Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
59 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?

> 
Alucca
wto, 04 kwi 2006 - 09:15
Zawsze marzyłam o takiej fryzurze, ale nigdy sie nie odważyłam. Może to jest dobry patent po porodzie, gdy włosy zaczynają wypadać. icon_smile.gif Teraz mam długie za łopatki.
Alucca


Grupa: Zbanowani
Postów: 768
Dołączył: sob, 14 sty 06 - 10:21
Nr użytkownika: 4,575




post wto, 04 kwi 2006 - 09:15
Post #61

Zawsze marzyłam o takiej fryzurze, ale nigdy sie nie odważyłam. Może to jest dobry patent po porodzie, gdy włosy zaczynają wypadać. icon_smile.gif Teraz mam długie za łopatki.
Magawit
wto, 04 kwi 2006 - 09:45
Alucca w dawnej mlodosci (kieeeedy to bylo) mialam wlosy do pupy icon_lol.gif Scielam na takie do ucha, a potem to juz tylko coraz krotsze icon_smile.gif[/b]
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
SkÄ…d: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post wto, 04 kwi 2006 - 09:45
Post #62

Alucca w dawnej mlodosci (kieeeedy to bylo) mialam wlosy do pupy icon_lol.gif Scielam na takie do ucha, a potem to juz tylko coraz krotsze icon_smile.gif[/b]

--------------------

madziÄ…tko
wto, 04 kwi 2006 - 09:55
Witajcie trzydziechy Kochane icon_biggrin.gif
ja dziś obudziłam się be zgłosu... icon_sad.gif ale powoli powraca,wiece moze co moge brac na gardło? Czuje się teraz jak prawdziwa sparciała trzydziecha icon_wink.gif
A wczoraj byl taki fajny dzień i moje dziecko mnie zaskoczyło ze kosi kosi łapci samo zrobiło icon_biggrin.gif ...a dziś buuu...budze się w kiepskim stanie i jeszcze taka ciemnica na dworzu,wrrrr icon_evil.gif
Fiolka - gartuluje zapracia co do schudnięcia...ja ćwiczę ,ale nic z tego icon_confused.gif Codziennie robię po 200 brzuszków rano i wieczorem icon_rolleyes.gif
Monika_M - nie przesadzaj z tą starością icon_wink.gif icon_smile.gif

Dziewczyny przesyłjacie mi mailem te dane dot.urodzin bo tak mi jest wygodniej,plssssssss icon_smile.gif
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post wto, 04 kwi 2006 - 09:55
Post #63

Witajcie trzydziechy Kochane icon_biggrin.gif
ja dziś obudziłam się be zgłosu... icon_sad.gif ale powoli powraca,wiece moze co moge brac na gardło? Czuje się teraz jak prawdziwa sparciała trzydziecha icon_wink.gif
A wczoraj byl taki fajny dzień i moje dziecko mnie zaskoczyło ze kosi kosi łapci samo zrobiło icon_biggrin.gif ...a dziś buuu...budze się w kiepskim stanie i jeszcze taka ciemnica na dworzu,wrrrr icon_evil.gif
Fiolka - gartuluje zapracia co do schudnięcia...ja ćwiczę ,ale nic z tego icon_confused.gif Codziennie robię po 200 brzuszków rano i wieczorem icon_rolleyes.gif
Monika_M - nie przesadzaj z tą starością icon_wink.gif icon_smile.gif

Dziewczyny przesyłjacie mi mailem te dane dot.urodzin bo tak mi jest wygodniej,plssssssss icon_smile.gif

--------------------
AJA
wto, 04 kwi 2006 - 15:19
Olala żyjecie! icon_lol.gif
No ja dziś sobie pomyłam okienka, dziecko zhandlowałam dziadkom (mieszkają w tym samym bloku, więc mam blisko).
Okna błyszczą a ja się dowiaduje że jutro ma być powrót zimy icon_mad.gif
Mnie strzyka wszystko po tym wysiłku a tu wszystko może być na marne. icon_evil.gif


Powiedzcie czego nie lubicie najbardziej robić w porządkach przedświątecznych?
Ja np. nie cierpię układać tych wszystkich pierdółek w szufladach, w których zawsze się coś wetknie, bo "kiedyś sie poukłada". icon_rolleyes.gif (papierki, rachunki, ołowki, listy, stare klucze, breloczki itp) kosmos
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post wto, 04 kwi 2006 - 15:19
Post #64

Olala żyjecie! icon_lol.gif
No ja dziś sobie pomyłam okienka, dziecko zhandlowałam dziadkom (mieszkają w tym samym bloku, więc mam blisko).
Okna błyszczą a ja się dowiaduje że jutro ma być powrót zimy icon_mad.gif
Mnie strzyka wszystko po tym wysiłku a tu wszystko może być na marne. icon_evil.gif


Powiedzcie czego nie lubicie najbardziej robić w porządkach przedświątecznych?
Ja np. nie cierpię układać tych wszystkich pierdółek w szufladach, w których zawsze się coś wetknie, bo "kiedyś sie poukłada". icon_rolleyes.gif (papierki, rachunki, ołowki, listy, stare klucze, breloczki itp) kosmos

--------------------



Kora ::::
wto, 04 kwi 2006 - 15:40
cześć 30 latki - że też wcześniej nie zauważylam tego wątku... może nie chciałam zauważyć icon_wink.gif
no więc ja tez już miałam "zmianę kodu z przodu" dnia 20 marca
czuję się w dobrze - ale tylko dzięki temu że w końcu czuć w powietrzu wiosnę - jeszcze z tydzień zimy i bym w depresje totalna wpadła...
Pozdrawiam ciepło rocznik 76 icon_smile.gif
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post wto, 04 kwi 2006 - 15:40
Post #65

cześć 30 latki - że też wcześniej nie zauważylam tego wątku... może nie chciałam zauważyć icon_wink.gif
no więc ja tez już miałam "zmianę kodu z przodu" dnia 20 marca
czuję się w dobrze - ale tylko dzięki temu że w końcu czuć w powietrzu wiosnę - jeszcze z tydzień zimy i bym w depresje totalna wpadła...
Pozdrawiam ciepło rocznik 76 icon_smile.gif

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

madziÄ…tko
wto, 04 kwi 2006 - 15:44
A Wy cały czas sprzątacie icon_smile.gif szkoda ze ja nie mam komu Majki podrzucić ,tez bym coś porobiła w domku icon_confused.gif

Ja najbardziej nie lubię mycia okien,sprzątania szpargałów w szufladkach tez,wycierania kurzy bo tę czynność to można powtarzac sto razy dziennie,tak wszystko widać icon_evil.gif ale ja mam to w pogardzie icon_wink.gif cały czas musiałabym ze ścierą latać icon_smile.gif no i prasowanie jest nudne...choć ciuszki Majuni lubie prasować icon_smile.gif
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post wto, 04 kwi 2006 - 15:44
Post #66

A Wy cały czas sprzątacie icon_smile.gif szkoda ze ja nie mam komu Majki podrzucić ,tez bym coś porobiła w domku icon_confused.gif

Ja najbardziej nie lubię mycia okien,sprzątania szpargałów w szufladkach tez,wycierania kurzy bo tę czynność to można powtarzac sto razy dziennie,tak wszystko widać icon_evil.gif ale ja mam to w pogardzie icon_wink.gif cały czas musiałabym ze ścierą latać icon_smile.gif no i prasowanie jest nudne...choć ciuszki Majuni lubie prasować icon_smile.gif

--------------------
madziÄ…tko
wto, 04 kwi 2006 - 15:48
Kora27 - będziesz z Nami pisać? Mam wpisać Cię na listę?
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post wto, 04 kwi 2006 - 15:48
Post #67

Kora27 - będziesz z Nami pisać? Mam wpisać Cię na listę?

--------------------
Kora ::::
wto, 04 kwi 2006 - 16:43
ups... na jakÄ… listÄ™? icon_rolleyes.gif
a pisać jak najbardziej - aczkolwiek jestem na odwyku od forum bo za duzo czasu mi zabierało - chociaż ostatnimi czasy tylko czytałam, mało sie udzielałam...
ale oczywiście od czasu do czasu mogę dorzucić swoje 3 grosze icon_wink.gif
na pewno od dziś będę zaglądać na ten wątek.
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post wto, 04 kwi 2006 - 16:43
Post #68

ups... na jakÄ… listÄ™? icon_rolleyes.gif
a pisać jak najbardziej - aczkolwiek jestem na odwyku od forum bo za duzo czasu mi zabierało - chociaż ostatnimi czasy tylko czytałam, mało sie udzielałam...
ale oczywiście od czasu do czasu mogę dorzucić swoje 3 grosze icon_wink.gif
na pewno od dziś będę zaglądać na ten wątek.

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

Potwora
wto, 04 kwi 2006 - 20:16
Ja mam urodziny za dwa tygodnie. Miałam być schudnięta i wogóle a tu !@#$%^& nic mi nie wychodzi, nic icon_sad.gif(((
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 04 kwi 2006 - 20:16
Post #69

Ja mam urodziny za dwa tygodnie. Miałam być schudnięta i wogóle a tu !@#$%^& nic mi nie wychodzi, nic icon_sad.gif(((
brak czyli fiolk...
wto, 04 kwi 2006 - 23:08
Dziewczyny, w tym schudnięciu to mi pomogły: po pierwsze -angina ropna o ostrym przebiegu; po drugie - pobyt z dzieckiem w szpitalu; po trzecie - zatrucie pokarmowe icon_lol.gif
Także nie życzę nikomu takiej diety, aczkolwiek waga utrzymuje mi sie nadal juz ok miesiaca,z czego sie cieszę. Ale dużo się ruszam i ćwicze.
Kora 27 spóźnione aczkolwiek serdeczne życzonka i dobre fluidki ślę w Twoją stronę. oblewanie chyba bylo, co? impreza.gif
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post wto, 04 kwi 2006 - 23:08
Post #70

Dziewczyny, w tym schudnięciu to mi pomogły: po pierwsze -angina ropna o ostrym przebiegu; po drugie - pobyt z dzieckiem w szpitalu; po trzecie - zatrucie pokarmowe icon_lol.gif
Także nie życzę nikomu takiej diety, aczkolwiek waga utrzymuje mi sie nadal juz ok miesiaca,z czego sie cieszę. Ale dużo się ruszam i ćwicze.
Kora 27 spóźnione aczkolwiek serdeczne życzonka i dobre fluidki ślę w Twoją stronę. oblewanie chyba bylo, co? impreza.gif
Kora ::::
śro, 05 kwi 2006 - 10:48
ano było było oblewanie - i to cały weekend aż do poniedziałku icon_wink.gif
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post śro, 05 kwi 2006 - 10:48
Post #71

ano było było oblewanie - i to cały weekend aż do poniedziałku icon_wink.gif

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

madziÄ…tko
śro, 05 kwi 2006 - 16:00
Witajcie,ja nadal chora i kuracja czosnkowa nie zadziałała icon_sad.gif no cóż dziś powtórzę...obym tylko do lekarza nie musiała gnać... icon_sad.gif
Kora mój mąż robi taką listę dla trzydziestek i jeśli chcesz z Nami pisać ,na co baaardzo Cię namawiam to wpiszę Cię na nią,daj znać tylko czy się zgadzasz?
Fiolka - ja też ćwiczę ,ale nic icon_sad.gif muszę zwiększyć ilosć brzuszków i mam nadzieje ze jak cieplej się zrobi to na dłuższe spacery będe chodzić z Niunią icon_smile.gif przykro mi ze tak cierpiałaś icon_sad.gif
Ola Fisia - nie martw się w końcu jakoś schudniemy icon_lol.gif Latem będzie lepiej...głowa do góry icon_biggrin.gif

Miłego popołudnia Wam życzę
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post śro, 05 kwi 2006 - 16:00
Post #72

Witajcie,ja nadal chora i kuracja czosnkowa nie zadziałała icon_sad.gif no cóż dziś powtórzę...obym tylko do lekarza nie musiała gnać... icon_sad.gif
Kora mój mąż robi taką listę dla trzydziestek i jeśli chcesz z Nami pisać ,na co baaardzo Cię namawiam to wpiszę Cię na nią,daj znać tylko czy się zgadzasz?
Fiolka - ja też ćwiczę ,ale nic icon_sad.gif muszę zwiększyć ilosć brzuszków i mam nadzieje ze jak cieplej się zrobi to na dłuższe spacery będe chodzić z Niunią icon_smile.gif przykro mi ze tak cierpiałaś icon_sad.gif
Ola Fisia - nie martw się w końcu jakoś schudniemy icon_lol.gif Latem będzie lepiej...głowa do góry icon_biggrin.gif

Miłego popołudnia Wam życzę

--------------------
Kora ::::
śro, 05 kwi 2006 - 16:09
no zgadzam sie zgadzam icon_wink.gif
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post śro, 05 kwi 2006 - 16:09
Post #73

no zgadzam sie zgadzam icon_wink.gif

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

AJA
śro, 05 kwi 2006 - 21:43
Dziewczyny tak może troche głupie pytanie. Czy naprawdę macie dużą nadwagę, że ćwiczycie? Bo ja właściwie mam 177 cm wzrostu, waże 75 kg i jakoś nie odczuwam potrzeby schudnięcia, czy coś ze mna nie tak?

Aha i jeszcze jedno, przeglądałam sobie ostatnio stare zdjęcia. Fajne icon_lol.gif
Może się pochwalimy jak wyglądałyśmy kiedyś? Co Wy na to? Np. koniec roku w podstawówce, studniówka itp.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 05 kwi 2006 - 21:43
Post #74

Dziewczyny tak może troche głupie pytanie. Czy naprawdę macie dużą nadwagę, że ćwiczycie? Bo ja właściwie mam 177 cm wzrostu, waże 75 kg i jakoś nie odczuwam potrzeby schudnięcia, czy coś ze mna nie tak?

Aha i jeszcze jedno, przeglądałam sobie ostatnio stare zdjęcia. Fajne icon_lol.gif
Może się pochwalimy jak wyglądałyśmy kiedyś? Co Wy na to? Np. koniec roku w podstawówce, studniówka itp.

--------------------



brak czyli fiolk...
śro, 05 kwi 2006 - 22:40
Wiesz, ja nadwagi nie mam ale jak zmienilam rozmiar z niższego na wyzszy to sie lekko zdolowalam, obecnie waze 55 kilo przy wzroscie ok 166 cm
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 05 kwi 2006 - 22:40
Post #75

Wiesz, ja nadwagi nie mam ale jak zmienilam rozmiar z niższego na wyzszy to sie lekko zdolowalam, obecnie waze 55 kilo przy wzroscie ok 166 cm
Potwora
czw, 06 kwi 2006 - 12:43
Ja właściwie nie mam nadwagi, tzn. z wagą mieszczę się w normie ale chciałabym wyglądać jak 10 lat temu icon_wink.gif . No na pewno nie będę wyglądać dokładnie tak samo, jestem, powiedzmy icon_wink.gif bardziej muskularna ale chociaż podobnie icon_wink.gif Kiedyś wazyłam 48-49 kg przy wzroście 160 - teraz to chyba niemożliwe bo jako istota grubokoścista byłam wstedy po prostu wychudzona z żebrami na wierzchu.
Np. owszem, wciskam się w stare dzinsy ale tu mi się roluje, tam wystaje, hmmmm. Do szczęscia potrzebuję - 2kg i już ale jak cholernie trudno je zgubić icon_sad.gif(((
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 06 kwi 2006 - 12:43
Post #76

Ja właściwie nie mam nadwagi, tzn. z wagą mieszczę się w normie ale chciałabym wyglądać jak 10 lat temu icon_wink.gif . No na pewno nie będę wyglądać dokładnie tak samo, jestem, powiedzmy icon_wink.gif bardziej muskularna ale chociaż podobnie icon_wink.gif Kiedyś wazyłam 48-49 kg przy wzroście 160 - teraz to chyba niemożliwe bo jako istota grubokoścista byłam wstedy po prostu wychudzona z żebrami na wierzchu.
Np. owszem, wciskam się w stare dzinsy ale tu mi się roluje, tam wystaje, hmmmm. Do szczęscia potrzebuję - 2kg i już ale jak cholernie trudno je zgubić icon_sad.gif(((
brak czyli fiolk...
piÄ…, 07 kwi 2006 - 23:00
Jutro czeka mnie wielki dzień -mój synek kończy 4 latka.
Juz nie moze sie doczekac tortu i prezentów...
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post piÄ…, 07 kwi 2006 - 23:00
Post #77

Jutro czeka mnie wielki dzień -mój synek kończy 4 latka.
Juz nie moze sie doczekac tortu i prezentów...
AJA
sob, 08 kwi 2006 - 13:42
Całusy dla dużego chłopca brawo_bis.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post sob, 08 kwi 2006 - 13:42
Post #78

Całusy dla dużego chłopca brawo_bis.gif

--------------------



werjula
sob, 08 kwi 2006 - 21:06
Witam wszystkie 30-chy (te juz po i te jeszcze nie)
Ja sowją datę mam już za sobą 22 luty (oczywistego roku)
Musze wam przyznać że w dzień urodzin miałam strasznego doła,ale to tylko dlatego że wszyscy mi o tym przypominali i każdy bardzo podkreślał wiek.Koszmar.A ja tak naaprawdę czuję się super , icon_cool.gif jakie 30 lat icon_rolleyes.gif
Teraz gdy mam już te ponoć 30 i trochę ,wogóle o tym nie myślę.Porostu nie mam czasu icon_lol.gif Teraz to ja dopiero żyję.

Oczywiście wszystkiego nj,naj,naj dla wszystkich 30-tek. brawo_bis.gif
werjula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 23:14
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 4,753




post sob, 08 kwi 2006 - 21:06
Post #79

Witam wszystkie 30-chy (te juz po i te jeszcze nie)
Ja sowją datę mam już za sobą 22 luty (oczywistego roku)
Musze wam przyznać że w dzień urodzin miałam strasznego doła,ale to tylko dlatego że wszyscy mi o tym przypominali i każdy bardzo podkreślał wiek.Koszmar.A ja tak naaprawdę czuję się super , icon_cool.gif jakie 30 lat icon_rolleyes.gif
Teraz gdy mam już te ponoć 30 i trochę ,wogóle o tym nie myślę.Porostu nie mam czasu icon_lol.gif Teraz to ja dopiero żyję.

Oczywiście wszystkiego nj,naj,naj dla wszystkich 30-tek. brawo_bis.gif

--------------------



madziÄ…tko
sob, 08 kwi 2006 - 21:41
Dobry Wieczór Młodzieniaszki icon_smile.gif dawno nie zaglądała,ale byłam zalatana,chcieliśmy ochrzcić Majeczkę na święta i praktycznie w żadnym kościele nie chcą się zgodzić bo mamy tylko ślub cywilny icon_evil.gif no to jakaś żenada jest icon_exclaim.gif Żebym ją musiała się prosić o chrzest niewinnej istotki,wrrr no bo co ona winna jest.Mam nadzieję że nam się jakoś uda icon_rolleyes.gif
Aja,Fiolka,Ola Fisia - dziewczyny ja cały czas się odchudzam i nic icon_confused.gif na prawde sporo ćwiczę i nadal nie wchodzę we wszystkie rzeczy,ale przestałam się tym przejmować,tłumaczę sobie ze przyjdzie taki moment ze sama waga spadnie w najmniej oczekiwanym momencie,najważniejsze by zaakceptować siebie..mnie się udało,więc Wam też tego bardzo życzę icon_smile.gif
Fiolka - Wszystkiego Najlepszego dla Twojego Szkraba.Miłej zabawy i wielu cudownych prezencików icon_exclaim.gif
Werjula - i tak 3maj !!! 02.gif Jestem z Ciebie dumna !

Zmykam Spać,miłej niedzieli Wam życzę
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post sob, 08 kwi 2006 - 21:41
Post #80

Dobry Wieczór Młodzieniaszki icon_smile.gif dawno nie zaglądała,ale byłam zalatana,chcieliśmy ochrzcić Majeczkę na święta i praktycznie w żadnym kościele nie chcą się zgodzić bo mamy tylko ślub cywilny icon_evil.gif no to jakaś żenada jest icon_exclaim.gif Żebym ją musiała się prosić o chrzest niewinnej istotki,wrrr no bo co ona winna jest.Mam nadzieję że nam się jakoś uda icon_rolleyes.gif
Aja,Fiolka,Ola Fisia - dziewczyny ja cały czas się odchudzam i nic icon_confused.gif na prawde sporo ćwiczę i nadal nie wchodzę we wszystkie rzeczy,ale przestałam się tym przejmować,tłumaczę sobie ze przyjdzie taki moment ze sama waga spadnie w najmniej oczekiwanym momencie,najważniejsze by zaakceptować siebie..mnie się udało,więc Wam też tego bardzo życzę icon_smile.gif
Fiolka - Wszystkiego Najlepszego dla Twojego Szkraba.Miłej zabawy i wielu cudownych prezencików icon_exclaim.gif
Werjula - i tak 3maj !!! 02.gif Jestem z Ciebie dumna !

Zmykam Spać,miłej niedzieli Wam życzę

--------------------
> PiÄ™kne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteÅ›cie?
Start new topic
Reply to this topic
59 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 15:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama