Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna  

Kwiecien 2002

> 
kas
nie, 25 sty 2004 - 14:50
Witam , i ja siÄ™ dopiszÄ™.
Fifi niewiele mówi - o już na pewno nie całymi zdaniami!
Obecnie jest na etapie ciągłego zwracania uwagi na siebie. Gdy coś zrobi zaraz komentuje: "mama Fifi" i wskazuje na siebie. Chce być chwalony - stąd to ciągłe bicie brawa icon_wink.gif
Fifi sam je łyżeczką czy widelcem, pije z kubeczka.
Jest nadzwyczaj pedantyczny!!! czego nie można powiedzieć o jego rodzicach icon_redface.gif
Chce uczestniczyć we wszystkich pracach domowych: robienie kotletów, wkładanie brudnej bielizny do pralki, wywieszanie czytej na sznurki itd.
Doskonale wychodzi mu mycie podłóg mopem icon_biggrin.gif , odkurzanie lepiej mu wychodzi niż jego tatusiowi.
Nocniczek: traktuje go jako kartę przetargową. Wrzeszczy "siusiu" gdy chcę go położyć spać do łózeczka. Przesiaduje na nim i owszem: tylko dlaczego bez rezultatów?
Pzdr Kasia
A i jeszcze jedno (co mnie martwi) - jest pierwszy do bicia!!! icon_evil.gif
Nie wiem skąd w nim tyle agresji! Jesli jest coś nie po jego myśli to od razu kuksańca!!!
Walczę z tym , lecz jak na razie nie znalazłam sposobu icon_cry.gif
kas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 23:25
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 276

GG:


post nie, 25 sty 2004 - 14:50
Post #81

Witam , i ja siÄ™ dopiszÄ™.
Fifi niewiele mówi - o już na pewno nie całymi zdaniami!
Obecnie jest na etapie ciągłego zwracania uwagi na siebie. Gdy coś zrobi zaraz komentuje: "mama Fifi" i wskazuje na siebie. Chce być chwalony - stąd to ciągłe bicie brawa icon_wink.gif
Fifi sam je łyżeczką czy widelcem, pije z kubeczka.
Jest nadzwyczaj pedantyczny!!! czego nie można powiedzieć o jego rodzicach icon_redface.gif
Chce uczestniczyć we wszystkich pracach domowych: robienie kotletów, wkładanie brudnej bielizny do pralki, wywieszanie czytej na sznurki itd.
Doskonale wychodzi mu mycie podłóg mopem icon_biggrin.gif , odkurzanie lepiej mu wychodzi niż jego tatusiowi.
Nocniczek: traktuje go jako kartę przetargową. Wrzeszczy "siusiu" gdy chcę go położyć spać do łózeczka. Przesiaduje na nim i owszem: tylko dlaczego bez rezultatów?
Pzdr Kasia
A i jeszcze jedno (co mnie martwi) - jest pierwszy do bicia!!! icon_evil.gif
Nie wiem skąd w nim tyle agresji! Jesli jest coś nie po jego myśli to od razu kuksańca!!!
Walczę z tym , lecz jak na razie nie znalazłam sposobu icon_cry.gif

--------------------
mama Fifi user posted image
user posted image
pola
czw, 05 lut 2004 - 19:39
Moja Laura 20,04,02

1.Siku i kupka na muszli klozetowej
2. W nocy spimy bez pampersa
3.Mówi całymi zdaniami
4. Klepie wierszyki
5. śpiewa piosekni z mamą
6. CiÄ…gle pyta co to jest??

pozdrawiam
pola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: pią, 30 sty 04 - 18:02
Nr użytkownika: 1,392




post czw, 05 lut 2004 - 19:39
Post #82

Moja Laura 20,04,02

1.Siku i kupka na muszli klozetowej
2. W nocy spimy bez pampersa
3.Mówi całymi zdaniami
4. Klepie wierszyki
5. śpiewa piosekni z mamą
6. CiÄ…gle pyta co to jest??

pozdrawiam

--------------------
pozdrawiam
kasiask
czw, 05 lut 2004 - 20:21
a u nas w dalszym ciągu nie mówi nic poza zdecydowanym NIE! wszystko jest nie i już. nawet jak jest tak to i tak jest nie.
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post czw, 05 lut 2004 - 20:21
Post #83

a u nas w dalszym ciągu nie mówi nic poza zdecydowanym NIE! wszystko jest nie i już. nawet jak jest tak to i tak jest nie.

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

IzaS
czw, 05 lut 2004 - 23:14
Arek w poniedziałek był u fryzjera, dzielny był, mamy teraz w domu rasowego chlopaka, a nie dziewczynkę. Słowo na topie - ufo. A i prawie wszystko jest "kaka"
Pozdrawiam
Iza
IzaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,238
Dołączył: nie, 27 kwi 03 - 10:59
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 656

GG:


post czw, 05 lut 2004 - 23:14
Post #84

Arek w poniedziałek był u fryzjera, dzielny był, mamy teraz w domu rasowego chlopaka, a nie dziewczynkę. Słowo na topie - ufo. A i prawie wszystko jest "kaka"
Pozdrawiam
Iza

--------------------


mordeczka
piÄ…, 21 maj 2004 - 13:47
O Boże,ależ ta Laura rozwinięta!!!!!Mój Adaś jak większość mówi z wielkim namaszczeniem NNNIIIEEE!.I też jest agresywny-kopie,bije i strzela z główki.Już nie wiem co robić.Oczywiście sika w pieluchy-o nocniku nie ma mowy.Pije sam z kubeczka-ale przy okazji robi kap,kap-czyli wylewa z kubeczka.Jedzonko też mu nadziewam na widelec i dopiero daję do rączki,bo inaczej wszystko wyląduje na podłodze i nie tylko.Ostatnio zrobił postepy w mówieniu-jajo,mama,tata,baba,dziura,dół,góra,rura,lala,Wszystkie dziewczynki to Julie.Potrafi powiedzieć cieść/cześć/ ,dzija/dziekuje/,mo/mokre/,su/suche/.Ale na szczęście w sklepach nie rzuca się na podłoge z wrzaskiem.Chyba że jeszcze mu się zmieni.Ale i tak go kocham -bo to mój najukochańszy synek Adulek.
mordeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 13:04
Skąd: POZNAŃ
Nr użytkownika: 1,724




post piÄ…, 21 maj 2004 - 13:47
Post #85

O Boże,ależ ta Laura rozwinięta!!!!!Mój Adaś jak większość mówi z wielkim namaszczeniem NNNIIIEEE!.I też jest agresywny-kopie,bije i strzela z główki.Już nie wiem co robić.Oczywiście sika w pieluchy-o nocniku nie ma mowy.Pije sam z kubeczka-ale przy okazji robi kap,kap-czyli wylewa z kubeczka.Jedzonko też mu nadziewam na widelec i dopiero daję do rączki,bo inaczej wszystko wyląduje na podłodze i nie tylko.Ostatnio zrobił postepy w mówieniu-jajo,mama,tata,baba,dziura,dół,góra,rura,lala,Wszystkie dziewczynki to Julie.Potrafi powiedzieć cieść/cześć/ ,dzija/dziekuje/,mo/mokre/,su/suche/.Ale na szczęście w sklepach nie rzuca się na podłoge z wrzaskiem.Chyba że jeszcze mu się zmieni.Ale i tak go kocham -bo to mój najukochańszy synek Adulek.

--------------------
DOROTA-MAMA ADASIA
15.04.2002 I MAJUNI 24.11.2005
IzaS
sob, 22 maj 2004 - 13:06
A ja musze pochwalic naszego synka, od poczatku maja chodzi bez pieluchy, wpadki sie zdarzaja, ale ogolnie nie jest zle icon_biggrin.gif . 4 noce - pieluszka byla sucha, wiec mysle, ze niedlugo i w nocy bedzie spokoj.
Pozdrawiam
Iza
IzaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,238
Dołączył: nie, 27 kwi 03 - 10:59
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 656

GG:


post sob, 22 maj 2004 - 13:06
Post #86

A ja musze pochwalic naszego synka, od poczatku maja chodzi bez pieluchy, wpadki sie zdarzaja, ale ogolnie nie jest zle icon_biggrin.gif . 4 noce - pieluszka byla sucha, wiec mysle, ze niedlugo i w nocy bedzie spokoj.
Pozdrawiam
Iza

--------------------


mordeczka
śro, 07 lip 2004 - 12:07
Oj,alez tu cicho!!!!
Adaś nauczył sie siusiac do pojemniczka po jogurtach w czasie kąpieli,raz zrobił do ubikacji ale na nocnik nie chce.Mówi pierwszymi sylabami np.du-duzo,mo-mokre,cho-chodż itp.Oczywiście przechodzi okres buntu i płaczu o byle co.Wręcz każe sie nosić na rękach-koszmar-to przecież już prawie 15 kg.Zaczyna rysować kredkami i kredą kółka i prostokąty.No i wszędzie go pełno,guz na guzie,siniaki -to na porządku dziennym.A co u Waszych kwietniówek? wink.gif
mordeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 13:04
Skąd: POZNAŃ
Nr użytkownika: 1,724




post śro, 07 lip 2004 - 12:07
Post #87

Oj,alez tu cicho!!!!
Adaś nauczył sie siusiac do pojemniczka po jogurtach w czasie kąpieli,raz zrobił do ubikacji ale na nocnik nie chce.Mówi pierwszymi sylabami np.du-duzo,mo-mokre,cho-chodż itp.Oczywiście przechodzi okres buntu i płaczu o byle co.Wręcz każe sie nosić na rękach-koszmar-to przecież już prawie 15 kg.Zaczyna rysować kredkami i kredą kółka i prostokąty.No i wszędzie go pełno,guz na guzie,siniaki -to na porządku dziennym.A co u Waszych kwietniówek? wink.gif

--------------------
DOROTA-MAMA ADASIA
15.04.2002 I MAJUNI 24.11.2005
madama
czw, 08 lip 2004 - 16:09
U nas etap uciekania na spacerach... icon_twisted.gif
Dużo czasu spędzamy teraz w piasku, Piotrek świetnie bawi się z innymi dziećmi (mimo, że to niby wiek osobnych zabaw icon_rolleyes.gif ), robi baby, kopie dziury, buduje drogi dla samochodów itp.
Z nocnikiem żyjemy w przyjaźni już dawno, pieluch używamy tylko w nocy. Apetyt coś ostatnio osłabł, ale nie jest źle.
Jest jedna zmiana, która mnie nie cieszy, zaczyna sie popychanie młodszego brata icon_twisted.gif , do niedawna była jedynie wieeeelka miłość.

Pozdrawiamy kwietniaki icon_smile.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post czw, 08 lip 2004 - 16:09
Post #88

U nas etap uciekania na spacerach... icon_twisted.gif
Dużo czasu spędzamy teraz w piasku, Piotrek świetnie bawi się z innymi dziećmi (mimo, że to niby wiek osobnych zabaw icon_rolleyes.gif ), robi baby, kopie dziury, buduje drogi dla samochodów itp.
Z nocnikiem żyjemy w przyjaźni już dawno, pieluch używamy tylko w nocy. Apetyt coś ostatnio osłabł, ale nie jest źle.
Jest jedna zmiana, która mnie nie cieszy, zaczyna sie popychanie młodszego brata icon_twisted.gif , do niedawna była jedynie wieeeelka miłość.

Pozdrawiamy kwietniaki icon_smile.gif
IzaS
śro, 14 lip 2004 - 13:29
Witam.
Arek ostatnio też domaga się noszenia na rękach. Na wakacjach w górach udało mu się na rękach usnąć i do domu trzeba było go nieść. Nocki już mamy suche, od dawna bez pieluchy. Czasami trzeba małemu przypomnieć o nocniku, ale na ogół nieźle.
Pozdrawiam serdecznie
Iza
IzaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,238
Dołączył: nie, 27 kwi 03 - 10:59
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 656

GG:


post śro, 14 lip 2004 - 13:29
Post #89

Witam.
Arek ostatnio też domaga się noszenia na rękach. Na wakacjach w górach udało mu się na rękach usnąć i do domu trzeba było go nieść. Nocki już mamy suche, od dawna bez pieluchy. Czasami trzeba małemu przypomnieć o nocniku, ale na ogół nieźle.
Pozdrawiam serdecznie
Iza

--------------------


kasiask
sob, 25 wrz 2004 - 09:51
Musimy światu ogłosić, że Antoś wreszcie po długich sprzeciwach, pogodził się z faktem, że nie da się chodzić w pieluszce przez całe życie. W ciągu tygodnia obfitujacego w wiele niespodzianek opanował sztukę korzystania z nocnika!!! Hurra! zakładamy już pieluchę tylko do spania!! Co za ulga!!


Z mówieniem nadal marnie. Świetnie się dogaduje, ale tylko z rodziną. Reszta świata nie chce opanować jego języka opartego na gestach, minach i pomrukach icon_sad.gif
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post sob, 25 wrz 2004 - 09:51
Post #90

Musimy światu ogłosić, że Antoś wreszcie po długich sprzeciwach, pogodził się z faktem, że nie da się chodzić w pieluszce przez całe życie. W ciągu tygodnia obfitujacego w wiele niespodzianek opanował sztukę korzystania z nocnika!!! Hurra! zakładamy już pieluchę tylko do spania!! Co za ulga!!


Z mówieniem nadal marnie. Świetnie się dogaduje, ale tylko z rodziną. Reszta świata nie chce opanować jego języka opartego na gestach, minach i pomrukach icon_sad.gif

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

madama
nie, 26 wrz 2004 - 11:34
A u nas ostatnio popuszczanie w majteczki, nie wiem co jest grane... icon_rolleyes.gif Tak jakby nie chciało mu sie wołać ... a z pieluchą pożegnaliśmy się już dawno, już nawet nie pamiętam kiedy.

No to sie jeszcze pochwalę. icon_biggrin.gif Piotruś siedzi sobie jakiś czas temu sam w pokoju i "czyta" książeczki. Nagle słyszę, że recytuje na głos Lokomotywę... okazało się, że umie wyrecytować całą ( no z niewielką pomocą) i to jak pięknie. icon_cool.gif wink.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post nie, 26 wrz 2004 - 11:34
Post #91

A u nas ostatnio popuszczanie w majteczki, nie wiem co jest grane... icon_rolleyes.gif Tak jakby nie chciało mu sie wołać ... a z pieluchą pożegnaliśmy się już dawno, już nawet nie pamiętam kiedy.

No to sie jeszcze pochwalę. icon_biggrin.gif Piotruś siedzi sobie jakiś czas temu sam w pokoju i "czyta" książeczki. Nagle słyszę, że recytuje na głos Lokomotywę... okazało się, że umie wyrecytować całą ( no z niewielką pomocą) i to jak pięknie. icon_cool.gif wink.gif
anonimowy

Go??







post czw, 30 wrz 2004 - 13:48
Post #92

Witajcie kwietniówki.Adasko robi siusiu i kupke na nocnik-zaczął pod koniec lipca i oczywiście zdarzały się mu wpadki ale teraz jest coraz lepiej.Nadal śpi w pieluszce i na długie wyjścia też zakładam mu ją albo zabieram rzeczy do przebrania.Ale ogólnie chodzi bez.Zrobił się strasznie uparty-wszystko siam,siam i siam.Wychodzimy z domu a on z rykiem ,że chce być "a dom".Pada deszcz a on chce " a dru"/czytaj na dwór/
Wszystkim interesuje sie tylko na chwile,ja mu czytam książeczke a on juz gdzieś pędzi,ja układam klocki a on już widzi kolejke i domaga sie ,żeby teraz tym się bawic.Horror!!!Teraz,gdy pogoda taka jak dzis po prostu ponosi go w domu.Ostatnio coraz więcej mówi-hitem jest BABA JAGA.Czasem przychodzi do nas moja kuzynka Agata i wtedy mały mówi do niej-ciocia Jaga-oczywiście przez pomyłke.Uwielbia lizaki-jest to obok galaretki w czekoladzie jedyne ulubione słodkie mojego synusia.Chipsy,gumy rozpuszczalne i inne słodycze unikamy jak ognia-napewno by mu zasmakowało i domagałby sie wiecznie.Chodzi mi najbardziej o jego ząbki.
Ulubioną bajką są Sąsiedzi,Miś Uszatek i krecik.Czasami już mi niedobrze jak setny raz oglądam te bajki a on może je oglądać na okrągło.
A co słychac u Was?????
[/list]
kasiask
czw, 30 wrz 2004 - 14:11
My oglądamy w kółko "Boba Budowniczego"!!
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post czw, 30 wrz 2004 - 14:11
Post #93

My oglądamy w kółko "Boba Budowniczego"!!

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

IzaS
pią, 01 paź 2004 - 11:43
Witam.
My Boba głównie czytamy, choć gdy mieliśmy kasetę to Arek mógł ją oglądać na okrągło. Popuszczanie w majtki też się zdarza, zwłaszcza wtedy kiedy ma być kupa. Na kupkę Arek mówi ogon icon_lol.gif . Śpi już od dawna bez pieluchy, chociaż parę wpadek się zdarzyło. Niedawno był chory i cieszę się, że katar już minął.
Pozdrawiam
Iza
IzaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,238
Dołączył: nie, 27 kwi 03 - 10:59
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 656

GG:


post pią, 01 paź 2004 - 11:43
Post #94

Witam.
My Boba głównie czytamy, choć gdy mieliśmy kasetę to Arek mógł ją oglądać na okrągło. Popuszczanie w majtki też się zdarza, zwłaszcza wtedy kiedy ma być kupa. Na kupkę Arek mówi ogon icon_lol.gif . Śpi już od dawna bez pieluchy, chociaż parę wpadek się zdarzyło. Niedawno był chory i cieszę się, że katar już minął.
Pozdrawiam
Iza

--------------------


dorka2(mama Jaku...
śro, 26 sty 2005 - 10:49
Mamy kochane kwietniowych dzieciaczkow

czy problemy sikaniowokupkowe macie już za sobą?

pocieszcie mnie prosze bo u nas czesto majty sÄ… zasikiwane icon_cry.gif jeszcze

dorka
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post śro, 26 sty 2005 - 10:49
Post #95

Mamy kochane kwietniowych dzieciaczkow

czy problemy sikaniowokupkowe macie już za sobą?

pocieszcie mnie prosze bo u nas czesto majty sÄ… zasikiwane icon_cry.gif jeszcze

dorka

--------------------
dorka, mama jakubka(08.04.02.)
IzaS
śro, 26 sty 2005 - 11:24
Właśnie zmieniłam kolejne "popuszczone"majtki. Czasami bierze mnie cholera, Arek doskonale wie o co chodzi, bez pieluchy już przecież od dawna, ale czasami jest zbyt zajęty, żeby pamiętac o tym, że woła się przed tym jak ta kropelka już pójdzie icon_twisted.gif . A jak pytam czy chce siku to mówi, że nie.... Ale czasem mu się udaje i myślę, że są nadzieje..
Pozdrawiam
IzaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,238
Dołączył: nie, 27 kwi 03 - 10:59
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 656

GG:


post śro, 26 sty 2005 - 11:24
Post #96

Właśnie zmieniłam kolejne "popuszczone"majtki. Czasami bierze mnie cholera, Arek doskonale wie o co chodzi, bez pieluchy już przecież od dawna, ale czasami jest zbyt zajęty, żeby pamiętac o tym, że woła się przed tym jak ta kropelka już pójdzie icon_twisted.gif . A jak pytam czy chce siku to mówi, że nie.... Ale czasem mu się udaje i myślę, że są nadzieje..
Pozdrawiam

--------------------


agabr
czw, 27 sty 2005 - 10:28
A my wreszcie odpieluszeni w ciagu dnia , w nocy nadal pielucha, dlugo czekalam z decyzja wlasciwie to druga proba byla ale przy pierwszym dniu zalapal, teraz czeka nas jeszcze odwyk od butelki .B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 27 sty 2005 - 10:28
Post #97

A my wreszcie odpieluszeni w ciagu dnia , w nocy nadal pielucha, dlugo czekalam z decyzja wlasciwie to druga proba byla ale przy pierwszym dniu zalapal, teraz czeka nas jeszcze odwyk od butelki .B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
CrazyMary
czw, 27 sty 2005 - 14:10
No to ja moge pocieszać i pocieszać. Bo u nas siki i kupy lecą w majty icon_evil.gif

A ja mam chyba gorszy okres, bo nagle zaczęło mnie to okropnie wkurzać. icon_confused.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post czw, 27 sty 2005 - 14:10
Post #98

No to ja moge pocieszać i pocieszać. Bo u nas siki i kupy lecą w majty icon_evil.gif

A ja mam chyba gorszy okres, bo nagle zaczęło mnie to okropnie wkurzać. icon_confused.gif

--------------------


dorka2(mama Jaku...
czw, 27 sty 2005 - 16:41
odpieluszonym szczerze gratuluje i zazdroszcze
icon_smile.gif
echhh a CrazyMary podaje rączke bom też u kresu wytrzymałosci no bo ileż mozna no rycze.gif

dorka
dorka2(mama Jaku...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 11:58
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 254

GG:


post czw, 27 sty 2005 - 16:41
Post #99

odpieluszonym szczerze gratuluje i zazdroszcze
icon_smile.gif
echhh a CrazyMary podaje rączke bom też u kresu wytrzymałosci no bo ileż mozna no rycze.gif

dorka

--------------------
dorka, mama jakubka(08.04.02.)
IzaS
piÄ…, 28 sty 2005 - 12:11
A ja zauważyłam, że im więcej mi zależy, żeby gatki były suche tym bardziej Arkowi to zwisa, tak więc nie przejmuję się zbytnio, zwłaszcza że są dni, kiedy wszystko jest OK.
Pozdrawiam
IzaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,238
Dołączył: nie, 27 kwi 03 - 10:59
SkÄ…d: Krotoszyn
Nr użytkownika: 656

GG:


post piÄ…, 28 sty 2005 - 12:11
Post #100

A ja zauważyłam, że im więcej mi zależy, żeby gatki były suche tym bardziej Arkowi to zwisa, tak więc nie przejmuję się zbytnio, zwłaszcza że są dni, kiedy wszystko jest OK.
Pozdrawiam

--------------------


> Kwiecien 2002
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 19:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama