Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Garnki Zeptera - warto czy nie?

> 
jl101
czw, 07 paź 2004 - 10:58
myslimy od dawna o garnkach zeptera, ma ktos? znacie kogos kto ma?
warto kupowac te zestawy, czy lepiej samemu powybierac sobie elementy? zastanawia mnie funkcjonalnosc tych misek, miseczek, plastikowych pokrywek.
pozdr
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post czw, 07 paź 2004 - 10:58
Post #1

myslimy od dawna o garnkach zeptera, ma ktos? znacie kogos kto ma?
warto kupowac te zestawy, czy lepiej samemu powybierac sobie elementy? zastanawia mnie funkcjonalnosc tych misek, miseczek, plastikowych pokrywek.
pozdr
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
agabr
pią, 08 paź 2004 - 09:55
jl ja mam garnki , miski i szybkowar, dostalam , pewnie sama bym sobie nie kupila , zalety to -nie przypala sie, latwo sie myja, dlugo trzymaja cieplo no i szybkowar znacznie skraca czas gotowania.B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pią, 08 paź 2004 - 09:55
Post #2

jl ja mam garnki , miski i szybkowar, dostalam , pewnie sama bym sobie nie kupila , zalety to -nie przypala sie, latwo sie myja, dlugo trzymaja cieplo no i szybkowar znacznie skraca czas gotowania.B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
midia
sob, 09 paź 2004 - 10:37
Ja prawie kupiłam cały zestaw, ale zostałam tylko przy patelni. Oczywiście garnki są rewelacyjne, ale na rynku można kupić prawie podobne za ok 500 zł. Różnica niezła, co?
Oczywiście jestem właścicielką takiego zestawu (bez szybkowara) i używam totalnie wszystkiego.
Zalety:
- można gotować warzywa bez wody (zachowują swój naturalny smak i kolor- pychota)
- mięso bez tłuszczu (jest soczyste i smaczne - doprawiam zawsze na końcu)
- można gotować na parze (masz sitko w zestawie)
- można gotować wielowarstwowo, wielopoziomowo od razu cały obiad (ale to się najbardziej sprawdza jak gotuję nowalijki - krótszy czas gotowania) co dość istotne jest jak masz kuchnię elektryczną
- świetnie się czyszczą, nic nie przypalam - wszystko gotuję pod przykryciem co jest z kolei istotne na wszelkie niepotrzebne osady tłuszczu czy pary w kuchni, oraz niepotrzebnych zapachów.
- poza tym nie tracę ciepła, jeśli mam gary zakryte pokrywkami
- są trwałe
- Å‚adnie wyglÄ…dajÄ…;-)
- chyba nie umiałabym już gotować w zwykłych garkach;-)

Przy kuchni elektrycznej stosuję trick, że rozgrzewam potrawę na 5 czy 6 skali ciepła, ale dogotowuję ją zawsze na 1 lub 2 - więc oszczędność na maksa;-)

Ja jestem zachwycona i naprawdę specjalnie wielkiej różnicy nie ma jeśli chodzi o Zeptera a inne garnki ze stali szlachetnej z grubym dnem równie dobrej firmy. Ja mam cały zestaw garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce. Podaję też często obiad prosto z garnka, tzn. stawiam garnek na przykrywce (są do tego dostosowane) na stole i mam o wiele mniej mycia jeśli nie muszę przekładać do salaterek i miseczek. Poza tym są dłużej cieplejsze gdyby ktoś chciał dokładkę i ładnie wyglądają na stole;-) No chyba, że mam obiad proszony więc wtedy już nie robię takiej ekstrawagancji;-))

Ja polecam, skoro chcesz je wykorzystać prawidłowo. Bo jeśli mają służyć do zwykłego "polskiego" gotowania to troszkę szkoda kasy.. ale jeśli lubisz eksperymentować ze zdrową smaczną kuchnią to nie ma nic lepszego;-)

Pozdrawiam!
midia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 591
Dołączył: nie, 31 sie 03 - 10:27
Nr użytkownika: 1,022




post sob, 09 paź 2004 - 10:37
Post #3

Ja prawie kupiłam cały zestaw, ale zostałam tylko przy patelni. Oczywiście garnki są rewelacyjne, ale na rynku można kupić prawie podobne za ok 500 zł. Różnica niezła, co?
Oczywiście jestem właścicielką takiego zestawu (bez szybkowara) i używam totalnie wszystkiego.
Zalety:
- można gotować warzywa bez wody (zachowują swój naturalny smak i kolor- pychota)
- mięso bez tłuszczu (jest soczyste i smaczne - doprawiam zawsze na końcu)
- można gotować na parze (masz sitko w zestawie)
- można gotować wielowarstwowo, wielopoziomowo od razu cały obiad (ale to się najbardziej sprawdza jak gotuję nowalijki - krótszy czas gotowania) co dość istotne jest jak masz kuchnię elektryczną
- świetnie się czyszczą, nic nie przypalam - wszystko gotuję pod przykryciem co jest z kolei istotne na wszelkie niepotrzebne osady tłuszczu czy pary w kuchni, oraz niepotrzebnych zapachów.
- poza tym nie tracę ciepła, jeśli mam gary zakryte pokrywkami
- są trwałe
- Å‚adnie wyglÄ…dajÄ…;-)
- chyba nie umiałabym już gotować w zwykłych garkach;-)

Przy kuchni elektrycznej stosuję trick, że rozgrzewam potrawę na 5 czy 6 skali ciepła, ale dogotowuję ją zawsze na 1 lub 2 - więc oszczędność na maksa;-)

Ja jestem zachwycona i naprawdę specjalnie wielkiej różnicy nie ma jeśli chodzi o Zeptera a inne garnki ze stali szlachetnej z grubym dnem równie dobrej firmy. Ja mam cały zestaw garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce. Podaję też często obiad prosto z garnka, tzn. stawiam garnek na przykrywce (są do tego dostosowane) na stole i mam o wiele mniej mycia jeśli nie muszę przekładać do salaterek i miseczek. Poza tym są dłużej cieplejsze gdyby ktoś chciał dokładkę i ładnie wyglądają na stole;-) No chyba, że mam obiad proszony więc wtedy już nie robię takiej ekstrawagancji;-))

Ja polecam, skoro chcesz je wykorzystać prawidłowo. Bo jeśli mają służyć do zwykłego "polskiego" gotowania to troszkę szkoda kasy.. ale jeśli lubisz eksperymentować ze zdrową smaczną kuchnią to nie ma nic lepszego;-)

Pozdrawiam!

--------------------
Szczęśliwa mama Pawełka ur. 12.03.2004 :-)
Iva
sob, 09 paź 2004 - 14:46
[quote="decy"]Ja prawie kupiłam cały zestaw, ale zostałam tylko przy patelni. Oczywiście garnki są rewelacyjne, ale na rynku można kupić prawie podobne za ok 500 zł. Różnica niezła, co?

Ja jestem zachwycona i naprawdę specjalnie wielkiej różnicy nie ma jeśli chodzi o Zeptera a inne garnki ze stali szlachetnej z grubym dnem równie dobrej firmy. Ja mam cały zestaw garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce.

A gdzie można kupic te które Ty masz?? Albo podobne?
Iva


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pią, 08 paź 04 - 12:52
SkÄ…d: 44 wyspy
Nr użytkownika: 2,167




post sob, 09 paź 2004 - 14:46
Post #4

[quote="decy"]Ja prawie kupiłam cały zestaw, ale zostałam tylko przy patelni. Oczywiście garnki są rewelacyjne, ale na rynku można kupić prawie podobne za ok 500 zł. Różnica niezła, co?

Ja jestem zachwycona i naprawdę specjalnie wielkiej różnicy nie ma jeśli chodzi o Zeptera a inne garnki ze stali szlachetnej z grubym dnem równie dobrej firmy. Ja mam cały zestaw garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce.

A gdzie można kupic te które Ty masz?? Albo podobne?
midia
sob, 09 paź 2004 - 14:52
Iva pierwsze garnki kupiłam we Wrocławiu jakieś 6 lat temu za ok 500 złotych w normalnym sklepie z naczyniami ze stali szlachetnej. Firmy teraz nie pamiętam bo zostawiłam cały ten sprzęt mojej mamie.

Natomiast garnki BergHOFF kupiliśmy w Zielonej Górze na placu za niecałe 400 złotych ponad rok temu (przeprowadzałam się właśnie);-)))

Widziałam też na placu we Wrocławiu, ale nie pytałam o cenę.

Szukaj na placach. Mnóstwo ludzi przywozi i z tego żyje. Tylko nie daj się oszukać co do ceny.. Albo pojedź na zakupy do Niemiec;-)

Teraz mało chodzę po sklepach, żeby nie chorować- zasiłek wychowawczy to zbyt mało by poszaleć.. ech.

pozdrawiam!
midia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 591
Dołączył: nie, 31 sie 03 - 10:27
Nr użytkownika: 1,022




post sob, 09 paź 2004 - 14:52
Post #5

Iva pierwsze garnki kupiłam we Wrocławiu jakieś 6 lat temu za ok 500 złotych w normalnym sklepie z naczyniami ze stali szlachetnej. Firmy teraz nie pamiętam bo zostawiłam cały ten sprzęt mojej mamie.

Natomiast garnki BergHOFF kupiliśmy w Zielonej Górze na placu za niecałe 400 złotych ponad rok temu (przeprowadzałam się właśnie);-)))

Widziałam też na placu we Wrocławiu, ale nie pytałam o cenę.

Szukaj na placach. Mnóstwo ludzi przywozi i z tego żyje. Tylko nie daj się oszukać co do ceny.. Albo pojedź na zakupy do Niemiec;-)

Teraz mało chodzę po sklepach, żeby nie chorować- zasiłek wychowawczy to zbyt mało by poszaleć.. ech.

pozdrawiam!

--------------------
Szczęśliwa mama Pawełka ur. 12.03.2004 :-)
agabr
sob, 09 paź 2004 - 17:21
A tak z ciekawosci powiedzcie mi ile kosztuja te garnki co mi je tesciowa ?B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post sob, 09 paź 2004 - 17:21
Post #6

A tak z ciekawosci powiedzcie mi ile kosztuja te garnki co mi je tesciowa ?B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Tobatka
sob, 09 paź 2004 - 17:26
Moja mama ma komplet Zeptera - kilka garnków + miski + noże icon_wink.gif

Ja jestem nimi zachwycona, mama również icon_wink.gif I zamierzam sobie kiedyś takie kupić (tzn za lat wiele, jak już będzie mnie na nie stać) icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post sob, 09 paź 2004 - 17:26
Post #7

Moja mama ma komplet Zeptera - kilka garnków + miski + noże icon_wink.gif

Ja jestem nimi zachwycona, mama również icon_wink.gif I zamierzam sobie kiedyś takie kupić (tzn za lat wiele, jak już będzie mnie na nie stać) icon_wink.gif
midia
sob, 09 paź 2004 - 19:06
A przy okazji czy któraś z Was jeździ na zakupy do Niemiec?
Mam pytanie:
Czy można z małym dzieckiem przejechać przez granicę mając tylko metrykę? Czy trzeba mieć paszport dla dziecka?

Dzisiaj koleżanka była na zakupach i kupiła mnóstwo dobrej chemii za grosze.. ech.

pozdrawiam!

ps. ja wiem, że nie w temacie ale bardzo proszę... ;-))) Nie wycinać;-)))
midia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 591
Dołączył: nie, 31 sie 03 - 10:27
Nr użytkownika: 1,022




post sob, 09 paź 2004 - 19:06
Post #8

A przy okazji czy któraś z Was jeździ na zakupy do Niemiec?
Mam pytanie:
Czy można z małym dzieckiem przejechać przez granicę mając tylko metrykę? Czy trzeba mieć paszport dla dziecka?

Dzisiaj koleżanka była na zakupach i kupiła mnóstwo dobrej chemii za grosze.. ech.

pozdrawiam!

ps. ja wiem, że nie w temacie ale bardzo proszę... ;-))) Nie wycinać;-)))

--------------------
Szczęśliwa mama Pawełka ur. 12.03.2004 :-)
amo
sob, 09 paź 2004 - 20:15
CYTAT(decy)
- można gotować warzywa bez wody (zachowują swój naturalny smak i kolor- pychota)
- mięso bez tłuszczu (jest soczyste i smaczne - doprawiam zawsze na końcu)
garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce.

Kidys marzylam o Zepterze, a teraz napalilam sie na ten BergHOFF. Jakos tylko nie wyobrazam sobie tego gotowania bez wody... rzeczywiscie wrzucasz ziemniaki czy groszek na dno garnka i stawiasz na plyte? I jak szybko gotuja Ci sie te przykladowe ziemniaki? A co z ryzem - nie przywiera?
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post sob, 09 paź 2004 - 20:15
Post #9

CYTAT(decy)
- można gotować warzywa bez wody (zachowują swój naturalny smak i kolor- pychota)
- mięso bez tłuszczu (jest soczyste i smaczne - doprawiam zawsze na końcu)
garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce.

Kidys marzylam o Zepterze, a teraz napalilam sie na ten BergHOFF. Jakos tylko nie wyobrazam sobie tego gotowania bez wody... rzeczywiscie wrzucasz ziemniaki czy groszek na dno garnka i stawiasz na plyte? I jak szybko gotuja Ci sie te przykladowe ziemniaki? A co z ryzem - nie przywiera?

--------------------



Okruszek (+2010)
Ika
sob, 09 paź 2004 - 20:21
Ja mam garnek BegrHOFFa do gotowania na parze, z dwoma sitkami. Mięso wstawiam wcześniej, a gdy się podgotuje, dokładam drugie sitko z warzywami, które oczywiście gotują się szybciej.
Jacobina ma prawie wszystkie gary z zestawu icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 09 paź 2004 - 20:21
Post #10

Ja mam garnek BegrHOFFa do gotowania na parze, z dwoma sitkami. Mięso wstawiam wcześniej, a gdy się podgotuje, dokładam drugie sitko z warzywami, które oczywiście gotują się szybciej.
Jacobina ma prawie wszystkie gary z zestawu icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Iva
sob, 09 paź 2004 - 21:09
CYTAT(decy)
A przy okazji czy któraÅ› z Was jeździ na zakupy do Niemiec?  
Mam pytanie:
Czy można z małym dzieckiem przejechać przez granicę mając tylko metrykę? Czy trzeba mieć paszport dla dziecka?

Dzisiaj koleżanka była na zakupach i kupiła mnóstwo dobrej chemii za grosze.. ech.

pozdrawiam!

ps. ja wiem, że nie w temacie ale bardzo proszę... icon_wink.gif)) Nie wycinać;-)))


ja chodze z moja corka na dowod osobisty, ale mam stary więc corka jest wpisana. Jesli masz nowy to nie wiem jak to jest:(
Iva


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pią, 08 paź 04 - 12:52
SkÄ…d: 44 wyspy
Nr użytkownika: 2,167




post sob, 09 paź 2004 - 21:09
Post #11

CYTAT(decy)
A przy okazji czy któraÅ› z Was jeździ na zakupy do Niemiec?  
Mam pytanie:
Czy można z małym dzieckiem przejechać przez granicę mając tylko metrykę? Czy trzeba mieć paszport dla dziecka?

Dzisiaj koleżanka była na zakupach i kupiła mnóstwo dobrej chemii za grosze.. ech.

pozdrawiam!

ps. ja wiem, że nie w temacie ale bardzo proszę... icon_wink.gif)) Nie wycinać;-)))


ja chodze z moja corka na dowod osobisty, ale mam stary więc corka jest wpisana. Jesli masz nowy to nie wiem jak to jest:(

--------------------
[/url][url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Pozdrawiam
Iva
midia
sob, 09 paź 2004 - 21:46
CYTAT(amo)
CYTAT(decy)
- można gotować warzywa bez wody (zachowują swój naturalny smak i kolor- pychota)
- mięso bez tłuszczu (jest soczyste i smaczne - doprawiam zawsze na końcu)
garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce.

Kidys marzylam o Zepterze, a teraz napalilam sie na ten BergHOFF. Jakos tylko nie wyobrazam sobie tego gotowania bez wody... rzeczywiscie wrzucasz ziemniaki czy groszek na dno garnka i stawiasz na plyte? I jak szybko gotuja Ci sie te przykladowe ziemniaki? A co z ryzem - nie przywiera?


Amo niezupełnie wszystko gotuje się bez wody ( z czegoś musi powstać para w garnku;-) także na dno wlewam wodę ale nie na tyle żeby przykryć potrawę, którą gotuję. Na przykład gotując ziemniaczki wlewam na dno centymetr wody i gotuję pod przykryciem. Najpierw rozgrzewam mocno garnek (w kuchni elektrycznej na 5 lub 6) a potem tylko podtrzymuję ciepło (zwykle na 1). Podczas gotowania para nie powinna wydostawać się z garnka.
Młode ziemniaczki gotują się szybciej, a pozostałe różnie- w zalezności jak duże są to kawałki (zwykle gotuję ok 20 min.)
Na pokrywach tych garnków jest termometr wskazujący ciepłotę w środku- dobra rzecz!

Ryż gotuję w wodzie;-))) Zalewam w małym garnku 1,5 cm ponad poziom ryżu, zagotowywuję i wyłączam. Potem już sam dochodzi i jest ugotowany na sypko;-)

Mam chyba średni zestaw:
rondelek 1,6 litra średnica 16 cm
garnek 1,6 l średnica 16 cm
garnek 3,7 l śr. 20 cm
sitko - służace też do gotowania wielopoziomowego śr. 20cm
duży gar 6,8 l śr. 24 cm
duża patelnia 2,7 l śr. 24 cm
metalowa misa śr.20 cm - służy również do gotowania wielopoziomowego
dwie podkładki pod garnki

jestem naprawdÄ™ super zadowolona!

pozdrawiam!
midia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 591
Dołączył: nie, 31 sie 03 - 10:27
Nr użytkownika: 1,022




post sob, 09 paź 2004 - 21:46
Post #12

CYTAT(amo)
CYTAT(decy)
- można gotować warzywa bez wody (zachowują swój naturalny smak i kolor- pychota)
- mięso bez tłuszczu (jest soczyste i smaczne - doprawiam zawsze na końcu)
garnków BergHOFF i używam wszystkiego łącznie z miskami, które świetnie przechowują żywność w lodówce.

Kidys marzylam o Zepterze, a teraz napalilam sie na ten BergHOFF. Jakos tylko nie wyobrazam sobie tego gotowania bez wody... rzeczywiscie wrzucasz ziemniaki czy groszek na dno garnka i stawiasz na plyte? I jak szybko gotuja Ci sie te przykladowe ziemniaki? A co z ryzem - nie przywiera?


Amo niezupełnie wszystko gotuje się bez wody ( z czegoś musi powstać para w garnku;-) także na dno wlewam wodę ale nie na tyle żeby przykryć potrawę, którą gotuję. Na przykład gotując ziemniaczki wlewam na dno centymetr wody i gotuję pod przykryciem. Najpierw rozgrzewam mocno garnek (w kuchni elektrycznej na 5 lub 6) a potem tylko podtrzymuję ciepło (zwykle na 1). Podczas gotowania para nie powinna wydostawać się z garnka.
Młode ziemniaczki gotują się szybciej, a pozostałe różnie- w zalezności jak duże są to kawałki (zwykle gotuję ok 20 min.)
Na pokrywach tych garnków jest termometr wskazujący ciepłotę w środku- dobra rzecz!

Ryż gotuję w wodzie;-))) Zalewam w małym garnku 1,5 cm ponad poziom ryżu, zagotowywuję i wyłączam. Potem już sam dochodzi i jest ugotowany na sypko;-)

Mam chyba średni zestaw:
rondelek 1,6 litra średnica 16 cm
garnek 1,6 l średnica 16 cm
garnek 3,7 l śr. 20 cm
sitko - służace też do gotowania wielopoziomowego śr. 20cm
duży gar 6,8 l śr. 24 cm
duża patelnia 2,7 l śr. 24 cm
metalowa misa śr.20 cm - służy również do gotowania wielopoziomowego
dwie podkładki pod garnki

jestem naprawdÄ™ super zadowolona!

pozdrawiam!

--------------------
Szczęśliwa mama Pawełka ur. 12.03.2004 :-)
jl101
sob, 09 paź 2004 - 22:53
CYTAT(agnieszkabryndza)
A tak z ciekawosci powiedzcie mi ile kosztuja te garnki co mi je tesciowa ?B


zalezy od wielkosci zestawu. taki z 6 chyba garnkami, do tego miski i takie tam, z pokrywka szybkowarowa za 5800 znalazlam icon_confused.gif
pozdr
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post sob, 09 paź 2004 - 22:53
Post #13

CYTAT(agnieszkabryndza)
A tak z ciekawosci powiedzcie mi ile kosztuja te garnki co mi je tesciowa ?B


zalezy od wielkosci zestawu. taki z 6 chyba garnkami, do tego miski i takie tam, z pokrywka szybkowarowa za 5800 znalazlam icon_confused.gif
pozdr
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
Jaco
pon, 11 paź 2004 - 09:54
Aby ugotować ziemniaki w garach Bergoffa wystarczą 2 stołowe łyżki wody icon_lol.gif . Poza tym jest tak jak piszą dziewczyny.

Jak dla mnie gary berghoffa majÄ… tylko 3 wady:

1. Za mało różnych garów produkują. Mnie się np. Marzy garnek do zupy, który byłby ciut niższy od tego bodajrze 5 litrowego i o mniejszej średnicy. Niestety taki nie istnieje. I W sumie nie mam takiego wielkościowo idealnego garnak do zupy dla mojej rodziny. no ale ja zboczona na tym punkcie jestem, więc innym to pewne nie przeszkadza

2. Termostaty w pokrywkach mają tę paskudną przypadłość, że nie można ich myć w zmywarce. Pozostaje więc mycie pokrywek ręcznie albo odkręcanie termostatów za każdym razem

3. Garów z niektórych serii (w tym mojej) nie mozna kupić normalnie na sztuki. Dla mnie to nie problem, bo ja mam pana, co to mi je na sztuki sprzedaje, ale ogólnie sa dostępne wyłącznie w zestawach, więc jak komuś tych garów mało to może mieć problem z dokupieniem tylko tych co mu pasują bez całej reszty.

Ika - mam więcej niż 1 zestaw icon_lol.gif . Stopniowo dokupuję gary na sztuki bo ciągle mi mało icon_smile.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pon, 11 paź 2004 - 09:54
Post #14

Aby ugotować ziemniaki w garach Bergoffa wystarczą 2 stołowe łyżki wody icon_lol.gif . Poza tym jest tak jak piszą dziewczyny.

Jak dla mnie gary berghoffa majÄ… tylko 3 wady:

1. Za mało różnych garów produkują. Mnie się np. Marzy garnek do zupy, który byłby ciut niższy od tego bodajrze 5 litrowego i o mniejszej średnicy. Niestety taki nie istnieje. I W sumie nie mam takiego wielkościowo idealnego garnak do zupy dla mojej rodziny. no ale ja zboczona na tym punkcie jestem, więc innym to pewne nie przeszkadza

2. Termostaty w pokrywkach mają tę paskudną przypadłość, że nie można ich myć w zmywarce. Pozostaje więc mycie pokrywek ręcznie albo odkręcanie termostatów za każdym razem

3. Garów z niektórych serii (w tym mojej) nie mozna kupić normalnie na sztuki. Dla mnie to nie problem, bo ja mam pana, co to mi je na sztuki sprzedaje, ale ogólnie sa dostępne wyłącznie w zestawach, więc jak komuś tych garów mało to może mieć problem z dokupieniem tylko tych co mu pasują bez całej reszty.

Ika - mam więcej niż 1 zestaw icon_lol.gif . Stopniowo dokupuję gary na sztuki bo ciągle mi mało icon_smile.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






mamaMikołaja

Go??







post pon, 11 paź 2004 - 10:45
Post #15

Słuchajcie, ja z pytaniem w sprawie Berghoffa - czy te uszy stalowe się nagrzewają??? Bo na ten przykład uchwyt pokrywki od patelni i woka się nagrzewa!

https://www.naczynia.com/index-3.htm
Edi Zet :)
pon, 11 paź 2004 - 10:55
No to i ja napaliłam się na te gary.... icon_rolleyes.gif
A gdzie można kupić taki zestaw w W-wie?
Tylko nie mówcie, proszę, że na placach, bo ja nie chodzę po placach.... icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 11 paź 2004 - 10:55
Post #16

No to i ja napaliłam się na te gary.... icon_rolleyes.gif
A gdzie można kupić taki zestaw w W-wie?
Tylko nie mówcie, proszę, że na placach, bo ja nie chodzę po placach.... icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
CrazyMary
pon, 11 paź 2004 - 10:58
A które z tych garów są lepsze, te stalowe, czy teflonowe? Zresztą te stalowe też są chyba rózne rodzaje... To które z nich są najlepsze?
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pon, 11 paź 2004 - 10:58
Post #17

A które z tych garów są lepsze, te stalowe, czy teflonowe? Zresztą te stalowe też są chyba rózne rodzaje... To które z nich są najlepsze?

--------------------


Ika
pon, 11 paź 2004 - 11:23
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
No to i ja napaliÅ‚am siÄ™ na te gary.... icon_rolleyes.gif  
A gdzie można kupić taki zestaw w W-wie?
Tylko nie mówcie, proszÄ™, że na placach, bo ja nie chodzÄ™ po placach.... icon_confused.gif  :?  :?

Nie wiem, gdzie Zeptera, ale BergHOFFA na placu można icon_biggrin.gif Jaco wie gdzie - i tam można na sztuki! icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 11 paź 2004 - 11:23
Post #18

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
No to i ja napaliÅ‚am siÄ™ na te gary.... icon_rolleyes.gif  
A gdzie można kupić taki zestaw w W-wie?
Tylko nie mówcie, proszÄ™, że na placach, bo ja nie chodzÄ™ po placach.... icon_confused.gif  :?  :?

Nie wiem, gdzie Zeptera, ale BergHOFFA na placu można icon_biggrin.gif Jaco wie gdzie - i tam można na sztuki! icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Edi Zet :)
pon, 11 paź 2004 - 11:36
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
No to i ja napaliÅ‚am siÄ™ na te gary.... icon_rolleyes.gif  
A gdzie można kupić taki zestaw w W-wie?
Tylko nie mówcie, proszÄ™, że na placach, bo ja nie chodzÄ™ po placach.... icon_confused.gif  :?  :?

Nie wiem, gdzie Zeptera, ale BergHOFFA na placu można icon_biggrin.gif Jaco wie gdzie - i tam można na sztuki! icon_wink.gif


Ale to orginalny Berghoff? A gdzie ten plac??????? wink.gif icon_confused.gif icon_confused.gif wink.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 11 paź 2004 - 11:36
Post #19

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
No to i ja napaliÅ‚am siÄ™ na te gary.... icon_rolleyes.gif  
A gdzie można kupić taki zestaw w W-wie?
Tylko nie mówcie, proszÄ™, że na placach, bo ja nie chodzÄ™ po placach.... icon_confused.gif  :?  :?

Nie wiem, gdzie Zeptera, ale BergHOFFA na placu można icon_biggrin.gif Jaco wie gdzie - i tam można na sztuki! icon_wink.gif


Ale to orginalny Berghoff? A gdzie ten plac??????? wink.gif icon_confused.gif icon_confused.gif wink.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Ika
pon, 11 paź 2004 - 11:43
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Ale to orginalny Berghoff? A gdzie ten plac??????? wink.gif  :?  :?  :wink:

Oryginalny. Facet sprowadza w zestawach, ale jest tak miły, że je rozpakowuje i sprzedaje na sztuki icon_wink.gif A plac jest na Ursynowie, Jacobina wie dokładnie gdzie (ja nie byłam, dałam kasę Jaco i mi kupiła icon_wink.gif ).
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 11 paź 2004 - 11:43
Post #20

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Ale to orginalny Berghoff? A gdzie ten plac??????? wink.gif  :?  :?  :wink:

Oryginalny. Facet sprowadza w zestawach, ale jest tak miły, że je rozpakowuje i sprzedaje na sztuki icon_wink.gif A plac jest na Ursynowie, Jacobina wie dokładnie gdzie (ja nie byłam, dałam kasę Jaco i mi kupiła icon_wink.gif ).

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> Garnki Zeptera - warto czy nie?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 01:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama