Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ProszÄ™ o namiary na hydraulika - na cito...Szczecin bardzo p

> 
marchewka
czw, 14 gru 2006 - 23:57
Rozmawiałam dzisiaj z mamą i źle jest.Spółdzielnia zaczęła (tydzień przed swietami) wymieniać rury w "ubikacjowym pionie". Przy wymianie fachowcy naruszyli mamie rury w łazience i kuchni (połączone są).Woda saczy się mimo zamknietych zaworów.Panowie rece rozłozyli bo to nie ich działka, spółdzielnia podobnie - nikt przed świętami nie chce robić.Chciałam żeby przyjechała na święta (pogmatwana sprawa).Teraz nie może jest załamana, opowiada straszne rzeczy.Może posiadacie dziewczyny namiary na kogoś, żeby chociaz zabezpieczył te rury na czas świąt.Mama mieszka na Pogodnie.Prosze o pomoc.
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: KsiÄ…zenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post czw, 14 gru 2006 - 23:57
Post #1

Rozmawiałam dzisiaj z mamą i źle jest.Spółdzielnia zaczęła (tydzień przed swietami) wymieniać rury w "ubikacjowym pionie". Przy wymianie fachowcy naruszyli mamie rury w łazience i kuchni (połączone są).Woda saczy się mimo zamknietych zaworów.Panowie rece rozłozyli bo to nie ich działka, spółdzielnia podobnie - nikt przed świętami nie chce robić.Chciałam żeby przyjechała na święta (pogmatwana sprawa).Teraz nie może jest załamana, opowiada straszne rzeczy.Może posiadacie dziewczyny namiary na kogoś, żeby chociaz zabezpieczył te rury na czas świąt.Mama mieszka na Pogodnie.Prosze o pomoc.

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
meggie
piÄ…, 15 gru 2006 - 10:14
my tez kiedys mielismy taka sprawe, wiec jesli woda leci to radze zadzwoniec na pogotowie wodno-kanalizacyjne, oni powinni to zabezpieczyc, a jesli nie to dadza namiar na hydraulika

to taki szybki sprawdzony pomysl, mam nadzieje ze cos pomoglam
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post piÄ…, 15 gru 2006 - 10:14
Post #2

my tez kiedys mielismy taka sprawe, wiec jesli woda leci to radze zadzwoniec na pogotowie wodno-kanalizacyjne, oni powinni to zabezpieczyc, a jesli nie to dadza namiar na hydraulika

to taki szybki sprawdzony pomysl, mam nadzieje ze cos pomoglam
marchewka
piÄ…, 15 gru 2006 - 10:25
Meggie o tym nie pomyślałam, bardzo dziekuję, zaraz podrzucę pomysł mamie przytul.gif
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: KsiÄ…zenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post piÄ…, 15 gru 2006 - 10:25
Post #3

Meggie o tym nie pomyślałam, bardzo dziekuję, zaraz podrzucę pomysł mamie przytul.gif

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
> ProszÄ™ o namiary na hydraulika - na cito...Szczecin bardzo p
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 20:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama