Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
61 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Październik/listopad nieco śnieżnie... cz.X

> 
Litka
śro, 23 lis 2005 - 23:38
nie przeszłaś testu icon_lol.gif icon_lol.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post śro, 23 lis 2005 - 23:38
Post #41

nie przeszłaś testu icon_lol.gif icon_lol.gif
ROZGWIAZDA

Go??







post czw, 24 lis 2005 - 08:40
Post #42

Witajcie icon_lol.gif

Jestem po wizycie u pediatry.
Piotruś ma infekcję (próbujemy leczyć bez antybiotyku), a Pawełek dostał Nifuroksazyd i Lakcid. Jeżeli objawy nie ustąpią musimy odstawić lub przynajmniej ograniczyć mleko (być może ono właśnie jest przyczyną dolegliwości - tak jak sugerowałaś Grzałko icon_lol.gif ). Lekarstwa wykupione i taraz czekamy na poprawę (oby!).

Grzałko dzięki za pomoc icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Parasolko, dziadkowie już tacy są icon_wink.gif
Nawet jeśli dziecko zachowuje się kontrowersyjnie dziadkowie nic złego w tym nie widzą i zawsze twierdzą że wszystko jest OK.
Moi teściowie jeszcze nigdy nie powiedzieli o Piotrusiu że był niegrzeczny / a wiem że tak nie jest/. Oni wychodzą z założenia, że rodzice są od wychowywania a dziadkowie od rozpieszczania icon_confused.gif
Myślę, że dziadkowie nie zabraniają, nie krzyczą, mają więcej czasu dla wnuków i dlatego dzieci w ich obecnosci zachowują się inaczej.
grzałka
czw, 24 lis 2005 - 09:47
CYTAT(parasolka)
a mogłabyś mi coś pożyczyć poza dobrą miłością /mam/ z wysyłką na mój koszt?


mogłabym ofkors, ale najpierw muszą mi meble w pokoju zainstalowac, żebym mogła kartony z książkami rozpakować- na razie zalegają w piwinicy i raczej nie jestem w stanie sie przez to przekopać
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 24 lis 2005 - 09:47
Post #43

CYTAT(parasolka)
a mogłabyś mi coś pożyczyć poza dobrą miłością /mam/ z wysyłką na mój koszt?


mogłabym ofkors, ale najpierw muszą mi meble w pokoju zainstalowac, żebym mogła kartony z książkami rozpakować- na razie zalegają w piwinicy i raczej nie jestem w stanie sie przez to przekopać

--------------------
grzałka
czw, 24 lis 2005 - 10:03
heh, u nas tez ostatnio na topie wywalanie jęzorów icon_lol.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 24 lis 2005 - 10:03
Post #44

heh, u nas tez ostatnio na topie wywalanie jęzorów icon_lol.gif

--------------------
grzałka
czw, 24 lis 2005 - 10:11
CYTAT(Blue)
Grzalko a plucie? icon_lol.gif  Misiek jak wpadnie w trans to pluje przez godzinę. icon_lol.gif


a, nie, tego jeszcze nie załapali i oby jak najdłużej icon_rolleyes.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 24 lis 2005 - 10:11
Post #45

CYTAT(Blue)
Grzalko a plucie? icon_lol.gif  Misiek jak wpadnie w trans to pluje przez godzinę. icon_lol.gif


a, nie, tego jeszcze nie załapali i oby jak najdłużej icon_rolleyes.gif

--------------------
Becix
czw, 24 lis 2005 - 12:29
Monika wymiotuje i robi "pianowate" kupy. icon_cry.gif
Pewnie zaraziła sie rotawirusem od tej dziewczynki. Lekarka to potwiedziła. Tomek był dziś w szpitalu po wyniki badań bakteriologicznych kału. Bakterii niet.

Trzeba szybko zrobić badanie kału pod kątem wirusów.

Tomek teraz jest w domu i czeka na lekarza. Ja w pracy i nie mogę się skupić na niczym. icon_sad.gif

Boże! Tylko nie szpital znowu!!! icon_cry.gif
Becix


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,010
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 15:17
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,568

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 12:29
Post #46

Monika wymiotuje i robi "pianowate" kupy. icon_cry.gif
Pewnie zaraziła sie rotawirusem od tej dziewczynki. Lekarka to potwiedziła. Tomek był dziś w szpitalu po wyniki badań bakteriologicznych kału. Bakterii niet.

Trzeba szybko zrobić badanie kału pod kątem wirusów.

Tomek teraz jest w domu i czeka na lekarza. Ja w pracy i nie mogę się skupić na niczym. icon_sad.gif

Boże! Tylko nie szpital znowu!!! icon_cry.gif

--------------------
Becix - Mama Moniki (ur. 16.10.2004 r.) i Pawe?ka (ur. 15.05.2008 r.)

ROZGWIAZDA

Go??







post czw, 24 lis 2005 - 12:55
Post #47

Becix, trzymam mocno kciuki za Monikę icon_exclaim.gif przytul.gif

A Ty też się trzymaj, najważniejsze że z Moniką jest w tej chwili tatuś.
Nie martw się, to nic nie pomoże a wręcz przeciwnie.
grzałka
czw, 24 lis 2005 - 13:04
Becix, najważniejsze, żeby piła

w Olsztynie jest taka opcja, że dziecko może dostać kroplówkę na SOR-ze, czyli de facto Izbie Przyjęć, w Gdańsku być może też- gdyby była konieczność dożylnego nawadniania to radzę skorzystać

Ania z Antkiem też cały wieczór i pół nocy wymiotowali, Alek przeszedł to w poniedziałek, na razie spokój, na szczęście pili bez problemu- najlepiej woda, najlepiej chłodna i nie duzo na raz, tylko po trochu
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 24 lis 2005 - 13:04
Post #48

Becix, najważniejsze, żeby piła

w Olsztynie jest taka opcja, że dziecko może dostać kroplówkę na SOR-ze, czyli de facto Izbie Przyjęć, w Gdańsku być może też- gdyby była konieczność dożylnego nawadniania to radzę skorzystać

Ania z Antkiem też cały wieczór i pół nocy wymiotowali, Alek przeszedł to w poniedziałek, na razie spokój, na szczęście pili bez problemu- najlepiej woda, najlepiej chłodna i nie duzo na raz, tylko po trochu

--------------------
izary
czw, 24 lis 2005 - 14:41
Becix, trzymam kciuki za Was,

wróce jeszcze do sprawy poruszonej przez Parasolkę,

u mniue jest ta sama sytuacja, Kacper z każdą osoba poza mną jest grzeczny, nawet sam sie potrafi zająć zabawą, zmienia się diametralnie jak wchodzę do domu,

wisi u nogi, jęczy, marudzi, non stop wymaga zainteresowania, czasem nawet nie moge iść sama do kibelka, bo krzyczy w niebogłosy jakby go ze skóry obdzierali.
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 14:41
Post #49

Becix, trzymam kciuki za Was,

wróce jeszcze do sprawy poruszonej przez Parasolkę,

u mniue jest ta sama sytuacja, Kacper z każdą osoba poza mną jest grzeczny, nawet sam sie potrafi zająć zabawą, zmienia się diametralnie jak wchodzę do domu,

wisi u nogi, jęczy, marudzi, non stop wymaga zainteresowania, czasem nawet nie moge iść sama do kibelka, bo krzyczy w niebogłosy jakby go ze skóry obdzierali.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
izary
czw, 24 lis 2005 - 15:36
Lidka, mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie,

pisałaś o decoupagu9 zaa cholere nie moge spamietac jak to sie piszę, przepraszam),

czy można wykorzystac zdjecie wydrukowane na normalnym papierze, czy bedzie to za twarde/sztywne tworzywo?

i jeszcze jedno, czy lakier pękający jest konieczny? Wiem, ze efekty sa lepsze, ładniejsze, ale ja u siebie juz się orientowałam i niestety nie ma...

a moze mozna gdzies w necie kupic?
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 15:36
Post #50

Lidka, mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie,

pisałaś o decoupagu9 zaa cholere nie moge spamietac jak to sie piszę, przepraszam),

czy można wykorzystac zdjecie wydrukowane na normalnym papierze, czy bedzie to za twarde/sztywne tworzywo?

i jeszcze jedno, czy lakier pękający jest konieczny? Wiem, ze efekty sa lepsze, ładniejsze, ale ja u siebie juz się orientowałam i niestety nie ma...

a moze mozna gdzies w necie kupic?

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Monika ww
czw, 24 lis 2005 - 15:37
Izary, Parasolko, musicie wziąć też pod uwagę, że to jest taki wiek... dzieci testują na ile sobie mogą pozwolić, no coż mogę Wam poradzić, tylko konsekwentnie wytyczać granice, bo niewątpliwe są one niezbędne aby dziecko czuło się bezpieczne icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 24 lis 2005 - 15:37
Post #51

Izary, Parasolko, musicie wziąć też pod uwagę, że to jest taki wiek... dzieci testują na ile sobie mogą pozwolić, no coż mogę Wam poradzić, tylko konsekwentnie wytyczać granice, bo niewątpliwe są one niezbędne aby dziecko czuło się bezpieczne icon_biggrin.gif
Madzia24
czw, 24 lis 2005 - 15:40
Hej Dziewczyny !!!
Już niedługo będę miała neta w domu to będę czesciesj bywała na maluszkach icon_smile.gif
Ucałowania dla wszystkich chorowitków, życze wam powrotu szybciutkiego do zdrówka

Parasolko dzięki wielkie za pamięc o urodzinkach Kacperka, dziękujemy za życzonka.
Wszystkim małym rocznym dzieciaczkom przesyłam życzonka, dużo zdrówka,uśmiechu na twarzy i maaasy zajefajnych zabawek icon_smile.gif

A u nas wszystko ok, Kacperek zaczął chodzić już fajnie pogina po domku. Męża mam w Belgii w pracy warac dopiero na święta....także jestem "słomianą wdową" póki co icon_smile.gif

Wiecie coś na temat bezrzewodowego interneru, gdzie można pytać czy jest drogi abonament?

Przesyłam buziaki

POzdrawiam MAGDA
Madzia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 305
Dołączył: czw, 25 mar 04 - 15:28
Skąd: woj.Łódzkie
Nr użytkownika: 1,580




post czw, 24 lis 2005 - 15:40
Post #52

Hej Dziewczyny !!!
Już niedługo będę miała neta w domu to będę czesciesj bywała na maluszkach icon_smile.gif
Ucałowania dla wszystkich chorowitków, życze wam powrotu szybciutkiego do zdrówka

Parasolko dzięki wielkie za pamięc o urodzinkach Kacperka, dziękujemy za życzonka.
Wszystkim małym rocznym dzieciaczkom przesyłam życzonka, dużo zdrówka,uśmiechu na twarzy i maaasy zajefajnych zabawek icon_smile.gif

A u nas wszystko ok, Kacperek zaczął chodzić już fajnie pogina po domku. Męża mam w Belgii w pracy warac dopiero na święta....także jestem "słomianą wdową" póki co icon_smile.gif

Wiecie coś na temat bezrzewodowego interneru, gdzie można pytać czy jest drogi abonament?

Przesyłam buziaki

POzdrawiam MAGDA

--------------------
Litka
czw, 24 lis 2005 - 15:43
Izary, mozesz wykorzystac zdjęcie tylko musisz nałozyc więcej kleju i tutaj raczej nie sprawdzi sie białko jajak, proponuje rozcieńczony wikol. Lakier pękający nie jest konieczny oczywiście, daje tylko ładniejszy efekt icon_biggrin.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 15:43
Post #53

Izary, mozesz wykorzystac zdjęcie tylko musisz nałozyc więcej kleju i tutaj raczej nie sprawdzi sie białko jajak, proponuje rozcieńczony wikol. Lakier pękający nie jest konieczny oczywiście, daje tylko ładniejszy efekt icon_biggrin.gif
izary
czw, 24 lis 2005 - 15:53
Lidka, dziekuję bardzo !

pierniczki tez doleciały,

Magda, fajnie, ze sie odezwałas, i ze bedziesz się pojawiac częściej
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 15:53
Post #54

Lidka, dziekuję bardzo !

pierniczki tez doleciały,

Magda, fajnie, ze sie odezwałas, i ze bedziesz się pojawiac częściej

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Litka
czw, 24 lis 2005 - 16:07
jak wygląda różyczka ?
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 16:07
Post #55

jak wygląda różyczka ?
Dodorka
czw, 24 lis 2005 - 17:19
a ja siedze wściekła w domu,miałam iść na siłownię i nie idę icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif i wcinam ciastka icon_redface.gif

Moniczko dużo zdrówka Tobie i cierpliwości rodzicom


a po za tym to jest strasznie zimno idę połozyć sie pod koc
Dodorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,592
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 15:25
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 300

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 17:19
Post #56

a ja siedze wściekła w domu,miałam iść na siłownię i nie idę icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif i wcinam ciastka icon_redface.gif

Moniczko dużo zdrówka Tobie i cierpliwości rodzicom


a po za tym to jest strasznie zimno idę połozyć sie pod koc

--------------------


ewulka73
czw, 24 lis 2005 - 20:07
U nas też zimno.Już by mogła być wiosna.
Lidka różyczka ma wysypkę taką rozlaną prawie jak plamy nie widać pojedyńczych chrostek.
A który to jest podejrzany?Igor czy Piotrek?
Becix trzymam kciuki żeby szpitalem się nie skończyło.
U mnie Kamil też grzeczny ale jednego nie umiem go oduczyć.
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post czw, 24 lis 2005 - 20:07
Post #57

U nas też zimno.Już by mogła być wiosna.
Lidka różyczka ma wysypkę taką rozlaną prawie jak plamy nie widać pojedyńczych chrostek.
A który to jest podejrzany?Igor czy Piotrek?
Becix trzymam kciuki żeby szpitalem się nie skończyło.
U mnie Kamil też grzeczny ale jednego nie umiem go oduczyć.

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
ewulka73
czw, 24 lis 2005 - 20:13
U nas też zimno.Ja już chcę W I O S N Ę.
lIDKAróżyczka ma wysypkę taką rozlaną prawie plamy a nie pojedyńcze chrostki.A który podejrzany Igor czy Piotruś?
KJamil też u nas jest grzeczny.Tylko jednego go nie umiemy oduczyć.Leci do półki z książkami i zwala je na podłogę.Jeszcze obraca się i się śmieje czort mały.U rodziców na segmencie stoją kryształy i tam ich nie sięga.Staram się za każdym razem być poważźna jak mu mówię że nie można tak robić,ale jego uśmiech mnie rozbraja.IU to chyba z tego wynika że on zauważył że ja mówię nie wolno ale się uśmiecham przy tym.
ewulka73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,026
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 10:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,565




post czw, 24 lis 2005 - 20:13
Post #58

U nas też zimno.Ja już chcę W I O S N Ę.
lIDKAróżyczka ma wysypkę taką rozlaną prawie plamy a nie pojedyńcze chrostki.A który podejrzany Igor czy Piotruś?
KJamil też u nas jest grzeczny.Tylko jednego go nie umiemy oduczyć.Leci do półki z książkami i zwala je na podłogę.Jeszcze obraca się i się śmieje czort mały.U rodziców na segmencie stoją kryształy i tam ich nie sięga.Staram się za każdym razem być poważźna jak mu mówię że nie można tak robić,ale jego uśmiech mnie rozbraja.IU to chyba z tego wynika że on zauważył że ja mówię nie wolno ale się uśmiecham przy tym.

--------------------
user posted image
user posted image
Michał(01.05.1995)
Tusiol
czw, 24 lis 2005 - 22:17
CYTAT(wiedźma_lidka)
jak wygląda różyczka ?


Wysypka średnioplamista, raczej niezlewająca się (wyjątek na twarzy). Zaczyna się od twarzy. Mogą pojawić się też zmiany na śluzówkach mogące poprzedzać zmiany na skórze. Charakterystyczne są powiększone węzły chłonne zauszne i karkowe.
Zlewająca, łuszcząca wysypka to odra.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 24 lis 2005 - 22:17
Post #59

CYTAT(wiedźma_lidka)
jak wygląda różyczka ?


Wysypka średnioplamista, raczej niezlewająca się (wyjątek na twarzy). Zaczyna się od twarzy. Mogą pojawić się też zmiany na śluzówkach mogące poprzedzać zmiany na skórze. Charakterystyczne są powiększone węzły chłonne zauszne i karkowe.
Zlewająca, łuszcząca wysypka to odra.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
parasolka
czw, 24 lis 2005 - 22:24
Wiecie co to jakiś koszmar, Jędrek po moim powrocie prawie cały czas ryczy, dziś połozyłam się z nim - myślałam ze może zaśnie a on godzinę leżał przy mnie i zanosił się od płaczu, nic go nie uspokajało
Łukasz mówi że to zęby, faktycznie dziąsła podpuchnięte i zgrubienia na nich - oby - bo ja tak długo nie wytrzymam, myśli mam mordercze icon_twisted.gif
nie jestem wstanie nic zrobić dopóki nie pójdzie spać, jak chodził do żłobka to się tak nie zachowaywał więc to raczej nie reakcja na rozłąke icon_confused.gif
naprawde nerwy mi puszczaja icon_redface.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post czw, 24 lis 2005 - 22:24
Post #60

Wiecie co to jakiś koszmar, Jędrek po moim powrocie prawie cały czas ryczy, dziś połozyłam się z nim - myślałam ze może zaśnie a on godzinę leżał przy mnie i zanosił się od płaczu, nic go nie uspokajało
Łukasz mówi że to zęby, faktycznie dziąsła podpuchnięte i zgrubienia na nich - oby - bo ja tak długo nie wytrzymam, myśli mam mordercze icon_twisted.gif
nie jestem wstanie nic zrobić dopóki nie pójdzie spać, jak chodził do żłobka to się tak nie zachowaywał więc to raczej nie reakcja na rozłąke icon_confused.gif
naprawde nerwy mi puszczaja icon_redface.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
> Październik/listopad nieco śnieżnie... cz.X
Start new topic
Reply to this topic
61 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 18 cze 2024 - 14:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama