Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Crash - miasto gniewu

> 
Ciocia Magda
śro, 17 sie 2005 - 21:13
Byliśmy zobaczyć z mężem. Dobre. Film raczej z tych mocnych. No i Sandra Bullock doskonale się odnalazła w roli suki z klasy średniej - kompletnie wbrew swojemu tradycyjnemu emploi. Ktoś widział, ma jakieś komentarze?

Nie mylić z Miastem grzechu - Sin City icon_wink.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 17 sie 2005 - 21:13
Post #1

Byliśmy zobaczyć z mężem. Dobre. Film raczej z tych mocnych. No i Sandra Bullock doskonale się odnalazła w roli suki z klasy średniej - kompletnie wbrew swojemu tradycyjnemu emploi. Ktoś widział, ma jakieś komentarze?

Nie mylić z Miastem grzechu - Sin City icon_wink.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Ciocia Magda
pon, 06 mar 2006 - 20:10
no i proszę - Oskar dla najlepszego filmu ! A nie mówiłam? icon_cool.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 06 mar 2006 - 20:10
Post #2

no i proszę - Oskar dla najlepszego filmu ! A nie mówiłam? icon_cool.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Mama Mojzesza
pon, 06 mar 2006 - 21:31
Moj maz oglada juz ktorys raz, w dodatku wyrazil chec pojscia na ten film do kina
mnie tez sie bardzo podobal (pierwszy i drugi raz, no, nawet trzeci) ale mimo wszystko do kina chcialabym pojsc na cos, na czym jeszcze nie bylam icon_wink.gif
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post pon, 06 mar 2006 - 21:31
Post #3

Moj maz oglada juz ktorys raz, w dodatku wyrazil chec pojscia na ten film do kina
mnie tez sie bardzo podobal (pierwszy i drugi raz, no, nawet trzeci) ale mimo wszystko do kina chcialabym pojsc na cos, na czym jeszcze nie bylam icon_wink.gif
lina m.
pon, 10 kwi 2006 - 14:16
a ja film omijałam szerokim łukiem właśnie z powodu Bullock, której nie znoaszę, całe szczęscie w filmie jej obecność jest w dawkach jeszcze do przyjęcia.

Film b. dobry, złozone postacie, ten który jest skur... okazuje się człowiekiem i odwrotnie, nic nie jest ani białe ani czarne. Problem rasizmu przedstawiony również ciekawie aczkolwiek dla nas trochę jakby egzotyczny. Konstrukcją przypomina mi trochę "Amrores Perros" czyli bohaterów łączy ze soba splot zbiegów okoliczności. I szczerze mówiąc byłam mile zaskoczona,że dostał oscara po tych wszystkich władcach pierścieni zrócono uwage nie tylko na strone techniczną i efekty.
lina m.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 507
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 18:29
SkÄ…d: Radom
Nr użytkownika: 2,332

GG:


post pon, 10 kwi 2006 - 14:16
Post #4

a ja film omijałam szerokim łukiem właśnie z powodu Bullock, której nie znoaszę, całe szczęscie w filmie jej obecność jest w dawkach jeszcze do przyjęcia.

Film b. dobry, złozone postacie, ten który jest skur... okazuje się człowiekiem i odwrotnie, nic nie jest ani białe ani czarne. Problem rasizmu przedstawiony również ciekawie aczkolwiek dla nas trochę jakby egzotyczny. Konstrukcją przypomina mi trochę "Amrores Perros" czyli bohaterów łączy ze soba splot zbiegów okoliczności. I szczerze mówiąc byłam mile zaskoczona,że dostał oscara po tych wszystkich władcach pierścieni zrócono uwage nie tylko na strone techniczną i efekty.

--------------------
"Zdradzę wam, by wierszyk ten był bez usterki:

Są krówki zwierzątka i krówki cukierki."
marghe.
pon, 10 kwi 2006 - 14:21
bardzo mi sie podobał.
I tyle

Nareszcie coÅ› co daje do myslenia..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 10 kwi 2006 - 14:21
Post #5

bardzo mi sie podobał.
I tyle

Nareszcie coÅ› co daje do myslenia..
> Crash - miasto gniewu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 06:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama