 - 18:26
Post #65

ania.m kurcze albo mi padło na wzrok ale widze podobieństwo Dorotki i Zosi 06.gif

U nas dzis mierzenie i ważenie...89cm i 10,2kg ... jak urosła to troszke waga poszła w dół. Ostatnio Zosia bardzo duzo biega...chyba musze brac z niej przykład.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
Aneta 86
pią, 15 lut 2013 - 21:32
Oj dziewczynki już nie narzekajcie na brak włosów icon_wink.gif Popatrzcie na łysą glacę mojego dziedzica 04.gif Choć on często podkreśla że ma włosy tylko że małe 03.gif. No i w naszej łazience jest szczyt hipokryzji bo mamy szampon do włosów dla Kacperka 03.gif.

Fajowe te wszystkie nasze dzieci są. Cud miód i orzeszki 06.gif

Ja się ciągle martwię wagą Kacperka ale przy waszych kruszynkach to on sumo jest bo waży 12 kg a mierzy 85 cm.
Aneta 86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 438
Dołączył: pon, 19 lip 10 - 11:39
Skąd: Więcbork
Nr użytkownika: 33,730




post pią, 15 lut 2013 - 21:32
Post #66

Oj dziewczynki już nie narzekajcie na brak włosów icon_wink.gif Popatrzcie na łysą glacę mojego dziedzica 04.gif Choć on często podkreśla że ma włosy tylko że małe 03.gif. No i w naszej łazience jest szczyt hipokryzji bo mamy szampon do włosów dla Kacperka 03.gif.

Fajowe te wszystkie nasze dzieci są. Cud miód i orzeszki 06.gif

Ja się ciągle martwię wagą Kacperka ale przy waszych kruszynkach to on sumo jest bo waży 12 kg a mierzy 85 cm.

--------------------



darkowa
pią, 15 lut 2013 - 22:42
Ale my mamy śliczne dzieciaki!!! Siedze i gęba mi się do kompa śmieje. Aż małż na mnie dziwnie patrzy;-)
Dziewczynki są prześliczne, oj będą miały wzięcie, a Kacper...powalil mnie uśmiechem, no i zakochałam się w jego dołeczkach wub.gif Ja się takie robi Kochana? 08.gif I nie martw się wagą Gnyrka. Bartek też w okolicach 12 kg. No i nie wiem czy zauważyłaś, ale mamy tu niezły babiniec;-) Będą miały nasze chłopaki w czym wybierać 06.gif

agarad na zdjęciu w wannie można by wziąć Marysię za chłopaka, ale na ostatnim widać już ewidentnie, że to przecudnej urody mała panienka:-)
Helenka w tej kiecce - rozbrajająca!!! Poczekaj Ania, przyjdzie czas, że będziesz spóźniona plotła jej warkoczyki do szkoły icon_wink.gif
Dorotka cudna! Boski uśmiech na jednej fotce i mega skupienie na drugiej;-) No i faktycznie, jest na podium jeśli o owłosienie chodzi 06.gif Dałabym jej na tych zdjęciach ok. 3 latek.
Zośka na autku z tym rozkosmanym włosiem...no miodzio 06.gif I te usta!
darkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 581
Dołączył: śro, 17 lis 10 - 15:09
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 34,942




post pią, 15 lut 2013 - 22:42
Post #67

Ale my mamy śliczne dzieciaki!!! Siedze i gęba mi się do kompa śmieje. Aż małż na mnie dziwnie patrzy;-)
Dziewczynki są prześliczne, oj będą miały wzięcie, a Kacper...powalil mnie uśmiechem, no i zakochałam się w jego dołeczkach wub.gif Ja się takie robi Kochana? 08.gif I nie martw się wagą Gnyrka. Bartek też w okolicach 12 kg. No i nie wiem czy zauważyłaś, ale mamy tu niezły babiniec;-) Będą miały nasze chłopaki w czym wybierać 06.gif

agarad na zdjęciu w wannie można by wziąć Marysię za chłopaka, ale na ostatnim widać już ewidentnie, że to przecudnej urody mała panienka:-)
Helenka w tej kiecce - rozbrajająca!!! Poczekaj Ania, przyjdzie czas, że będziesz spóźniona plotła jej warkoczyki do szkoły icon_wink.gif
Dorotka cudna! Boski uśmiech na jednej fotce i mega skupienie na drugiej;-) No i faktycznie, jest na podium jeśli o owłosienie chodzi 06.gif Dałabym jej na tych zdjęciach ok. 3 latek.
Zośka na autku z tym rozkosmanym włosiem...no miodzio 06.gif I te usta!


--------------------
mikkowska
sob, 16 lut 2013 - 14:35
Ja przepraszam za nieobecnośc, ale przeprowadzka pochłonęła mnie całkowicie, a dziś piszę z Wieliczki (wiem w profilu jest nie zmienione, teraz mieszkamy 600 km od Wieliczki). Postanowiłam z moim Olkiem pojechać pkp do teściów. No to jesteśmy odnośnie tego co pisałyście...smoka Olek pozbył się w wakacje, jakoś się gdzieś zawieruszył i nawet odbyło się to bez jakichś większych scen. Śpi też jakoś od wakacji w normalnym łóżku,bo z łóżeczka zaczął wychodzić i baliśmy się, że na śpiocha sobie zrobi krzywdę. Czekamy aż zaśnie i wychodzimy, zawsze na zmianę, żeby nie było szoku, że jak kiedyś mamy nie będzie na noc, to żeby tata nie miał z nim problemów. Co do mleka, to butla jest rano i wieczorem zwykłe mleko UHT z kaszką, żeby głodny nie był. Lolek sam pije już z normalnej szklanki, wręcz trochę byłam zdziwiona jak weszłam po niego na salę (chodzi do żłobka od roku), że pije picie z butli a on już taki dorosły jest icon_smile.gif Rozmowny ten nasz syn, nie wstydzi się powtarzać nawet jak mu nie wychodzi za bardzo, codziennie nowe słowo dochodzi do jego słownika.

Nie będę pisać każdej z osobna, ale powiem ogółem, dziewuchy mamy przepiękne dzieciaki!!!!



Przepraszam za chaos, ale jestem jeszcze przyćpana po 10.,5 h podróży pociągiem icon_razz.gif
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post sob, 16 lut 2013 - 14:35
Post #68

Ja przepraszam za nieobecnośc, ale przeprowadzka pochłonęła mnie całkowicie, a dziś piszę z Wieliczki (wiem w profilu jest nie zmienione, teraz mieszkamy 600 km od Wieliczki). Postanowiłam z moim Olkiem pojechać pkp do teściów. No to jesteśmy odnośnie tego co pisałyście...smoka Olek pozbył się w wakacje, jakoś się gdzieś zawieruszył i nawet odbyło się to bez jakichś większych scen. Śpi też jakoś od wakacji w normalnym łóżku,bo z łóżeczka zaczął wychodzić i baliśmy się, że na śpiocha sobie zrobi krzywdę. Czekamy aż zaśnie i wychodzimy, zawsze na zmianę, żeby nie było szoku, że jak kiedyś mamy nie będzie na noc, to żeby tata nie miał z nim problemów. Co do mleka, to butla jest rano i wieczorem zwykłe mleko UHT z kaszką, żeby głodny nie był. Lolek sam pije już z normalnej szklanki, wręcz trochę byłam zdziwiona jak weszłam po niego na salę (chodzi do żłobka od roku), że pije picie z butli a on już taki dorosły jest icon_smile.gif Rozmowny ten nasz syn, nie wstydzi się powtarzać nawet jak mu nie wychodzi za bardzo, codziennie nowe słowo dochodzi do jego słownika.

Nie będę pisać każdej z osobna, ale powiem ogółem, dziewuchy mamy przepiękne dzieciaki!!!!



Przepraszam za chaos, ale jestem jeszcze przyćpana po 10.,5 h podróży pociągiem icon_razz.gif


--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
mikkowska
sob, 16 lut 2013 - 14:38
tu wizyta u Aneczki w Poznaniu Olek z Zosią




Olek z radości, że ma okazję pogrzebać w liściach aż się opluł icon_smile.gif



a tutaj z tatą



Ten post edytował mikkowska sob, 16 lut 2013 - 14:41
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post sob, 16 lut 2013 - 14:38
Post #69

tu wizyta u Aneczki w Poznaniu Olek z Zosią




Olek z radości, że ma okazję pogrzebać w liściach aż się opluł icon_smile.gif



a tutaj z tatą



--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
annad
sob, 16 lut 2013 - 19:50
Daria jaka przeprowadzka icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Jakis czas temu dzwoniłas ale mam skopany telefon i widzę , że ktoś dzwonił po czasie. Przychodzi mi info, że mam nieodebrane połączenie. Jak mi naprawią to sie odezwę. Daria pamiętasz jak Olek z Zosia urządzili scene mega płaczu o piłkę...piłek dookoła pełno ale nasze maluchy chciały akurat ta samą 06.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post sob, 16 lut 2013 - 19:50
Post #70

Daria jaka przeprowadzka icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Jakis czas temu dzwoniłas ale mam skopany telefon i widzę , że ktoś dzwonił po czasie. Przychodzi mi info, że mam nieodebrane połączenie. Jak mi naprawią to sie odezwę. Daria pamiętasz jak Olek z Zosia urządzili scene mega płaczu o piłkę...piłek dookoła pełno ale nasze maluchy chciały akurat ta samą 06.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
mikkowska
sob, 16 lut 2013 - 21:43
Jeszcze wtedy nie był takim łobuzem, dziś kuzynce wyrwał garść włosów... Ręce mi opadają. Z tą piłką to też numer, żadne ustąpić nie chciało. Aniu przeprowadziliśmy się na nowe mieszkanie, większe, niżej, wyższy standard a te same pieniążki. Mam nadzieję, że nastepna przeprowadzka będzie na nasze własne, bo ileż.można się błąkać po cudzym.
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post sob, 16 lut 2013 - 21:43
Post #71

Jeszcze wtedy nie był takim łobuzem, dziś kuzynce wyrwał garść włosów... Ręce mi opadają. Z tą piłką to też numer, żadne ustąpić nie chciało. Aniu przeprowadziliśmy się na nowe mieszkanie, większe, niżej, wyższy standard a te same pieniążki. Mam nadzieję, że nastepna przeprowadzka będzie na nasze własne, bo ileż.można się błąkać po cudzym.

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
annad
nie, 17 lut 2013 - 18:05
A myślałam, że do Wieliczki...miałybysmy bliżej do siebie 32.gif Jak już się urządzicie to poprosze o pare fotek a najlepiej filmik icon_smile.gif
A tu filmik jak Zosia sama je...może raczej smakuje bo na łyżke za wiele nie nabiera icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=64rKUzLz9jw...eature=youtu.be
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post nie, 17 lut 2013 - 18:05
Post #72

A myślałam, że do Wieliczki...miałybysmy bliżej do siebie 32.gif Jak już się urządzicie to poprosze o pare fotek a najlepiej filmik icon_smile.gif
A tu filmik jak Zosia sama je...może raczej smakuje bo na łyżke za wiele nie nabiera icon_smile.gif
https://www.youtube.com/watch?v=64rKUzLz9jw...eature=youtu.be

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
darkowa
wto, 19 lut 2013 - 16:55
Pięknie sobie Zośka radzi!!! Wie co ma robić, jak ma trzymać łychę, a że nie zawsze się nabierze...trudno;-)

A mój Bartek za choinkę nie potrafi załapać picia z normalnego kubka. Otwiera buźkę, ale cały się oblewa. Próbujemy w wannie przy kąpieli, ale licho nam to idzie. Uparte to moje dziecię. Jak sobie coś zakoduje w głowie to ciężko to zmienić. Jak daję mu picie w kubku to prosi, żeby mu dać bidon.

PS. JA CHCĘ WIOSNĘ!!!!!
darkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 581
Dołączył: śro, 17 lis 10 - 15:09
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 34,942




post wto, 19 lut 2013 - 16:55
Post #73

Pięknie sobie Zośka radzi!!! Wie co ma robić, jak ma trzymać łychę, a że nie zawsze się nabierze...trudno;-)

A mój Bartek za choinkę nie potrafi załapać picia z normalnego kubka. Otwiera buźkę, ale cały się oblewa. Próbujemy w wannie przy kąpieli, ale licho nam to idzie. Uparte to moje dziecię. Jak sobie coś zakoduje w głowie to ciężko to zmienić. Jak daję mu picie w kubku to prosi, żeby mu dać bidon.

PS. JA CHCĘ WIOSNĘ!!!!!

--------------------
sensymilia
wto, 19 lut 2013 - 22:17
cześć Dziewczynki....
do wiosny jeszcze jakiś czas....napewno do urodzin Hanki bo ona pierwszodniowowiosnowa icon_razz.gif

u nas jak zwykle zamieszanie praca-dom...teraz po 3dniowym maratonie mam 3 dni wolnego ale co to za wolne jak małż w pracy....

pochwalę się hankowym techno tańcem icon_razz.gif
https://imageshack.us/clip/my-videos/39/b36...yhgtccqpha.mp4/
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post wto, 19 lut 2013 - 22:17
Post #74

cześć Dziewczynki....
do wiosny jeszcze jakiś czas....napewno do urodzin Hanki bo ona pierwszodniowowiosnowa icon_razz.gif

u nas jak zwykle zamieszanie praca-dom...teraz po 3dniowym maratonie mam 3 dni wolnego ale co to za wolne jak małż w pracy....

pochwalę się hankowym techno tańcem icon_razz.gif
https://imageshack.us/clip/my-videos/39/b36...yhgtccqpha.mp4/

--------------------


annad
wto, 19 lut 2013 - 22:18
darkowa daj Bartkowi trochę czasu...zobaczysz jak pewnego dnia Cie zadziwi i będzie pił z kubka. Zosia nibu umie pic ale tez zdarza jej się trafić tym co ma w kubku na bluzkę, spodnie, podłogę itp 06.gif

A co do wiosny to i ja poproszę.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 19 lut 2013 - 22:18
Post #75

darkowa daj Bartkowi trochę czasu...zobaczysz jak pewnego dnia Cie zadziwi i będzie pił z kubka. Zosia nibu umie pic ale tez zdarza jej się trafić tym co ma w kubku na bluzkę, spodnie, podłogę itp 06.gif

A co do wiosny to i ja poproszę.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
annad
wto, 19 lut 2013 - 22:21
sensymilia rewelacja ten filmik icon_exclaim.gif Napatrzec się nie mogę...najlepsza poza to jak Hanka podeszła bliżej aparatu, zgieła kolana, ręce do środka i ten luzacki ruch...SUPER icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 19 lut 2013 - 22:21
Post #76

sensymilia rewelacja ten filmik icon_exclaim.gif Napatrzec się nie mogę...najlepsza poza to jak Hanka podeszła bliżej aparatu, zgieła kolana, ręce do środka i ten luzacki ruch...SUPER icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
sensymilia
wto, 19 lut 2013 - 22:39
hhehehehe ale to krojona wersja.... icon_razz.gif ona jak tylko usłyszy coś co jej podpadnie do gustu to szaleństwo na całego icon_smile.gif
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post wto, 19 lut 2013 - 22:39
Post #77

hhehehehe ale to krojona wersja.... icon_razz.gif ona jak tylko usłyszy coś co jej podpadnie do gustu to szaleństwo na całego icon_smile.gif

--------------------


agarad
wto, 19 lut 2013 - 22:56
buuu u mnie Hanka nie chce sie załadować icon_wink.gif idę kombinować - dobrej nocki!!!
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 19 lut 2013 - 22:56
Post #78

buuu u mnie Hanka nie chce sie załadować icon_wink.gif idę kombinować - dobrej nocki!!!

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

annad
śro, 20 lut 2013 - 09:00
I dziś z rana puściłam Hankę...od razu lepiej sie wstaje...Ona jest niemozliwa icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post śro, 20 lut 2013 - 09:00
Post #79

I dziś z rana puściłam Hankę...od razu lepiej sie wstaje...Ona jest niemozliwa icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
corti
śro, 20 lut 2013 - 13:46
haha Hanka rządzi icon_smile.gif królowa parkietu
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 20 lut 2013 - 13:46
Post #80

haha Hanka rządzi icon_smile.gif królowa parkietu

--------------------


> Marcowo-kwietniowe brzdące 2011, Jestesmy juz duzi i wszytsko chcemy robic sami
Start new topic
Reply to this topic
30 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 09 maj 2024 - 05:06
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama