Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

sanosvit calcium syrop o smaku bananowym i juvit

> 
edziabr
śro, 18 sty 2006 - 10:54
Mała była (w sumie jeszcze troche jest) przeziębiona dostała ostatnio sanosvit o smaku bananowym i juvit. Miejwięcej w tym samym czasie wystąpiły u niej podrażnienia pod kolankami. Czy to może być o tych leków czy to tylko przypadek?
edziabr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 83
Dołączył: wto, 30 sie 05 - 13:41
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,569




post śro, 18 sty 2006 - 10:54
Post #1

Mała była (w sumie jeszcze troche jest) przeziębiona dostała ostatnio sanosvit o smaku bananowym i juvit. Miejwięcej w tym samym czasie wystąpiły u niej podrażnienia pod kolankami. Czy to może być o tych leków czy to tylko przypadek?

--------------------
user posted image

Edyta
AISA
czw, 19 sty 2006 - 13:26
edziabr to znowu ja.Widzę że wiele łączy nasze dzieci. Chyba musimy się spotkać i wymienić doświadczenia. Te podrażnienia nie są od leków ( zapytaj lekarza ale jestem prawie pewna ). Podrażnienia te mogą być uczuleniem na białko krowie. Jest kilka charakterystycznych miejsc na ciele dziecka, na których pojawienie się podrażnień może świadczyć o skazie, a mianowcie: pod kolankami, na nadgarstkach, pod łokciami, na twarzy oraz pod i za uszkami. Idź do lekarza bo to może strasznie swędzieć. Dziecko strasznie wtedy cierpi.
AISA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: pon, 19 gru 05 - 13:41
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,331




post czw, 19 sty 2006 - 13:26
Post #2

edziabr to znowu ja.Widzę że wiele łączy nasze dzieci. Chyba musimy się spotkać i wymienić doświadczenia. Te podrażnienia nie są od leków ( zapytaj lekarza ale jestem prawie pewna ). Podrażnienia te mogą być uczuleniem na białko krowie. Jest kilka charakterystycznych miejsc na ciele dziecka, na których pojawienie się podrażnień może świadczyć o skazie, a mianowcie: pod kolankami, na nadgarstkach, pod łokciami, na twarzy oraz pod i za uszkami. Idź do lekarza bo to może strasznie swędzieć. Dziecko strasznie wtedy cierpi.
edziabr
piÄ…, 20 sty 2006 - 10:19
O mleku też pomyśłałam i nie jem od wtorku. Jak na razie nie zauważyłam znaczącej poprawy. Wczoraj nie podawałam też witaminek i o dziwo córcia mniej ulewa. Na początku nie skojarzyłam faktów ale jak zaczęłam podawać wit. to więcej jej się ulewało a dzisiaj jak inne dziecko.
Poczekamy zobaczymy.

ps. AISA zchęcią bym się spotkała ale jestem z Koszalina więc trochę mamy do siebie daleko

ps.2 do lekarza idę we wtorek więc się dopytam wszystkiego
edziabr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 83
Dołączył: wto, 30 sie 05 - 13:41
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,569




post piÄ…, 20 sty 2006 - 10:19
Post #3

O mleku też pomyśłałam i nie jem od wtorku. Jak na razie nie zauważyłam znaczącej poprawy. Wczoraj nie podawałam też witaminek i o dziwo córcia mniej ulewa. Na początku nie skojarzyłam faktów ale jak zaczęłam podawać wit. to więcej jej się ulewało a dzisiaj jak inne dziecko.
Poczekamy zobaczymy.

ps. AISA zchęcią bym się spotkała ale jestem z Koszalina więc trochę mamy do siebie daleko

ps.2 do lekarza idę we wtorek więc się dopytam wszystkiego

--------------------
user posted image

Edyta
> sanosvit calcium syrop o smaku bananowym i juvit
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 18 cze 2024 - 06:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama