Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co czytać 3,5 latce???

> 
madziak75
nie, 20 lis 2005 - 22:35
Zbliża się gwiazdka, chciałabym moją 3,5 letnią córcię wyposażyć w nowe ciekawe książeczki. Co czytacie lub czytałyście swoim maluchom w tym wieku? Jakie były lub są ich ulubione książeczki?
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post nie, 20 lis 2005 - 22:35
Post #1

Zbliża się gwiazdka, chciałabym moją 3,5 letnią córcię wyposażyć w nowe ciekawe książeczki. Co czytacie lub czytałyście swoim maluchom w tym wieku? Jakie były lub są ich ulubione książeczki?

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
marghe.
nie, 20 lis 2005 - 22:45
zerknij do Kacika Qlturalnego
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 20 lis 2005 - 22:45
Post #2

zerknij do Kacika Qlturalnego
Cleo
nie, 20 lis 2005 - 22:54
1. wszystkie części 'Julek i Julka' icon_biggrin.gif kochamy to!!
2. Elmer' -o kolorowym słoniu-kochamy to!
'3. 'Pippi Pończoszanka', ale z ilustracjami, bo oryginalne opowieści długie. podstawa
4.'Dzieci z Bullerbyn' -podstawa icon_lol.gif icon_biggrin.gif
5. 'Koziołek Matołek'-teraz wyszły wszystkie księgi pięknie wydane.
6. Kamilka, Kamyczek- francuskie (?) wychowawcze historyjki z ładnymi ilustracjami, u ans teraz bardzije Kamilka- bo zabawniejsza i duzo opowaistek bliskich naszym codziennym historiom
7. Znacie 'Leśne głupki'- Strzałkowskiej? od czasu pierwszego zlotu to u nas podstawa także, mnóstwo tekstów stamtąd funkcjonuje już w codzinenym języku i żarcikach icon_smile.gif
8. 'Z górki na pazurki'- świetne wierszyki z pięknymi ilustracjami! W kółko wypozyczamy z biblioteki, chyba w okńcu kupię....

jak sobie przypomnę, to dopiszę więcej!

Jeśli znacie Mysię, to u nas juz się kończy ten etap. córeczka urosła-kapki odmykane itp bawia chwilowo, a z dłuższych opowieści chlip, chlip..icon_wink.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 20 lis 2005 - 22:54
Post #3

1. wszystkie części 'Julek i Julka' icon_biggrin.gif kochamy to!!
2. Elmer' -o kolorowym słoniu-kochamy to!
'3. 'Pippi Pończoszanka', ale z ilustracjami, bo oryginalne opowieści długie. podstawa
4.'Dzieci z Bullerbyn' -podstawa icon_lol.gif icon_biggrin.gif
5. 'Koziołek Matołek'-teraz wyszły wszystkie księgi pięknie wydane.
6. Kamilka, Kamyczek- francuskie (?) wychowawcze historyjki z ładnymi ilustracjami, u ans teraz bardzije Kamilka- bo zabawniejsza i duzo opowaistek bliskich naszym codziennym historiom
7. Znacie 'Leśne głupki'- Strzałkowskiej? od czasu pierwszego zlotu to u nas podstawa także, mnóstwo tekstów stamtąd funkcjonuje już w codzinenym języku i żarcikach icon_smile.gif
8. 'Z górki na pazurki'- świetne wierszyki z pięknymi ilustracjami! W kółko wypozyczamy z biblioteki, chyba w okńcu kupię....

jak sobie przypomnę, to dopiszę więcej!

Jeśli znacie Mysię, to u nas juz się kończy ten etap. córeczka urosła-kapki odmykane itp bawia chwilowo, a z dłuższych opowieści chlip, chlip..icon_wink.gif

--------------------
madziak75
nie, 20 lis 2005 - 23:06
No no, ja myślę, że te niektóre pozycje to chyba dla nieco starszych? Ja myślę o książeczkach na teraz icon_smile.gif
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post nie, 20 lis 2005 - 23:06
Post #4

No no, ja myślę, że te niektóre pozycje to chyba dla nieco starszych? Ja myślę o książeczkach na teraz icon_smile.gif

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
marghe.
nie, 20 lis 2005 - 23:18
dlaczego dla starszych?
Co do tej pory czytałas?

i jednak sugeruje wizytę na podforum kulturalnym.. tam znajdziesz odpwiedzi na swoje pytanie
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 20 lis 2005 - 23:18
Post #5

dlaczego dla starszych?
Co do tej pory czytałas?

i jednak sugeruje wizytę na podforum kulturalnym.. tam znajdziesz odpwiedzi na swoje pytanie
Cleo
pon, 21 lis 2005 - 00:28
Madzia- ale przeciez my mamy córeczki w TYM SAMYM wieku! a Dzieci z Bullerbyn to chyba od roku na tapecie! czasem-ok- w wersji skróconej, ale są.icon_smile.gif to, co napisałąm, to wlasnie ksiazeczki, ktore TERAZ czytamy.
a co do tej pory czytalas jej? chyba wiesz, co ją interesuje itd,...
'Julek i Julka' to krociutkie opowiadanka- na stronę, z fajnymi bajkami- znajome 2,5 latki tego słuchają, nei mówiąc o 3 latkach:)
naprawdę-spróbuj:)
ja sie tak cieszę- nareszcie nadeszła era, gdy i rodzic czytajacy się nie nudzi icon_cool.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 21 lis 2005 - 00:28
Post #6

Madzia- ale przeciez my mamy córeczki w TYM SAMYM wieku! a Dzieci z Bullerbyn to chyba od roku na tapecie! czasem-ok- w wersji skróconej, ale są.icon_smile.gif to, co napisałąm, to wlasnie ksiazeczki, ktore TERAZ czytamy.
a co do tej pory czytalas jej? chyba wiesz, co ją interesuje itd,...
'Julek i Julka' to krociutkie opowiadanka- na stronę, z fajnymi bajkami- znajome 2,5 latki tego słuchają, nei mówiąc o 3 latkach:)
naprawdę-spróbuj:)
ja sie tak cieszę- nareszcie nadeszła era, gdy i rodzic czytajacy się nie nudzi icon_cool.gif

--------------------
madziak75
pon, 21 lis 2005 - 09:46
Już pozamawiałam większość tych książeczek, bardzo dzięki przytul.gif Jeśli coś jeszcze przyjdzie Wam do głowy to chętnie skorzystam z waszych doświadczeń.
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post pon, 21 lis 2005 - 09:46
Post #7

Już pozamawiałam większość tych książeczek, bardzo dzięki przytul.gif Jeśli coś jeszcze przyjdzie Wam do głowy to chętnie skorzystam z waszych doświadczeń.

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
Monika ww
pią, 25 lis 2005 - 17:42
Maja bardzo lubi jak jej czytam wiersze dla dzieci.
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pią, 25 lis 2005 - 17:42
Post #8

Maja bardzo lubi jak jej czytam wiersze dla dzieci.
> co czytać 3,5 latce???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 20 wrz 2024 - 04:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama