Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kiedy współżycie po poronieniu?

> 
anor26
pon, 03 lip 2006 - 19:06
witajcie!!!
mam pytanko: kiedy można rozpocząć współżycie po poronieniu. jestem już 2 tygodnie po zabiegu ( poroniłam samoistnie, a zabieg był raczej doczyszczaniem), czuję się dobrze, nic mnie nie boli ( choć psychicznie to nie jest takie łatwe, ale przytulenie męża na pewno pomoże icon_smile.gif ), krwawienie ustało. nie chcę narazie starać się o dzidziusia. wolę poczekać do pierwszej miesiączki, ale brak mi naszej intymności. poradźcie czy już można coś działać czy jeszcze nie. do lekarza mam iść za tydzień i nie mam się kogo poradźić!!!!
pozdrawiam !!!!
anor26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 154
Dołączył: pon, 15 maj 06 - 09:52
Skąd: sanok
Nr użytkownika: 5,847




post pon, 03 lip 2006 - 19:06
Post #1

witajcie!!!
mam pytanko: kiedy można rozpocząć współżycie po poronieniu. jestem już 2 tygodnie po zabiegu ( poroniłam samoistnie, a zabieg był raczej doczyszczaniem), czuję się dobrze, nic mnie nie boli ( choć psychicznie to nie jest takie łatwe, ale przytulenie męża na pewno pomoże icon_smile.gif ), krwawienie ustało. nie chcę narazie starać się o dzidziusia. wolę poczekać do pierwszej miesiączki, ale brak mi naszej intymności. poradźcie czy już można coś działać czy jeszcze nie. do lekarza mam iść za tydzień i nie mam się kogo poradźić!!!!
pozdrawiam !!!!
jaaagoda
pon, 03 lip 2006 - 22:21
ja bym jednak radzila ci poczekac do pierwszej miesiaczki!
jaaagoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 53
Dołączył: czw, 04 maj 06 - 18:51
Nr użytkownika: 5,748




post pon, 03 lip 2006 - 22:21
Post #2

ja bym jednak radzila ci poczekac do pierwszej miesiaczki!
majul
pon, 03 lip 2006 - 22:28
moj lekarz tez radzil poczekac do pierwszej miesiaczki
majul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: wto, 20 cze 06 - 17:32
Nr użytkownika: 6,338




post pon, 03 lip 2006 - 22:28
Post #3

moj lekarz tez radzil poczekac do pierwszej miesiaczki
Moette
wto, 22 sie 2006 - 15:48
Mi lekarz po 3 tygodniach od zabiegu powiedzial - praktycznie juz pani moze. Ale zdziwlilo mnie to, bo nie chcial mnie badac ze wzgledu na jescze swierze rany. Dziwne, prawda - jakas nielogicznosc tu sie nasuwa. Kazalm podpytac mamie co na to lekarze z przychodni w ktorej pracuje. Wszyscy jednoglosnie stwierdzili, ze tak jak po porodzie tak po zabiegu powinno sie ze wspolzyciem poczekac do pierwszej miesiaczki.
Moette


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 149
Dołączył: czw, 09 lut 06 - 12:52
Nr użytkownika: 4,874

GG:


post wto, 22 sie 2006 - 15:48
Post #4

Mi lekarz po 3 tygodniach od zabiegu powiedzial - praktycznie juz pani moze. Ale zdziwlilo mnie to, bo nie chcial mnie badac ze wzgledu na jescze swierze rany. Dziwne, prawda - jakas nielogicznosc tu sie nasuwa. Kazalm podpytac mamie co na to lekarze z przychodni w ktorej pracuje. Wszyscy jednoglosnie stwierdzili, ze tak jak po porodzie tak po zabiegu powinno sie ze wspolzyciem poczekac do pierwszej miesiaczki.

--------------------
Agatkie
śro, 23 sie 2006 - 13:54
CYTAT(Moette)
Wszyscy jednoglosnie stwierdzili, ze tak jak po porodzie tak po zabiegu powinno sie ze wspolzyciem poczekac do pierwszej miesiaczki.


Psik! Tak jak po porodzie, tzn. 6 tygodni. Trudno, żeby karmiąca mama musiała czekać ok. 1,5 roku.... (bo przecież czym dłużej karmisz tym później dostajesz @)
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post śro, 23 sie 2006 - 13:54
Post #5

CYTAT(Moette)
Wszyscy jednoglosnie stwierdzili, ze tak jak po porodzie tak po zabiegu powinno sie ze wspolzyciem poczekac do pierwszej miesiaczki.


Psik! Tak jak po porodzie, tzn. 6 tygodni. Trudno, żeby karmiąca mama musiała czekać ok. 1,5 roku.... (bo przecież czym dłużej karmisz tym później dostajesz @)

--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


Moette
śro, 23 sie 2006 - 14:30
Faktycznie glupota - chodzilo faktycznie o te ok 6 tyg:) Najmocniej przepraszam za wprowadzanie w blad:)
Moette


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 149
Dołączył: czw, 09 lut 06 - 12:52
Nr użytkownika: 4,874

GG:


post śro, 23 sie 2006 - 14:30
Post #6

Faktycznie glupota - chodzilo faktycznie o te ok 6 tyg:) Najmocniej przepraszam za wprowadzanie w blad:)

--------------------
Amajlija
pią, 25 sie 2006 - 13:20
Mi też lekarz mówił, żeby zaczekać do pierwszej @
Amajlija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 16:34
Nr użytkownika: 6,241




post pią, 25 sie 2006 - 13:20
Post #7

Mi też lekarz mówił, żeby zaczekać do pierwszej @

--------------------
maja80
czw, 21 wrz 2006 - 19:45
Ja rozmawiałam w szpitalu z lekarzem, kiedy leżałam po zabiegu, powiedziano mi, że powinno sie odczekac jakies 3 tygodnie, pod warunkiem że nie ma jakis komplikacji ( krwawienie , ból itp) i mozna wtedy rozpocząc współzycie, pod warunkiem, że czujemy sie psychicznie tez na siłach, ale to chyba zrozumiałe
maja80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: sob, 09 wrz 06 - 22:09
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 7,424




post czw, 21 wrz 2006 - 19:45
Post #8

Ja rozmawiałam w szpitalu z lekarzem, kiedy leżałam po zabiegu, powiedziano mi, że powinno sie odczekac jakies 3 tygodnie, pod warunkiem że nie ma jakis komplikacji ( krwawienie , ból itp) i mozna wtedy rozpocząc współzycie, pod warunkiem, że czujemy sie psychicznie tez na siłach, ale to chyba zrozumiałe
> kiedy współżycie po poronieniu?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 11:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama