Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Zbawienne działanie pasa:)))

> 
Magenta
sob, 23 kwi 2005 - 09:40
Znalazłam - a nie wierzyłam w skuteczność. Kupiłam na allegro pas odchudzający. Chodzę w nim po domu i zakładam do spania. I po 2 tyg są widoczne efekty. Brzuch ładnie się "ściąga" po ciąży. Do tego dieta i już mam lepszy humor. Polecam!!!

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post sob, 23 kwi 2005 - 09:40
Post #1

Znalazłam - a nie wierzyłam w skuteczność. Kupiłam na allegro pas odchudzający. Chodzę w nim po domu i zakładam do spania. I po 2 tyg są widoczne efekty. Brzuch ładnie się "ściąga" po ciąży. Do tego dieta i już mam lepszy humor. Polecam!!!

Magenta

--------------------

amania
sob, 23 kwi 2005 - 09:59
Serio???
To dawaj Magento namiary na ten pas, bo ja już na siebie patrzeć nie mogę...
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post sob, 23 kwi 2005 - 09:59
Post #2

Serio???
To dawaj Magento namiary na ten pas, bo ja już na siebie patrzeć nie mogę...

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Magenta
sob, 23 kwi 2005 - 12:46
CYTAT(amania)
Serio???
To dawaj Magento namiary na ten pas, bo ja już na siebie patrzeć nie mogę...

Amaniu - serio serio icon_lol.gif . Nawet mąż zauważa - zresztą to był jego pomysł ten pas icon_wink.gif . Po założeniu skóra zaczyna się pocić i stąd efekt - utrata wody.

https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=46405141

Przesyłka błyskawiczna icon_exclaim.gif

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post sob, 23 kwi 2005 - 12:46
Post #3

CYTAT(amania)
Serio???
To dawaj Magento namiary na ten pas, bo ja już na siebie patrzeć nie mogę...

Amaniu - serio serio icon_lol.gif . Nawet mąż zauważa - zresztą to był jego pomysł ten pas icon_wink.gif . Po założeniu skóra zaczyna się pocić i stąd efekt - utrata wody.

https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=46405141

Przesyłka błyskawiczna icon_exclaim.gif

Magenta

--------------------

reszka

Go??







post sob, 23 kwi 2005 - 13:07
Post #4

Ja kupiłam sobie jeszcze gacie z tego samego materiału - mam niepokojącą tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej w biodrach i na pupie...
Dziś mój mąż powiedział mi - "Wiesz, ty chyba schudłaś".
No bo schudłam.

Oczywiście ja od samego tylko noszenia nie chudnę, ale ubieram te rzeczy np. do ćwiczeń czy sprzątania mieszkania...
akuka
sob, 23 kwi 2005 - 13:48
Ja ciÄ™...
Lecę kupić! Ostatnio wydałam wojnę mojej figurze! Nie możemy się ze sobą dogadać po ciąży wink.gif
Ona chce być duża, ja - wręcz przeciwnie icon_lol.gif
Do tego zaczęłam ćwiczyć (mam nadzieję, że właśnie ten pas "wspomoże" moje brzuszki), trochę jeżdżę na rolkach (z wózkiem, coby się nie wywalić - a młode pokolenie mijając mnie mówi, że jestem trendy icon_lol.gif ) no i zamierzam chodzić dwa razy w tyg. na basen.
Z dietą nie mogę przesadzać, bo stracę pokarm, ale w rozsądnych granicach (ograniczenia "zakazanych" rzeczy) też.

Chciałam jeszcze na aerobic się zapisać, ale to może za miesiąc, jak wzmocnię mięśnie ćwiczeniem w domu, bo teraz to bym padła jak betka po 10 min icon_evil.gif Taka jestem "skapcaniała" icon_cry.gif

No, ale już niedługo! Figuro moja DRŻYJ !!! wink.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post sob, 23 kwi 2005 - 13:48
Post #5

Ja ciÄ™...
Lecę kupić! Ostatnio wydałam wojnę mojej figurze! Nie możemy się ze sobą dogadać po ciąży wink.gif
Ona chce być duża, ja - wręcz przeciwnie icon_lol.gif
Do tego zaczęłam ćwiczyć (mam nadzieję, że właśnie ten pas "wspomoże" moje brzuszki), trochę jeżdżę na rolkach (z wózkiem, coby się nie wywalić - a młode pokolenie mijając mnie mówi, że jestem trendy icon_lol.gif ) no i zamierzam chodzić dwa razy w tyg. na basen.
Z dietą nie mogę przesadzać, bo stracę pokarm, ale w rozsądnych granicach (ograniczenia "zakazanych" rzeczy) też.

Chciałam jeszcze na aerobic się zapisać, ale to może za miesiąc, jak wzmocnię mięśnie ćwiczeniem w domu, bo teraz to bym padła jak betka po 10 min icon_evil.gif Taka jestem "skapcaniała" icon_cry.gif

No, ale już niedługo! Figuro moja DRŻYJ !!! wink.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
Magenta
sob, 23 kwi 2005 - 17:23
CYTAT(akuka)
Do tego zaczęłam ćwiczyć (mam nadzieję, że właśnie ten pas "wspomoże" moje brzuszki)

Właśnie najlepsze wyniki daje ten pas połączony z ćwiczeniami /wystarczy - jak pisała Reszka - sprzątać mieszkanie icon_lol.gif /.

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post sob, 23 kwi 2005 - 17:23
Post #6

CYTAT(akuka)
Do tego zaczęłam ćwiczyć (mam nadzieję, że właśnie ten pas "wspomoże" moje brzuszki)

Właśnie najlepsze wyniki daje ten pas połączony z ćwiczeniami /wystarczy - jak pisała Reszka - sprzątać mieszkanie icon_lol.gif /.

Magenta

--------------------

enea
sob, 23 kwi 2005 - 17:26
Reszko, a gdzie kupiłaś te gacie icon_smile.gif, bo ja szukam od jakiegoś czasu i znależc nigdzie nie mogę;
pasy można kupić np. w "realu" po 28 i 29 zł
enea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: sob, 21 lut 04 - 20:50
Nr użytkownika: 1,475




post sob, 23 kwi 2005 - 17:26
Post #7

Reszko, a gdzie kupiłaś te gacie icon_smile.gif, bo ja szukam od jakiegoś czasu i znależc nigdzie nie mogę;
pasy można kupić np. w "realu" po 28 i 29 zł

--------------------
enea
Agnieszka.zg
sob, 23 kwi 2005 - 18:56
ja też używałam takiego pasa ale przez ok. tydzień i nie zauważyłam aż takich drastycznych zmian dodam że nie ćwiczyłam tylko go nosiłam w pracy przez ok. 5 godz. codziennie ,fakt że w tym czasie jak go miałam na sobie to nie odczuwałam głodu jak zwykle ,wytrzymywałam dłużej bez jedzenia ,brzuszek się pocił..... ale mam wrażenie że jak go ściągnęlam to teraz jakby ta skóra mi bardziej że tak powiem " wisi" nie mogę się jej pozbyć i jest mi żle icon_twisted.gif ale może to wina że zaa krótko nosiłam???? od poniedziałku sprubuję jeszcze raz i się zobaczy..............
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post sob, 23 kwi 2005 - 18:56
Post #8

ja też używałam takiego pasa ale przez ok. tydzień i nie zauważyłam aż takich drastycznych zmian dodam że nie ćwiczyłam tylko go nosiłam w pracy przez ok. 5 godz. codziennie ,fakt że w tym czasie jak go miałam na sobie to nie odczuwałam głodu jak zwykle ,wytrzymywałam dłużej bez jedzenia ,brzuszek się pocił..... ale mam wrażenie że jak go ściągnęlam to teraz jakby ta skóra mi bardziej że tak powiem " wisi" nie mogę się jej pozbyć i jest mi żle icon_twisted.gif ale może to wina że zaa krótko nosiłam???? od poniedziałku sprubuję jeszcze raz i się zobaczy..............

--------------------
akuka
nie, 24 kwi 2005 - 23:38
Dobra, kupiłam!

teraz czekam na dostawę i zaczynam ćwiczyć. O ewentualnych rezultatach będę informować. Mam nadzieję, że będzie o czym... wink.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post nie, 24 kwi 2005 - 23:38
Post #9

Dobra, kupiłam!

teraz czekam na dostawę i zaczynam ćwiczyć. O ewentualnych rezultatach będę informować. Mam nadzieję, że będzie o czym... wink.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
Kaszanka
pon, 25 kwi 2005 - 09:14
A nosiłam bom chuda a mój brzuch po ciąży jakoś zniknąć szybko nie chciał i strasznie mnie to drażniło (choć duży i tak nie był ale przy mojej kościstej sylwetce wyglądał nieciekawie). Brzuch się "wchłonął" po 2 tygodniach.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post pon, 25 kwi 2005 - 09:14
Post #10

A nosiłam bom chuda a mój brzuch po ciąży jakoś zniknąć szybko nie chciał i strasznie mnie to drażniło (choć duży i tak nie był ale przy mojej kościstej sylwetce wyglądał nieciekawie). Brzuch się "wchłonął" po 2 tygodniach.
Mika
pon, 25 kwi 2005 - 09:49
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiłam miesiącami,nawet mazałam się specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpływem ciepła działały i NIC icon_rolleyes.gif
pyrgnęłam wszystko w kąt icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 25 kwi 2005 - 09:49
Post #11

ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiłam miesiącami,nawet mazałam się specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpływem ciepła działały i NIC icon_rolleyes.gif
pyrgnęłam wszystko w kąt icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
addera
pon, 25 kwi 2005 - 10:20
namiary na gacie poproszÄ™ icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 25 kwi 2005 - 10:20
Post #12

namiary na gacie poproszÄ™ icon_lol.gif

--------------------



Magenta
pon, 25 kwi 2005 - 17:54
CYTAT(Mika)
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiÅ‚am miesiÄ…cami,nawet mazaÅ‚am siÄ™ specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpÅ‚ywem ciepÅ‚a dziaÅ‚aÅ‚y i NIC  :roll:  
pyrgnęłam wszystko w kÄ…t  :wink:

No niestety Mika, nie wszystko dla wszystkich. Tak to już jest - na jedne działa mój mąż na inne nie icon_lol.gif . Z pasami takoż samo icon_wink.gif .

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post pon, 25 kwi 2005 - 17:54
Post #13

CYTAT(Mika)
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiÅ‚am miesiÄ…cami,nawet mazaÅ‚am siÄ™ specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpÅ‚ywem ciepÅ‚a dziaÅ‚aÅ‚y i NIC  :roll:  
pyrgnęłam wszystko w kÄ…t  :wink:

No niestety Mika, nie wszystko dla wszystkich. Tak to już jest - na jedne działa mój mąż na inne nie icon_lol.gif . Z pasami takoż samo icon_wink.gif .

Magenta

--------------------

akuka
pon, 25 kwi 2005 - 21:26
CYTAT(Mika)
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiÅ‚am miesiÄ…cami,nawet mazaÅ‚am siÄ™ specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpÅ‚ywem ciepÅ‚a dziaÅ‚aÅ‚y i NIC  :roll:  
pyrgnęłam wszystko w kÄ…t  :wink:

Mika, no nie załamuj mnie, kobieto! Mam nadzieję, że na mnie zadziała wink.gif

Magneta - hehe, dobre z tym mężem icon_twisted.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post pon, 25 kwi 2005 - 21:26
Post #14

CYTAT(Mika)
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiÅ‚am miesiÄ…cami,nawet mazaÅ‚am siÄ™ specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpÅ‚ywem ciepÅ‚a dziaÅ‚aÅ‚y i NIC  :roll:  
pyrgnęłam wszystko w kÄ…t  :wink:

Mika, no nie załamuj mnie, kobieto! Mam nadzieję, że na mnie zadziała wink.gif

Magneta - hehe, dobre z tym mężem icon_twisted.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
Arwena.
pon, 25 kwi 2005 - 21:45
Ja tylko chciałam zauważyć,że w świetle dzisiejszego wątku o karach cielesnych tytuł niniejszego jest cokolwiek dwuznaczny icon_mrgreen.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 25 kwi 2005 - 21:45
Post #15

Ja tylko chciałam zauważyć,że w świetle dzisiejszego wątku o karach cielesnych tytuł niniejszego jest cokolwiek dwuznaczny icon_mrgreen.gif

--------------------
everybody lies
amo
pon, 25 kwi 2005 - 21:55
CYTAT(Arwen)
Ja tylko chciaÅ‚am zauważyć,że w Å›wietle dzisiejszego wÄ…tku o karach cielesnych tytuÅ‚ niniejszego jest cokolwiek dwuznaczny  :mrgreen:

I mnie sie tak skojarzylo, choc ten watek czytalam juz wczesniej icon_biggrin.gif
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post pon, 25 kwi 2005 - 21:55
Post #16

CYTAT(Arwen)
Ja tylko chciaÅ‚am zauważyć,że w Å›wietle dzisiejszego wÄ…tku o karach cielesnych tytuÅ‚ niniejszego jest cokolwiek dwuznaczny  :mrgreen:

I mnie sie tak skojarzylo, choc ten watek czytalam juz wczesniej icon_biggrin.gif

--------------------



Okruszek (+2010)
Mika
pon, 25 kwi 2005 - 22:56
pas zakładać i ...sex uprawiać -ilość spalonych kalorii+ wypocenie=skutek gwarantowany wink.gif icon_lol.gif

p.s
Magenta Ty lepiej tym mężem nie kuś wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 25 kwi 2005 - 22:56
Post #17

pas zakładać i ...sex uprawiać -ilość spalonych kalorii+ wypocenie=skutek gwarantowany wink.gif icon_lol.gif

p.s
Magenta Ty lepiej tym mężem nie kuś wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
burek
pon, 25 kwi 2005 - 23:01
CYTAT(Mika)
pas zakÅ‚adać i ...sex uprawiać -ilość spalonych kalorii+ wypocenie=skutek gwarantowany  :wink:  :lol:  


Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
SkÄ…d: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post pon, 25 kwi 2005 - 23:01
Post #18

CYTAT(Mika)
pas zakÅ‚adać i ...sex uprawiać -ilość spalonych kalorii+ wypocenie=skutek gwarantowany  :wink:  :lol:  


Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif
Mika
pon, 25 kwi 2005 - 23:07
Burek -toż o to chodzi icon_wink.gif im więcej akrobacji tym szybsze spalanie i wypocenie icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 25 kwi 2005 - 23:07
Post #19

Burek -toż o to chodzi icon_wink.gif im więcej akrobacji tym szybsze spalanie i wypocenie icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
akuka
pon, 25 kwi 2005 - 23:22
CYTAT(burek)
Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif


eeee, burek - toż to nie o pas cnoty przecież chodzi ... icon_wink.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post pon, 25 kwi 2005 - 23:22
Post #20

CYTAT(burek)
Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif


eeee, burek - toż to nie o pas cnoty przecież chodzi ... icon_wink.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
> Zbawienne dziaÅ‚anie pasa:)))
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 04:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama