Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
34 Stron V  « poprzednia 32 33 34  

zima, zima...KWIETNIÓWKI 2004 razem trzyma

> 
Dorotka
pią, 14 mar 2008 - 09:19
Ptysiak zobacz płaszczyki w Monnari mnie tam się sporo spodobało i w sobotę jadę kupić icon_smile.gif Może Tobie tez przypadną do gustu icon_smile.gif
Zmykam szykować się do pracy
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 14 mar 2008 - 09:19
Post #661

Ptysiak zobacz płaszczyki w Monnari mnie tam się sporo spodobało i w sobotę jadę kupić icon_smile.gif Może Tobie tez przypadną do gustu icon_smile.gif
Zmykam szykować się do pracy

--------------------
Ptysiak
pią, 14 mar 2008 - 09:30
ogladalam wczoraj, ale cena nie taka 13.gif
piekny byl w Solarze ale tez nie za ta cene
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pią, 14 mar 2008 - 09:30
Post #662

ogladalam wczoraj, ale cena nie taka 13.gif
piekny byl w Solarze ale tez nie za ta cene

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Mama Madzia
pią, 14 mar 2008 - 10:48
tyska, na pewno coś wyniuchasz fajowego i przystępnego cenowo 03.gif

No i czekam na foty z niecierpliwością 03.gif

Justin to Ty juz niemalże świąteczna 03.gif

ewa , dasz radę z Ta teściową, pokonasz ją 08.gif

A ja z rańca u lekarza sobie bylam po piguły anty... trzeba wykorzystac , to ze tu darmocha 08.gif no i nie chciałabym w dziecko nr free sie wpakowac jak to dr określił 08.gif no chyba , zeby to dziewusia była 08.gif nie, nie to żart oczywiście 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pią, 14 mar 2008 - 10:48
Post #663

tyska, na pewno coś wyniuchasz fajowego i przystępnego cenowo 03.gif

No i czekam na foty z niecierpliwością 03.gif

Justin to Ty juz niemalże świąteczna 03.gif

ewa , dasz radę z Ta teściową, pokonasz ją 08.gif

A ja z rańca u lekarza sobie bylam po piguły anty... trzeba wykorzystac , to ze tu darmocha 08.gif no i nie chciałabym w dziecko nr free sie wpakowac jak to dr określił 08.gif no chyba , zeby to dziewusia była 08.gif nie, nie to żart oczywiście 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
pią, 14 mar 2008 - 13:08
ja się zastanawiam nad spiralą i to poważnie.
Moja dr przed Mireną proponuje mi założyć jakąś tańszą. Spokój na 3 lata.
Chociaz ostatnio mile się zaskoczyłam w aptece bo Yasmin staniał.

a w wielka środę będziemy palić żur.

Dla zainteresowanych:
https://www.zamek.krapkowice.pl/polski/kult...ologia/zuru.php

https://www.chorula.pl/cms/php/strona.php3?...0&id_men=65

https://www.zsk.k-k.pl/renska_wies/zwyczaje.htm
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 14 mar 2008 - 13:08
Post #664

ja się zastanawiam nad spiralą i to poważnie.
Moja dr przed Mireną proponuje mi założyć jakąś tańszą. Spokój na 3 lata.
Chociaz ostatnio mile się zaskoczyłam w aptece bo Yasmin staniał.

a w wielka środę będziemy palić żur.

Dla zainteresowanych:
https://www.zamek.krapkowice.pl/polski/kult...ologia/zuru.php

https://www.chorula.pl/cms/php/strona.php3?...0&id_men=65

https://www.zsk.k-k.pl/renska_wies/zwyczaje.htm

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
pią, 14 mar 2008 - 14:33
No ja cie nie moge, Ewcia sie zaczela odzywac icon_eek.gif koniec swiata 03.gif
Fajnie czytac o dziewczynach Ewciu icon_smile.gif "ruda malpa" hahaha podobalo mi sie 06.gif
ja to sie nie martwie jak Oli przezyje szkoly, raczej jak to przezyje jej wielbiciel 08.gif
pokazuj fotki dziewczyn Ewa!!! icon_smile.gif

MadziuM, jestem baaardzo ciekawa tych cudawianek na glowie Kacperka icon_biggrin.gif fajnie, ze rozne poznacie takie rozne "wersje" obchodzenia poszczegolnych swiat icon_smile.gif Ktorego dokladnie do Polski przylatujecie??

Justin, Ty szalejesz na maksa wielkanocnie icon_smile.gif suuuper zazdroszcze kurna...ja mialam tyyle planow 41.gif
A tak, to mam pomocnikow fuuuul: w srode przychodzi dziewczyna wypicowac mi swiatecznie mieszkanie i pomyc okna, a mama pichci piecze i gotuje, przyjedzie z tatkiem w sobote i bedzie szykowac na niedziele icon_wink.gif Szkoda tylko ze wystroju swiatecznego nie bede miala okazji zrobic...no trudno....nie zawsze sie tak da, jakbysmy to chcieli....

Packa, wchodzisz teraz w rozmiar jeden z bardziej pospolitych, wiec i ciezej bedzie z odszukaniem rozmiarowki icon_smile.gif
gratuluje!!!! icon_smile.gif czekam na fotiiiii icon_smile.gif

Dorotko, masz jakies wiesci od Madziarki?

A ja kochane moje nadal tkwie szpitalnie icon_sad.gif mialam nadzieje, ze dzis mnie wypisza ale niestety.....Wczoraj mialam usg, Kropelinek rosnie, krwiak sie goi (ale ponoc zniknie dopiero po porodzie) Wczoraj tak mnie pognietli na tym badaniu, ze Ludzik fikal jak szalony cale popoludnie mi potem icon_lol.gif
No dzis czekalam na werdykt na porannym ochodzie, ale zostawiaja mnie....zmniejszyli leki, w srode kolejne usg i w czwartek znowu czekam na werdykt. Moglabym sie wypisac na wlasne zyczenie, ale sie boje...nie bede sie wyglupiac...choc powiem Wam, ze dzis mi juz puscilo wsio i ryczalam jak glupia mezowi rano, ulzylo...Pani doktor twierdzi, ze tutaj przynajmniej ma pewnosc ze leze, a w domu nie .. tiaaa co fakt to fakt, sama nie wiem jakby mi wychodzilo lezenie w domu icon_rolleyes.gif
Tak wiec leze nadal...smutno mi, weelendy sa tu najgorsze icon_sad.gif tesknie za chlopakami, za mieszkankiem...eh
Dzis popoludniu mezu przywiezie Wipka, to zejde do nich na chwilke, przynajmniej przez moment sie z synkiem poprzytulam.

To tyle. Obiecuje ze bede pisac icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pią, 14 mar 2008 - 14:33
Post #665

No ja cie nie moge, Ewcia sie zaczela odzywac icon_eek.gif koniec swiata 03.gif
Fajnie czytac o dziewczynach Ewciu icon_smile.gif "ruda malpa" hahaha podobalo mi sie 06.gif
ja to sie nie martwie jak Oli przezyje szkoly, raczej jak to przezyje jej wielbiciel 08.gif
pokazuj fotki dziewczyn Ewa!!! icon_smile.gif

MadziuM, jestem baaardzo ciekawa tych cudawianek na glowie Kacperka icon_biggrin.gif fajnie, ze rozne poznacie takie rozne "wersje" obchodzenia poszczegolnych swiat icon_smile.gif Ktorego dokladnie do Polski przylatujecie??

Justin, Ty szalejesz na maksa wielkanocnie icon_smile.gif suuuper zazdroszcze kurna...ja mialam tyyle planow 41.gif
A tak, to mam pomocnikow fuuuul: w srode przychodzi dziewczyna wypicowac mi swiatecznie mieszkanie i pomyc okna, a mama pichci piecze i gotuje, przyjedzie z tatkiem w sobote i bedzie szykowac na niedziele icon_wink.gif Szkoda tylko ze wystroju swiatecznego nie bede miala okazji zrobic...no trudno....nie zawsze sie tak da, jakbysmy to chcieli....

Packa, wchodzisz teraz w rozmiar jeden z bardziej pospolitych, wiec i ciezej bedzie z odszukaniem rozmiarowki icon_smile.gif
gratuluje!!!! icon_smile.gif czekam na fotiiiii icon_smile.gif

Dorotko, masz jakies wiesci od Madziarki?

A ja kochane moje nadal tkwie szpitalnie icon_sad.gif mialam nadzieje, ze dzis mnie wypisza ale niestety.....Wczoraj mialam usg, Kropelinek rosnie, krwiak sie goi (ale ponoc zniknie dopiero po porodzie) Wczoraj tak mnie pognietli na tym badaniu, ze Ludzik fikal jak szalony cale popoludnie mi potem icon_lol.gif
No dzis czekalam na werdykt na porannym ochodzie, ale zostawiaja mnie....zmniejszyli leki, w srode kolejne usg i w czwartek znowu czekam na werdykt. Moglabym sie wypisac na wlasne zyczenie, ale sie boje...nie bede sie wyglupiac...choc powiem Wam, ze dzis mi juz puscilo wsio i ryczalam jak glupia mezowi rano, ulzylo...Pani doktor twierdzi, ze tutaj przynajmniej ma pewnosc ze leze, a w domu nie .. tiaaa co fakt to fakt, sama nie wiem jakby mi wychodzilo lezenie w domu icon_rolleyes.gif
Tak wiec leze nadal...smutno mi, weelendy sa tu najgorsze icon_sad.gif tesknie za chlopakami, za mieszkankiem...eh
Dzis popoludniu mezu przywiezie Wipka, to zejde do nich na chwilke, przynajmniej przez moment sie z synkiem poprzytulam.

To tyle. Obiecuje ze bede pisac icon_smile.gif

--------------------


Mama Madzia
pią, 14 mar 2008 - 19:46
Patisonku, dzasz rade, będzie dobrze przytul.gif przytul.gif przytul.gif

a my do Pl lecimy 29 marca 02.gif a więc juz, już...... 02.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pią, 14 mar 2008 - 19:46
Post #666

Patisonku, dzasz rade, będzie dobrze przytul.gif przytul.gif przytul.gif

a my do Pl lecimy 29 marca 02.gif a więc juz, już...... 02.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Dorotka
sob, 15 mar 2008 - 10:43
Z Madziarka nie rozmawiałam tylko z jej mężem na gg i mówił, że Kubuś ma zap. krtani icon_sad.gif Tak mi ich żal...

Pati do czwartku nie daleko icon_smile.gif doskonale rozumiem, że tęsknisz za starszym synkiem, ale teraz o malucha trzeba zadbać... icon_smile.gif A jak widzisz leżenie i leki sprzyjają icon_smile.gif Lekarz ma rację w domu nie poleżysz, zawsze jest coś do zrobienia icon_confused.gif icon_confused.gif

Ptysiak ja wczoraj jednak byłam w Monnari z mężem, przymierzałam kilka płaszczyków i jak w końcu wybrałam ten jedyny, okazało się, że jest lekko uszkodzony icon_sad.gif Na poniedziałek jednak maja mi sprowadzić nowy icon_smile.gif tylko prognozy zapowiadają, że od wtorku wraca zima icon_evil.gif Qurcze taki wybór mieli, że Ciężko było się zdecydować... bardzo mi się podobał taki bardzo jaśniutki, ale przy moich synkach bym go do pralni częściej nosiła niż na sobie icon_wink.gif więc stanęło na oliwce. A ceny chyba nie były za wysokie bo od niecałych 300 zł chyba do 500. Rozmiarówkę też chyba mają zawyżoną, bo 38 jest na mnie bardzo obszerne...

Siedzę sama z chłopkami w domu, mąż robi kurs jazdy na motocykle icon_mad.gif

Ten post edytował Dorotka sob, 15 mar 2008 - 10:44
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 15 mar 2008 - 10:43
Post #667

Z Madziarka nie rozmawiałam tylko z jej mężem na gg i mówił, że Kubuś ma zap. krtani icon_sad.gif Tak mi ich żal...

Pati do czwartku nie daleko icon_smile.gif doskonale rozumiem, że tęsknisz za starszym synkiem, ale teraz o malucha trzeba zadbać... icon_smile.gif A jak widzisz leżenie i leki sprzyjają icon_smile.gif Lekarz ma rację w domu nie poleżysz, zawsze jest coś do zrobienia icon_confused.gif icon_confused.gif

Ptysiak ja wczoraj jednak byłam w Monnari z mężem, przymierzałam kilka płaszczyków i jak w końcu wybrałam ten jedyny, okazało się, że jest lekko uszkodzony icon_sad.gif Na poniedziałek jednak maja mi sprowadzić nowy icon_smile.gif tylko prognozy zapowiadają, że od wtorku wraca zima icon_evil.gif Qurcze taki wybór mieli, że Ciężko było się zdecydować... bardzo mi się podobał taki bardzo jaśniutki, ale przy moich synkach bym go do pralni częściej nosiła niż na sobie icon_wink.gif więc stanęło na oliwce. A ceny chyba nie były za wysokie bo od niecałych 300 zł chyba do 500. Rozmiarówkę też chyba mają zawyżoną, bo 38 jest na mnie bardzo obszerne...

Siedzę sama z chłopkami w domu, mąż robi kurs jazdy na motocykle icon_mad.gif

--------------------
Mama Madzia
sob, 15 mar 2008 - 17:08
Nooo tez syszałam o choróbsku Kubusia 32.gif

Dorotko no to żużlowiec Ci się szykuje 03.gif


A my poszkoleniowi i pozakupkowi 03.gif Kacper caaaly obkupiony;kurtkowo, spodniowo i bucikowo 03.gif Oliwierek bucikowo, tata kurteczkowo , spodniowo i bucikowo, a mamcia biżuteriowo, kurteczkow i paskowo i wszysccy meega zadowoleni 03.gif 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 15 mar 2008 - 17:08
Post #668

Nooo tez syszałam o choróbsku Kubusia 32.gif

Dorotko no to żużlowiec Ci się szykuje 03.gif


A my poszkoleniowi i pozakupkowi 03.gif Kacper caaaly obkupiony;kurtkowo, spodniowo i bucikowo 03.gif Oliwierek bucikowo, tata kurteczkowo , spodniowo i bucikowo, a mamcia biżuteriowo, kurteczkow i paskowo i wszysccy meega zadowoleni 03.gif 03.gif


--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
sob, 15 mar 2008 - 18:34
Zakupowe wionenne szalenstwo, jak milo 06.gif
ja to nawet ciazowo sie juz nie okupuje, bo i po co na razie icon_rolleyes.gif Wipsowi buty by sie przydaly, nie wiem kiedy bede mogla mu kupc icon_rolleyes.gif
ale jaka oszczednosc finansowa z tego mojego pobytu szpitalnego 04.gif

Pol dnia dzis przespalam, drugie pol czytalam ksiazke (700 str polkniete w 3 dni 23.gif , to juz druga...czytelniczo nadrabiam zaleglosci wink.gif ) Chlopaki jak zwykle rano na basenie, potem maz pojechal do pracy a Wi z babcia w odwiedziny do prababci i lazikowali po parku - ladnie dzis bylo icon_smile.gif
Jutro znowu beda basen zaliczac 03.gif
btw Ptyska, jak Twoje postanowienie basenowe w zwiazku z Jaskiem?
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 15 mar 2008 - 18:34
Post #669

Zakupowe wionenne szalenstwo, jak milo 06.gif
ja to nawet ciazowo sie juz nie okupuje, bo i po co na razie icon_rolleyes.gif Wipsowi buty by sie przydaly, nie wiem kiedy bede mogla mu kupc icon_rolleyes.gif
ale jaka oszczednosc finansowa z tego mojego pobytu szpitalnego 04.gif

Pol dnia dzis przespalam, drugie pol czytalam ksiazke (700 str polkniete w 3 dni 23.gif , to juz druga...czytelniczo nadrabiam zaleglosci wink.gif ) Chlopaki jak zwykle rano na basenie, potem maz pojechal do pracy a Wi z babcia w odwiedziny do prababci i lazikowali po parku - ladnie dzis bylo icon_smile.gif
Jutro znowu beda basen zaliczac 03.gif
btw Ptyska, jak Twoje postanowienie basenowe w zwiazku z Jaskiem?

--------------------


Ptysiak
sob, 15 mar 2008 - 20:00
Dorotka, no dla mnie plaszczyk za 300-500 to duzo, szukalam jakiegos za 150-200 max
byl w H&M taki co mi sie najbardziej podobal, i w jednym sklepie mieli jedyna 40 ale byl ubrudzony 21.gif zjechalam dzisiaj wszystkie galerie w miescie jakie sa 21.gif i nic, z tym ze ja sie uparlam na jednorzedowy, wiec trudniej, no i jasny bezowy


ale.........przypomnialam sobie o moim plaszczyku sprzed chyba 5 lat z Zary, ktory wisi u mamy od lat bo byl za maly, i po niego pojechalam do mamy i jest dobry 06.gif 03.gif 08.gif rozmiar M 03.gif 43.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

i chyba sobie odpuszcze kupowanie nowego w tym roku icon_smile.gif
ale musze koniecznie jakies spodnie kupic bo tylko jedna para jest na mnie dobra, druga ciut spada, a 4 pary schowalam gleboko bo za wielkie icon_smile.gif



Basen z Jaskiem - no jakos nie ma czasu, wybierzemy sie do aquaparku ale jeszcze musze schudnac

Ten post edytował Ptysiak sob, 15 mar 2008 - 20:01
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post sob, 15 mar 2008 - 20:00
Post #670

Dorotka, no dla mnie plaszczyk za 300-500 to duzo, szukalam jakiegos za 150-200 max
byl w H&M taki co mi sie najbardziej podobal, i w jednym sklepie mieli jedyna 40 ale byl ubrudzony 21.gif zjechalam dzisiaj wszystkie galerie w miescie jakie sa 21.gif i nic, z tym ze ja sie uparlam na jednorzedowy, wiec trudniej, no i jasny bezowy


ale.........przypomnialam sobie o moim plaszczyku sprzed chyba 5 lat z Zary, ktory wisi u mamy od lat bo byl za maly, i po niego pojechalam do mamy i jest dobry 06.gif 03.gif 08.gif rozmiar M 03.gif 43.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

i chyba sobie odpuszcze kupowanie nowego w tym roku icon_smile.gif
ale musze koniecznie jakies spodnie kupic bo tylko jedna para jest na mnie dobra, druga ciut spada, a 4 pary schowalam gleboko bo za wielkie icon_smile.gif



Basen z Jaskiem - no jakos nie ma czasu, wybierzemy sie do aquaparku ale jeszcze musze schudnac

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
pon, 17 mar 2008 - 08:00
Ptysiak, no to miodzio z Ciebie laska 03.gif

Patison, chwal się tytułami książek, co Ty tam czytasz? Ale Ci zazdroszczę tego czytania (bo reszty to raczej nie), sama chętnie bym gdzieś uciekła, zakopała się pod kocem i poczytała. Jak tak piszesz o pani doktor co ci każe leżec w szpitalu, to jakbym swoją słyszała. Z Natali leżałam prawie całe 9 m-cy w szpitalu 13.gif
Z Łukim leżałam ale w domu (no, niby leżałam 08.gif )

Natali wkurzyła się na starego w piątek i pocięła nożyczkami swoją bluzkę, rajtuzki i bluzke Lukasa 21.gif
Mała to ma charakterek. Ma potworne i dziwne pomysły.
Wczoraj jechalismy do szwagra do Brzegu na urodzinki. Natali wymalowała Lukasowi nad brwiami wielkie dwa zielone łuki mazakiem. Biedak musiał tak jechać, bo nie dało się zmyć.

Ech, coraz więcej nerwów mnie kosztuje ta mała.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 17 mar 2008 - 08:00
Post #671

Ptysiak, no to miodzio z Ciebie laska 03.gif

Patison, chwal się tytułami książek, co Ty tam czytasz? Ale Ci zazdroszczę tego czytania (bo reszty to raczej nie), sama chętnie bym gdzieś uciekła, zakopała się pod kocem i poczytała. Jak tak piszesz o pani doktor co ci każe leżec w szpitalu, to jakbym swoją słyszała. Z Natali leżałam prawie całe 9 m-cy w szpitalu 13.gif
Z Łukim leżałam ale w domu (no, niby leżałam 08.gif )

Natali wkurzyła się na starego w piątek i pocięła nożyczkami swoją bluzkę, rajtuzki i bluzke Lukasa 21.gif
Mała to ma charakterek. Ma potworne i dziwne pomysły.
Wczoraj jechalismy do szwagra do Brzegu na urodzinki. Natali wymalowała Lukasowi nad brwiami wielkie dwa zielone łuki mazakiem. Biedak musiał tak jechać, bo nie dało się zmyć.

Ech, coraz więcej nerwów mnie kosztuje ta mała.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
pon, 17 mar 2008 - 09:24
03.gif Mam plaszczyk, cudem 03.gif
wczoraj bylismy w Makro i podjechalismy do H&M bo szukam jasnych spodni na wiosne, bylam w nim w piatek i byl ten moj upatrzony plaszczyk w rozmiarze 38, a wchodze wczoraj - JEST - rozmiar 40 - mam go 03.gif 03.gif jest prosty ale lezy slicznie
no i ten rozmiar..... nie wierze ze wchodze w rzeczy 40/42

chudne dalej icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 17 mar 2008 - 09:24
Post #672

03.gif Mam plaszczyk, cudem 03.gif
wczoraj bylismy w Makro i podjechalismy do H&M bo szukam jasnych spodni na wiosne, bylam w nim w piatek i byl ten moj upatrzony plaszczyk w rozmiarze 38, a wchodze wczoraj - JEST - rozmiar 40 - mam go 03.gif 03.gif jest prosty ale lezy slicznie
no i ten rozmiar..... nie wierze ze wchodze w rzeczy 40/42

chudne dalej icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ewaaa
pon, 17 mar 2008 - 09:32
oj Natalka to niezla jajcara, ciekawe jak podrosnie to jaka bedzie, postrach osiedla, bedzie terroryzowac wszystkich, hi hi
Ptysia, wez sie pochwal jak ty to robisz ze chudniesz, ja marze o zrzuceniu 8 kg, czyli powrotu do dawnej wagi, ale nic mi nie wychodzi
a co do zakupowego szalenstwa, to ja chyba jakas dziwna jestem, jak juz mi maz krzyczy kup se cos, to ja wtedy z oporami , ale ruszam do sklepu i cos tam se kupuje, szybciej dziewczynom kupuje, jak widze ze wyrastaja z czegos to lece i kupuje, ale zeby sobie, nie lubie tego przymiezania, wybierania itd
a co do plaszczyka to pare lat temu kupilam w top secret czarny, i jest super, chudo wygladam, fajny kroj, i lux, w sumie to i tak non stop autem jezdze wiec sweter albo cos i lece,
mam pare foteek, niespecjalnych, ale dzis wrzuce
potem

Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pon, 17 mar 2008 - 09:32
Post #673

oj Natalka to niezla jajcara, ciekawe jak podrosnie to jaka bedzie, postrach osiedla, bedzie terroryzowac wszystkich, hi hi
Ptysia, wez sie pochwal jak ty to robisz ze chudniesz, ja marze o zrzuceniu 8 kg, czyli powrotu do dawnej wagi, ale nic mi nie wychodzi
a co do zakupowego szalenstwa, to ja chyba jakas dziwna jestem, jak juz mi maz krzyczy kup se cos, to ja wtedy z oporami , ale ruszam do sklepu i cos tam se kupuje, szybciej dziewczynom kupuje, jak widze ze wyrastaja z czegos to lece i kupuje, ale zeby sobie, nie lubie tego przymiezania, wybierania itd
a co do plaszczyka to pare lat temu kupilam w top secret czarny, i jest super, chudo wygladam, fajny kroj, i lux, w sumie to i tak non stop autem jezdze wiec sweter albo cos i lece,
mam pare foteek, niespecjalnych, ale dzis wrzuce
potem



--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Ewaaa
pon, 17 mar 2008 - 09:45








Ten post edytował Ewaaa pon, 17 mar 2008 - 10:05
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pon, 17 mar 2008 - 09:45
Post #674









--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Patison
pon, 17 mar 2008 - 10:19
Justin 06.gif sorii ale umarlam z pomyslow Natalki 06.gif 43.gif 06.gif
no ma dziewczyna fantazje, nie ma co hihihihihii icon_smile.gif
Lezalas 9 miesiecy w szpitalu??? jessssu, nie strasz, a co bylo nie tak ze kazali lezec?
A przeczytalam na razie "cien wiatru""katedre w barcelonie" a teraz chmielewskie poszly w ruch icon_wink.gif

Ewaaa, wielkie te foty milion lat mi sie ladowaly na predkosci lacza jakie mam tu w szpitalu....ale warto bylo czekac!!! icon_biggrin.gif
dziewczyny to gigantki, widac po oczach 03.gif I mi sie wydaje czy one podobne sa bardzo...nie liczac rudosci i blondu icon_wink.gif hihi Swietne sa!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

A ja bede miec badanie jednak w czwartek albo piatek dopiero. Jak mnie nie wypisza na swieta, to ide na przepustke chociaz. Mam fajowa wspollokatorke od soboty i jest fajnie icon_biggrin.gif hihi
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 17 mar 2008 - 10:19
Post #675

Justin 06.gif sorii ale umarlam z pomyslow Natalki 06.gif 43.gif 06.gif
no ma dziewczyna fantazje, nie ma co hihihihihii icon_smile.gif
Lezalas 9 miesiecy w szpitalu??? jessssu, nie strasz, a co bylo nie tak ze kazali lezec?
A przeczytalam na razie "cien wiatru""katedre w barcelonie" a teraz chmielewskie poszly w ruch icon_wink.gif

Ewaaa, wielkie te foty milion lat mi sie ladowaly na predkosci lacza jakie mam tu w szpitalu....ale warto bylo czekac!!! icon_biggrin.gif
dziewczyny to gigantki, widac po oczach 03.gif I mi sie wydaje czy one podobne sa bardzo...nie liczac rudosci i blondu icon_wink.gif hihi Swietne sa!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

A ja bede miec badanie jednak w czwartek albo piatek dopiero. Jak mnie nie wypisza na swieta, to ide na przepustke chociaz. Mam fajowa wspollokatorke od soboty i jest fajnie icon_biggrin.gif hihi

--------------------


Ptysiak
wto, 18 mar 2008 - 20:49
MamoMadziu, spóznione zyczenia urodzinowe dla Ciebie icon_smile.gif


Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 18 mar 2008 - 20:49
Post #676

MamoMadziu, spóznione zyczenia urodzinowe dla Ciebie icon_smile.gif




--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ewaaa
śro, 19 mar 2008 - 09:15
ja tez dolaczam sie do zyczen
nie wiem kto i kiedy ma urodziny , wiec wybaczcie
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 09:15
Post #677

ja tez dolaczam sie do zyczen
nie wiem kto i kiedy ma urodziny , wiec wybaczcie

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


justin
śro, 19 mar 2008 - 09:37
Ewaaa panterka to laska jak nie wiem, oj będzie się dziewczyna od chłopaków oganiać.
Ruda jest boska, te papelki, słodziutkie 03.gif

Ptysiak, dzięki, że przypomniałaś o urodzinkach i tez się podpisuję pod życzeniami 03.gif

Patisonku, miałam chyba bardzo przewrażliwonego lekarza.
Długo się staraliśmy o dziecko, a jak się udało to ciężko było utrzymać.
Najpierw leżałam na patologii w Bytomiu, a potem zmieniałam lekarza i przeniosłam się do Strzelec. Ogólnie dzieci za szybko pchały się na świat. W Bytomiu leżałam kilka miesięcy z nogami do góry. Dosłownie miałam pod nogami przednimi łóżka podlożone cegłówki. Byłam ciężarną leżąca na cegłach. Mogłam chodzić tylko do kibelka. Jak mnie siostry widziały gdzieś gruchoczącą z mężem na korytarzu to zaraz goniły do łóżka 08.gif
Z Natalką jak byłam to dostałam zastrzyki na płucka, żeby jej się szybciej rozwijały, bo już prawie, prawie rodziłam, ale jakoś udało się skurcze opanować. W sumie to oboje urodzili się dwa tygodnie przed terminem ( no i Łukasz z wagą 4030 g 43.gif ).
Ale znam tą górę lekarstw Fenoterol, Duphaston, Isoptin i mnóstwo innych. non stop. Chyba z 20 jakiś zastrzyków na podtrzymanie, do tego magnez prawie non stop. Miałam dłonie pokłute od wenflonów, bo po kilku miesiącach nie miały gdzie się wbijać. Z Łukaszem już się nie dałam tak łatwo położyć. Dostałam krązek i niby leżałam w domu, no bo jak tu leżeć z drugim malcem u boku. Robiłam tylko tygodniowe wypady kontrolne do szpitala, coby mnie naszpikowali magnesem i do domu. Nigdy się tylu lekarstw nie nałykałam co w ciąży.

Patisonku, będzie dobrze, dasz radę.
Teraz masz fajną współlokatorkę, to już w ogóle.
Pozdrów ją, może się zarazi maluchami 03.gif

A co do Natalki, to dzięki za zrozumienie icon_smile.gif)

Ten post edytował justin śro, 19 mar 2008 - 09:38
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 09:37
Post #678

Ewaaa panterka to laska jak nie wiem, oj będzie się dziewczyna od chłopaków oganiać.
Ruda jest boska, te papelki, słodziutkie 03.gif

Ptysiak, dzięki, że przypomniałaś o urodzinkach i tez się podpisuję pod życzeniami 03.gif

Patisonku, miałam chyba bardzo przewrażliwonego lekarza.
Długo się staraliśmy o dziecko, a jak się udało to ciężko było utrzymać.
Najpierw leżałam na patologii w Bytomiu, a potem zmieniałam lekarza i przeniosłam się do Strzelec. Ogólnie dzieci za szybko pchały się na świat. W Bytomiu leżałam kilka miesięcy z nogami do góry. Dosłownie miałam pod nogami przednimi łóżka podlożone cegłówki. Byłam ciężarną leżąca na cegłach. Mogłam chodzić tylko do kibelka. Jak mnie siostry widziały gdzieś gruchoczącą z mężem na korytarzu to zaraz goniły do łóżka 08.gif
Z Natalką jak byłam to dostałam zastrzyki na płucka, żeby jej się szybciej rozwijały, bo już prawie, prawie rodziłam, ale jakoś udało się skurcze opanować. W sumie to oboje urodzili się dwa tygodnie przed terminem ( no i Łukasz z wagą 4030 g 43.gif ).
Ale znam tą górę lekarstw Fenoterol, Duphaston, Isoptin i mnóstwo innych. non stop. Chyba z 20 jakiś zastrzyków na podtrzymanie, do tego magnez prawie non stop. Miałam dłonie pokłute od wenflonów, bo po kilku miesiącach nie miały gdzie się wbijać. Z Łukaszem już się nie dałam tak łatwo położyć. Dostałam krązek i niby leżałam w domu, no bo jak tu leżeć z drugim malcem u boku. Robiłam tylko tygodniowe wypady kontrolne do szpitala, coby mnie naszpikowali magnesem i do domu. Nigdy się tylu lekarstw nie nałykałam co w ciąży.

Patisonku, będzie dobrze, dasz radę.
Teraz masz fajną współlokatorkę, to już w ogóle.
Pozdrów ją, może się zarazi maluchami 03.gif

A co do Natalki, to dzięki za zrozumienie icon_smile.gif)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
czw, 20 mar 2008 - 11:56
Zapraszam na nowy watek!!!!!

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=52142
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 20 mar 2008 - 11:56
Post #679

Zapraszam na nowy watek!!!!!

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=52142

--------------------


> zima, zima...KWIETNIÓWKI 2004 razem trzyma
Start new topic
Reply to this topic
34 Stron V  « poprzednia 32 33 34
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 10 maj 2024 - 12:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama