Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Agroturystyka-fajna rzecz :-)

> 
katiek
piÄ…, 30 lip 2004 - 22:39
Szczególnie że niedroga icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif , ciekawa dla dzieci-mieszczuchów i tych małych i tych starszych-zwierzęta, swoboda, taplanie się w błocie-a co wakacje są icon_cool.gif , woda w wannie robiła się czarna po kąpieli mojego dziecka (innych dzieci też wink.gif ).
Już byłam prawie 1,5 tygodnia pod Ciechanowem w sierpniu jedziemy jeszcze w Kieleckie i to za $ za które nie udałoby nam się wyjechać na zwykłe wczasy.
No i nie trzeba zabierać super-extra ciuchów-wystarczą te starsze-szczególnie dzieciom.
A czystsze powietrze rewelayjnie wpłynęło na Kingi alergię-na wsi jadła prawie wszystko (no czekolady jej nie dałam-wyrodna matka wink.gif ) i.. NIC jej nie było. Za to następnego dnia po powrocie ją wysypało icon_sad.gif
SÅ‚owem-POLECAM
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post piÄ…, 30 lip 2004 - 22:39
Post #1

Szczególnie że niedroga icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif , ciekawa dla dzieci-mieszczuchów i tych małych i tych starszych-zwierzęta, swoboda, taplanie się w błocie-a co wakacje są icon_cool.gif , woda w wannie robiła się czarna po kąpieli mojego dziecka (innych dzieci też wink.gif ).
Już byłam prawie 1,5 tygodnia pod Ciechanowem w sierpniu jedziemy jeszcze w Kieleckie i to za $ za które nie udałoby nam się wyjechać na zwykłe wczasy.
No i nie trzeba zabierać super-extra ciuchów-wystarczą te starsze-szczególnie dzieciom.
A czystsze powietrze rewelayjnie wpłynęło na Kingi alergię-na wsi jadła prawie wszystko (no czekolady jej nie dałam-wyrodna matka wink.gif ) i.. NIC jej nie było. Za to następnego dnia po powrocie ją wysypało icon_sad.gif
SÅ‚owem-POLECAM
Kristow
wto, 17 kwi 2012 - 16:07
Nie muszę szukać daleko ponieważ mam ranczo pod Międzyrzecem a właściwie wyjeżdżam do rodziny. Lubię wyjeżdżać właśnie w takie miejsca ponieważ pozwala mi to odpocząć od ciągłego zgiełku i hałasu. No i mogę tam pojechać ze swoim psem.
Kristow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 17 kwi 12 - 13:31
Nr użytkownika: 40,057




post wto, 17 kwi 2012 - 16:07
Post #2

Nie muszę szukać daleko ponieważ mam ranczo pod Międzyrzecem a właściwie wyjeżdżam do rodziny. Lubię wyjeżdżać właśnie w takie miejsca ponieważ pozwala mi to odpocząć od ciągłego zgiełku i hałasu. No i mogę tam pojechać ze swoim psem.

Posty w temacie
katiek   Agroturystyka-fajna rzecz :-)   piÄ…, 30 lip 2004 - 22:39
anonimowy   również polecam.zeszÅ‚ym roku byliÅ›my z mężem...   nie, 12 wrz 2004 - 12:10
mamuÅ›ka.chÅ‚idzw   to napisalam ja,jak zwykle w ferworze walki zapomn...   nie, 12 wrz 2004 - 12:12
Sylwia M.   A ja polecam mieszkaÅ„com centralnej Polski www.ag...   nie, 12 wrz 2004 - 12:54
Basiek_T   A ja polecam mieszkaÅ„com centralnej Polski www.ag...   pon, 20 wrz 2004 - 18:50
Sylwia M.   Ach, z tÄ… stronÄ… bywajÄ… problemy. Chodzi o go...   pon, 20 wrz 2004 - 20:09
Ulinka   Ja też mogÄ™ polecić Wam kilka takich gospodarst...   sob, 22 sty 2005 - 12:10
katkasia   Ulinka, no to poproszÄ™ namiary :-)   sob, 22 sty 2005 - 22:48
Ulinka   Brdzo ciekawe jest gospodarstwo w Polanowie, to wo...   nie, 23 sty 2005 - 12:12
katiek   RozmawiaÅ‚am już z mężem że może w tym roku t...   pon, 07 lut 2005 - 18:21
Basiek_T   Brdzo ciekawe jest gospodarstwo w Polanowie, to wo...   pon, 17 kwi 2006 - 19:38
Basiek_T   Za późno... jednak jadÄ™ w to samo miejsce i w s...   piÄ…, 21 lip 2006 - 01:40
KlaraM.   I ja uważam że agroturystyka to fajna rzecz :) W...   sob, 31 mar 2007 - 15:42
kasiek76   my byliÅ›my w tym roku w takim gospodarstwie nad s...   pon, 22 wrz 2008 - 14:36
Kristow   Nie muszÄ™ szukać daleko ponieważ mam ranczo pod...   wto, 17 kwi 2012 - 16:07
> Agroturystyka-fajna rzecz :-)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 02:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama