Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

CoÅ› dla siebie

> 
caroline2110
śro, 14 lut 2018 - 21:50
Witajcie Kochane Mamy, mam 2 letniego synka, który jest bardzo ruchliwym chłopcem.Zajmuję się nim z mężem jednak znikąd więcej nie mam pomocy, ponieważ nasi rodzice mieszkają w innych miastach. Nie mamy czasu dla siebie, bo cały czas zajmujemy się ruchliwym synkiem , a wieczorami po prostu "padamy z nóg".
Mąż nawet nie miał czasu kupić mi cokolwiek na Walentynki dlatego poprosił, abym sobie coś zamówiła przez internet.
bardzo chciałam torebkę dlatego zamówiłam sobie taką w kolorze beżowym ze skóry
https://www.primamoda.com.pl/torebki/jasnob...wej-tassei.html
Pomyślałam, że muszę coś zrobić dla siebie icon_smile.gif Czy może kupowałyście coś z tej strony i co sadzicie o moim wyborze?
Jestem ostatnio bardzo niezdecydowana.Proszę Was o opinie i życzę miłego wieczoru.
caroline2110


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 14 lut 18 - 18:10
Nr użytkownika: 51,500

GG:


post śro, 14 lut 2018 - 21:50
Post #1

Witajcie Kochane Mamy, mam 2 letniego synka, który jest bardzo ruchliwym chłopcem.Zajmuję się nim z mężem jednak znikąd więcej nie mam pomocy, ponieważ nasi rodzice mieszkają w innych miastach. Nie mamy czasu dla siebie, bo cały czas zajmujemy się ruchliwym synkiem , a wieczorami po prostu "padamy z nóg".
Mąż nawet nie miał czasu kupić mi cokolwiek na Walentynki dlatego poprosił, abym sobie coś zamówiła przez internet.
bardzo chciałam torebkę dlatego zamówiłam sobie taką w kolorze beżowym ze skóry
https://www.primamoda.com.pl/torebki/jasnob...wej-tassei.html
Pomyślałam, że muszę coś zrobić dla siebie icon_smile.gif Czy może kupowałyście coś z tej strony i co sadzicie o moim wyborze?
Jestem ostatnio bardzo niezdecydowana.Proszę Was o opinie i życzę miłego wieczoru.
Izabellson18
śro, 14 lut 2018 - 23:06
Jak tobie się ta torebka podoba - to nie ma znaczenia, czy podoba się nam:) Najważniejsze, żebyś to Ty była zadowolona.
Izabellson18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 12 gru 17 - 22:40
Nr użytkownika: 51,118




post śro, 14 lut 2018 - 23:06
Post #2

Jak tobie się ta torebka podoba - to nie ma znaczenia, czy podoba się nam:) Najważniejsze, żebyś to Ty była zadowolona.
martynatomaszews...
śro, 21 lut 2018 - 08:34
Ja jestem wielką fanką ostatnio letnich bluzeczek z zoio. Dlatego jeśli możesz to warto zadbać o siebie i o swoją kobiecość. Dla mnie warto mieć zawsze jakąś fajną kolekcję w szafie.
martynatomaszews...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 21 lut 18 - 08:17
Nr użytkownika: 51,525




post śro, 21 lut 2018 - 08:34
Post #3

Ja jestem wielką fanką ostatnio letnich bluzeczek z zoio. Dlatego jeśli możesz to warto zadbać o siebie i o swoją kobiecość. Dla mnie warto mieć zawsze jakąś fajną kolekcję w szafie.
krotolek
śro, 21 lut 2018 - 13:59
Skoro już kupiłaś, to po co nas pytasz, co o tym sądzimy? icon_smile.gif
Ja sądzę, że w ogóle mi się ta torebka nie podoba....
krotolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: śro, 21 lut 18 - 13:35
Nr użytkownika: 51,527




post śro, 21 lut 2018 - 13:59
Post #4

Skoro już kupiłaś, to po co nas pytasz, co o tym sądzimy? icon_smile.gif
Ja sądzę, że w ogóle mi się ta torebka nie podoba....
Cieszynka
wto, 27 lut 2018 - 12:22
Niektóre torebki naprawdę świetnie się prezentują, a ja mam ich w swojej kolekcji naprawdę sporo. Lubię raz na jakiś czas kupić coś ciekawego, co byłoby w stanie doskonale prezentować się jako dodatek do jakiejś interesującej kreacji. Stosunkowo niezłe, bo polskie i ręcznie wykonane torebki, kupić można na https://torebki-fabiola.pl. Sama dostałam jedną na walentynki i bardzo mi się podoba. icon_wink.gif
Cieszynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: wto, 25 kwi 17 - 11:07
Nr użytkownika: 49,411




post wto, 27 lut 2018 - 12:22
Post #5

Niektóre torebki naprawdę świetnie się prezentują, a ja mam ich w swojej kolekcji naprawdę sporo. Lubię raz na jakiś czas kupić coś ciekawego, co byłoby w stanie doskonale prezentować się jako dodatek do jakiejś interesującej kreacji. Stosunkowo niezłe, bo polskie i ręcznie wykonane torebki, kupić można na https://torebki-fabiola.pl. Sama dostałam jedną na walentynki i bardzo mi się podoba. icon_wink.gif
Ddroz
piÄ…, 30 lis 2018 - 15:10
Ja tam zamiast kupować rzeczy wolę sobie zafundować jakiś masaż w salonie icon_smile.gif
Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post piÄ…, 30 lis 2018 - 15:10
Post #6

Ja tam zamiast kupować rzeczy wolę sobie zafundować jakiś masaż w salonie icon_smile.gif
Maciek120
wto, 23 kwi 2019 - 12:30
Jeżeli mówisz już o torebkach, to ja mojej żonie kupiłem na prezent torebkę ze strony https://zeskory.com/39-torebki-skorzane. Mega jakość, a w dodatku w tej cenie ciężko by było znaleźć coś tak konkretnego. Sporo różnych modeli, więc z pewnością coś Ci się spodoba icon_wink.gif
Maciek120


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: pią, 15 lis 13 - 15:38
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 43,153




post wto, 23 kwi 2019 - 12:30
Post #7

Jeżeli mówisz już o torebkach, to ja mojej żonie kupiłem na prezent torebkę ze strony https://zeskory.com/39-torebki-skorzane. Mega jakość, a w dodatku w tej cenie ciężko by było znaleźć coś tak konkretnego. Sporo różnych modeli, więc z pewnością coś Ci się spodoba icon_wink.gif
sipaz
wto, 23 kwi 2019 - 20:31

Ja szukałbym rozwiązania poprzez wyszukiwarkę. Zawsze znajduję tak jakieś porady.
sipaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 23 kwi 19 - 20:29
Nr użytkownika: 53,000




post wto, 23 kwi 2019 - 20:31
Post #8


Ja szukałbym rozwiązania poprzez wyszukiwarkę. Zawsze znajduję tak jakieś porady.

--------------------
Zdobyłem wolność, być może; ale cóż z tego? Cierpię z powodu tej bezczynnej swobody.
> CoÅ› dla siebie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 11:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama