Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Forum męskie?? Męskie forum???

> 
Dragon
wto, 12 sie 2003 - 09:33
Witam kochani icon_biggrin.gif
Na portalu maluchy.pl jestem od niedawna, wcześniej bawiłem na innym rodzicielskim. Ale tam męskie forum istaniło troszkę bardziej aktywnie, winą jest brak rozpowszechnienia strony? czy może niechęc ojców do szczerych wypowiedzi, nie wiem .
Ale Panowie to jest chyba forum dla NAS więc może troszke ożywienia.
Chyba każdy z nas potrzebuje troszkę rozrywki i każdy z nas ma jakieś problemy z którymi trzeba się podzielić.
Mam nadzieję, że moderator nie będzie miał mi a złe słow które pisze, zresztą my się znamy z innego portalu.

PANOWIE WITAM WSZYSTKICH , CIESZE SIĘ ŻE MOGŁEM DO WAS DOŁĄCZYĆ I BĘDZIEMY RAZEM PISALI .

Pozdrawiam Dragon. wink.gif
Dragon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 12 sie 03 - 09:23
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 980




post wto, 12 sie 2003 - 09:33
Post #1

Witam kochani icon_biggrin.gif
Na portalu maluchy.pl jestem od niedawna, wcześniej bawiłem na innym rodzicielskim. Ale tam męskie forum istaniło troszkę bardziej aktywnie, winą jest brak rozpowszechnienia strony? czy może niechęc ojców do szczerych wypowiedzi, nie wiem .
Ale Panowie to jest chyba forum dla NAS więc może troszke ożywienia.
Chyba każdy z nas potrzebuje troszkę rozrywki i każdy z nas ma jakieś problemy z którymi trzeba się podzielić.
Mam nadzieję, że moderator nie będzie miał mi a złe słow które pisze, zresztą my się znamy z innego portalu.

PANOWIE WITAM WSZYSTKICH , CIESZE SIĘ ŻE MOGŁEM DO WAS DOŁĄCZYĆ I BĘDZIEMY RAZEM PISALI .

Pozdrawiam Dragon. wink.gif
kasiarybka

Go??







post wto, 12 sie 2003 - 09:35
Post #2

Dragon sorry, ze wcinam się, w końcu nie jestem facetem, ale chciałam się przywitać icon_smile.gif
Dragon -NARESZCIE JESTEŚ icon_smile.gif
mamboo
wto, 12 sie 2003 - 12:09
Dragon, mnie również miło Cię zobaczyć icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post wto, 12 sie 2003 - 12:09
Post #3

Dragon, mnie również miło Cię zobaczyć icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Marghe
wto, 12 sie 2003 - 21:49
Dragoon, witaj.
Zerknij na forum Ciąza i porod - "Tatusiowie" icon_biggrin.gif
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post wto, 12 sie 2003 - 21:49
Post #4

Dragoon, witaj.
Zerknij na forum Ciąza i porod - "Tatusiowie" icon_biggrin.gif
snupek
pią, 05 wrz 2003 - 17:05
Witaj Dragon, domyslam sie ze byles na wstroneojca.Mam troszke podobne doswiadczenia ale teraz lubie siedziec tutaj i tez zauwazylam ze tatusiow jest malo.Za to jak wejdziesz na watki samotnych matek to zupelnie inaczej to wyglada, no nie?
snupek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:03
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 342

GG:


post pią, 05 wrz 2003 - 17:05
Post #5

Witaj Dragon, domyslam sie ze byles na wstroneojca.Mam troszke podobne doswiadczenia ale teraz lubie siedziec tutaj i tez zauwazylam ze tatusiow jest malo.Za to jak wejdziesz na watki samotnych matek to zupelnie inaczej to wyglada, no nie?

--------------------
Ania - mama Bartka (ur.09-1997) i Anielki "Kracka" (ur.05-2003)user posted imageuser posted image
Daddy
wto, 30 wrz 2003 - 23:41
Oj Dragon!!! icon_biggrin.gif

Widzę Cię i cieszę się niezmiernie!!! I powiem, że masz rację: "będziemy razem pisali"!!!

Lecę więc szybciutko na Twój wątek powyżej....

Daddy
Daddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 16:52
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 264




post wto, 30 wrz 2003 - 23:41
Post #6

Oj Dragon!!! icon_biggrin.gif

Widzę Cię i cieszę się niezmiernie!!! I powiem, że masz rację: "będziemy razem pisali"!!!

Lecę więc szybciutko na Twój wątek powyżej....

Daddy

--------------------
Bardzo fajny Tata...
> Forum męskie?? Męskie forum???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 17:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama