Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Pokrzywka - jak sprawdzić od czego?

> 
amo
sob, 10 lip 2004 - 09:28
Kuba niedawno dostał po raz pierwszy paskudnej pokrzywki na nogach, pośladkach i buzi. Byłam w szoku bo nie wiedziałam co to jest. Po nocy i porcji wapna minęło. Wczoraj okazało się, że wieczorem na nogch znów pojawiła w mniejszej ilości. Był cały dzień z babcią i nie wiem co właściwie jadł. A wogóle czy pokrzywka jest objawem uczulenia tylko i wyłącznie na jedzenie czy może być od czegoś innego?
Kiedyś Kuba miał robione testy z krwi, które nic nie wykazały - do tej pory ma krosteczki na ramionach, nie mam pojęcia od czego. Jak to sprawdzić? Te krosteczki to pół biedy, ale jak ta pokrzywka będzię się powtarzać to nie wiem co robić. Pomóżcie, proszę.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post sob, 10 lip 2004 - 09:28
Post #1

Kuba niedawno dostał po raz pierwszy paskudnej pokrzywki na nogach, pośladkach i buzi. Byłam w szoku bo nie wiedziałam co to jest. Po nocy i porcji wapna minęło. Wczoraj okazało się, że wieczorem na nogch znów pojawiła w mniejszej ilości. Był cały dzień z babcią i nie wiem co właściwie jadł. A wogóle czy pokrzywka jest objawem uczulenia tylko i wyłącznie na jedzenie czy może być od czegoś innego?
Kiedyś Kuba miał robione testy z krwi, które nic nie wykazały - do tej pory ma krosteczki na ramionach, nie mam pojęcia od czego. Jak to sprawdzić? Te krosteczki to pół biedy, ale jak ta pokrzywka będzię się powtarzać to nie wiem co robić. Pomóżcie, proszę.

--------------------



Okruszek (+2010)
Ev
pon, 12 lip 2004 - 09:30
Nie mam pojęcia, czy oprócz jedzenia pokrzywka może się pojawić jako wyraz alergii wziewnej icon_rolleyes.gif Typowałabym jedzenie - właśnie jest pora truskawkowa, a one strasznie uczulają
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post pon, 12 lip 2004 - 09:30
Post #2

Nie mam pojęcia, czy oprócz jedzenia pokrzywka może się pojawić jako wyraz alergii wziewnej icon_rolleyes.gif Typowałabym jedzenie - właśnie jest pora truskawkowa, a one strasznie uczulają

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Anita.W
sob, 17 lip 2004 - 21:56
A może to reakcja na jakieś zwierzątko.
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post sob, 17 lip 2004 - 21:56
Post #3

A może to reakcja na jakieś zwierzątko.

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
> Pokrzywka - jak sprawdzić od czego?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 03 cze 2024 - 15:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama