Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
39 Stron V  « poprzednia 34 35 36 37 38 nastÄ™pna ostatnia   

Styczniowe Robaczki :)

> 
buunia
pon, 12 maj 2008 - 22:58
a cóż to za rajskie ogrody???
witajcie! troszkę odpuściłam pisanie, bo padam ze zmęczenia, jak było zimno to się w domu siedziało to i poleżało i odpoczęło, teraz, żeby się dzieci wybiegały to kilka razy ubieram i na spacer wychodzimy, a to cała wyprawa z dwójką icon_smile.gif)
Bartosz zaczyna się "uspokajać" owszem ma dramatyczne scenki, pt. nie zmienię pieluchy i już.. ale coraz rzadziej i jakoś łatwiej już go zagadać, przekonać, wytłumaczyć. Fajny jest taki dwulatek! Ma swoje zdanie, prawdy, które są najważniejsze na świecie i pokręconą logikę icon_wink.gif no czasem to po prostu bawi do łez.

Do przedszkola synka poślemy od września, teraz zapisaliśmy się na takie zajęcia przedprzedszkolne:)

Wakacje czuć w powietrzu! FAJNIE:)

buunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 279
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 09:43
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 5,216




post pon, 12 maj 2008 - 22:58
Post #701

a cóż to za rajskie ogrody???
witajcie! troszkę odpuściłam pisanie, bo padam ze zmęczenia, jak było zimno to się w domu siedziało to i poleżało i odpoczęło, teraz, żeby się dzieci wybiegały to kilka razy ubieram i na spacer wychodzimy, a to cała wyprawa z dwójką icon_smile.gif)
Bartosz zaczyna się "uspokajać" owszem ma dramatyczne scenki, pt. nie zmienię pieluchy i już.. ale coraz rzadziej i jakoś łatwiej już go zagadać, przekonać, wytłumaczyć. Fajny jest taki dwulatek! Ma swoje zdanie, prawdy, które są najważniejsze na świecie i pokręconą logikę icon_wink.gif no czasem to po prostu bawi do łez.

Do przedszkola synka poślemy od września, teraz zapisaliśmy się na takie zajęcia przedprzedszkolne:)

Wakacje czuć w powietrzu! FAJNIE:)



--------------------






Kasia Sz.
pon, 12 maj 2008 - 23:21
CYTAT(Mika @ Mon, 12 May 2008 - 21:28) *
Boszzz,Słońce ileż ten Szymon wzrostu ma ?
szok ,jaki on duży
z włosami idzie w ślady P icon_wink.gif najwyraźniej
cudny jak zawsze,co zacałowania!


Czy ja wiem, może jakieś 92 cm... jakoś tak dorośle wychodzi na zdjęciach.
A co do tatowych włosów to ostatnio usłyszałam od P, że robię z syna babę... jak przypomniałam mu jego samego sprzed kilku lat to zamilkł, mam nadzieję na dobre icon_wink.gif

Buuunia, dwulatki są fajne, ale każdy powiniem posiadać na wyposażeniu dodatkowy pakiet cierpliwości dla mamy icon_wink.gif

A co do wakacji... no coment. Męża widuję sporadycznie, bo pracy tyle, że.... lody....

icon_wink.gif

Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post pon, 12 maj 2008 - 23:21
Post #702

CYTAT(Mika @ Mon, 12 May 2008 - 21:28) *
Boszzz,Słońce ileż ten Szymon wzrostu ma ?
szok ,jaki on duży
z włosami idzie w ślady P icon_wink.gif najwyraźniej
cudny jak zawsze,co zacałowania!


Czy ja wiem, może jakieś 92 cm... jakoś tak dorośle wychodzi na zdjęciach.
A co do tatowych włosów to ostatnio usłyszałam od P, że robię z syna babę... jak przypomniałam mu jego samego sprzed kilku lat to zamilkł, mam nadzieję na dobre icon_wink.gif

Buuunia, dwulatki są fajne, ale każdy powiniem posiadać na wyposażeniu dodatkowy pakiet cierpliwości dla mamy icon_wink.gif

A co do wakacji... no coment. Męża widuję sporadycznie, bo pracy tyle, że.... lody....

icon_wink.gif



--------------------
pat09
wto, 13 maj 2008 - 09:05
Wow!!! Kasia ale bajka!!!
REWELACJA
a twoj synek przesliczny!!!
A wiec marzec!! ok, trzymam cie za slowo!! mozzarella, karczochy(akurat w marcu jest sezon;)) itp no i dobre winko!!
Ja o wakacjach na razie nie mysle, zaczne sie zastanawiac we wrzesniu icon_wink.gif, na pewno wizyta w Polsce, dziadek na wnuka czeka...odkad mieszkam we Wloszech zycie mam troche poprzewracane icon_smile.gif ale nie narzekam.

Macie racje, dwulatki sa fantastyczne!! dzisiaj rano wyskoczyl z lozka i wola EWA!!! tak po prostu, nie MAMA tylko EWA!!! normalnie mnie zatkalo icon_redface.gif

Pozdrawiam
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post wto, 13 maj 2008 - 09:05
Post #703

Wow!!! Kasia ale bajka!!!
REWELACJA
a twoj synek przesliczny!!!
A wiec marzec!! ok, trzymam cie za slowo!! mozzarella, karczochy(akurat w marcu jest sezon;)) itp no i dobre winko!!
Ja o wakacjach na razie nie mysle, zaczne sie zastanawiac we wrzesniu icon_wink.gif, na pewno wizyta w Polsce, dziadek na wnuka czeka...odkad mieszkam we Wloszech zycie mam troche poprzewracane icon_smile.gif ale nie narzekam.

Macie racje, dwulatki sa fantastyczne!! dzisiaj rano wyskoczyl z lozka i wola EWA!!! tak po prostu, nie MAMA tylko EWA!!! normalnie mnie zatkalo icon_redface.gif

Pozdrawiam

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Kasia Sz.
wto, 13 maj 2008 - 09:44
Patryk jest boski icon_smile.gif
Moja mama ma na imię Ewa a Szy woła na nią Eła a na mojego tatę Józiu icon_smile.gif

Pat, kiszone ogórki do wina przywiozę icon_wink.gif
A, i gdybyś będąc w Polsce przejeżdżała przez Żary (prawdopodobieństwo jak 1:100000000000000000000 icon_wink.gif ) to wpadnij na kawę, jakieś kimbo zawsze się znajdzie icon_wink.gif
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post wto, 13 maj 2008 - 09:44
Post #704

Patryk jest boski icon_smile.gif
Moja mama ma na imię Ewa a Szy woła na nią Eła a na mojego tatę Józiu icon_smile.gif

Pat, kiszone ogórki do wina przywiozę icon_wink.gif
A, i gdybyś będąc w Polsce przejeżdżała przez Żary (prawdopodobieństwo jak 1:100000000000000000000 icon_wink.gif ) to wpadnij na kawę, jakieś kimbo zawsze się znajdzie icon_wink.gif

--------------------
pat09
śro, 14 maj 2008 - 14:04
Ok, nigdy nic nie wiadomo, moze przez pomylke(co czesto sie zdarza mojemu mezowi) do Zar zajedziemy, z nim to roznie bywa wink.gif
Kiszone ogorki jak najbardziej!! choc mam jeszcze kilka sloikow ale do marca daleko.....uzupelnie zapasy swiezymi na pewno.
A dzisiaj moj artysta jedzie na spartakiade przedszkolakow 06.gif , zastanawiam sie co on tam bedzie robil, no ale opowiem wam jutro. Dotychczas na gimnastyce w przedszkolu robi tylko zamieszanie 02.gif , bo nauczycielka rozklada przybory a on za nia drepta i zbiera wszystko, porzadnis z niego, co??
Pozdrawiam
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post śro, 14 maj 2008 - 14:04
Post #705

Ok, nigdy nic nie wiadomo, moze przez pomylke(co czesto sie zdarza mojemu mezowi) do Zar zajedziemy, z nim to roznie bywa wink.gif
Kiszone ogorki jak najbardziej!! choc mam jeszcze kilka sloikow ale do marca daleko.....uzupelnie zapasy swiezymi na pewno.
A dzisiaj moj artysta jedzie na spartakiade przedszkolakow 06.gif , zastanawiam sie co on tam bedzie robil, no ale opowiem wam jutro. Dotychczas na gimnastyce w przedszkolu robi tylko zamieszanie 02.gif , bo nauczycielka rozklada przybory a on za nia drepta i zbiera wszystko, porzadnis z niego, co??
Pozdrawiam

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Agnieszka(mamaMi...
piÄ…, 16 maj 2008 - 14:04
Kasiu - piekne fotki napstrykalas!! Serio mowie icon_biggrin.gif Jakby ktos nie wiedzial,to pomyslalby, ze byly w srodku lata robione.
Szymon to sliczny, duzy, zdrowy chlopak.
Ewa (kurrrde, w koncu wiem jak masz na imie-szukalam kiedys w starych postach,ale nie znalazlam icon_redface.gif icon_rolleyes.gif) - czekamy na relacyjke ze spartakiady, z moze i jakies fotki dodasz? icon_smile.gif
Buuniu - ja tez zapisalam M. na podobne zajecia. Juz sie nie moge doczekac. Skrobnij kiedys jak u Was one wygladaja, co dzieci porabiaja ,no i najwazniejsze-czy Bartoszowi sie podobaja:)
Pozdrawiam
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post piÄ…, 16 maj 2008 - 14:04
Post #706

Kasiu - piekne fotki napstrykalas!! Serio mowie icon_biggrin.gif Jakby ktos nie wiedzial,to pomyslalby, ze byly w srodku lata robione.
Szymon to sliczny, duzy, zdrowy chlopak.
Ewa (kurrrde, w koncu wiem jak masz na imie-szukalam kiedys w starych postach,ale nie znalazlam icon_redface.gif icon_rolleyes.gif) - czekamy na relacyjke ze spartakiady, z moze i jakies fotki dodasz? icon_smile.gif
Buuniu - ja tez zapisalam M. na podobne zajecia. Juz sie nie moge doczekac. Skrobnij kiedys jak u Was one wygladaja, co dzieci porabiaja ,no i najwazniejsze-czy Bartoszowi sie podobaja:)
Pozdrawiam

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
pat09
sob, 17 maj 2008 - 08:54
Witajcie!!
Spartakiada niestety zostala odwolana, z powodu deszczu!!! jak pech to pech!! 13.gif a najgorsze to jest to, ze nie bylo jazdy autobusem! bo to miala byc najwieksza frajda dla Patryka, szkolny autobus 08.gif
Mam nadzieje, ze odbedzie sie w innym terminie.
A od czwartku meczy go jakis paskudny wirus, no i praktycznie nic nie je. Mam nadzieje,ze szybko minie i znowu bede musiala lodowke zamykac przed nim 06.gif
Milego dnia!!
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post sob, 17 maj 2008 - 08:54
Post #707

Witajcie!!
Spartakiada niestety zostala odwolana, z powodu deszczu!!! jak pech to pech!! 13.gif a najgorsze to jest to, ze nie bylo jazdy autobusem! bo to miala byc najwieksza frajda dla Patryka, szkolny autobus 08.gif
Mam nadzieje, ze odbedzie sie w innym terminie.
A od czwartku meczy go jakis paskudny wirus, no i praktycznie nic nie je. Mam nadzieje,ze szybko minie i znowu bede musiala lodowke zamykac przed nim 06.gif
Milego dnia!!

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Agnieszka(mamaMi...
sob, 17 maj 2008 - 19:06
Ewa, zdrowka Patrykowi zyczymy!!! 

A to moj mini fotozapis dzisiejszego wypadu na mini plac zabaw icon_smile.gif
Tu - "w drodze" do zjezdzalni:


Juz sie wdrapal :


Z daleka, ale powiedzmy, ze w pelnej krasie icon_wink.gif  :


Spacer byl krotki,bo sie nagle jakos tak burzowo porobilo.
A fotki jakosciowo sa takie sobie, bo pstrykalam je komorka.
Ale zawsze cos icon_biggrin.gif
Pozdrawiamy !!
Agnieszka(mamaMi...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 657
Dołączył: wto, 07 sie 07 - 17:01
Skąd: Pruszków-Toruń-Płońsk
Nr użytkownika: 15,702

GG:


post sob, 17 maj 2008 - 19:06
Post #708

Ewa, zdrowka Patrykowi zyczymy!!! 

A to moj mini fotozapis dzisiejszego wypadu na mini plac zabaw icon_smile.gif
Tu - "w drodze" do zjezdzalni:


Juz sie wdrapal :


Z daleka, ale powiedzmy, ze w pelnej krasie icon_wink.gif  :


Spacer byl krotki,bo sie nagle jakos tak burzowo porobilo.
A fotki jakosciowo sa takie sobie, bo pstrykalam je komorka.
Ale zawsze cos icon_biggrin.gif
Pozdrawiamy !!

--------------------
Aga, mama Mieszka (ur.5stycznia2006r-3350g,54cm)

* * *
www.pajacyk.pl
www.okruszek.org.pl
"Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba" E.Stachura
pat09
czw, 29 maj 2008 - 13:03
Czesc Dziewczyny!!
ucichlo cos to nasze forum, czyzbyscie juz wszystkie na urlop powyjezdzaly??!!
Moj Patryk w ubiegla sobote mial pierwszy wystep w przedszkolu!! WYSTEP w 100%
najpierw plakal jak zobaczyl cala mase ludzi!! potem zaczely plakac wszystki bobasy w jego wieku, czyli te najmniejsze szkraby 2-3 latki;
w koncu postanowil, ze jednak pojdzie na scene, az sie poplakalam!!! rycze.gif
wiem, wiem kazdy tak przezywa!!
moze pozniej wrzuce kilka fotek

Powiedzcie mi jedna rzecz, co jedza wasze dzieci na kolacje????moj by tylko pulpety jadl!! czasami paroweczka, ale ostatnio sie mu znudzily

Pozdrawiam Was goraco!!
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 13:03
Post #709

Czesc Dziewczyny!!
ucichlo cos to nasze forum, czyzbyscie juz wszystkie na urlop powyjezdzaly??!!
Moj Patryk w ubiegla sobote mial pierwszy wystep w przedszkolu!! WYSTEP w 100%
najpierw plakal jak zobaczyl cala mase ludzi!! potem zaczely plakac wszystki bobasy w jego wieku, czyli te najmniejsze szkraby 2-3 latki;
w koncu postanowil, ze jednak pojdzie na scene, az sie poplakalam!!! rycze.gif
wiem, wiem kazdy tak przezywa!!
moze pozniej wrzuce kilka fotek

Powiedzcie mi jedna rzecz, co jedza wasze dzieci na kolacje????moj by tylko pulpety jadl!! czasami paroweczka, ale ostatnio sie mu znudzily

Pozdrawiam Was goraco!!


--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
buunia
wto, 03 cze 2008 - 15:47
CYTAT(Agnieszka_mama_Mieszka @ Fri, 16 May 2008 - 16:04) *
Buuniu - ja tez zapisalam M. na podobne zajecia. Juz sie nie moge doczekac. Skrobnij kiedys jak u Was one wygladaja, co dzieci porabiaja ,no i najwazniejsze-czy Bartoszowi sie podobaja:)


hej,
zapisaliśmy się na zajęcia i chodzimy 1 raz w tygodniu, zajęcia wyglądają tak, że najpierw zabawa przedszkolnymi zabawkami, tzn, rodzice się bawią a dzieci każde w swoim kącie albo się kłócą z innym dzieckiem o zabawkę 03.gif , najważniejsza jest swoboda! i to że można zrobić cudowny bałagan icon_smile.gif
później część muzyczna, z gitarą, instrumentami, piosenki z pokazywaniem, zabawne, fajne, dużo przy tym krzyku, śmiechu itp.
później przerwa na conieco, a później zajęcia plastyczne przy stoliku.

Mój Bartosz jest nieco zdystansowany i zestresowany na tych zajęciach. Najbardziej lubi zajęcia przy stoliku, a później pożegnanie, każdemu poda rękę i gna do wyjścia! odzywa się raczej w kontakcie indywidualnym, a jak jest pytany przy grupie, to udaje że szuka czegoś z tyłu i tak zabawnie wywraca oczkami - wstydzi się. raczej obserwuje grupę niż uczestniczy icon_neutral.gif , za to w drodze do domu w aucie relacjonuje i buzia mu się nie zamyka.
Ja bardzo lubię te zajęcia! On jeździ chętnie i z zajęć na zajęcia coraz chętniej. Podobają mu się.
A jak Waszych pociech przedszkolne kroki?
buunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 279
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 09:43
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 5,216




post wto, 03 cze 2008 - 15:47
Post #710

CYTAT(Agnieszka_mama_Mieszka @ Fri, 16 May 2008 - 16:04) *
Buuniu - ja tez zapisalam M. na podobne zajecia. Juz sie nie moge doczekac. Skrobnij kiedys jak u Was one wygladaja, co dzieci porabiaja ,no i najwazniejsze-czy Bartoszowi sie podobaja:)


hej,
zapisaliśmy się na zajęcia i chodzimy 1 raz w tygodniu, zajęcia wyglądają tak, że najpierw zabawa przedszkolnymi zabawkami, tzn, rodzice się bawią a dzieci każde w swoim kącie albo się kłócą z innym dzieckiem o zabawkę 03.gif , najważniejsza jest swoboda! i to że można zrobić cudowny bałagan icon_smile.gif
później część muzyczna, z gitarą, instrumentami, piosenki z pokazywaniem, zabawne, fajne, dużo przy tym krzyku, śmiechu itp.
później przerwa na conieco, a później zajęcia plastyczne przy stoliku.

Mój Bartosz jest nieco zdystansowany i zestresowany na tych zajęciach. Najbardziej lubi zajęcia przy stoliku, a później pożegnanie, każdemu poda rękę i gna do wyjścia! odzywa się raczej w kontakcie indywidualnym, a jak jest pytany przy grupie, to udaje że szuka czegoś z tyłu i tak zabawnie wywraca oczkami - wstydzi się. raczej obserwuje grupę niż uczestniczy icon_neutral.gif , za to w drodze do domu w aucie relacjonuje i buzia mu się nie zamyka.
Ja bardzo lubię te zajęcia! On jeździ chętnie i z zajęć na zajęcia coraz chętniej. Podobają mu się.
A jak Waszych pociech przedszkolne kroki?

--------------------






pat09
śro, 04 cze 2008 - 11:50
Witajcie!
Mojego malego rozlozylo, w niedziele 39,4 goraczki mial, caly dzien spadala i rosla i strasznie przeziebiony!! Wczoraj w koncu poszlismy do pediatry bo w poniedzialek swieto we Wloszech, wiec wszystko nieczynne!! no i niestety musze mu antybiotyk dawac i kropelki do oczatek, bo mu katar oczkami wychodzi 37.gif Poza tym od 3 dni nic nie je i zaczyna mnie to martwic!
Ogolnie czuje sie juz lepiej, dzisiaj chcial isc do przedszkola, nie chcial do babci!!! tak ma! woli przedszkole od babci (czyli moja tesciowa!) a dzisiaj mial jechac na spartakiade z przedszkola i nic z tego!!
Pozdrawiam
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post śro, 04 cze 2008 - 11:50
Post #711

Witajcie!
Mojego malego rozlozylo, w niedziele 39,4 goraczki mial, caly dzien spadala i rosla i strasznie przeziebiony!! Wczoraj w koncu poszlismy do pediatry bo w poniedzialek swieto we Wloszech, wiec wszystko nieczynne!! no i niestety musze mu antybiotyk dawac i kropelki do oczatek, bo mu katar oczkami wychodzi 37.gif Poza tym od 3 dni nic nie je i zaczyna mnie to martwic!
Ogolnie czuje sie juz lepiej, dzisiaj chcial isc do przedszkola, nie chcial do babci!!! tak ma! woli przedszkole od babci (czyli moja tesciowa!) a dzisiaj mial jechac na spartakiade z przedszkola i nic z tego!!
Pozdrawiam

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
buunia
wto, 17 cze 2008 - 22:57
a co tu znowu tak cicho? icon_smile.gif
wakacyjnie, nie ma co pisać, bo dzieciaki pewnie po dworze biegają!

no cóż - miłych wakacji życzę!
u nas fajnie!



uściski dla Wszystkich 03.gif
buunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 279
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 09:43
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 5,216




post wto, 17 cze 2008 - 22:57
Post #712

a co tu znowu tak cicho? icon_smile.gif
wakacyjnie, nie ma co pisać, bo dzieciaki pewnie po dworze biegają!

no cóż - miłych wakacji życzę!
u nas fajnie!



uściski dla Wszystkich 03.gif

--------------------






mama_oliwki
wto, 17 cze 2008 - 23:43
śliczne dzieci BUUNIU
nieodzwyczajasz bartosza od pieluch?
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
SkÄ…d: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post wto, 17 cze 2008 - 23:43
Post #713

śliczne dzieci BUUNIU
nieodzwyczajasz bartosza od pieluch?

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




pat09
śro, 18 cze 2008 - 09:58
Witajcie!!
no wlasnie wakacyjnie, pieknie, slonecznie i plazowo 06.gif
Czy wasze ROBACZKI pozrzucaly juz definitywnie pampersiaki???
bo ja zaczelam wdrazac moj plan w ubieglym tygodniu z pomoca siostrzyczki Immy z przedszkola oczywiscie 37.gif
tzn chodzi praktycznie caly dzien bez pieluchy, do spania mu zakladam, no i gdy wychodzimy gdzies, a tak to lata w samych majtuskach, co prawda sika po nogach, bo wola za pozno zazwyczaj 43.gif
Ale od wczoraj nie chodzi do przedszkola bo sie zapalenia oskrzeli nabawil, wiec przebywa z babcia, no i oczywiscie tesciowa zalozyla mu pieluche, wiec caly wysilek poprzedniego tygodnia zmarnowany, ale tlumacze sobie, ze chory wiec przymknelam tez oko, bo wiadomo zdrowko wazniejsze niz wojna z pampersem.
Pozdrawiam goraco i udanych wakacji zycze wink.gif
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post śro, 18 cze 2008 - 09:58
Post #714

Witajcie!!
no wlasnie wakacyjnie, pieknie, slonecznie i plazowo 06.gif
Czy wasze ROBACZKI pozrzucaly juz definitywnie pampersiaki???
bo ja zaczelam wdrazac moj plan w ubieglym tygodniu z pomoca siostrzyczki Immy z przedszkola oczywiscie 37.gif
tzn chodzi praktycznie caly dzien bez pieluchy, do spania mu zakladam, no i gdy wychodzimy gdzies, a tak to lata w samych majtuskach, co prawda sika po nogach, bo wola za pozno zazwyczaj 43.gif
Ale od wczoraj nie chodzi do przedszkola bo sie zapalenia oskrzeli nabawil, wiec przebywa z babcia, no i oczywiscie tesciowa zalozyla mu pieluche, wiec caly wysilek poprzedniego tygodnia zmarnowany, ale tlumacze sobie, ze chory wiec przymknelam tez oko, bo wiadomo zdrowko wazniejsze niz wojna z pampersem.
Pozdrawiam goraco i udanych wakacji zycze wink.gif

--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Kasia Sz.
śro, 18 cze 2008 - 10:27
To ja, cześć icon_smile.gif
Mało bywamy ostatnio w domu, wracamy tylko spać icon_wink.gif
Pat, mam coś dla Twojego męża, zobacz jakich kibiców mamy w Polsce icon_wink.gif



A tak najlepiej spędza się wolny czas, dobrze, jak mama jest w pobliżu, bo można ją nieźle ochlapać i wtedy tak fajnie ucieka icon_wink.gif



Buuunia, masz przesłodkich synków icon_smile.gif ja już Ci chyba pisałam, że do kompletu brakuje Ci dziewczynki icon_wink.gif albo lepiej nie, bo zaraz pozazdrościłabym i też miałabym zachciankę na nowe młode icon_wink.gif

Pozdrowienia dla wszystkich icon_smile.gif

Ten post edytował Kasia Sz. śro, 18 cze 2008 - 11:08
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post śro, 18 cze 2008 - 10:27
Post #715

To ja, cześć icon_smile.gif
Mało bywamy ostatnio w domu, wracamy tylko spać icon_wink.gif
Pat, mam coś dla Twojego męża, zobacz jakich kibiców mamy w Polsce icon_wink.gif



A tak najlepiej spędza się wolny czas, dobrze, jak mama jest w pobliżu, bo można ją nieźle ochlapać i wtedy tak fajnie ucieka icon_wink.gif



Buuunia, masz przesłodkich synków icon_smile.gif ja już Ci chyba pisałam, że do kompletu brakuje Ci dziewczynki icon_wink.gif albo lepiej nie, bo zaraz pozazdrościłabym i też miałabym zachciankę na nowe młode icon_wink.gif

Pozdrowienia dla wszystkich icon_smile.gif

--------------------
pat09
śro, 18 cze 2008 - 12:22
Kasia, cos dla mojego meza,dla Patryka i dla mnie tez 08.gif po polskiej odpadce pozostaje mi jeszcze ukochana druga druzyna, ktora na szczescie sie wybronila i odpuscila samolot powrotny. Twoj Szymon w mundurku italianskim a moj Patryk lata w gatkach bialo-czerwonych, ale na nic sie zdalo nasze kibicowanie 13.gif
Bedziemy kibicowac NIEBIESKIM
pat09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 17:35
SkÄ…d: Italy
Nr użytkownika: 9,387

GG:


post śro, 18 cze 2008 - 12:22
Post #716

Kasia, cos dla mojego meza,dla Patryka i dla mnie tez 08.gif po polskiej odpadce pozostaje mi jeszcze ukochana druga druzyna, ktora na szczescie sie wybronila i odpuscila samolot powrotny. Twoj Szymon w mundurku italianskim a moj Patryk lata w gatkach bialo-czerwonych, ale na nic sie zdalo nasze kibicowanie 13.gif
Bedziemy kibicowac NIEBIESKIM


--------------------
"Un raggio di sole è sufficiente per spazzare via molte ombre"
Kasia Sz.
śro, 18 cze 2008 - 13:27
No ja trochę muszę być za Włochami, bo posiadanie włoskiego szwagra zobowiązuje icon_wink.gif
Ale to dobrze mieć dwie opcje kibicowania, gorzej, gdyby Włosi też odpadli.... nie wiem, na kogo miałabym się przerzucić icon_wink.gif

Acha, Szymon NADAL zapieluchowany icon_sad.gif
Ale zaczął jeść kanapki z szynką a na wielbłąda mówi "jebło" 37.gif
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post śro, 18 cze 2008 - 13:27
Post #717

No ja trochę muszę być za Włochami, bo posiadanie włoskiego szwagra zobowiązuje icon_wink.gif
Ale to dobrze mieć dwie opcje kibicowania, gorzej, gdyby Włosi też odpadli.... nie wiem, na kogo miałabym się przerzucić icon_wink.gif

Acha, Szymon NADAL zapieluchowany icon_sad.gif
Ale zaczął jeść kanapki z szynką a na wielbłąda mówi "jebło" 37.gif

--------------------
Mika
śro, 18 cze 2008 - 16:26
ee Kasia,a mnie się wydawało,że On już na nocnik dawno temu robił
co sie stało?

Anton odpieluchowany w 4 dni,piątego zawołał i tak już zostało
tylko do spania ma pieluchy,bo jak się obdoi to nie ma bata-pęcherz nie wytrzyma
a ja nie z tych mam co będą w nocy wybudzały żeby dziecko się wysikało icon_wink.gif
poza tym nic siÄ™ nie zmienia



Ten post edytował Mika czw, 31 lip 2008 - 16:56
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 18 cze 2008 - 16:26
Post #718

ee Kasia,a mnie się wydawało,że On już na nocnik dawno temu robił
co sie stało?

Anton odpieluchowany w 4 dni,piątego zawołał i tak już zostało
tylko do spania ma pieluchy,bo jak się obdoi to nie ma bata-pęcherz nie wytrzyma
a ja nie z tych mam co będą w nocy wybudzały żeby dziecko się wysikało icon_wink.gif
poza tym nic siÄ™ nie zmienia



--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
nikol
śro, 25 cze 2008 - 21:41
Hej koleżanki!
Moją małą ciężko było odzwyczaić od smoczka,ale się udało.Zapakowała smoczki do paczuszki i oddała zajączkowi w święta za prezenty 03.gif .Przez pierwsze trzy noce o nich pamiętała,ale jakoś przetrwaliśmy.
Potem był etap odzwyczajania od pieluch,początek tragedia.Siku robiła do nocnika,ale kupa do majtów.Teściowa sprawy nie ułatwiała 21.gif ,powiedziałam jej ,że jak jej jeszcze raz założy pampersa w dzień to do nich nie pojedzie,poskutkowało.Teraz jesteśmy na etapie,że Kinga woła jak chce siku lub kupę (już z trzy tygodnie będzie jak nie zrobiła kupy w majteczki,siku jeszcze się zdaży z dwa razy na tydzień).Aha noi lubi załatwiać się do normalnej ubikacji,oczywiście muszę ją przytrzymać.
Jeszcze niestety nie umiem jej nauczyć rozbierania i ubierania koszulek,swetrów może macie jakieś pomysły?Z resztą daje sama sobie radę.
Fajnie jakby chciała sama jeść bez podawania,robi to tylko czasami,ale widocznie nie można chcieć za wiele.

Ten post edytował nikol śro, 25 cze 2008 - 21:42
nikol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 644
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 14:49
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 18,058




post śro, 25 cze 2008 - 21:41
Post #719

Hej koleżanki!
Moją małą ciężko było odzwyczaić od smoczka,ale się udało.Zapakowała smoczki do paczuszki i oddała zajączkowi w święta za prezenty 03.gif .Przez pierwsze trzy noce o nich pamiętała,ale jakoś przetrwaliśmy.
Potem był etap odzwyczajania od pieluch,początek tragedia.Siku robiła do nocnika,ale kupa do majtów.Teściowa sprawy nie ułatwiała 21.gif ,powiedziałam jej ,że jak jej jeszcze raz założy pampersa w dzień to do nich nie pojedzie,poskutkowało.Teraz jesteśmy na etapie,że Kinga woła jak chce siku lub kupę (już z trzy tygodnie będzie jak nie zrobiła kupy w majteczki,siku jeszcze się zdaży z dwa razy na tydzień).Aha noi lubi załatwiać się do normalnej ubikacji,oczywiście muszę ją przytrzymać.
Jeszcze niestety nie umiem jej nauczyć rozbierania i ubierania koszulek,swetrów może macie jakieś pomysły?Z resztą daje sama sobie radę.
Fajnie jakby chciała sama jeść bez podawania,robi to tylko czasami,ale widocznie nie można chcieć za wiele.

--------------------
córka 01.2006
syn 11.2008
Kasia Sz.
piÄ…, 27 cze 2008 - 09:00
CYTAT(Mika @ Wed, 18 Jun 2008 - 15:26) *
ee Kasia,a mnie się wydawało,że On już na nocnik dawno temu robił
co sie stało?


Dobrze Ci się wydawało icon_wink.gif robi na nocnik od dawna, ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Najczęściej siedzi na nim całe wieki, a jak już go ubieram to z premedytacją sika w pieluchę. Albo: ja mu ściągam pieluchę, żeby go posadzić na nocnik, a on w tym czasie mówi, że robu siusiu... Na dworze biega w samych gatkach, ale nie zdejmuje ich, kiedy chce siku. A jak już je zmoczy to sobie sam je ściąga i biega nago icon_smile.gif

Jestem otwarta na sugestie, co mogę zrobić, żeby w końcu zechciał łaskawie robić siusiu do nocnika icon_smile.gif

Mika, ależ Antoś fajny icon_smile.gif nie zmienił się nic a nic, tylko widać, że to już duży chłopak icon_smile.gif

Nikol, gratulujÄ™ kolejnego potomka icon_smile.gif

Ten post edytował Kasia Sz. pią, 27 cze 2008 - 09:01
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post piÄ…, 27 cze 2008 - 09:00
Post #720

CYTAT(Mika @ Wed, 18 Jun 2008 - 15:26) *
ee Kasia,a mnie się wydawało,że On już na nocnik dawno temu robił
co sie stało?


Dobrze Ci się wydawało icon_wink.gif robi na nocnik od dawna, ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Najczęściej siedzi na nim całe wieki, a jak już go ubieram to z premedytacją sika w pieluchę. Albo: ja mu ściągam pieluchę, żeby go posadzić na nocnik, a on w tym czasie mówi, że robu siusiu... Na dworze biega w samych gatkach, ale nie zdejmuje ich, kiedy chce siku. A jak już je zmoczy to sobie sam je ściąga i biega nago icon_smile.gif

Jestem otwarta na sugestie, co mogę zrobić, żeby w końcu zechciał łaskawie robić siusiu do nocnika icon_smile.gif

Mika, ależ Antoś fajny icon_smile.gif nie zmienił się nic a nic, tylko widać, że to już duży chłopak icon_smile.gif

Nikol, gratulujÄ™ kolejnego potomka icon_smile.gif

--------------------
> Styczniowe Robaczki :)
Start new topic
Reply to this topic
39 Stron V  « poprzednia 34 35 36 37 38 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 00:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama