Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nie wiem co jest grane ;/

> 
Ewa23
czw, 28 wrz 2006 - 23:04
Nie wiem co sie dzieje....bo 25 wrzesnia wieczorkiem dostałam okres...a dzisiaj mamy 28 i juz ten okres sie skonczył...tzn jest ten brazowy sluz.Moj okres zawsze wyglądal tak ze trwał około 7 dni...pierwsze 3 dni to były bardzo obfite i bolesne...a teraz mnie nic nie boli i miałam tylko jeden dzien obfity a reszta to juz brazowy sluz...czy ktos wie co to moze oznaczac?Na ciążę to wole sie nie napalać jeszcze bo wątpie zeby sie pojawiła jak jest krwawienie...Dziekuje za odpowiedzi i Pozdrawiam
Ewa23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 106
Dołączył: sob, 26 sie 06 - 15:54
Nr użytkownika: 7,211




post czw, 28 wrz 2006 - 23:04
Post #1

Nie wiem co sie dzieje....bo 25 wrzesnia wieczorkiem dostałam okres...a dzisiaj mamy 28 i juz ten okres sie skonczył...tzn jest ten brazowy sluz.Moj okres zawsze wyglądal tak ze trwał około 7 dni...pierwsze 3 dni to były bardzo obfite i bolesne...a teraz mnie nic nie boli i miałam tylko jeden dzien obfity a reszta to juz brazowy sluz...czy ktos wie co to moze oznaczac?Na ciążę to wole sie nie napalać jeszcze bo wątpie zeby sie pojawiła jak jest krwawienie...Dziekuje za odpowiedzi i Pozdrawiam

--------------------
minka.
piÄ…, 29 wrz 2006 - 00:00
Hm...moj okres zawsze trwa 2-3 dni wiec u mnie to normalka. Niewiem czemu u ciebie akurat tym razem tak krotko. Moze jestes podziebiona? Pamietam ze wczesniej jak bylam podziebiona okres byl mniejszy i wlasnie w wiekszosci brazowy sluz. Okres tez skraca sie znacznie przy tabletkach antykoncepcyjnych ale Ty ich chyba nie bierzesz.
minka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,622
Dołączył: wto, 30 maj 06 - 01:03
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 6,069

GG:


post piÄ…, 29 wrz 2006 - 00:00
Post #2

Hm...moj okres zawsze trwa 2-3 dni wiec u mnie to normalka. Niewiem czemu u ciebie akurat tym razem tak krotko. Moze jestes podziebiona? Pamietam ze wczesniej jak bylam podziebiona okres byl mniejszy i wlasnie w wiekszosci brazowy sluz. Okres tez skraca sie znacznie przy tabletkach antykoncepcyjnych ale Ty ich chyba nie bierzesz.

--------------------

I HAVE THE BODY OF A GOD. (Unfortunately it's Buddha)
Ewa23
piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:30
hmm nie jestem podziębiona a tabletek nie biore juz od długiego czasu...wiec nie wiem ;/
Ewa23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 106
Dołączył: sob, 26 sie 06 - 15:54
Nr użytkownika: 7,211




post piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:30
Post #3

hmm nie jestem podziębiona a tabletek nie biore juz od długiego czasu...wiec nie wiem ;/

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:35
Post #4

[post usunięty]
Ewa23
piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:40
hmm sama juz nie wiem.Nie wiem czy mam dać sobie na luz i nie przejmować się czy cos z tym zrobic....
Ewa23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 106
Dołączył: sob, 26 sie 06 - 15:54
Nr użytkownika: 7,211




post piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:40
Post #5

hmm sama juz nie wiem.Nie wiem czy mam dać sobie na luz i nie przejmować się czy cos z tym zrobic....

--------------------
> Nie wiem co jest grane ;/
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 02:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama