Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

jaki wózek: spacerówka czy parasolka??

> 
az
piÄ…, 08 lut 2008 - 21:05
Masz rację. Muszę przymierzyć jasia do questa i do jane energy.

Ten post edytował az pią, 08 lut 2008 - 21:14
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post piÄ…, 08 lut 2008 - 21:05
Post #81

Masz rację. Muszę przymierzyć jasia do questa i do jane energy.

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
az
sob, 09 lut 2008 - 14:32
Jeszcze nie doszłam do sklepu
Ale oglądałam na allegro i mam nową zgwózdkę. /Quest i Jane są tylko do 15 kg. A jak pisałam Jasiek jest duży. No i jakby nap on wolał iść a moja księżniczka co ją często bolą nogi chciała jechać to nie wiem czy będzie ok.

Zuzia na roczek ważyła 12,5 kg ale wagę 15 przekroczyła w okolicy 4 roku życia. Nie wiem jak Jaś.

Dzwoniłam do Entliczka i wyszł że nie warto kupować na allegro bo mają taniej:
enrgy 559
quest 569.
Zauważyłam jeszcze techno. Jest niestety cięższy od ww, ale jest do 29Kg icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
techno 949 -wersja zimowa(cokolwiek to znaczy)

Help:)
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post sob, 09 lut 2008 - 14:32
Post #82

Jeszcze nie doszłam do sklepu
Ale oglądałam na allegro i mam nową zgwózdkę. /Quest i Jane są tylko do 15 kg. A jak pisałam Jasiek jest duży. No i jakby nap on wolał iść a moja księżniczka co ją często bolą nogi chciała jechać to nie wiem czy będzie ok.

Zuzia na roczek ważyła 12,5 kg ale wagę 15 przekroczyła w okolicy 4 roku życia. Nie wiem jak Jaś.

Dzwoniłam do Entliczka i wyszł że nie warto kupować na allegro bo mają taniej:
enrgy 559
quest 569.
Zauważyłam jeszcze techno. Jest niestety cięższy od ww, ale jest do 29Kg icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
techno 949 -wersja zimowa(cokolwiek to znaczy)

Help:)

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
anuÅ›
nie, 10 lut 2008 - 12:45
Az - jak kupiłam techno XLR - bomba - wczoraj wpadli znajomi i tez chcą, brat z bratową już sobie też zamówili. Wszyscy zachwyceni moim wózkiem. icon_smile.gif
anuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post nie, 10 lut 2008 - 12:45
Post #83

Az - jak kupiłam techno XLR - bomba - wczoraj wpadli znajomi i tez chcą, brat z bratową już sobie też zamówili. Wszyscy zachwyceni moim wózkiem. icon_smile.gif
az
nie, 10 lut 2008 - 14:07
Anuś, a jaką masz wersję? I jakie są różnice miedzy wersjami?
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post nie, 10 lut 2008 - 14:07
Post #84

Anuś, a jaką masz wersję? I jakie są różnice miedzy wersjami?

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
anuÅ›
nie, 10 lut 2008 - 15:06
Ja mam właśnie maclaren techno XRL. Czyli wersja full wypas 08.gif Dokładnie taki, brązowo niebieski, od tej kobietki:

maclaren
anuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post nie, 10 lut 2008 - 15:06
Post #85

Ja mam właśnie maclaren techno XRL. Czyli wersja full wypas 08.gif Dokładnie taki, brązowo niebieski, od tej kobietki:

maclaren
domonia
pon, 11 lut 2008 - 09:45
Dziewczyny ja też się zastanawiam nad spacerówką...
i nie wiem już sama co wybrać...

Myślałam o:
X-lander 4XL
BABY DREAMS SPRINT



Czy macie może jakiś uwagi co do tych wózków??
domonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 528
Dołączył: pią, 16 mar 07 - 12:57
Nr użytkownika: 12,023

GG:


post pon, 11 lut 2008 - 09:45
Post #86

Dziewczyny ja też się zastanawiam nad spacerówką...
i nie wiem już sama co wybrać...

Myślałam o:
X-lander 4XL
BABY DREAMS SPRINT



Czy macie może jakiś uwagi co do tych wózków??

--------------------
az
czw, 14 lut 2008 - 13:17
Wreszcie dotarłam do sklepu i poprzymierzałam Jaska do wózków.
Maclaren quest odpadł bo jest za niski. Od biedy mógłby być dla mnie (170cm) ale mąż sporo wyższy i chyba by mu się źle prowadziło.
Energy mi się podoba bo można przedłużyć siedzisko, tylko jakaś wąska jest.
Techno byłby ok bo szeroki, ale nie można przedłużyć siedziska, a jak kładłam Jasia to mu jednak nogi wisiały. W sumie jak zaśnie to pewnie podkurczy.
No i w techno budka super z tymi filtrami UV i jakaś taka duża. W Jane budka raczej skromna.
W sumie to powinnam jakąś tabelkę zrobić.
Wysokość rączej energy i techno taka sama.
Tak więc raczej energy bo lżejsza 2 kg.
Co do "udźwigu" to te 15 kg jest ze względu na przepisy - parasolka nie może mieć więcej niż 15 kg. (info od sprzedawcy).
W marcu ma być nowa kolekcja i nie wiem czy czekać czy nie.
Może ktoś wie gdzie można obejrzeć w necie nową kolorystykę energy?
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post czw, 14 lut 2008 - 13:17
Post #87

Wreszcie dotarłam do sklepu i poprzymierzałam Jaska do wózków.
Maclaren quest odpadł bo jest za niski. Od biedy mógłby być dla mnie (170cm) ale mąż sporo wyższy i chyba by mu się źle prowadziło.
Energy mi się podoba bo można przedłużyć siedzisko, tylko jakaś wąska jest.
Techno byłby ok bo szeroki, ale nie można przedłużyć siedziska, a jak kładłam Jasia to mu jednak nogi wisiały. W sumie jak zaśnie to pewnie podkurczy.
No i w techno budka super z tymi filtrami UV i jakaś taka duża. W Jane budka raczej skromna.
W sumie to powinnam jakąś tabelkę zrobić.
Wysokość rączej energy i techno taka sama.
Tak więc raczej energy bo lżejsza 2 kg.
Co do "udźwigu" to te 15 kg jest ze względu na przepisy - parasolka nie może mieć więcej niż 15 kg. (info od sprzedawcy).
W marcu ma być nowa kolekcja i nie wiem czy czekać czy nie.
Może ktoś wie gdzie można obejrzeć w necie nową kolorystykę energy?

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
Monika ww
czw, 14 lut 2008 - 13:40
Az, w techno siedzisko tez się przedłuża, tylko maclaren ma inny system, nie podnosi się podnózka jak w wiekszości parasolek, tylko po bokach wyciąga się rurki i ta część która wisi podnosi się do góry.
Tu mozesz sobie obejrzeć
https://www.maclarenbaby.com/europe/index.p...&Itemid=497
musisz przy techno kliknąć na features

Nie wierzyłabym, że nowa kolekcja Jane będzie w marcu, nie ma jej jeszcze na stronie Jane, a w Polsce zawsze jest z dużym opóźnieniem.

Ten post edytował Monika ww czw, 14 lut 2008 - 13:44
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 14 lut 2008 - 13:40
Post #88

Az, w techno siedzisko tez się przedłuża, tylko maclaren ma inny system, nie podnosi się podnózka jak w wiekszości parasolek, tylko po bokach wyciąga się rurki i ta część która wisi podnosi się do góry.
Tu mozesz sobie obejrzeć
https://www.maclarenbaby.com/europe/index.p...&Itemid=497
musisz przy techno kliknąć na features

Nie wierzyłabym, że nowa kolekcja Jane będzie w marcu, nie ma jej jeszcze na stronie Jane, a w Polsce zawsze jest z dużym opóźnieniem.
az
czw, 14 lut 2008 - 13:52
CYTAT(Monika ww @ czw, 14 lut 2008 - 15:40) *
Az, w techno siedzisko tez się przedłuża, tylko maclaren ma inny system, nie podnosi się podnózka jak w wiekszości parasolek, tylko po bokach wyciąga się rurki i ta część która wisi podnosi się do góry.
Tu mozesz sobie obejrzeć
https://www.maclarenbaby.com/europe/index.p...&Itemid=497
musisz przy techno kliknąć na features

Nie wierzyłabym, że nowa kolekcja Jane będzie w marcu, nie ma jej jeszcze na stronie Jane, a w Polsce zawsze jest z dużym opóźnieniem.

No widzisz, specjalnie pytałam Pana Sprzedawcę i to ze trzy razy o to. N moje oko po coś te tunele tam były. Ale Pan zpewniał mnie że nie da się.
Z tego powodu już prawie kupiłam Jane. Ale stwierdziłam że zaczekam do niedzieli i pójdę z mężem. Dzięki za info bo to całkowicie zmienia postać rzeczy.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post czw, 14 lut 2008 - 13:52
Post #89

CYTAT(Monika ww @ czw, 14 lut 2008 - 15:40) *
Az, w techno siedzisko tez się przedłuża, tylko maclaren ma inny system, nie podnosi się podnózka jak w wiekszości parasolek, tylko po bokach wyciąga się rurki i ta część która wisi podnosi się do góry.
Tu mozesz sobie obejrzeć
https://www.maclarenbaby.com/europe/index.p...&Itemid=497
musisz przy techno kliknąć na features

Nie wierzyłabym, że nowa kolekcja Jane będzie w marcu, nie ma jej jeszcze na stronie Jane, a w Polsce zawsze jest z dużym opóźnieniem.

No widzisz, specjalnie pytałam Pana Sprzedawcę i to ze trzy razy o to. N moje oko po coś te tunele tam były. Ale Pan zpewniał mnie że nie da się.
Z tego powodu już prawie kupiłam Jane. Ale stwierdziłam że zaczekam do niedzieli i pójdę z mężem. Dzięki za info bo to całkowicie zmienia postać rzeczy.


--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
Monika ww
czw, 14 lut 2008 - 13:59
No niestety tacy sprzedawcy są w naszych sklepach 21.gif Ja jako wózkowa maniaczka, nie jestem chyba mile widziana w sklepach z wózkami, bo zawsze udowadniam sprzedwacom, ze nie mają racji 08.gif 03.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 14 lut 2008 - 13:59
Post #90

No niestety tacy sprzedawcy są w naszych sklepach 21.gif Ja jako wózkowa maniaczka, nie jestem chyba mile widziana w sklepach z wózkami, bo zawsze udowadniam sprzedwacom, ze nie mają racji 08.gif 03.gif
az
czw, 14 lut 2008 - 14:31
No więc Energy i Techno idą łeb w łeb:)
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post czw, 14 lut 2008 - 14:31
Post #91

No więc Energy i Techno idą łeb w łeb:)

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
az
piÄ…, 15 lut 2008 - 10:29
Byłam wczoraj jeszcze raz w sklepie (zapomniałam kubeczka Jasia). Pan był bardzo zdziwiony, że można rozłożyć ten podnóżek, ale gdy powiedziałam że na pewno się da, szybko rozszyfrował jak:)Przymierzyłam Zuzię do obu wózków (z Jasiem to masakra). No i moja czterolatka całkiem wygodnie siedziała w techno. Jane niestety dość wąska.
Na Allegro sprzedają z barierkami ale w Entliczku nie mają odpowiedniej, jeśli macie to napiszcie proszę nazwę firmy.

I jeszcze jedno pytanie. Pan twierdził że nie ma możliwości regulowania wysokości rączek. Prawda to? Bo może ten quest też może być wyższy.
Kurcze, mam nadzieję, że w niedzielę będzie ten drugi Sprzedawca, bo temu już nie ufam.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post piÄ…, 15 lut 2008 - 10:29
Post #92

Byłam wczoraj jeszcze raz w sklepie (zapomniałam kubeczka Jasia). Pan był bardzo zdziwiony, że można rozłożyć ten podnóżek, ale gdy powiedziałam że na pewno się da, szybko rozszyfrował jak:)Przymierzyłam Zuzię do obu wózków (z Jasiem to masakra). No i moja czterolatka całkiem wygodnie siedziała w techno. Jane niestety dość wąska.
Na Allegro sprzedają z barierkami ale w Entliczku nie mają odpowiedniej, jeśli macie to napiszcie proszę nazwę firmy.

I jeszcze jedno pytanie. Pan twierdził że nie ma możliwości regulowania wysokości rączek. Prawda to? Bo może ten quest też może być wyższy.
Kurcze, mam nadzieję, że w niedzielę będzie ten drugi Sprzedawca, bo temu już nie ufam.


--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
Monika ww
piÄ…, 15 lut 2008 - 11:25
W Techno wysokośc rączki sie reguluje od 104 do 111cm

W Quest nie, raczka jest na wysokości 104cm
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 15 lut 2008 - 11:25
Post #93

W Techno wysokośc rączki sie reguluje od 104 do 111cm

W Quest nie, raczka jest na wysokości 104cm
az
piÄ…, 15 lut 2008 - 12:27
CYTAT(Monika ww @ piÄ…, 15 lut 2008 - 13:25) *
W Techno wysokośc rączki sie reguluje od 104 do 111cm

W Quest nie, raczka jest na wysokości 104cm


A Pan S. zapewniał mnie, że nie da się regulować.
Stwierdziłam, że chcę kupić w sklepie bo będę mogła wszystko zobaczyć i się dopytać. 21.gif 21.gif 21.gif
A to ja pośrednio przeprowadzam szkolenie Pana S. dzięki info od Ciebie.
No nic dziękuję bardzo za odpowiedź. Jak już się zdecyduję to kupię w necie i już. Choć w sklepie ceny identyczne.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post piÄ…, 15 lut 2008 - 12:27
Post #94

CYTAT(Monika ww @ piÄ…, 15 lut 2008 - 13:25) *
W Techno wysokośc rączki sie reguluje od 104 do 111cm

W Quest nie, raczka jest na wysokości 104cm


A Pan S. zapewniał mnie, że nie da się regulować.
Stwierdziłam, że chcę kupić w sklepie bo będę mogła wszystko zobaczyć i się dopytać. 21.gif 21.gif 21.gif
A to ja pośrednio przeprowadzam szkolenie Pana S. dzięki info od Ciebie.
No nic dziękuję bardzo za odpowiedź. Jak już się zdecyduję to kupię w necie i już. Choć w sklepie ceny identyczne.

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
Joka
piÄ…, 15 lut 2008 - 13:13
Zastanawiam się nad Maclarenem Questem dla mojej córki. Chciałabym go zacząć używać od wakacji, czy on nadaje się dla dziecka 1,3 miesiecznego? Mamami dlaczego uważasz go za faworyta? Tak czytam ,że go chwalicie, ale jakie są jego najwieksze zalety? Dodam, że zależy mi na wózku lekkim, łatwo się prowadzącym, z rozkładanym oparciem. Dzięki z góry za wszelkie informacje
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post piÄ…, 15 lut 2008 - 13:13
Post #95

Zastanawiam się nad Maclarenem Questem dla mojej córki. Chciałabym go zacząć używać od wakacji, czy on nadaje się dla dziecka 1,3 miesiecznego? Mamami dlaczego uważasz go za faworyta? Tak czytam ,że go chwalicie, ale jakie są jego najwieksze zalety? Dodam, że zależy mi na wózku lekkim, łatwo się prowadzącym, z rozkładanym oparciem. Dzięki z góry za wszelkie informacje

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
Monika ww
piÄ…, 15 lut 2008 - 15:02
Agusia79, przede wszystkim quest rewelacyjnie się prowadzi, chyba najlepiej ze wszystkich spacerowek-parasolek i jest dość lekki.
Oparcie rozklada się na półleżąco, podnóżek się wysuwa.
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 15 lut 2008 - 15:02
Post #96

Agusia79, przede wszystkim quest rewelacyjnie się prowadzi, chyba najlepiej ze wszystkich spacerowek-parasolek i jest dość lekki.
Oparcie rozklada się na półleżąco, podnóżek się wysuwa.
mamami
piÄ…, 15 lut 2008 - 16:17
Agusia tak jak Monika pisze, Quest prowadzi sie bosko wręcz, podbijanie go to bajka, nawet z cieżkim dzieckiem nie ma problemu, nigdy nie musiałam sobie pomagac nogą, jest lekki a dziecko spi w nim zupełnie wygodnie, bo siedzisko jest tak wyprofilowane że po wysunieciu podnózka robi sie taka łódeczka, tzn dziecko nie zsuwa sie w dól i nie wisi na pasach.
Dla roczniaka nadaje sie jak najbardziej, ja go używałam od 9 miesiąca życia Maciusia. mało tego przetestowałam go też na miesiecznej Majce, bo tak pokombinowałam z wózkami ze wszystkie były sprzedane a Bugaboo nam jesczze nie doszło. byłam z nią na kilku spacerach, tyle tylko że musiałam poduszka poziom trochę wyrównac.

soł, ja bym chętnie wymieniła mojego buggstera na Questa i jestem coraz bliższa tej myśli icon_wink.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post piÄ…, 15 lut 2008 - 16:17
Post #97

Agusia tak jak Monika pisze, Quest prowadzi sie bosko wręcz, podbijanie go to bajka, nawet z cieżkim dzieckiem nie ma problemu, nigdy nie musiałam sobie pomagac nogą, jest lekki a dziecko spi w nim zupełnie wygodnie, bo siedzisko jest tak wyprofilowane że po wysunieciu podnózka robi sie taka łódeczka, tzn dziecko nie zsuwa sie w dól i nie wisi na pasach.
Dla roczniaka nadaje sie jak najbardziej, ja go używałam od 9 miesiąca życia Maciusia. mało tego przetestowałam go też na miesiecznej Majce, bo tak pokombinowałam z wózkami ze wszystkie były sprzedane a Bugaboo nam jesczze nie doszło. byłam z nią na kilku spacerach, tyle tylko że musiałam poduszka poziom trochę wyrównac.

soł, ja bym chętnie wymieniła mojego buggstera na Questa i jestem coraz bliższa tej myśli icon_wink.gif
Joka
piÄ…, 15 lut 2008 - 16:30
icon_biggrin.gif No to jestem przekonana. Dzięki
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post piÄ…, 15 lut 2008 - 16:30
Post #98

icon_biggrin.gif No to jestem przekonana. Dzięki

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
anax
czw, 28 lut 2008 - 14:32
super te wózki ale kasa straszna a czy możecie polecić cos w cenie 300-400zeta.miałam chrapke na coneco polo ale dziś oglądałam i wydaje mi się taka licha.Chciałam nim pojeżdzić ze trzy lata.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 28 lut 2008 - 14:32
Post #99

super te wózki ale kasa straszna a czy możecie polecić cos w cenie 300-400zeta.miałam chrapke na coneco polo ale dziś oglądałam i wydaje mi się taka licha.Chciałam nim pojeżdzić ze trzy lata.


--------------------


mamami
czw, 28 lut 2008 - 14:50
Anax kup używany wózek dobrej firmy. Ja nie rokuję żeby jakimkolwiek tanim wózkiem byla szansa pojezdzic 3 lata. A powiedz jeszcze czy ty chcesz parasolke taka lekka?
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 28 lut 2008 - 14:50
Post #100

Anax kup używany wózek dobrej firmy. Ja nie rokuję żeby jakimkolwiek tanim wózkiem byla szansa pojezdzic 3 lata. A powiedz jeszcze czy ty chcesz parasolke taka lekka?
> jaki wózek: spacerówka czy parasolka??
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 04 maj 2024 - 03:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama