Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

makijaż

> 
kasiarybka

Go??







post pon, 14 kwi 2003 - 22:04
Post #21

Kunko pomogę jeśli tylko będę potrafiła.....nie ma sprawusi icon_smile.gif
kasiarybka

Go??







post pon, 14 kwi 2003 - 22:12
Post #22

Ewuś, na pocątku mam pytanie : Czym nakładasz podkład ?
Jeśli nakładasz podkład gąbką nie masz odpowiedniego "wyczucia", więc poradziłabym Ci nakładać go palcami.....najlepiej całą ręką....tak jak rozsmarowujesz krem.Gąbką nakładamy podkład jeśli chcemy mieć go na twarzy więcej niż zazwyczaj, czyli np. na jakieś okazje, gdzie makijaż musi "trwać" na twarzy całą noc np.
Wspaniale byłoby gdybyś miała podkład nawilżający, skoro masz suchą cerę i o czywiście super robisz, że nakładasz krem przed podkładem, wiele kobiet o tym zapomina.

Przed nałożeniem podkładu zabierz z twarzy wszystkie włosy, najlepiej opaską i usiądż w miejscu dobrze oświetlonym, np. przed oknem , tak żeby cała twarz miała jednakowe oswietlenie, żeby nie padał na nią żaden cień, wtedy będziesz widziała ewentualne niedociągnięcia.


Pozdrawiam wiosennie KasiaRybka
kunka
wto, 15 kwi 2003 - 08:08
Lea! Ja też kiedys miałam okropne problemy z cerą: piekło, swędziało, wyskakiwały podskórne krosteczki, rumieńce. I powiem Ci, że miałam uczulenie również na serię AA więc uważaj z tym tonikiem. Na Twoim miejscu zostałabym na razie przy kremie Bambino. Broń Boże nie rób pilingu!!!! To tylko podrażni dodatkowo i tak podrażniona skórę. Nie eksperymentuj również z nowymi kosmetykami. Trudno, kochana, musisz się uzbroić w cierpliwosć i wyleczyć buzię. Powiem Ci na pocieszkę, że ja z tego "wyrosłam" icon_wink.gif i teraz mogę używać wszystkiego. Pozdroofka. Kunka
kunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 14:23
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 418




post wto, 15 kwi 2003 - 08:08
Post #23

Lea! Ja też kiedys miałam okropne problemy z cerą: piekło, swędziało, wyskakiwały podskórne krosteczki, rumieńce. I powiem Ci, że miałam uczulenie również na serię AA więc uważaj z tym tonikiem. Na Twoim miejscu zostałabym na razie przy kremie Bambino. Broń Boże nie rób pilingu!!!! To tylko podrażni dodatkowo i tak podrażniona skórę. Nie eksperymentuj również z nowymi kosmetykami. Trudno, kochana, musisz się uzbroić w cierpliwosć i wyleczyć buzię. Powiem Ci na pocieszkę, że ja z tego "wyrosłam" icon_wink.gif i teraz mogę używać wszystkiego. Pozdroofka. Kunka
lea

Go??







post śro, 16 kwi 2003 - 08:08
Post #24

Kunka

ale moja cera reaguje tak na wszystko, buuu, no fakt, dobrze mi robi tylko krem bambino. A ja tak bardzo chciałam zadbać o moją cerę, upiększyć się , a teraz? nic z tego icon_sad.gif

pozdrawiam cieplutko - lea
Ewa
śro, 16 kwi 2003 - 14:24
Kasiu Rybenko
Pieknie dziekuje za porady. Faktycznie nakladalam podklad gabka. Sprobuje reka. A bede miala okazje bo w przyszlym tygodniu ide na rozmowe do mojej pracy.
Po kilku miesiacach nieobecnosci musze sie zrobic na bostwo. icon_rolleyes.gif

A moze zalozyc oddzielny watek nt podkladow (skoro sa kremy i tusze do rzes)? Bo ja wciaz szukam dobrego.
Kasiu, pytam Cie jako moderatora, czy moge?

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Buziaczki
Ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:16
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 329

GG:


post śro, 16 kwi 2003 - 14:24
Post #25

Kasiu Rybenko
Pieknie dziekuje za porady. Faktycznie nakladalam podklad gabka. Sprobuje reka. A bede miala okazje bo w przyszlym tygodniu ide na rozmowe do mojej pracy.
Po kilku miesiacach nieobecnosci musze sie zrobic na bostwo. icon_rolleyes.gif

A moze zalozyc oddzielny watek nt podkladow (skoro sa kremy i tusze do rzes)? Bo ja wciaz szukam dobrego.
Kasiu, pytam Cie jako moderatora, czy moge?

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Buziaczki

--------------------
Ewa, mama Jasia (16.01.2003)
user posted image
> makijaż
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 01:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama