Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

apetyt na sex ;)

> 
Coffee
czw, 12 sty 2006 - 12:45
ach kurcze u mnie sie 30stka zbliza... wink.gif icon_rolleyes.gif
bede jednak musiala meza jakos w Polsce zatrzymac albo z nim wyjechac... icon_evil.gif no bo sie zamecze nie??? jak tak bardzo bede sexu chciala przytul.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 12 sty 2006 - 12:45
Post #41

ach kurcze u mnie sie 30stka zbliza... wink.gif icon_rolleyes.gif
bede jednak musiala meza jakos w Polsce zatrzymac albo z nim wyjechac... icon_evil.gif no bo sie zamecze nie??? jak tak bardzo bede sexu chciala przytul.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
moko.
czw, 12 sty 2006 - 12:46
zazdrośnice icon_twisted.gif icon_twisted.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 12 sty 2006 - 12:46
Post #42

zazdrośnice icon_twisted.gif icon_twisted.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Litka
czw, 12 sty 2006 - 12:49
wiecie co zazdrośnice jesteście icon_twisted.gif

zaraz jak 3 razy dziennie to się przejeść moze i takie tam icon_wink.gif otóż w błędzie jesteście icon_biggrin.gif

raczej już nie zabiorę na sabat P. bo się wyda, ze to też można robić częsciej i wpadniecie Amania, Silije icon_wink.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 12:49
Post #43

wiecie co zazdrośnice jesteście icon_twisted.gif

zaraz jak 3 razy dziennie to się przejeść moze i takie tam icon_wink.gif otóż w błędzie jesteście icon_biggrin.gif

raczej już nie zabiorę na sabat P. bo się wyda, ze to też można robić częsciej i wpadniecie Amania, Silije icon_wink.gif
Litka
czw, 12 sty 2006 - 12:50
moko icon_biggrin.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 12:50
Post #44

moko icon_biggrin.gif
Coffee
czw, 12 sty 2006 - 12:51
hehe
no ale podobno w miare jedzenia apetyt rosnie wink.gif

moze jestem zazdrosnica
gdyby nie to ze maz daleko i stale dziecie biega wkolo...to moze i my bysmy sie "delektowali' bliskoscia 3 razy za dnia
ktos to wie icon_evil.gif

coz zazdroscic ludzka rzecz, a moze nie icon_question.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 12 sty 2006 - 12:51
Post #45

hehe
no ale podobno w miare jedzenia apetyt rosnie wink.gif

moze jestem zazdrosnica
gdyby nie to ze maz daleko i stale dziecie biega wkolo...to moze i my bysmy sie "delektowali' bliskoscia 3 razy za dnia
ktos to wie icon_evil.gif

coz zazdroscic ludzka rzecz, a moze nie icon_question.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Potwora
czw, 12 sty 2006 - 12:57
Ja z tej trzysiestki to się zawsze nabijam icon_wink.gif bo większość rad gazetowych seksuologów sprowadza się do stwierdzenia "po trzydziesce to kobiety dopiero mają libido - normalnie szczyt ich możliwości" icon_lol.gif no i czekam z ustęsknieniem na to libido icon_lol.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 12 sty 2006 - 12:57
Post #46

Ja z tej trzysiestki to się zawsze nabijam icon_wink.gif bo większość rad gazetowych seksuologów sprowadza się do stwierdzenia "po trzydziesce to kobiety dopiero mają libido - normalnie szczyt ich możliwości" icon_lol.gif no i czekam z ustęsknieniem na to libido icon_lol.gif
adzia
czw, 12 sty 2006 - 13:10
Z tą trzydziestką to coś jest na rzeczy, tylko, ze większość trzydziestek jednak ma na karku różne wrzeszczące, brudzące, domagające się jedzenia i nieskore do spania jednostki latające icon_wink.gif które czasem potrafią skutecznie odebrać siły nawet na pastowanie butów icon_wink.gif

Tego seksuolodzy zdają się nie zauważać icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post czw, 12 sty 2006 - 13:10
Post #47

Z tą trzydziestką to coś jest na rzeczy, tylko, ze większość trzydziestek jednak ma na karku różne wrzeszczące, brudzące, domagające się jedzenia i nieskore do spania jednostki latające icon_wink.gif które czasem potrafią skutecznie odebrać siły nawet na pastowanie butów icon_wink.gif

Tego seksuolodzy zdają się nie zauważać icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
marghe.
czw, 12 sty 2006 - 13:14
CYTAT(adzia)
Z tÄ… trzydziestkÄ… to coÅ› jest na rzeczy, tylko, ze wiÄ™kszość trzydziestek jednak ma na karku różne wrzeszczÄ…ce, brudzÄ…ce, domagajÄ…ce siÄ™ jedzenia i nieskore do spania jednostki latajÄ…ce icon_wink.gif  które czasem potrafiÄ… skutecznie odebrać siÅ‚y nawet na pastowanie butów icon_wink.gif  


moje nie wrzeszczy, nie brudzi (za bardzo), jesc sobie samo weźmie.. no, z usypianiem jest kiepsko..ale ogólnie rzecz biorąc wieczorami nie jestem specjalnie zmęczona

i co?
nic
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 12 sty 2006 - 13:14
Post #48

CYTAT(adzia)
Z tÄ… trzydziestkÄ… to coÅ› jest na rzeczy, tylko, ze wiÄ™kszość trzydziestek jednak ma na karku różne wrzeszczÄ…ce, brudzÄ…ce, domagajÄ…ce siÄ™ jedzenia i nieskore do spania jednostki latajÄ…ce icon_wink.gif  które czasem potrafiÄ… skutecznie odebrać siÅ‚y nawet na pastowanie butów icon_wink.gif  


moje nie wrzeszczy, nie brudzi (za bardzo), jesc sobie samo weźmie.. no, z usypianiem jest kiepsko..ale ogólnie rzecz biorąc wieczorami nie jestem specjalnie zmęczona

i co?
nic
adzia
czw, 12 sty 2006 - 13:20
To może Marghe po czterdziestce icon_wink.gif O czterdziestce też czytałam icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post czw, 12 sty 2006 - 13:20
Post #49

To może Marghe po czterdziestce icon_wink.gif O czterdziestce też czytałam icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
Tobatka
czw, 12 sty 2006 - 13:28
Do 40 mój mąż chyba się ze mną rozwiedzie, biedak... icon_rolleyes.gif Choć w sumie jakoś nie narzeka za bardzo.. Chyba zacznę liczyć, ile tego wychodzi, bo sie jakoś nigdy nie zastanawiałam nad średnią icon_rolleyes.gif wink.gif


A co do większych chęci, kiedy się człowieka nie widzi, to jednak coś w tym jest i wspomnianej koleżance się nic a nic nie dziwię - sama pamiętam, jak to jest, jak mężul wraca po miesięcznej czy dłuższej nieobecności icon_redface.gif


Rany, ale ja mam dziś dzień na wywnętrznianie się icon_eek.gif 37.gif

Koniec, więcej nic nie powiem 43.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 12 sty 2006 - 13:28
Post #50

Do 40 mój mąż chyba się ze mną rozwiedzie, biedak... icon_rolleyes.gif Choć w sumie jakoś nie narzeka za bardzo.. Chyba zacznę liczyć, ile tego wychodzi, bo sie jakoś nigdy nie zastanawiałam nad średnią icon_rolleyes.gif wink.gif


A co do większych chęci, kiedy się człowieka nie widzi, to jednak coś w tym jest i wspomnianej koleżance się nic a nic nie dziwię - sama pamiętam, jak to jest, jak mężul wraca po miesięcznej czy dłuższej nieobecności icon_redface.gif


Rany, ale ja mam dziś dzień na wywnętrznianie się icon_eek.gif 37.gif

Koniec, więcej nic nie powiem 43.gif
Litka
czw, 12 sty 2006 - 13:37
podoba mi się ta dyskusja, P. dzis ledwo w pracy funkcjonuje z niewyspania oczywiście 31.gif po wczorajszej 3 godzinnej gimnastyce 02.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:37
Post #51

podoba mi się ta dyskusja, P. dzis ledwo w pracy funkcjonuje z niewyspania oczywiście 31.gif po wczorajszej 3 godzinnej gimnastyce 02.gif
Litka
czw, 12 sty 2006 - 13:38
acha chciałm dodac, że oboje sie odchudzamy, a to podobno najlepszy sposób icon_lol.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:38
Post #52

acha chciałm dodac, że oboje sie odchudzamy, a to podobno najlepszy sposób icon_lol.gif
Kocurek
czw, 12 sty 2006 - 13:42
[quote=monga][quote=Kocurek]Szkoda byłoby mi czasu na bzykanie* 3 razy dziennie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wolę inaczej go spożytkować icon_smile.gif
Pomijając już czy szkoda czy nie szkoda, to ja nawet tego czasu tyle nie mam wink.gif[/quote]

Wiesz, Monga, to inna kwestia icon_wink.gif ale GDYBYM miała ten czas, to byłoby mi go szkoda icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:42
Post #53

[quote=monga][quote=Kocurek]Szkoda byłoby mi czasu na bzykanie* 3 razy dziennie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wolę inaczej go spożytkować icon_smile.gif
Pomijając już czy szkoda czy nie szkoda, to ja nawet tego czasu tyle nie mam wink.gif[/quote]

Wiesz, Monga, to inna kwestia icon_wink.gif ale GDYBYM miała ten czas, to byłoby mi go szkoda icon_wink.gif

--------------------
sdw
czw, 12 sty 2006 - 13:43
Hmm, ja bym mogła zadeklarować icon_mrgreen.gif Niekoniecznie do szczęścia mi potrzeba ale.... wink.gif Jak to było? Pieniądze szczęścia nie dają? mrgreen: Cóż z tego skoro Ślubny gardząc ptasim mleczkiem z upodobaniem zajada się boczkiem icon_rolleyes.gif I cebulą icon_confused.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:43
Post #54

Hmm, ja bym mogła zadeklarować icon_mrgreen.gif Niekoniecznie do szczęścia mi potrzeba ale.... wink.gif Jak to było? Pieniądze szczęścia nie dają? mrgreen: Cóż z tego skoro Ślubny gardząc ptasim mleczkiem z upodobaniem zajada się boczkiem icon_rolleyes.gif I cebulą icon_confused.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Tobatka
czw, 12 sty 2006 - 13:44
CYTAT(wiedźma_Lodzia)
podoba mi siÄ™ ta dyskusja, P. dzis ledwo w pracy funkcjonuje z niewyspania oczywiÅ›cie  :jezyk po wczorajszej 3 godzinnej gimnastyce  :radosnie

Mój też odsypia nockę... Ale w pracy, niestety ;( Drugą.. Dziś będzie trzecia icon_evil.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 12 sty 2006 - 13:44
Post #55

CYTAT(wiedźma_Lodzia)
podoba mi siÄ™ ta dyskusja, P. dzis ledwo w pracy funkcjonuje z niewyspania oczywiÅ›cie  :jezyk po wczorajszej 3 godzinnej gimnastyce  :radosnie

Mój też odsypia nockę... Ale w pracy, niestety ;( Drugą.. Dziś będzie trzecia icon_evil.gif
Kocurek
czw, 12 sty 2006 - 13:46
CYTAT(marg.)
CYTAT(amania)


no nic, byle do 30-stki hehe...


urban legend icon_wink.gif


Ano, legend na pewno, niekoniecznie może urban icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:46
Post #56

CYTAT(marg.)
CYTAT(amania)


no nic, byle do 30-stki hehe...


urban legend icon_wink.gif


Ano, legend na pewno, niekoniecznie może urban icon_wink.gif


--------------------
Ciocia Magda
czw, 12 sty 2006 - 13:48
Blue,
Zgadzam się co do pory. Jak dziewczynki były małe to w grę wchodziły tylko godziny "dzienne" - w czasie ich drzemki. Wieczorem zasypiałam w momencie przyłożenia głowy do poduszki icon_wink.gif .

Teraz już się trochę unormowało, ale 23 nadal odpada icon_cool.gif

Lodzia - zazdroszczÄ™ icon_twisted.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:48
Post #57

Blue,
Zgadzam się co do pory. Jak dziewczynki były małe to w grę wchodziły tylko godziny "dzienne" - w czasie ich drzemki. Wieczorem zasypiałam w momencie przyłożenia głowy do poduszki icon_wink.gif .

Teraz już się trochę unormowało, ale 23 nadal odpada icon_cool.gif

Lodzia - zazdroszczÄ™ icon_twisted.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Silije
czw, 12 sty 2006 - 13:54
Ja nieskora do zazdrości. Raczej do współczucia icon_lol.gif Przecież to męczące jest...
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 13:54
Post #58

Ja nieskora do zazdrości. Raczej do współczucia icon_lol.gif Przecież to męczące jest...

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
agak
czw, 12 sty 2006 - 14:00
ale kalorie się spala i to w bardzo przyjemny sposób icon_mrgreen.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 14:00
Post #59

ale kalorie się spala i to w bardzo przyjemny sposób icon_mrgreen.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Ev
czw, 12 sty 2006 - 14:04
Pecia
to chyba Twój najdłuższy wątek icon_mrgreen.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post czw, 12 sty 2006 - 14:04
Post #60

Pecia
to chyba Twój najdłuższy wątek icon_mrgreen.gif
> apetyt na sex ;)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 23:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama