Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak tam Wasze maluchy po balu przebierańców??

> 
semi
sob, 14 sty 2006 - 19:36
No właśnie-jak było?? Leo wrócił umęczony i zniechęcony. Długo na ten bal czekał, cieszył się ogromnie i.. wielka klapa icon_cry.gif . Za dużo tańczenia - takiego pod dyktando opiekunek, za dużo zabaw kierowanych, za mało spontanicznych. Szkoda. Zwłaszcza, ze codzienne zajęcia sa naprawdę pomysłowe, rozwijające i dają dzieciakom mase frajdy. leosia cięzko z przedszkola zabrać-często mąż przychodzi po niego o druiej i wraca sam, bo leo chce zostać do czwartej. tym razem synuś wykorzystał fakt, że tata o 12-stej przyszedł zdjęcia porobic i kategorycznie zarządził powrót do domu. w ramach rekpmpensowania sobie nieudanej zabawy od piatku wszędzie chodzi w pelerynie Batmana icon_wink.gif A jak Wasze pociechy?? Mam nadzieje, ze lepiej, niz u nas icon_smile.gif
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 14 sty 2006 - 19:36
Post #1

No właśnie-jak było?? Leo wrócił umęczony i zniechęcony. Długo na ten bal czekał, cieszył się ogromnie i.. wielka klapa icon_cry.gif . Za dużo tańczenia - takiego pod dyktando opiekunek, za dużo zabaw kierowanych, za mało spontanicznych. Szkoda. Zwłaszcza, ze codzienne zajęcia sa naprawdę pomysłowe, rozwijające i dają dzieciakom mase frajdy. leosia cięzko z przedszkola zabrać-często mąż przychodzi po niego o druiej i wraca sam, bo leo chce zostać do czwartej. tym razem synuś wykorzystał fakt, że tata o 12-stej przyszedł zdjęcia porobic i kategorycznie zarządził powrót do domu. w ramach rekpmpensowania sobie nieudanej zabawy od piatku wszędzie chodzi w pelerynie Batmana icon_wink.gif A jak Wasze pociechy?? Mam nadzieje, ze lepiej, niz u nas icon_smile.gif

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

grzałka
sob, 14 sty 2006 - 21:18
Ani najbardziej przeszkadzało to, że nie można było odpocząć, nawet gdy ktoś był zmęczony, tylko trzeba było się bawić icon_rolleyes.gif

Ale to wydobyłam konkretnym pytaniem, a spontanicznie to same superlatywy, więc było chyba ok

no i Ania była jedną z nielicznych nie-księżniczek, miałam pewne obawy jak do tego podejdzie, ale była dumna icon_cool.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 14 sty 2006 - 21:18
Post #2

Ani najbardziej przeszkadzało to, że nie można było odpocząć, nawet gdy ktoś był zmęczony, tylko trzeba było się bawić icon_rolleyes.gif

Ale to wydobyłam konkretnym pytaniem, a spontanicznie to same superlatywy, więc było chyba ok

no i Ania była jedną z nielicznych nie-księżniczek, miałam pewne obawy jak do tego podejdzie, ale była dumna icon_cool.gif

--------------------
semi
sob, 14 sty 2006 - 21:24
he he, u leosia wszystkie dziewczynki-poza jedną-były księżniczkami i wrózkami. ta jedna była dalmatyńczykiem icon_smile.gif
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 14 sty 2006 - 21:24
Post #3

he he, u leosia wszystkie dziewczynki-poza jedną-były księżniczkami i wrózkami. ta jedna była dalmatyńczykiem icon_smile.gif

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

> Jak tam Wasze maluchy po balu przebieraÅ„ców??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 07:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama