Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Pytanie o Testerze Donna

> 
kami76_06
piÄ…, 24 lut 2006 - 12:57
Niech mi ktoś napisz co to znaczy, obserwowałam się testerem i od 11 do 14 dc miałam paprocie (czyli ok)a teraz jest 25 dzień cyklu i około tydzień do okresu piersi mnie bolą i z ciekawości zrobiłam sobie test ze śliny na swoim testerze i znów mam paprocie?? Nic nie rozumiem czy ktoś miał już taki przypadek?? A nie było pomyłki bo robiłam go z 5 razy w ciągu dnia godz. przed jedzeniem. icon_sad.gif
kami76_06


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 12:48
Nr użytkownika: 5,036




post piÄ…, 24 lut 2006 - 12:57
Post #1

Niech mi ktoś napisz co to znaczy, obserwowałam się testerem i od 11 do 14 dc miałam paprocie (czyli ok)a teraz jest 25 dzień cyklu i około tydzień do okresu piersi mnie bolą i z ciekawości zrobiłam sobie test ze śliny na swoim testerze i znów mam paprocie?? Nic nie rozumiem czy ktoś miał już taki przypadek?? A nie było pomyłki bo robiłam go z 5 razy w ciągu dnia godz. przed jedzeniem. icon_sad.gif

--------------------
kami76_06
emce
nie, 26 lut 2006 - 16:01
Paprocie często pojawiały mi się ponownie na kilka dni przed @. Bywały też po 2 razy w cyklu, bo mam bardzo długie cykle i czasami po 2 pęcherzyki (jeden po drugim w odstępach kilkudniowych) pękały. Dlatego nie traktowałam Donny jako jedynego wskaźnika anty/pro-koncepcyjnego icon_confused.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post nie, 26 lut 2006 - 16:01
Post #2

Paprocie często pojawiały mi się ponownie na kilka dni przed @. Bywały też po 2 razy w cyklu, bo mam bardzo długie cykle i czasami po 2 pęcherzyki (jeden po drugim w odstępach kilkudniowych) pękały. Dlatego nie traktowałam Donny jako jedynego wskaźnika anty/pro-koncepcyjnego icon_confused.gif
kami76_06
pon, 27 lut 2006 - 07:11
Dziękuje za odpowiedż! Ale ja właśnie nie traktuje Testera jako antykoncepcyjnego a wręcz przeciwnie staram się od 5 ciu mcy o dzidzie!! icon_biggrin.gif
kami76_06


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 12:48
Nr użytkownika: 5,036




post pon, 27 lut 2006 - 07:11
Post #3

Dziękuje za odpowiedż! Ale ja właśnie nie traktuje Testera jako antykoncepcyjnego a wręcz przeciwnie staram się od 5 ciu mcy o dzidzie!! icon_biggrin.gif

--------------------
kami76_06
> Pytanie o Testerze Donna
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 22:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama