Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

Czerwcówki 2002 na wakacjach

> 
nedka
wto, 20 lip 2004 - 08:38
Kasiu, coś za coś - najważniejsze, że dobrze się bawiliście w sobotę. Zalew sobie przełożycie. Mariusz popił, ale przynajmniej zabawa była udana.
Ja ostatnio chodziłam z Natalką po sklepach z butami. W pewnym momencie patrzę, a ona maszeruje do mnie w takich eleganckich szpileczkach, delikatnych - wyjęła sobie z pudełka, bo wcześniej zobaczyła, jak ja to robię. Dobrze, że sprzedawca nie widział.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post wto, 20 lip 2004 - 08:38
Post #61

Kasiu, coś za coś - najważniejsze, że dobrze się bawiliście w sobotę. Zalew sobie przełożycie. Mariusz popił, ale przynajmniej zabawa była udana.
Ja ostatnio chodziłam z Natalką po sklepach z butami. W pewnym momencie patrzę, a ona maszeruje do mnie w takich eleganckich szpileczkach, delikatnych - wyjęła sobie z pudełka, bo wcześniej zobaczyła, jak ja to robię. Dobrze, że sprzedawca nie widział.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
nedka
wto, 20 lip 2004 - 09:56
Postanowiłam, że nie będę dzisiaj budzić Natalki.
Jest 10.00, a ona jeszcze śpi. icon_eek.gif
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post wto, 20 lip 2004 - 09:56
Post #62

Postanowiłam, że nie będę dzisiaj budzić Natalki.
Jest 10.00, a ona jeszcze śpi. icon_eek.gif

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Renia
wto, 20 lip 2004 - 10:28
Kasiu z tymi facetami to właśnie tak bywa icon_twisted.gif
U nas większe zakupy są ogólną bieganiną:dziewczynki biegają, a któreś z rodziców ich szukają. Maja nie usiedzi w wózku, specjalnie ucieka żeby Ją ganiać.Upocić się rodzice zawsze muszą i nabiegać po całym sklepie.

Beatko Natalka już od dawna paradowała w Twoich wyjściowych butach, więc teraz przyszedł czas na samodzielne kupowanie eleganckich, delikatnych szpileczek wink.gif

Nie budź Nati, widocznie potrzebuje snu. Ciekawe, o której wstanie.

Wczoraj u nas całe popołudnie padało i Majka mało się nie wściekła, że na spacerek iść nie możemy. Dwa razy zlała się dosłownie 2 kroki od nocnika.A kałuże były ogromne. Wiem, że nie powinnam ale w końcu Ją zbiłam w dupcię. Potem wsadziłam do wanny i kąpała się pół godziny.A ja usiadłam na sedesie i się poryczałam. Chyba nigdy Maja nie widziała mnie płączącej, bo nagle bardzo spoważniała i powiedziała "Nie płacz mamusiu, kocham Cię". I wtedy to się jeszcze bardziej poryczałam, rozczuliłam się na maxa. Następstwem mojego rozklejenia było to, że Majka po raz pierwszy bez problemu chciała wyjść z wanny. Płaczliwa wczoraj byłam, Tomek po pracy miał imprezę.Na moment wszedł do domu i znów pojechał do pracy. Praca jest dla niego najważniejsza, a pomalować kuchnię miał tydzień temu. Oczywiście wczoraj MUSIAŁ iść na imprezę a kuchnia brudnymi ścianami straszy. Wyżaliłam się i już mi lepiej.

A dziś jest upał i spotykam się z kieleckimi mamami icon_biggrin.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 330




post wto, 20 lip 2004 - 10:28
Post #63

Kasiu z tymi facetami to właśnie tak bywa icon_twisted.gif
U nas większe zakupy są ogólną bieganiną:dziewczynki biegają, a któreś z rodziców ich szukają. Maja nie usiedzi w wózku, specjalnie ucieka żeby Ją ganiać.Upocić się rodzice zawsze muszą i nabiegać po całym sklepie.

Beatko Natalka już od dawna paradowała w Twoich wyjściowych butach, więc teraz przyszedł czas na samodzielne kupowanie eleganckich, delikatnych szpileczek wink.gif

Nie budź Nati, widocznie potrzebuje snu. Ciekawe, o której wstanie.

Wczoraj u nas całe popołudnie padało i Majka mało się nie wściekła, że na spacerek iść nie możemy. Dwa razy zlała się dosłownie 2 kroki od nocnika.A kałuże były ogromne. Wiem, że nie powinnam ale w końcu Ją zbiłam w dupcię. Potem wsadziłam do wanny i kąpała się pół godziny.A ja usiadłam na sedesie i się poryczałam. Chyba nigdy Maja nie widziała mnie płączącej, bo nagle bardzo spoważniała i powiedziała "Nie płacz mamusiu, kocham Cię". I wtedy to się jeszcze bardziej poryczałam, rozczuliłam się na maxa. Następstwem mojego rozklejenia było to, że Majka po raz pierwszy bez problemu chciała wyjść z wanny. Płaczliwa wczoraj byłam, Tomek po pracy miał imprezę.Na moment wszedł do domu i znów pojechał do pracy. Praca jest dla niego najważniejsza, a pomalować kuchnię miał tydzień temu. Oczywiście wczoraj MUSIAŁ iść na imprezę a kuchnia brudnymi ścianami straszy. Wyżaliłam się i już mi lepiej.

A dziś jest upał i spotykam się z kieleckimi mamami icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
nedka
wto, 20 lip 2004 - 11:50
Ja też czasem tak płaczę z bezsilności.
Maja jest kochana. Poryczałam się, jak czytałam jej słowa.
Miłeo spotkania.
Natalia zaraz się obudziła. Spała do 10.05.
Ja mam dzisiaj sprzątać, ale jakoś tak mi się nie chce. Jakaś taka śpiąca jestem.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post wto, 20 lip 2004 - 11:50
Post #64

Ja też czasem tak płaczę z bezsilności.
Maja jest kochana. Poryczałam się, jak czytałam jej słowa.
Miłeo spotkania.
Natalia zaraz się obudziła. Spała do 10.05.
Ja mam dzisiaj sprzątać, ale jakoś tak mi się nie chce. Jakaś taka śpiąca jestem.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Renia
wto, 20 lip 2004 - 13:07
Popatrz Beatko że takie jedno zdanie wypowiedziane przez dziecko może być takie ważne. Kochane te nasze 2-latki.
Ja też jestem śpiąca, ale mało w nocy spałam. Poza tym pogoda jest usypiająca.
A jak syneczek się zachowuje, kopie Cię bardzo? napisz trochę o maleństwie, to sobie znów popłaczę (rozczulają mnie takie rzeczy bardzo).
A sprzątanie odłóż na jutro wink.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 330




post wto, 20 lip 2004 - 13:07
Post #65

Popatrz Beatko że takie jedno zdanie wypowiedziane przez dziecko może być takie ważne. Kochane te nasze 2-latki.
Ja też jestem śpiąca, ale mało w nocy spałam. Poza tym pogoda jest usypiająca.
A jak syneczek się zachowuje, kopie Cię bardzo? napisz trochę o maleństwie, to sobie znów popłaczę (rozczulają mnie takie rzeczy bardzo).
A sprzątanie odłóż na jutro wink.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
baszka
wto, 20 lip 2004 - 14:04
Oj dobrze że ja jedna wstretna nie jestem, dzisaj Hipek rozrabiał przy wyjściu, za nic niechcial ubrac butów. No i w końcu rzucił mi w twarz jednym butem, upomniałam go, rzucił drugim a potem jeszcze raz i dostał w buzię. bardzo mi przykro było bo juz od dawna panowałam nad soba i go nie klapnęłam a tu az tak, płakalismy oboje mówiłam mu że przepraszam i go kocham, a on że tez psiampsiam i kocham moćno.
Ostatnio jest własnie taki uparty i jak czegos chce to nie ma zmiłuj, ale nie ulegam, nie krzycze tylko rozmawiam i wiecie co, to działa. jak Hipek się zlości to mówię mu ze porozmawiamy i siada mi na kolanach i powoli tłumacze o co chodzi. W 9 przyadkach na 10 to dziala.

A propos sikania to hipek umie długo wstrzymywac i sika dopiero gdy juz nie moze wytrzymać, wynikiem tego sa często obsikane moje ręce.

Reniu a może ty płaczliwa jesteś bo okres dostaniesz, ja byłam teraz okropna przed okresem.

Hipek nie spi teraz dlugo, chyba przez sikanie, bo wstaje po 7 i zaraz woła o siusiu, a ja taka niewyspana jestem. A wczoraj mój mąz wieczorem też musiał wyskoczyc, na 20 minut a przysedł jak juz spałam. Bo się z kolega zagadał icon_evil.gif
Ach sezon, ja chcę gdzieś pojechac.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 20 lip 2004 - 14:04
Post #66

Oj dobrze że ja jedna wstretna nie jestem, dzisaj Hipek rozrabiał przy wyjściu, za nic niechcial ubrac butów. No i w końcu rzucił mi w twarz jednym butem, upomniałam go, rzucił drugim a potem jeszcze raz i dostał w buzię. bardzo mi przykro było bo juz od dawna panowałam nad soba i go nie klapnęłam a tu az tak, płakalismy oboje mówiłam mu że przepraszam i go kocham, a on że tez psiampsiam i kocham moćno.
Ostatnio jest własnie taki uparty i jak czegos chce to nie ma zmiłuj, ale nie ulegam, nie krzycze tylko rozmawiam i wiecie co, to działa. jak Hipek się zlości to mówię mu ze porozmawiamy i siada mi na kolanach i powoli tłumacze o co chodzi. W 9 przyadkach na 10 to dziala.

A propos sikania to hipek umie długo wstrzymywac i sika dopiero gdy juz nie moze wytrzymać, wynikiem tego sa często obsikane moje ręce.

Reniu a może ty płaczliwa jesteś bo okres dostaniesz, ja byłam teraz okropna przed okresem.

Hipek nie spi teraz dlugo, chyba przez sikanie, bo wstaje po 7 i zaraz woła o siusiu, a ja taka niewyspana jestem. A wczoraj mój mąz wieczorem też musiał wyskoczyc, na 20 minut a przysedł jak juz spałam. Bo się z kolega zagadał icon_evil.gif
Ach sezon, ja chcę gdzieś pojechac.

--------------------
user posted image
nedka
wto, 20 lip 2004 - 15:19
Ja to zazdroszczę, ze Wasze dzieci wołają za potrzebą. Moja Natalia coś robi i nagle leci jej po nogach. Czasami powie, ze zrobiła siku (najczęściej jak jest kałuża), a czasami w ogóle nie zwraca na to uwagi.

Maluszek rusza się bardzo mało, aż się ostatnio martwiłam, ze go nie czuję. Dzisiaj jednak jest pierwszy dzień od prawie tygodnia, kiedy nie latam z wywieszonym językiem i kręci się już sporo, czuję go przez cały dzień. Stwierdziłam, że byłam tak zabiegana, że albo go nie czułam, albo tak go kołysałam do spania. Jeszcze te tańce weselne.
Teraz jestem w siódmym miesiącu. Czuję się dobrze. Wyglądam podobno nieźle (nasłuchałam się komplementów na weselu icon_redface.gif ).
Maleństwo już podobno doskonale słyszy i rozpoznaje mój głos, potrafi mrugać oczami i wodzić wzrokiem, a gdy śpi - śni.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post wto, 20 lip 2004 - 15:19
Post #67

Ja to zazdroszczę, ze Wasze dzieci wołają za potrzebą. Moja Natalia coś robi i nagle leci jej po nogach. Czasami powie, ze zrobiła siku (najczęściej jak jest kałuża), a czasami w ogóle nie zwraca na to uwagi.

Maluszek rusza się bardzo mało, aż się ostatnio martwiłam, ze go nie czuję. Dzisiaj jednak jest pierwszy dzień od prawie tygodnia, kiedy nie latam z wywieszonym językiem i kręci się już sporo, czuję go przez cały dzień. Stwierdziłam, że byłam tak zabiegana, że albo go nie czułam, albo tak go kołysałam do spania. Jeszcze te tańce weselne.
Teraz jestem w siódmym miesiącu. Czuję się dobrze. Wyglądam podobno nieźle (nasłuchałam się komplementów na weselu icon_redface.gif ).
Maleństwo już podobno doskonale słyszy i rozpoznaje mój głos, potrafi mrugać oczami i wodzić wzrokiem, a gdy śpi - śni.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
baszka
wto, 20 lip 2004 - 16:37
Ola wczoraj urodziła synka, wazy 3800 ma 55cm!
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 20 lip 2004 - 16:37
Post #68

Ola wczoraj urodziła synka, wazy 3800 ma 55cm!

--------------------
user posted image
Renia
śro, 21 lip 2004 - 10:51
Serdeczne gratulacje dla Oli icon_razz.gif
Synuś wielki, ciekawe jak mamusia poród zniosła wink.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 21 lip 2004 - 10:51
Post #69

Serdeczne gratulacje dla Oli icon_razz.gif
Synuś wielki, ciekawe jak mamusia poród zniosła wink.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
nedka
śro, 21 lip 2004 - 14:21
[size=18]Gratulacje dla Oli!!!
Wymiary synusia super!

Nie mogę pisac, bo mi się komp sam wyłącza co minutę. Nie wiem, co mu odbiło.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post śro, 21 lip 2004 - 14:21
Post #70

[size=18]Gratulacje dla Oli!!!
Wymiary synusia super!

Nie mogę pisac, bo mi się komp sam wyłącza co minutę. Nie wiem, co mu odbiło.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
INES
śro, 21 lip 2004 - 22:12
gratulacje dla oli icon_smile.gif

u nas spoko cały czas mam duzo nauki z nową pracą
mamy juz nowe auto

kuba robi kupe i siku do nocnika tylko na noc pieluch

a poza tym spoko

padam na pysk

całuje was mocno i napisze coś więcej

aga i kuba
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post śro, 21 lip 2004 - 22:12
Post #71

gratulacje dla oli icon_smile.gif

u nas spoko cały czas mam duzo nauki z nową pracą
mamy juz nowe auto

kuba robi kupe i siku do nocnika tylko na noc pieluch

a poza tym spoko

padam na pysk

całuje was mocno i napisze coś więcej

aga i kuba

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
baszka
czw, 22 lip 2004 - 14:52
A mnie sie niechce nic robić przez te upały, ja za bardzo nie lubie takiej pogody. Opalać się zaczęłam opiero w grecji w tm roku jak był wiaterek i super pogoda. A teraz życ się nie da. dlatego poszliśmy na basen było bosko, tylko hipek strasznie się wyrywal jakby sam chcial pływac. No i potem do jackuzzi a tu Hipek nie chce bo siusiu, miał pieluchokapielówki a on do nocnika to musiałam wyjść wcześniej. Ale bardzo mi przyjemnie bylo.

Do tego Hipek wchodzi w okres "nie". na wszystko prawie jest nie, spacer-nie, basen-nie, ubrać-nie, zdjąc-nie. Zadziorny sie zrobił i ma własne zdanie. Ojoj. i zauważyłam dzis że juz składa zdania, naprawdę fajne to uczucie jak tak mozna z nim pogadać a do tego sam prosi co chce zjeść na sniadanie - buła z maselkiem i kakałko. daję mu jeszcze jogyrt a zamiast masełka serek kiri. Narazie daje się nabrać. Na drugie 2 monte (zbanrutuję bo dziennie idzie czteropak monte) i aktimelka.

Oj spadam bo kręgoslup boli, całusy
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 22 lip 2004 - 14:52
Post #72

A mnie sie niechce nic robić przez te upały, ja za bardzo nie lubie takiej pogody. Opalać się zaczęłam opiero w grecji w tm roku jak był wiaterek i super pogoda. A teraz życ się nie da. dlatego poszliśmy na basen było bosko, tylko hipek strasznie się wyrywal jakby sam chcial pływac. No i potem do jackuzzi a tu Hipek nie chce bo siusiu, miał pieluchokapielówki a on do nocnika to musiałam wyjść wcześniej. Ale bardzo mi przyjemnie bylo.

Do tego Hipek wchodzi w okres "nie". na wszystko prawie jest nie, spacer-nie, basen-nie, ubrać-nie, zdjąc-nie. Zadziorny sie zrobił i ma własne zdanie. Ojoj. i zauważyłam dzis że juz składa zdania, naprawdę fajne to uczucie jak tak mozna z nim pogadać a do tego sam prosi co chce zjeść na sniadanie - buła z maselkiem i kakałko. daję mu jeszcze jogyrt a zamiast masełka serek kiri. Narazie daje się nabrać. Na drugie 2 monte (zbanrutuję bo dziennie idzie czteropak monte) i aktimelka.

Oj spadam bo kręgoslup boli, całusy

--------------------
user posted image
mamadwojki

Go??







post czw, 22 lip 2004 - 20:38
Post #73

Gratulacje dla Oli!!!!!!!!!!!!!

katiek, czy wiesz, ze rozsylasz wirusy?? Dostalam od Ciebie juz co najmniej kilka maili, ktorych nie otwieralam, bo mialy wirusa. Moze sprawdz swoja poczte...
baszka
pią, 23 lip 2004 - 10:18
ja dostałam od iwy i od beatki hmmmm i codziennie kilka innych icon_confused.gif
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pią, 23 lip 2004 - 10:18
Post #74

ja dostałam od iwy i od beatki hmmmm i codziennie kilka innych icon_confused.gif

--------------------
user posted image
Renia
pią, 23 lip 2004 - 12:04
A ja jestem ostatni dzień w pracy.W niedzielę jedziemy na tydzień nad morze i serdecznie proszę o trzymanie kciuków, żeby nie padało.
Wracam do Was 9 sierpnia (ale już tęsknię icon_cry.gif )

Inesku cieszę się, że sprawa z samochodem pomyślnie załatwiona. Ja też czasem padam na pysk, ale takie jest życie. Kubek pięknie opanował naukę nocnikowania-gratuluję.

Lunka - trzymaj się kobieto icon_razz.gif

Basiu mnie się też nic nie chce, a dziś mam wielkie pakowanie. Może ktoś ma ochotę nas spakować ???

Buziaki

U nas właśnie pada.
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 330




post pią, 23 lip 2004 - 12:04
Post #75

A ja jestem ostatni dzień w pracy.W niedzielę jedziemy na tydzień nad morze i serdecznie proszę o trzymanie kciuków, żeby nie padało.
Wracam do Was 9 sierpnia (ale już tęsknię icon_cry.gif )

Inesku cieszę się, że sprawa z samochodem pomyślnie załatwiona. Ja też czasem padam na pysk, ale takie jest życie. Kubek pięknie opanował naukę nocnikowania-gratuluję.

Lunka - trzymaj się kobieto icon_razz.gif

Basiu mnie się też nic nie chce, a dziś mam wielkie pakowanie. Może ktoś ma ochotę nas spakować ???

Buziaki

U nas właśnie pada.

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
nedka
sob, 24 lip 2004 - 10:59
Reniu, życzę udanego wyjazdu i wspaniałej pogody.
Swoją drogą - naszym koleżankom odpoczywającym nad morzem fartnęło się z pogodą.
Ja akurat na te upały przyjechałam do W-wy. icon_evil.gif
Dzisiaj jadę na działkę. Będę tam z teściową i z jej mamą, czyli Rafała babcią, ale spoko, bo to fajne kobitki są. Na pewno będą mi pomagać przy Natalii i odejdzie mi gotowanie obiadów. icon_biggrin.gif

Basiu, sorki za wirusy. Nie wiem, jak to możliwe, bo w lipcu na pewno niczego Wam nie wysyłałam; do wczoraj nie miałam nawet Outlooka. icon_confused.gif

Wczoraj wybraliśmy się ze znajomymi do pubu i były takie jaja, że szok. Jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Trafiła się nam jakaś nowa kelnerka i nie mogła sobie poradzić ze zwykłym zamówieniem. Znajomi czekali około godziny na... piwo. icon_eek.gif Moja koleżanka zamówiła szarlotkę na ciepło z lodami. Potem (jakieś 20 min. po) przyszliśmy my z Rafałem i ja stwierdziłam, że też sobie zamówię szarlotkę. Okazało się, że kelnerka zapomniała o zamówieniu koleżanek (druga zam. tatar). Tak więc czekałyśmy sobie... dłuuugo na nasze pyszności. Za jakiś czas kelnerka wpadła, a my pytamy, co z naszym zamówieniem - ta zaczęła przepraszać i mówić "już, już". Po wcale niekrótkim czasie znowu kelnerka podbiega, mówiąc "już, już", że podobno jej szarlotki ukradli. icon_lol.gif No to znajomi mówią, "no dobrze, a co z piwem i paluszkami?". Przecież wystarczy przynieść; to nie golonka, którą się dość długo przygotowuje. W końcu po jakiejś godzinie dostaliśmy nasze piwa, tatar i szarlotki. Paluszki podobno się skończyły. icon_lol.gif
Rachunek też się nie zgadzał. Były na nim np. lody z owocami, których nikt z nas nie zamawiał. icon_lol.gif
Na pewno będziemy to wspominać przy kolejnych wizytach w pubach.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post sob, 24 lip 2004 - 10:59
Post #76

Reniu, życzę udanego wyjazdu i wspaniałej pogody.
Swoją drogą - naszym koleżankom odpoczywającym nad morzem fartnęło się z pogodą.
Ja akurat na te upały przyjechałam do W-wy. icon_evil.gif
Dzisiaj jadę na działkę. Będę tam z teściową i z jej mamą, czyli Rafała babcią, ale spoko, bo to fajne kobitki są. Na pewno będą mi pomagać przy Natalii i odejdzie mi gotowanie obiadów. icon_biggrin.gif

Basiu, sorki za wirusy. Nie wiem, jak to możliwe, bo w lipcu na pewno niczego Wam nie wysyłałam; do wczoraj nie miałam nawet Outlooka. icon_confused.gif

Wczoraj wybraliśmy się ze znajomymi do pubu i były takie jaja, że szok. Jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Trafiła się nam jakaś nowa kelnerka i nie mogła sobie poradzić ze zwykłym zamówieniem. Znajomi czekali około godziny na... piwo. icon_eek.gif Moja koleżanka zamówiła szarlotkę na ciepło z lodami. Potem (jakieś 20 min. po) przyszliśmy my z Rafałem i ja stwierdziłam, że też sobie zamówię szarlotkę. Okazało się, że kelnerka zapomniała o zamówieniu koleżanek (druga zam. tatar). Tak więc czekałyśmy sobie... dłuuugo na nasze pyszności. Za jakiś czas kelnerka wpadła, a my pytamy, co z naszym zamówieniem - ta zaczęła przepraszać i mówić "już, już". Po wcale niekrótkim czasie znowu kelnerka podbiega, mówiąc "już, już", że podobno jej szarlotki ukradli. icon_lol.gif No to znajomi mówią, "no dobrze, a co z piwem i paluszkami?". Przecież wystarczy przynieść; to nie golonka, którą się dość długo przygotowuje. W końcu po jakiejś godzinie dostaliśmy nasze piwa, tatar i szarlotki. Paluszki podobno się skończyły. icon_lol.gif
Rachunek też się nie zgadzał. Były na nim np. lody z owocami, których nikt z nas nie zamawiał. icon_lol.gif
Na pewno będziemy to wspominać przy kolejnych wizytach w pubach.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
nedka
sob, 24 lip 2004 - 11:02
No ładnie, opisuję bzdury i...
spaliłam garnek. Na dodatek nie mam teraz zupy dla Natalii. Szybko lecę gotować drugą.
Tylko tego garnka mi szkoda, bo chyba nie dam rady go doszorować.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post sob, 24 lip 2004 - 11:02
Post #77

No ładnie, opisuję bzdury i...
spaliłam garnek. Na dodatek nie mam teraz zupy dla Natalii. Szybko lecę gotować drugą.
Tylko tego garnka mi szkoda, bo chyba nie dam rady go doszorować.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
baszka
nie, 25 lip 2004 - 08:54
Beatko ja przez forum dwa spaliła, hihihih. A wirusy to nir twoja wina tylko twoja skrzynka sama wysyła, moze sobie antywira zainstaluj, mój wyłapuje i poddaje kwarantannie.

A synek oli ma na imie Konrad.

Mam nadzieje że będzie ładnie dzisaj bo jedziemy na działkę a trawa to juz się pokłada że trzeba kosic. Hipek juz nie ma kupnych oprówale wali w majty, dobre i to byle by nie płakał i ne wstrzymywał.


Luna ty w tym tygodniu masz zabieg Basi? Napisz kiedy trzeba trzymac kciuki.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post nie, 25 lip 2004 - 08:54
Post #78

Beatko ja przez forum dwa spaliła, hihihih. A wirusy to nir twoja wina tylko twoja skrzynka sama wysyła, moze sobie antywira zainstaluj, mój wyłapuje i poddaje kwarantannie.

A synek oli ma na imie Konrad.

Mam nadzieje że będzie ładnie dzisaj bo jedziemy na działkę a trawa to juz się pokłada że trzeba kosic. Hipek juz nie ma kupnych oprówale wali w majty, dobre i to byle by nie płakał i ne wstrzymywał.


Luna ty w tym tygodniu masz zabieg Basi? Napisz kiedy trzeba trzymac kciuki.

--------------------
user posted image
alatanta

Go??







post nie, 25 lip 2004 - 13:26
Post #79

Hej dziewczyny
Witam po długaśnej nieobecności - w końcu jestem na stałe w domu i nareszcie mam sprawnego kompa- czyli wszystko wróciło do normy wink.gif
Basiu- ogromne dzięki za zainteresowanie i za info na forum o moim synku.

teraz będę pojawiać się na forum regularnie, ale narazie nadrabiam zaległości - jejku ile się wydarzyło przez ten czas
całuski
Cleo
nie, 25 lip 2004 - 14:02
ojej alatanta- !! dopeiro zobaczylam, ze nasze dzieci sa rowiesnikami:))
moja tez z 2 czerwca icon_smile.gif
cleo
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 25 lip 2004 - 14:02
Post #80

ojej alatanta- !! dopeiro zobaczylam, ze nasze dzieci sa rowiesnikami:))
moja tez z 2 czerwca icon_smile.gif
cleo

--------------------
> Czerwcówki 2002 na wakacjach
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 02:16
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama