Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

PRZEZIĘBIENIE

> 
Aneta Malinowska
pon, 21 lis 2005 - 15:50
Cześć Kochane!!!!Jestem w 4 tyg. ciąży i złapałam przeziębienie. Jest to moja pierwsza ciąża i boję się, że coś może się stać dzidziusiowi, że coś może się źle rozwinąć icon_sad.gif Błagam powiedzcie co o tym myślicie.....
Aneta Malinowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 21 lis 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,096

GG:


post pon, 21 lis 2005 - 15:50
Post #1

Cześć Kochane!!!!Jestem w 4 tyg. ciąży i złapałam przeziębienie. Jest to moja pierwsza ciąża i boję się, że coś może się stać dzidziusiowi, że coś może się źle rozwinąć icon_sad.gif Błagam powiedzcie co o tym myślicie.....
Esther@
pon, 21 lis 2005 - 16:10
Aneta, na pewno wszystko będzie w porządku icon_smile.gif
Spróbuj poleczyć się naturalnymi metodami. Herbata z sokiem malinowym albo cytryną, sporo czosnku, miód; a przede wszystkim jeśli możesz posiedź w domu dzień czy dwa i się porządnie wykuruj. Jeśli będzie gorzej, leć do lekarza, niektóre lekarstwa, nawet antybiotyki, można spokojnie brać w ciąży.
Będzie dobrze icon_smile.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post pon, 21 lis 2005 - 16:10
Post #2

Aneta, na pewno wszystko będzie w porządku icon_smile.gif
Spróbuj poleczyć się naturalnymi metodami. Herbata z sokiem malinowym albo cytryną, sporo czosnku, miód; a przede wszystkim jeśli możesz posiedź w domu dzień czy dwa i się porządnie wykuruj. Jeśli będzie gorzej, leć do lekarza, niektóre lekarstwa, nawet antybiotyki, można spokojnie brać w ciąży.
Będzie dobrze icon_smile.gif
Aneta Malinowska
wto, 22 lis 2005 - 09:59
Esther Słońce!! Bardzo Ci dziękuję za dobre słowo icon_biggrin.gif Podniosłaś mnie na duchu.
Aneta Malinowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 21 lis 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,096

GG:


post wto, 22 lis 2005 - 09:59
Post #3

Esther Słońce!! Bardzo Ci dziękuję za dobre słowo icon_biggrin.gif Podniosłaś mnie na duchu.
petisu
czw, 24 lis 2005 - 22:49
Homeopaty (na niektórych działają) są bezpieczne, tabletki na gardło takie jak np. Propolki, a najlepiej poradz się lekarza. I nie martw się, przeziębienia w ciaży nie sa groźne jeśli o siebie dbasz i to się nie rozwinie w coś poważniejszego.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 22:49
Post #4

Homeopaty (na niektórych działają) są bezpieczne, tabletki na gardło takie jak np. Propolki, a najlepiej poradz się lekarza. I nie martw się, przeziębienia w ciaży nie sa groźne jeśli o siebie dbasz i to się nie rozwinie w coś poważniejszego.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
> PRZEZIĘBIENIE
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 20:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama