Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy można coś zrobić z brzuchem w 2 tyg.?

> 
Kaszanka
pon, 30 paź 2006 - 09:58
Niestety, u mie tłuszczu można z lupą szukać więc nie chodzi o oponki na brzuchu. Ja na nim nie mam chyba mięśni bo co zjem bo mnie wywala icon_redface.gif Za 2 tygodnie idę na wesele. Sukienkę mam, jest obcisła. Jakiś czas temu było w porządku ale gdy wczoraj przymierzyłam to oczy mi wyszły: wyglądałam w niej jakbym była w ciąży. Mam wybór: albo przez całe wesele nic nie będę jadła (odpada) albo w 2 tygodnie coś w tym brzuchem zrobię. Są jakieś ćwiczenia ekspresowe które dają efekty po 2 tygodniach?
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post pon, 30 paź 2006 - 09:58
Post #1

Niestety, u mie tłuszczu można z lupą szukać więc nie chodzi o oponki na brzuchu. Ja na nim nie mam chyba mięśni bo co zjem bo mnie wywala icon_redface.gif Za 2 tygodnie idę na wesele. Sukienkę mam, jest obcisła. Jakiś czas temu było w porządku ale gdy wczoraj przymierzyłam to oczy mi wyszły: wyglądałam w niej jakbym była w ciąży. Mam wybór: albo przez całe wesele nic nie będę jadła (odpada) albo w 2 tygodnie coś w tym brzuchem zrobię. Są jakieś ćwiczenia ekspresowe które dają efekty po 2 tygodniach?

Posty w temacie
Kaszanna   Czy można coÅ› zrobić z brzuchem w 2 tyg.?   pon, 30 paź 2006 - 09:58
grzalka   6 weidera- zaÅ‚ożyÅ‚am o tym watek   pon, 30 paź 2006 - 10:07
Kaszanna   Ale na serio w 2 tygodne jest jakiÅ› efekt? Å»ebym...   pon, 30 paź 2006 - 10:10
grzalka   Ale na serio w 2 tygodne jest jakiÅ› efekt? Å»ebym...   pon, 30 paź 2006 - 11:27
> Czy można coÅ› zrobić z brzuchem w 2 tyg.?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 04:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama