Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szukam

, może znacie, wiecie
> , może znacie, wiecie
Tusiol
pon, 26 paź 2009 - 20:51
CoÅ› takiego fajnego majÄ… w stolicy:
www.littlechef.pl

A ja szukam w Gdańsku. I znaleźć nie mogę.
Znacie coś takiego??? Wiecie, czy jest coś takiego w Gdańsku???
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 26 paź 2009 - 20:51
Post #1

CoÅ› takiego fajnego majÄ… w stolicy:
www.littlechef.pl

A ja szukam w Gdańsku. I znaleźć nie mogę.
Znacie coś takiego??? Wiecie, czy jest coś takiego w Gdańsku???

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Pearl
pon, 26 paź 2009 - 21:00
Bardzo fajna sprawa, niestety nie słyszałam o czymś takim w Trójmieście, a szkoda! Szkoda ze tego typu inicjatywy są tak daleko, np. taka https://www.mamamia.com.pl/
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post pon, 26 paź 2009 - 21:00
Post #2

Bardzo fajna sprawa, niestety nie słyszałam o czymś takim w Trójmieście, a szkoda! Szkoda ze tego typu inicjatywy są tak daleko, np. taka https://www.mamamia.com.pl/

--------------------
Wiewi
pon, 26 paź 2009 - 22:15
też niestety nie słyszałam. ani o jednym ani o drugim. Z jednej strony pocieszające jest to że powstają nowe miejsca , inspiracje zarówno dla mam jak i dzieci, choć szkoda że nie u nas.
dziewczyny może my coś otworzymy? icon_wink.gif
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
SkÄ…d: tu
Nr użytkownika: 11,040




post pon, 26 paź 2009 - 22:15
Post #3

też niestety nie słyszałam. ani o jednym ani o drugim. Z jednej strony pocieszające jest to że powstają nowe miejsca , inspiracje zarówno dla mam jak i dzieci, choć szkoda że nie u nas.
dziewczyny może my coś otworzymy? icon_wink.gif

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
Magdula
pon, 26 paź 2009 - 23:20
Tusiolku zmusiłaś mnie do zalogowania się icon_lol.gif
Proszę bardzo: https://www.pandinek.com.pl/podstrony/oferta/kuchnia.html niestety zajęcia już trwają, ale pewnie będą następne. W "Pan Dinek" jest trochę ciekawych zajęć, ale przyznaje że jeszcze tam nie zbłądziłam choć obserwuje ofertę od chwili ich powstania.
Ewka ma gotowanie w przedszkolu i bardzo lubi te zajęcia. Dzięki nim chętniej próbuje nowych smaków.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 26 paź 2009 - 23:20
Post #4

Tusiolku zmusiłaś mnie do zalogowania się icon_lol.gif
Proszę bardzo: https://www.pandinek.com.pl/podstrony/oferta/kuchnia.html niestety zajęcia już trwają, ale pewnie będą następne. W "Pan Dinek" jest trochę ciekawych zajęć, ale przyznaje że jeszcze tam nie zbłądziłam choć obserwuje ofertę od chwili ich powstania.
Ewka ma gotowanie w przedszkolu i bardzo lubi te zajęcia. Dzięki nim chętniej próbuje nowych smaków.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Magdula
pon, 26 paź 2009 - 23:21
CYTAT(wiewi @ Mon, 26 Oct 2009 - 22:15) *
dziewczyny może my coś otworzymy? icon_wink.gif


ja jestem za icon_smile.gif
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 26 paź 2009 - 23:21
Post #5

CYTAT(wiewi @ Mon, 26 Oct 2009 - 22:15) *
dziewczyny może my coś otworzymy? icon_wink.gif


ja jestem za icon_smile.gif

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tusiol
wto, 27 paź 2009 - 14:40
Magdula, dzięki.
Dzwoniłam. Na razie brak chętnych. W ogóle te zajęcia nie ruszyły.
Może w nowym roku. Pani ma mnie informować.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 27 paź 2009 - 14:40
Post #6

Magdula, dzięki.
Dzwoniłam. Na razie brak chętnych. W ogóle te zajęcia nie ruszyły.
Może w nowym roku. Pani ma mnie informować.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Pearl
wto, 27 paź 2009 - 22:41
Może za słabo się reklamują, warto "trąbić" o takich miejscach na forach itp.

Ja też jestem za, ale ... icon_sad.gif Fajnie by było tworzyć na swoich osiedlach takie małe "Kluby mam" czy coś takiego, blisko icon_smile.gif Bo niestety nie wiele jest miejsc gdzie można by wyjść z dzieckiem, aby spotkać się z koleżankami, bez tłoku, dymu papierosowego i przeszkód architektonicznych.
Znacie może w trójmieście jakieś kawiarnie, gdzie matka z dzieckiem jest mile widziana i ma możliwość nakarmić, przebrać dziecko,a przy okazji coś zjeść i poplotkować?
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post wto, 27 paź 2009 - 22:41
Post #7

Może za słabo się reklamują, warto "trąbić" o takich miejscach na forach itp.

Ja też jestem za, ale ... icon_sad.gif Fajnie by było tworzyć na swoich osiedlach takie małe "Kluby mam" czy coś takiego, blisko icon_smile.gif Bo niestety nie wiele jest miejsc gdzie można by wyjść z dzieckiem, aby spotkać się z koleżankami, bez tłoku, dymu papierosowego i przeszkód architektonicznych.
Znacie może w trójmieście jakieś kawiarnie, gdzie matka z dzieckiem jest mile widziana i ma możliwość nakarmić, przebrać dziecko,a przy okazji coś zjeść i poplotkować?

--------------------
niunia23
czw, 26 lis 2009 - 23:55
Ostatnio mialam spotkanie z innego forum z trojmiejskimi mamami z dzieciaczkami w tym samaym wieku około 10 m-cy
i jedyna knajpka gdzie pozwolili nam rozlozyc koc i zabawki i mialysmy cala salke dla siebie to bylo https://www.caffeaniol.pl/ w gdyni babeczki przemile zachwycone maluchami nie mialysmy dymu bo salka jest na dole zero problemu i przepyszna kawa w normalnych cenach - najwiekszy wypas kawowy kosztuje chyba 13 PLN icon_smile.gif

a dla starszakow sa jakies zabawki i stolik i kredki u gory takze polecam icon_smile.gif

wklejam kilka fotek na udokumentowanie tego ze bylo fajnie icon_smile.gif

ZDJĘCIA USUNIĘTE- NIEREGULAMINOWY ROZMIAR


generalnie juz jestesmy po kolejnym spotkaniu tam i oczywiscie bylo super icon_smile.gif mamy miejsce zeby wyskoczyc na miasto z dziecmi bez problemu icon_smile.gif

a znalazlam jeszcze takie cos :
https://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612..._z_dziecmi.html
moze sie przyda komus

no i przystanek mama w gdansku mozna zrobic zakupki ciuszkowe nakarmic przewinac i ogolnie jest fajnie icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 26 lis 2009 - 23:55
Post #8

Ostatnio mialam spotkanie z innego forum z trojmiejskimi mamami z dzieciaczkami w tym samaym wieku około 10 m-cy
i jedyna knajpka gdzie pozwolili nam rozlozyc koc i zabawki i mialysmy cala salke dla siebie to bylo https://www.caffeaniol.pl/ w gdyni babeczki przemile zachwycone maluchami nie mialysmy dymu bo salka jest na dole zero problemu i przepyszna kawa w normalnych cenach - najwiekszy wypas kawowy kosztuje chyba 13 PLN icon_smile.gif

a dla starszakow sa jakies zabawki i stolik i kredki u gory takze polecam icon_smile.gif

wklejam kilka fotek na udokumentowanie tego ze bylo fajnie icon_smile.gif

ZDJĘCIA USUNIĘTE- NIEREGULAMINOWY ROZMIAR


generalnie juz jestesmy po kolejnym spotkaniu tam i oczywiscie bylo super icon_smile.gif mamy miejsce zeby wyskoczyc na miasto z dziecmi bez problemu icon_smile.gif

a znalazlam jeszcze takie cos :
https://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612..._z_dziecmi.html
moze sie przyda komus

no i przystanek mama w gdansku mozna zrobic zakupki ciuszkowe nakarmic przewinac i ogolnie jest fajnie icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
niunia23
wto, 11 maj 2010 - 14:08
jakiegos dobrego ginekologa na nfz do prowadzenia ciazy , gdzie robia usg bez problemu bo w obecnej przygodni jest totalna kiszka icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 11 maj 2010 - 14:08
Post #9

jakiegos dobrego ginekologa na nfz do prowadzenia ciazy , gdzie robia usg bez problemu bo w obecnej przygodni jest totalna kiszka icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
Wiewi
nie, 16 maj 2010 - 18:50
ja u siebie nie narzekam, do tej pory miałam chyba tylko 2 wizyty czy 1 bez usg. a tak, zawsze choć na chwilkę zajrzy icon_wink.gif mówi, że to nie usg ale taki "podgląd" żeby wiedzieć,że ok ;
przychodnia na Zaspie
dr Jan Grążawski icon_smile.gif
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
SkÄ…d: tu
Nr użytkownika: 11,040




post nie, 16 maj 2010 - 18:50
Post #10

ja u siebie nie narzekam, do tej pory miałam chyba tylko 2 wizyty czy 1 bez usg. a tak, zawsze choć na chwilkę zajrzy icon_wink.gif mówi, że to nie usg ale taki "podgląd" żeby wiedzieć,że ok ;
przychodnia na Zaspie
dr Jan Grążawski icon_smile.gif

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
> Szukam, może znacie, wiecie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 16:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama