Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna  

testy owulacyjne??

> 
Agnelka25
pon, 27 sie 2007 - 13:01
13dc była słaba 14dc też słaba 15dc dopiero była 1 kreska nie mogę sią za bardzo zorientować z tymi testami dam sobie chyba na luz 06.gif
Agnelka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,950
Dołączył: sob, 12 maj 07 - 20:32
Nr użytkownika: 14,059




post pon, 27 sie 2007 - 13:01
Post #61

13dc była słaba 14dc też słaba 15dc dopiero była 1 kreska nie mogę sią za bardzo zorientować z tymi testami dam sobie chyba na luz 06.gif

--------------------
Joaska
czw, 13 wrz 2007 - 17:40
Jak juz ktos wspomnial ostatnio (chyba Karolinka) moj przypadek tez jest beznadziejny...Staram sie o Dzidzie juz z poltora roku...mniej lub bardziej ale staramy sie. Nawet laparo mialam i nic nie pomoglo...eh
Joaska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 30 sie 07 - 13:18
Nr użytkownika: 15,998




post czw, 13 wrz 2007 - 17:40
Post #62

Jak juz ktos wspomnial ostatnio (chyba Karolinka) moj przypadek tez jest beznadziejny...Staram sie o Dzidzie juz z poltora roku...mniej lub bardziej ale staramy sie. Nawet laparo mialam i nic nie pomoglo...eh
Joaska
czw, 13 wrz 2007 - 17:40
Testy tez uzywalam i nic...
Joaska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 30 sie 07 - 13:18
Nr użytkownika: 15,998




post czw, 13 wrz 2007 - 17:40
Post #63

Testy tez uzywalam i nic...
adonisek
piÄ…, 14 wrz 2007 - 10:52
Joaska wpadnij nastaraczki, tam pogadasz, bo jest wiele takich osób ja Ty! Dowiesz sie jkaie badania zrobić itp! Zapraszamy!!!!!!
ps ja tez robie testy i nic........... 21.gif
adonisek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 980
Dołączył: nie, 15 kwi 07 - 21:01
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 12,970




post piÄ…, 14 wrz 2007 - 10:52
Post #64

Joaska wpadnij nastaraczki, tam pogadasz, bo jest wiele takich osób ja Ty! Dowiesz sie jkaie badania zrobić itp! Zapraszamy!!!!!!
ps ja tez robie testy i nic........... 21.gif

--------------------
IZUNIA!!!

EMILKA!!!

Agnelka25
piÄ…, 14 wrz 2007 - 20:13
Joaśka icon_razz.gif zapraszamy na staraczki (staramy się o wiosenne cuda..... , trochę to głupio brzmi bo to już jesienne cuda)
Agnelka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,950
Dołączył: sob, 12 maj 07 - 20:32
Nr użytkownika: 14,059




post piÄ…, 14 wrz 2007 - 20:13
Post #65

Joaśka icon_razz.gif zapraszamy na staraczki (staramy się o wiosenne cuda..... , trochę to głupio brzmi bo to już jesienne cuda)

--------------------
izus85
piÄ…, 12 wrz 2008 - 12:49
Dziewczyny prosze Was o pomoc w interpretacji testu owulacyjnego bo ja niewiem jak go rozumiec 41.gif
Testy są kolejno 13,14,15 dzień cyklu jednak na dwóch są takie same kreseczki (ten przed ostatni tez był taki jak ostatni tylko zciemniał) czyli nie było jeszcze owulacji??
Na ulotce pisało że wynik pozytywny jest wtedy jak jedna kreska jest taka sama lub ciemniejsza od drugiej ( i ja mam na odwrót)-bo to nie ta jest ciemniejsza co powinna....Przepraszam za kłopot ale nie znalazłam podobnego problemu.Z góry dziękuje za odp 06.gif

izus85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 09:41
Skąd: Głogów
Nr użytkownika: 11,036

GG:


post piÄ…, 12 wrz 2008 - 12:49
Post #66

Dziewczyny prosze Was o pomoc w interpretacji testu owulacyjnego bo ja niewiem jak go rozumiec 41.gif
Testy są kolejno 13,14,15 dzień cyklu jednak na dwóch są takie same kreseczki (ten przed ostatni tez był taki jak ostatni tylko zciemniał) czyli nie było jeszcze owulacji??
Na ulotce pisało że wynik pozytywny jest wtedy jak jedna kreska jest taka sama lub ciemniejsza od drugiej ( i ja mam na odwrót)-bo to nie ta jest ciemniejsza co powinna....Przepraszam za kłopot ale nie znalazłam podobnego problemu.Z góry dziękuje za odp 06.gif



--------------------

Sabina

Go??







post piÄ…, 12 wrz 2008 - 15:29
Post #67

icon_rolleyes.gif trudno powiedzieć, ale mi się wydaje... że wtedy kiedy były najciemniejsze obie był pik LH. W owulację już (teoretyczne) nie ma takiego poziomu, więc (znów teoretycznie)
powinny być jaśniejsze.
Czytałam różne dziwne historie szukając coś o tych testach. Np. kobieta miała przez 5 dni mocne krechy, w ciąże nie zaszła - ale czy możliwe,
że LH tak wysokie i nie ma owulacji i czemu aż 5 dni?
Są jakieś dziwne często historie z tymi testami i trzeba się też nauczyć obserwować siebie. Gdzieś czytałam, że dziewczyna ucząc się tych testów kupiła na allegro chyba 20 szt.
I robiła rano i wieczorem od 4-5 dnia cyklu, co miesiąc. Nauczyła się i się okazało, że ma owulację zawsze 9 dnia, nie 14 czy 16...
I powiem Ci, że to jest chyba nie zawsze tak, jak piszą w ulotkach. U mnie to wygląda jeszcze dziwniej 29.gif
chyba nie będę ich używać...albo mam jakieś poważniejsze zaburzenia hormonalne, no nie wiem icon_sad.gif
fitfit
pon, 15 wrz 2008 - 12:00
ja robiłam testy na owulację przez 5 miesięcy i nic ... odstawiłam je bo stwierdziłam, że to chyba nie mam sensu i nie działa, a w drugim miesiącu po odstawieniu testów zaszłam w ciążę aniolek.gif
fitfit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 11:54
Nr użytkownika: 21,756




post pon, 15 wrz 2008 - 12:00
Post #68

ja robiłam testy na owulację przez 5 miesięcy i nic ... odstawiłam je bo stwierdziłam, że to chyba nie mam sensu i nie działa, a w drugim miesiącu po odstawieniu testów zaszłam w ciążę aniolek.gif
izus85
pon, 15 wrz 2008 - 12:56
U mnie chyba tez nie działają 21.gif bo non stop pokazują to samo 21.gif Chyba też dam sobie spokój z tymi testami 29.gif i tak jakfitfit od razu zajdę w ciąże 08.gif
izus85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 09:41
Skąd: Głogów
Nr użytkownika: 11,036

GG:


post pon, 15 wrz 2008 - 12:56
Post #69

U mnie chyba tez nie działają 21.gif bo non stop pokazują to samo 21.gif Chyba też dam sobie spokój z tymi testami 29.gif i tak jakfitfit od razu zajdę w ciąże 08.gif

--------------------

Ma-Rita
pon, 15 wrz 2008 - 13:10
Ja w tym cyklu zaczelam uzywac testow. Kupilam tanie, paskowe, chyba z 50 sztuk 06.gif Wprawdzie ten cykl jest moim pierwszym cyklem po odstawieniu tabletek i zaleca sie odczekac przynajmniej 2-3 cykle zanim zacznie sie uzywac testow, ale i tak postanowilam sprobowac. Zaczelam je robic w 6 dniu cyklu, bo nie mam pojecia ile ten cykl bedzie trwal. Czasem robilam kilka testow dziennie i dopiero wczoraj (w 17 dc) mialam pozytywny wynik. pierwszy test zrobilam ok. godziny 15 i kreska testowa byla minimalnie slabsza od kontrolnej. Kolejny test zrobilam o godzinie 19 i wtedy obydwie kreski byly juz tego samego koloru. Dodam, ze wczoraj caly dzien bolal mnie lewy jajnik i dzis nadal boli. Wyglada wiec, ze test dziala.
W przyszlym miesiacu zaczynamy starac sie o drugiego malucha, wiec bede miala okazje sprawdzic, czy te testy sa pomocne.
Poza tym prowadze obsewacje temperatury itp. Mam nadzieje, ze temperatura + testy zadzialaja 06.gif
Ma-Rita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 466
Dołączył: sob, 09 cze 07 - 09:13
SkÄ…d: NL
Nr użytkownika: 14,833

GG:


post pon, 15 wrz 2008 - 13:10
Post #70

Ja w tym cyklu zaczelam uzywac testow. Kupilam tanie, paskowe, chyba z 50 sztuk 06.gif Wprawdzie ten cykl jest moim pierwszym cyklem po odstawieniu tabletek i zaleca sie odczekac przynajmniej 2-3 cykle zanim zacznie sie uzywac testow, ale i tak postanowilam sprobowac. Zaczelam je robic w 6 dniu cyklu, bo nie mam pojecia ile ten cykl bedzie trwal. Czasem robilam kilka testow dziennie i dopiero wczoraj (w 17 dc) mialam pozytywny wynik. pierwszy test zrobilam ok. godziny 15 i kreska testowa byla minimalnie slabsza od kontrolnej. Kolejny test zrobilam o godzinie 19 i wtedy obydwie kreski byly juz tego samego koloru. Dodam, ze wczoraj caly dzien bolal mnie lewy jajnik i dzis nadal boli. Wyglada wiec, ze test dziala.
W przyszlym miesiacu zaczynamy starac sie o drugiego malucha, wiec bede miala okazje sprawdzic, czy te testy sa pomocne.
Poza tym prowadze obsewacje temperatury itp. Mam nadzieje, ze temperatura + testy zadzialaja 06.gif

--------------------


Lipopa
pon, 15 wrz 2008 - 19:58
ja tez z tych "dziwnych przypadków" - owulkę mialam tuż po menstruacji, moje długie cykle (35dni) były spowodowane niskim poziomem progesteronu
Lipopa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,561
Dołączył: czw, 31 lip 08 - 22:01
Nr użytkownika: 20,974




post pon, 15 wrz 2008 - 19:58
Post #71

ja tez z tych "dziwnych przypadków" - owulkę mialam tuż po menstruacji, moje długie cykle (35dni) były spowodowane niskim poziomem progesteronu
Kat25
wto, 16 wrz 2008 - 09:19
ja uzyłam testów firmy Acon czy Akon.u mnie sie sprawdziły i udało sie za pierwszym razem ich zastosowania 06.gif .Cena ok 35zł za 5 testów.
Kat25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,135
Dołączył: nie, 11 gru 05 - 09:48
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 4,269




post wto, 16 wrz 2008 - 09:19
Post #72

ja uzyłam testów firmy Acon czy Akon.u mnie sie sprawdziły i udało sie za pierwszym razem ich zastosowania 06.gif .Cena ok 35zł za 5 testów.

--------------------


Helenka jest juz z nami :)

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
CZARNA863
wto, 16 wrz 2008 - 11:20
Ja używałam najpierw testów Boboplan ok40zł, póżniej jakieś inne Acon chyba ok35zł.
Teraz chodzę na monitoring cyklu do gin. byłam tydzień temu pierwszy raz na pierwszej wizycie u nowego ginka jestem zadowolona:) mam do Niego chodzić na monitoring cyklu i mam nadzieję,że będzie dobrze:)
CZARNA863


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,210
Dołączył: nie, 14 wrz 08 - 12:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 21,735

GG:


post wto, 16 wrz 2008 - 11:20
Post #73

Ja używałam najpierw testów Boboplan ok40zł, póżniej jakieś inne Acon chyba ok35zł.
Teraz chodzę na monitoring cyklu do gin. byłam tydzień temu pierwszy raz na pierwszej wizycie u nowego ginka jestem zadowolona:) mam do Niego chodzić na monitoring cyklu i mam nadzieję,że będzie dobrze:)

--------------------



Jestem szczęśliwą mężatką:)
,,Gdy się rodziłaś - płakałaś,a wokół Ciebie się śmiali.Tak żyj byś umierając się śmiała,a wokół Ciebie płakali''
,,Popiołem będę,lecz czuć nie przestanę.Prochem będę,lecz proch ten będzie kochał...''Quevedo"
izus85
czw, 18 wrz 2008 - 11:17
U mnie te testy chyba nie działają bo po 3 testach które pokaalam wam wyżej zrobiłam jeszcze 3 i wyszły tak samo(oczywiście przez następne dni) nienie.gif ....hmm widocznie nie dla mni testy 21.gif Oczywiście nadzieje umiera ostatnia tak więc obyśmy wszystkie zaciążyły w obecnym cyklu ( i z testami i bez ) 06.gif pozdrawiam
izus85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 09:41
Skąd: Głogów
Nr użytkownika: 11,036

GG:


post czw, 18 wrz 2008 - 11:17
Post #74

U mnie te testy chyba nie działają bo po 3 testach które pokaalam wam wyżej zrobiłam jeszcze 3 i wyszły tak samo(oczywiście przez następne dni) nienie.gif ....hmm widocznie nie dla mni testy 21.gif Oczywiście nadzieje umiera ostatnia tak więc obyśmy wszystkie zaciążyły w obecnym cyklu ( i z testami i bez ) 06.gif pozdrawiam

--------------------

Latte_macchiato
śro, 24 wrz 2008 - 13:21
Przepraszam Was za trywialność, Powiedzcie mi jak możecie...jak na teście owu pojawią się dwie mocne kreski to współżyć w ten sam dzień czy na drugi, nie wiem jak długo plemnik potrzebuje czasu aby dotrzeć do komórki ....

na jednych testach jest napisane, że przy 28 dc nalezy doliczyć 9 dni a sprawdzałam na aukcjach to przy 28dc jest napisane aby doliczyć 12 ....
pozdrawiam Was

Ten post edytował Prada śro, 24 wrz 2008 - 14:02
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post śro, 24 wrz 2008 - 13:21
Post #75

Przepraszam Was za trywialność, Powiedzcie mi jak możecie...jak na teście owu pojawią się dwie mocne kreski to współżyć w ten sam dzień czy na drugi, nie wiem jak długo plemnik potrzebuje czasu aby dotrzeć do komórki ....

na jednych testach jest napisane, że przy 28 dc nalezy doliczyć 9 dni a sprawdzałam na aukcjach to przy 28dc jest napisane aby doliczyć 12 ....
pozdrawiam Was

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
mon1k@
śro, 21 paź 2009 - 19:40
Moze ktoras z was mi pomoze.

zaczelam w tym miesiacu uzywac testow owulacyjnych i nie wiem jak je zinterpretowac, zaczelam wn9 dniu cyklu .
Byly dwie kreski ale testowa slabsza.
10 dzien cyklu nie robilam testu bo wiedzialam ze jeszcze nie czas na owulke.
11 dzien cyklu dwie kreski testowa coraz mocniejsza
12 dzien cyklu coraz mocniejsza
13 dzien cyklu testowa prawie tak ciemna jak kontrolna (przytulanko)
14 dzien cyklu testowej prawie w ogole nie widac...

Wiec jak to zinterpretowac? Czy wybralismy dobry moment na przytulanie? Czy dopiero teraz powinnismy ?

Kiedy jest owulacja? jak kreska jest najciemniejsza czy zaraz po tym?
Kiedy tak na prawde powinnismy sie kochac?
mon1k@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,635
Dołączył: nie, 21 maj 06 - 18:47
SkÄ…d: Szkocja/Halbeath-Dunfermline/koniec swiata ;)
Nr użytkownika: 5,939




post śro, 21 paź 2009 - 19:40
Post #76

Moze ktoras z was mi pomoze.

zaczelam w tym miesiacu uzywac testow owulacyjnych i nie wiem jak je zinterpretowac, zaczelam wn9 dniu cyklu .
Byly dwie kreski ale testowa slabsza.
10 dzien cyklu nie robilam testu bo wiedzialam ze jeszcze nie czas na owulke.
11 dzien cyklu dwie kreski testowa coraz mocniejsza
12 dzien cyklu coraz mocniejsza
13 dzien cyklu testowa prawie tak ciemna jak kontrolna (przytulanko)
14 dzien cyklu testowej prawie w ogole nie widac...

Wiec jak to zinterpretowac? Czy wybralismy dobry moment na przytulanie? Czy dopiero teraz powinnismy ?

Kiedy jest owulacja? jak kreska jest najciemniejsza czy zaraz po tym?
Kiedy tak na prawde powinnismy sie kochac?

--------------------
MOJE DWA SKARBY :D




Ptasia
czw, 29 paź 2009 - 13:07
Tez mam problemy z rozszyfrowaniem tych testów.
12 dc jedna kreska,13 dc słaba kreska rano, wieczorem taka jak kontrola a 14 dc juz tylko jedna kreska za to ewidentny ból jajników.
Gdzies spotkała sie z opinia ze testy pokazuja przed owu a nie w trakcie wiec moze 14 dc miałam owu stad ten ból a na tesie jedna krecha?
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post czw, 29 paź 2009 - 13:07
Post #77

Tez mam problemy z rozszyfrowaniem tych testów.
12 dc jedna kreska,13 dc słaba kreska rano, wieczorem taka jak kontrola a 14 dc juz tylko jedna kreska za to ewidentny ból jajników.
Gdzies spotkała sie z opinia ze testy pokazuja przed owu a nie w trakcie wiec moze 14 dc miałam owu stad ten ból a na tesie jedna krecha?

--------------------

fathima
śro, 18 lis 2009 - 16:04
też postanowiłam kupic te testy... kupiłam ten z 5 sztukami i ku mojemu zdziwieniu codziennie mialam dwie bardzo wyraznie kreski i przyznam szczerze ze juz zglupialam na dobre o czym w tym wszystkim chodzi...az tak dlugo mialam ta wlasciwa owulacje?az sie wydaje nie mozliwe
fathima


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: czw, 05 lis 09 - 13:27
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 29,967




post śro, 18 lis 2009 - 16:04
Post #78

też postanowiłam kupic te testy... kupiłam ten z 5 sztukami i ku mojemu zdziwieniu codziennie mialam dwie bardzo wyraznie kreski i przyznam szczerze ze juz zglupialam na dobre o czym w tym wszystkim chodzi...az tak dlugo mialam ta wlasciwa owulacje?az sie wydaje nie mozliwe
zuza1313
czw, 28 sty 2010 - 09:34
Dziewczyny wklejam z innego forum wypowiedź na temat testów owu, jako testow wykrywających ciążę, myslę , że moze być pomocne dla staraczek icon_smile.gif

CYTAT
Dla niedowiarków wytłumaczenie dlaczego test owulacyjny wskazuje ciąże, łacznie
z chemicznym wytłumaczeniem dla czego
Czy test owulacyjny wykrywa ciążę?
To pytanie pojawia się tak często, a inwencja twórcza testujących nie zna granic
zatem słowa wyjaśnienia.

Test owulacyjny wykrywa ciążę
Dlaczego?
to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich
wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie
testował w okolicy owulacji.

A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest
Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż
ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt
aminokwasowych

Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu
powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia)

Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby
zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale
UWAGA

TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY
ale
POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży


dlatego radzę testujecie ciążowymi

TEST OWULACYJNY jeżeli ma przepowiadać ciążę MUSI MIEĆ KRESKĘ TESTOWĄ
CIEMNIEJSZĄ OD OWULACYJNEJ lub PRZYNAJMNIJE TAKĄ SAMĄ jeżeli testowa jest
jaśniejsza to nie jest to zwiastun ciąży.
zuza1313


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,233
Dołączył: wto, 15 wrz 09 - 20:57
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 29,121




post czw, 28 sty 2010 - 09:34
Post #79

Dziewczyny wklejam z innego forum wypowiedź na temat testów owu, jako testow wykrywających ciążę, myslę , że moze być pomocne dla staraczek icon_smile.gif

CYTAT
Dla niedowiarków wytłumaczenie dlaczego test owulacyjny wskazuje ciąże, łacznie
z chemicznym wytłumaczeniem dla czego
Czy test owulacyjny wykrywa ciążę?
To pytanie pojawia się tak często, a inwencja twórcza testujących nie zna granic
zatem słowa wyjaśnienia.

Test owulacyjny wykrywa ciążę
Dlaczego?
to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich
wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie
testował w okolicy owulacji.

A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest
Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż
ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt
aminokwasowych

Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu
powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia)

Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby
zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale
UWAGA

TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY
ale
POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży


dlatego radzę testujecie ciążowymi

TEST OWULACYJNY jeżeli ma przepowiadać ciążę MUSI MIEĆ KRESKĘ TESTOWĄ
CIEMNIEJSZĄ OD OWULACYJNEJ lub PRZYNAJMNIJE TAKĄ SAMĄ jeżeli testowa jest
jaśniejsza to nie jest to zwiastun ciąży.


--------------------







Je?li chcesz rozsmieszyc Boga, opowiedz mu o Twoiscch planach na przyszlo
agniesia :)
nie, 18 wrz 2011 - 19:00
OdgrzebujÄ™ stary temat.

Dziś mam 20 dc. Od 16dc jestem na luteinie, śluzu płodnego w tym cyklu nie miałam wcale.
Zrobiłam dziś test owulacyjny i pokazał 2 kreski- (1 trochę jaśniejsza).
No i sama już nie wiem czy miałam tą owulację czy nie...
Luteinę dostałam na uregulowanie cyklu. Ostatnia @ była wywoływana, bo miałam torbiel na jajniku.
Czy jest możliwość, że owulki jeszcze nie było? Myślicie,że powinnam jutro powtórzyć test owulacyjny? W jakim stopniu są one wiarygodne?

edit: do tej pory cykl miałam 30-dniowy.

Ten post edytował agniesia :) nie, 18 wrz 2011 - 19:01
agniesia :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: pon, 01 sty 07 - 19:56
Nr użytkownika: 9,527

GG:


post nie, 18 wrz 2011 - 19:00
Post #80

OdgrzebujÄ™ stary temat.

Dziś mam 20 dc. Od 16dc jestem na luteinie, śluzu płodnego w tym cyklu nie miałam wcale.
Zrobiłam dziś test owulacyjny i pokazał 2 kreski- (1 trochę jaśniejsza).
No i sama już nie wiem czy miałam tą owulację czy nie...
Luteinę dostałam na uregulowanie cyklu. Ostatnia @ była wywoływana, bo miałam torbiel na jajniku.
Czy jest możliwość, że owulki jeszcze nie było? Myślicie,że powinnam jutro powtórzyć test owulacyjny? W jakim stopniu są one wiarygodne?

edit: do tej pory cykl miałam 30-dniowy.

--------------------


> testy owulacyjne??
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 05:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama