Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Są może mamy z okolic Radomska??

> 
agaa.
wto, 19 sie 2008 - 15:53
Pancurzyca- dużo zdrówka dla Tycjana za skończone pół roczku impreza.gif brawo_bis.gif
Duży chłopak już z niego
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 19 sie 2008 - 15:53
Post #41

Pancurzyca- dużo zdrówka dla Tycjana za skończone pół roczku impreza.gif brawo_bis.gif
Duży chłopak już z niego

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
śro, 20 sie 2008 - 11:46
8kg juz ma.... czasami mi ciezko go wtargac na IV pietro z zakupami i z wozkiem;) ale jaka muskulatura mi si erobi:P i kilogramy zbedne uciekaja;)
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post śro, 20 sie 2008 - 11:46
Post #42

8kg juz ma.... czasami mi ciezko go wtargac na IV pietro z zakupami i z wozkiem;) ale jaka muskulatura mi si erobi:P i kilogramy zbedne uciekaja;)

--------------------
agaa.
nie, 24 sie 2008 - 16:27
Hejka,dziewczyny-gdzie sie podziewacie. Czyżby Wszystkie gdzieś wyjechały 06.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 24 sie 2008 - 16:27
Post #43

Hejka,dziewczyny-gdzie sie podziewacie. Czyżby Wszystkie gdzieś wyjechały 06.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
nie, 24 sie 2008 - 21:50
Ja bylam na turnieju w łęczycy.icon_smile.gif
teraz mam dwa tygodnei przerwy.

helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post nie, 24 sie 2008 - 21:50
Post #44

Ja bylam na turnieju w łęczycy.icon_smile.gif
teraz mam dwa tygodnei przerwy.



--------------------
agaa.
pon, 25 sie 2008 - 13:36
Pancurzyca- no i fajnie było?? A przysłali Ci już ten pierścień?? Bardzo jestem ciekawa jak on wygląda,może wstawisz fotkę??
A Ty zostawiasz małego rodzicom jak wyjeżdżasz?? Ja to nie moge nikomu zostawic małej na dłużej niz 34 godziny,a tam bym chciała wyjechać choć na cały dzień z mężem. Może teściowa się zgodzi i kiedyś zostanie icon_neutral.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post pon, 25 sie 2008 - 13:36
Post #45

Pancurzyca- no i fajnie było?? A przysłali Ci już ten pierścień?? Bardzo jestem ciekawa jak on wygląda,może wstawisz fotkę??
A Ty zostawiasz małego rodzicom jak wyjeżdżasz?? Ja to nie moge nikomu zostawic małej na dłużej niz 34 godziny,a tam bym chciała wyjechać choć na cały dzień z mężem. Może teściowa się zgodzi i kiedyś zostanie icon_neutral.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
pon, 25 sie 2008 - 14:12


taki ladny pierscionek, srebro, recznie robiony. niestety do mneijszenia icon_sad.gif
a tycjan nei jest oproblematyczny, nie boi sie ludzi,wiec moze zostawac z kimkolwiek icon_smile.gif, byle znajomym icon_razz.gif

Ten post edytował Pancurzyca pon, 25 sie 2008 - 14:13
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post pon, 25 sie 2008 - 14:12
Post #46



taki ladny pierscionek, srebro, recznie robiony. niestety do mneijszenia icon_sad.gif
a tycjan nei jest oproblematyczny, nie boi sie ludzi,wiec moze zostawac z kimkolwiek icon_smile.gif, byle znajomym icon_razz.gif

--------------------
agaa.
wto, 26 sie 2008 - 13:48
Pancurzyca- ładny ten pierścień,bardzo mi się podoba,tylko szkoda go będzie zmniejszać

Maja-a co tam u Ciebie,jesteś jeszcze u mamy czy już w domku??

No dziewczyny,pisać ,pisać-co tu taki zastój 06.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 26 sie 2008 - 13:48
Post #47

Pancurzyca- ładny ten pierścień,bardzo mi się podoba,tylko szkoda go będzie zmniejszać

Maja-a co tam u Ciebie,jesteś jeszcze u mamy czy już w domku??

No dziewczyny,pisać ,pisać-co tu taki zastój 06.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
wto, 26 sie 2008 - 23:20
Agaa nie pisze bo ostatnio Tipi daje mi w kośc.Ząbkujemy..goraczkujemy i takie tam..dzisiaj (tfu tfu) lepiej troche było...a i u rodziców z tego wszytskiego nie byłam icon_confused.gif a co tam u Kajki? jakie nabyła nowe umiejętności?

Pancurzyca sliczny pierścioneczek 02.gif
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post wto, 26 sie 2008 - 23:20
Post #48

Agaa nie pisze bo ostatnio Tipi daje mi w kośc.Ząbkujemy..goraczkujemy i takie tam..dzisiaj (tfu tfu) lepiej troche było...a i u rodziców z tego wszytskiego nie byłam icon_confused.gif a co tam u Kajki? jakie nabyła nowe umiejętności?

Pancurzyca sliczny pierścioneczek 02.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
Patiii
czw, 28 sie 2008 - 09:06
Panurzyca naprawdę śliczny pierścionek icon_wink.gif

Może ja wrzucę fotki mojego już rocznego dzieciątka icon_smile.gif Rannnyyy jak to szybko zleciało a jeszcze niedawno był taki malutki...








a teraz ja czekam na Wasze brzdący icon_wink.gif
Pozdrawiam mamusie z Radomska
Patiii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: nie, 07 sty 07 - 18:36
Skąd: RADOMSKO
Nr użytkownika: 9,718

GG:


post czw, 28 sie 2008 - 09:06
Post #49

Panurzyca naprawdę śliczny pierścionek icon_wink.gif

Może ja wrzucę fotki mojego już rocznego dzieciątka icon_smile.gif Rannnyyy jak to szybko zleciało a jeszcze niedawno był taki malutki...








a teraz ja czekam na Wasze brzdący icon_wink.gif
Pozdrawiam mamusie z Radomska

--------------------
agaa.
czw, 28 sie 2008 - 12:47
Patii-mały cudny,a jaki uśmieszek ładny. No i dużo zdrówka dla Twojego roczniaka impreza.gif brawo_bis.gif

Ja nic nie pisze bo moja mała od wtorku chora,cały czas wymiotuj i ma gorączkę prawie 40,0. Jeżeli jej do jutra nie przejdzie to znowu musimy iść do lekarza.Mam nadzieję że w nocy już będzie ok. Bo właśnie najgorsze są noce,prawie w ogóle nie śpie bo mała wymiotuje,jestem wymęczona że szok,a o Kai to nawet nie wspomne,bidulka teraz śpi bo gorączka jej nie ustaje i się tak męczy.No i do tego od wtorku po południu prawie nic nie zjadła,ale na szczęście nawet sporo pije to już jest dobrze 32.gif .Odezwę się jak będę miała chwilę
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 28 sie 2008 - 12:47
Post #50

Patii-mały cudny,a jaki uśmieszek ładny. No i dużo zdrówka dla Twojego roczniaka impreza.gif brawo_bis.gif

Ja nic nie pisze bo moja mała od wtorku chora,cały czas wymiotuj i ma gorączkę prawie 40,0. Jeżeli jej do jutra nie przejdzie to znowu musimy iść do lekarza.Mam nadzieję że w nocy już będzie ok. Bo właśnie najgorsze są noce,prawie w ogóle nie śpie bo mała wymiotuje,jestem wymęczona że szok,a o Kai to nawet nie wspomne,bidulka teraz śpi bo gorączka jej nie ustaje i się tak męczy.No i do tego od wtorku po południu prawie nic nie zjadła,ale na szczęście nawet sporo pije to już jest dobrze 32.gif .Odezwę się jak będę miała chwilę

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
czw, 28 sie 2008 - 13:04
a szczepilas kaje przciwko rotawirusowi?
moja chrzesnica ma tak czesto:/


a to moj łotrzyk mały
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post czw, 28 sie 2008 - 13:04
Post #51

a szczepilas kaje przciwko rotawirusowi?
moja chrzesnica ma tak czesto:/


a to moj łotrzyk mały

--------------------
agaa.
czw, 28 sie 2008 - 13:12
Pancurzyca-to nie rotawirus-bo jak by to było to to by się z niej lało górą i dołem a ona wymiotuje czasami i nie ma rozwolnienia tylko rczej zatwardzenie. Lekarz stwierdził że gorączka to od zębów i za 3 dni powinna przejść a wymioty to jakieś zatrucie.
Dobra spadam się położyć bo krzyża nie czuję
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 28 sie 2008 - 13:12
Post #52

Pancurzyca-to nie rotawirus-bo jak by to było to to by się z niej lało górą i dołem a ona wymiotuje czasami i nie ma rozwolnienia tylko rczej zatwardzenie. Lekarz stwierdził że gorączka to od zębów i za 3 dni powinna przejść a wymioty to jakieś zatrucie.
Dobra spadam się położyć bo krzyża nie czuję

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
czw, 28 sie 2008 - 16:24
Agaa o rany biedna Kajeczka..nie dośc ,że męczą ja ząbki to jeszcze jakieś zatrucie...jak to mówią jak nie urok..to przemarsz wojska 41.gif Łacze sie w bólach... Kajeczko wracaj szybko do zdrówka!!!!


Chłopcy przesłodcy 02.gif


u nas wychodza cztery zabki na raz..wogóle późno zaczęłysmy ząbkowac bo pierwszy ukazał sie miesiąc przed roczkiem...ogólnie od tygodnia jest krytycznie zeby juz widać ale jeszcze się nie przebiły...
masakra
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post czw, 28 sie 2008 - 16:24
Post #53

Agaa o rany biedna Kajeczka..nie dośc ,że męczą ja ząbki to jeszcze jakieś zatrucie...jak to mówią jak nie urok..to przemarsz wojska 41.gif Łacze sie w bólach... Kajeczko wracaj szybko do zdrówka!!!!


Chłopcy przesłodcy 02.gif


u nas wychodza cztery zabki na raz..wogóle późno zaczęłysmy ząbkowac bo pierwszy ukazał sie miesiąc przed roczkiem...ogólnie od tygodnia jest krytycznie zeby juz widać ale jeszcze się nie przebiły...
masakra

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
pią, 29 sie 2008 - 15:08
U nas już nawet lepiej. Mała nie wymiotuje,tylko została jej trochę gorączka. No i zaczęła jeść. Uff jak dobrze
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post pią, 29 sie 2008 - 15:08
Post #54

U nas już nawet lepiej. Mała nie wymiotuje,tylko została jej trochę gorączka. No i zaczęła jeść. Uff jak dobrze

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
pią, 29 sie 2008 - 19:19
wspolczuje. pamietam, jak maly mial 3 tygodnei dostal wysypki na calym ciele i tak strasznei plakal,a ja plakalam razem z nim, bo nie moglam patrzec jak cierpi. icon_sad.gif


dzisiaj tycjan przespal mi caly dzien,a ja troche popracowaam a pozniej ddalam sie poezji . po raz setny spedzilam wieczór z andrzejem bursa i rafałem wojaczkiem....

Ten post edytował Pancurzyca pią, 29 sie 2008 - 21:25
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post pią, 29 sie 2008 - 19:19
Post #55

wspolczuje. pamietam, jak maly mial 3 tygodnei dostal wysypki na calym ciele i tak strasznei plakal,a ja plakalam razem z nim, bo nie moglam patrzec jak cierpi. icon_sad.gif


dzisiaj tycjan przespal mi caly dzien,a ja troche popracowaam a pozniej ddalam sie poezji . po raz setny spedzilam wieczór z andrzejem bursa i rafałem wojaczkiem....

--------------------
agaa.
sob, 30 sie 2008 - 14:51
Pancurzyca -moja mała mi nigdy tak długo nie spała. Aż czasami sie modlę żeby spała w dzień więcej niż pół godziny bo nawet ziemniaków nie mam kiedy obrać na obiad bo ona mi nie da jak nie śpi.
Chociaż ostatnio w czasie tej choroby i trochę jeszcze teraz to śpi mi godzinkę a przed wczoraj nawet 2 spała.
Ale kiedyś się to musi skończyć,bo już dziś śpi po pół godzinki tylko 21.gif a ja jak zwykle nie zdążam w tym czasie nic zrobić
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post sob, 30 sie 2008 - 14:51
Post #56

Pancurzyca -moja mała mi nigdy tak długo nie spała. Aż czasami sie modlę żeby spała w dzień więcej niż pół godziny bo nawet ziemniaków nie mam kiedy obrać na obiad bo ona mi nie da jak nie śpi.
Chociaż ostatnio w czasie tej choroby i trochę jeszcze teraz to śpi mi godzinkę a przed wczoraj nawet 2 spała.
Ale kiedyś się to musi skończyć,bo już dziś śpi po pół godzinki tylko 21.gif a ja jak zwykle nie zdążam w tym czasie nic zrobić

--------------------
Igusia

Kajeczka

agaa.
sob, 30 sie 2008 - 14:52
No i mamy już dwa zębole 08.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post sob, 30 sie 2008 - 14:52
Post #57

No i mamy już dwa zębole 08.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
nie, 31 sie 2008 - 12:10
my tez juz mamy dwa:) uscislajac kontur jednego i milimetr nad dziaslem drugiego icon_wink.gif
nigdy nei narzekalam na brak czasu przy dziecku, bo spi cala noc i 3-4 razy dziennie po 2-3 h, czasami uda sie wcisnac mu mlekona snie to i 4 pociagnie icon_wink.gif jak mial tak do 4 miesiecy, to mi jeszcze spacery przesypial,a teraz zwiedza:D
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post nie, 31 sie 2008 - 12:10
Post #58

my tez juz mamy dwa:) uscislajac kontur jednego i milimetr nad dziaslem drugiego icon_wink.gif
nigdy nei narzekalam na brak czasu przy dziecku, bo spi cala noc i 3-4 razy dziennie po 2-3 h, czasami uda sie wcisnac mu mlekona snie to i 4 pociagnie icon_wink.gif jak mial tak do 4 miesiecy, to mi jeszcze spacery przesypial,a teraz zwiedza:D

--------------------
agaa.
nie, 31 sie 2008 - 21:22
Tu zdjęcia mojej Kajeczki:









agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 31 sie 2008 - 21:22
Post #59

Tu zdjęcia mojej Kajeczki:











--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
pon, 01 wrz 2008 - 09:31
agaa22, moi rodzice chca tycjanowi kupic taki wehikuł.
no i musze sie pochwalic:D moj syn juz nie zasypia ze smoczkiem icon_biggrin.gif postanowilam mu odstawic smoczek, bo zle na zabki wpływa, niby byl ortodontyczny, ale zapobiegawczo. o dziwo usnal bez smoczka i nie marudzil icon_biggrin.gif

to teraz kolej na kubek niekapek icon_wink.gif
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post pon, 01 wrz 2008 - 09:31
Post #60

agaa22, moi rodzice chca tycjanowi kupic taki wehikuł.
no i musze sie pochwalic:D moj syn juz nie zasypia ze smoczkiem icon_biggrin.gif postanowilam mu odstawic smoczek, bo zle na zabki wpływa, niby byl ortodontyczny, ale zapobiegawczo. o dziwo usnal bez smoczka i nie marudzil icon_biggrin.gif

to teraz kolej na kubek niekapek icon_wink.gif

--------------------
> Są może mamy z okolic Radomska??
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 26 wrz 2024 - 17:36
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama