Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

małe wpadki

> 
paulap
wto, 05 paź 2004 - 14:11
I jeszcze jeden mam problem. Od ponad tygodnia w szatni, na półeczce Zuzi znajduję mokre majteczki mojej córki. Przychodze po nią koło 16 i nie mam już niestety okazji porozmawiać z wychowawczynią. dzisiaj poprosiłam męża, aby spróbował wybadać, czemu tak się dzieje, kiedy tak się dzieje itd. W domu od daaawna jej się to nie zdarzało i nie zdarza i przyznam szczerze, że jestem zdziwiona. Ponieważ rajtuzki są suchę domyślam się, że wpadki zadrzają się w czasie leżakowania. dzisiaj mąż mój był u pań i oto co się dowiedział:
stanęły nad nim trzy panie (dwie wychowawczynie i jedna do pomocy) i zaczęły się zastanawiać:
-może to dlatego, że ma katar (w domu tez przecież ma katar);
-[/u]MOŻEto się zdarza podczas drzemki (na to druga pani- przecież Zuzia nie śpi tylko leży) icon_evil.gif
-a najlepsza była trzecia pani- a bo my im tu kompocik dajemy!!!
No i się wyjaśniło- my wyrodni rodzice nie dajemy dziecku pić i dlatego w domu nie ma wypadków icon_confused.gif
O nic mi nie chodzi, ale żeby panie nie orientowały się, kiedy ona to siusiu w majtki robi tego nie bardzo rozumiem icon_confused.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post wto, 05 paź 2004 - 14:11
Post #1

I jeszcze jeden mam problem. Od ponad tygodnia w szatni, na półeczce Zuzi znajduję mokre majteczki mojej córki. Przychodze po nią koło 16 i nie mam już niestety okazji porozmawiać z wychowawczynią. dzisiaj poprosiłam męża, aby spróbował wybadać, czemu tak się dzieje, kiedy tak się dzieje itd. W domu od daaawna jej się to nie zdarzało i nie zdarza i przyznam szczerze, że jestem zdziwiona. Ponieważ rajtuzki są suchę domyślam się, że wpadki zadrzają się w czasie leżakowania. dzisiaj mąż mój był u pań i oto co się dowiedział:
stanęły nad nim trzy panie (dwie wychowawczynie i jedna do pomocy) i zaczęły się zastanawiać:
-może to dlatego, że ma katar (w domu tez przecież ma katar);
-[/u]MOŻEto się zdarza podczas drzemki (na to druga pani- przecież Zuzia nie śpi tylko leży) icon_evil.gif
-a najlepsza była trzecia pani- a bo my im tu kompocik dajemy!!!
No i się wyjaśniło- my wyrodni rodzice nie dajemy dziecku pić i dlatego w domu nie ma wypadków icon_confused.gif
O nic mi nie chodzi, ale żeby panie nie orientowały się, kiedy ona to siusiu w majtki robi tego nie bardzo rozumiem icon_confused.gif

--------------------
kama_
wto, 05 paź 2004 - 14:37
A może w domu przed spaniem południowym córka jest przez was pilnowana,żeby zrobiła siusiu,a w przedskolu nikto tego nie pilnuje i dlatego są wpadki.
Zresztą jak sama zauważyłaś rajstopki suche czyli w czasie spania są wpadki.A panie jak to panie icon_rolleyes.gif
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post wto, 05 paź 2004 - 14:37
Post #2

A może w domu przed spaniem południowym córka jest przez was pilnowana,żeby zrobiła siusiu,a w przedskolu nikto tego nie pilnuje i dlatego są wpadki.
Zresztą jak sama zauważyłaś rajstopki suche czyli w czasie spania są wpadki.A panie jak to panie icon_rolleyes.gif

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
agarad
wto, 05 paź 2004 - 15:31
a może przy korzystaniu z toalety zdarza się popuścić w ostatniej chwili?
mój synek jest w II grupie i tez Mu sie ostatnio zdarzyło i mówił, że własnie w sytuacji jw.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 05 paź 2004 - 15:31
Post #3

a może przy korzystaniu z toalety zdarza się popuścić w ostatniej chwili?
mój synek jest w II grupie i tez Mu sie ostatnio zdarzyło i mówił, że własnie w sytuacji jw.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Ciocia Magda
wto, 05 paź 2004 - 18:25
U nas było tak, że dziewczynki chodziły do ubikacji same (w domu wtedy siusiały jeszcze na nocnik) i po prostu nie ściągały odpowiednio majtek, albo za "płytko" siadały na tym kibelku i też były majtki do wymiany. Ale panie za każdym razem były w stanie mi powiedzieć, czy to było przy okazji drzemki (bo też bywało, wtedy i piżamka i pościel do prania), czy wypadek przy kibelku, czy zapamiętanie w zabawie. Jak przebierają dziecko to powinny chyba wiedzieć, w jakich okolicznościach miało wypadek.

A wypadków było znacznie więcej niż przed pójściem do przedszkola. teraz minęło.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 05 paź 2004 - 18:25
Post #4

U nas było tak, że dziewczynki chodziły do ubikacji same (w domu wtedy siusiały jeszcze na nocnik) i po prostu nie ściągały odpowiednio majtek, albo za "płytko" siadały na tym kibelku i też były majtki do wymiany. Ale panie za każdym razem były w stanie mi powiedzieć, czy to było przy okazji drzemki (bo też bywało, wtedy i piżamka i pościel do prania), czy wypadek przy kibelku, czy zapamiętanie w zabawie. Jak przebierają dziecko to powinny chyba wiedzieć, w jakich okolicznościach miało wypadek.

A wypadków było znacznie więcej niż przed pójściem do przedszkola. teraz minęło.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Agusek
czw, 07 paź 2004 - 09:25
u nas zawsze jest to zapamiętanie w zabawie. Ala po prostu tak dobrze się bawi, że za późno woła. Jestem w stanie uwierzyć, że w domu tak dobrze się nie bawi icon_lol.gif
Ale ja od niej się dowiaduję jak to się stało i kiedy, może spróbuj jej zapytać?
Agusek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,303
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 10:33
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 493

GG:


post czw, 07 paź 2004 - 09:25
Post #5

u nas zawsze jest to zapamiętanie w zabawie. Ala po prostu tak dobrze się bawi, że za późno woła. Jestem w stanie uwierzyć, że w domu tak dobrze się nie bawi icon_lol.gif
Ale ja od niej się dowiaduję jak to się stało i kiedy, może spróbuj jej zapytać?

--------------------
Alutek (2001) i Emilutek (2005)
Beata896
pon, 11 wrz 2006 - 16:49
Mój Kuba ma 5 lat i cały czas robi w majtki. Próbuje go karać, zabieram ma uzabawki, zamyka w pokoju, nie daje słodyczy, zawstydzam, mówię że go nie kocham ale to zupełnie nie pomaga. Codziennie ma takie wpadki w przedszkolu, a teraz w zerówce. Więc zakładam mu pampersy. Bo na przykład pod koniec tamtego roku, przyszedł cały w stolcu, brudny i śmierdzący, a panie nic na to. I tak jest codziennie, tylko dzieci śmieją się z pampersów i biją Kubę. A on boi się chodzić do przedszkola nie wiem co robić.
Beata896


Grupa: Zbanowani
Postów: 45
Dołączył: pon, 11 wrz 06 - 16:40
Nr użytkownika: 7,444




post pon, 11 wrz 2006 - 16:49
Post #6

Mój Kuba ma 5 lat i cały czas robi w majtki. Próbuje go karać, zabieram ma uzabawki, zamyka w pokoju, nie daje słodyczy, zawstydzam, mówię że go nie kocham ale to zupełnie nie pomaga. Codziennie ma takie wpadki w przedszkolu, a teraz w zerówce. Więc zakładam mu pampersy. Bo na przykład pod koniec tamtego roku, przyszedł cały w stolcu, brudny i śmierdzący, a panie nic na to. I tak jest codziennie, tylko dzieci śmieją się z pampersów i biją Kubę. A on boi się chodzić do przedszkola nie wiem co robić.
taszmen
pią, 22 wrz 2006 - 09:27
witam moje małe też sika nawet dwa trzy razy a był czas ze nie robil, mysle ze to z powodu silnych emocji, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak dziecko przezywa nowe otoczenie. staram sie nie denerwowac icon_evil.gif choc nie jest to latwe i zapewnic mu jak najwiecej spokoju,milosci i pewnosci.
taszmen


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 16 lut 06 - 18:50
Skąd: Raszyn
Nr użytkownika: 4,948




post pią, 22 wrz 2006 - 09:27
Post #7

witam moje małe też sika nawet dwa trzy razy a był czas ze nie robil, mysle ze to z powodu silnych emocji, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak dziecko przezywa nowe otoczenie. staram sie nie denerwowac icon_evil.gif choc nie jest to latwe i zapewnic mu jak najwiecej spokoju,milosci i pewnosci.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Atena
pią, 22 wrz 2006 - 09:58
A może Mała jest tak pochłonięta zabawą, że zwyczajnie zapomina?
Albo stres...

A.
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
Skąd: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post pią, 22 wrz 2006 - 09:58
Post #8

A może Mała jest tak pochłonięta zabawą, że zwyczajnie zapomina?
Albo stres...

A.

--------------------



Styka
pią, 22 wrz 2006 - 10:27
Atena, Beata896 odgrzebała wątek sprzed 2 lat. icon_wink.gif
Styka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 593
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 14:25
Skąd: ze wsi :-)))
Nr użytkownika: 605




post pią, 22 wrz 2006 - 10:27
Post #9

Atena, Beata896 odgrzebała wątek sprzed 2 lat. icon_wink.gif

--------------------
Mama Ewuni (09.2002), Basi (01.2004), Maćka (08.2008) i Helenki (08.2010) :-)
paulap
pią, 22 wrz 2006 - 11:53
CYTAT(Styka)
Atena, Beata896 odgrzebała wątek sprzed 2 lat.  :wink:


icon_lol.gif icon_lol.gif już sie nie zdarzają wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pią, 22 wrz 2006 - 11:53
Post #10

CYTAT(Styka)
Atena, Beata896 odgrzebała wątek sprzed 2 lat.  :wink:


icon_lol.gif icon_lol.gif już sie nie zdarzają wink.gif

--------------------
> małe wpadki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 24 maj 2024 - 21:12
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama