Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia   

Wrzesień - część VII

> 
Diabełek
pon, 01 sty 2007 - 14:11
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! zdrówa, wspaniałych humorów i samej pozytywnej energii !

a ja Sylwestra w efekcie przespałam... Naszka długo nie mogła zasnąc, więc połozyłam się z nią i .. wtulona w jej włoski zasnęłam... obudził mnie Tatul, który przyszedł do nas do pokoju z zyczeniami, ale nawet potem zasnęłam snem kamiennym...
Diabełek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,388
Dołączył: wto, 10 sie 04 - 20:39
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,005

GG:


post pon, 01 sty 2007 - 14:11
Post #101

wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! zdrówa, wspaniałych humorów i samej pozytywnej energii !

a ja Sylwestra w efekcie przespałam... Naszka długo nie mogła zasnąc, więc połozyłam się z nią i .. wtulona w jej włoski zasnęłam... obudził mnie Tatul, który przyszedł do nas do pokoju z zyczeniami, ale nawet potem zasnęłam snem kamiennym...

--------------------
Martalka
pon, 01 sty 2007 - 18:31
Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!

My spędziliśmy Sylwestra w domu, ze znajomymi. Nasze dzieci ładnie się bawiły do 23 icon_eek.gif potem Bartek poszedł spać, a Anusia do 1 była na chodzie wink.gif

Magdula, super łóżeczko!! Ewa słodko śpi icon_smile.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 01 sty 2007 - 18:31
Post #102

Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!

My spędziliśmy Sylwestra w domu, ze znajomymi. Nasze dzieci ładnie się bawiły do 23 icon_eek.gif potem Bartek poszedł spać, a Anusia do 1 była na chodzie wink.gif

Magdula, super łóżeczko!! Ewa słodko śpi icon_smile.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Tusiol
wto, 02 sty 2007 - 14:34
Hej, hej, wróciliśmy. Było bardzo fajnie. Magdula, "Kozi Gród" naprawdę super. Bartuch miał radochę, bo spędzał dużo czasu w hotelowym basenie. Sam Sylwester dość fajny, ale nie miałam coś nastroju na zabawę. Może za bardzo nastawiłam się, że będę się super bawić. Nasze dziecko 31.12 wróciło do Gdańska a my spokojnie odespaliśmy zarwaną nockę.
Zdjęcia wkleję jutro.

A teraz szara rzeczywistość: jestem w pracy i zaczęłam zaraz od dyżuru.

Nasz Bartuch rozgadany teraz szaleńczo oznajmił nam któregoś poranka przytulając się mocno do nas: jak ja się lubię z wami tochać. Chyba powinnam się cieszyć icon_wink.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 02 sty 2007 - 14:34
Post #103

Hej, hej, wróciliśmy. Było bardzo fajnie. Magdula, "Kozi Gród" naprawdę super. Bartuch miał radochę, bo spędzał dużo czasu w hotelowym basenie. Sam Sylwester dość fajny, ale nie miałam coś nastroju na zabawę. Może za bardzo nastawiłam się, że będę się super bawić. Nasze dziecko 31.12 wróciło do Gdańska a my spokojnie odespaliśmy zarwaną nockę.
Zdjęcia wkleję jutro.

A teraz szara rzeczywistość: jestem w pracy i zaczęłam zaraz od dyżuru.

Nasz Bartuch rozgadany teraz szaleńczo oznajmił nam któregoś poranka przytulając się mocno do nas: jak ja się lubię z wami tochać. Chyba powinnam się cieszyć icon_wink.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
wto, 02 sty 2007 - 14:35
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku icon_exclaim.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 02 sty 2007 - 14:35
Post #104

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku icon_exclaim.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
menada
wto, 02 sty 2007 - 16:25
Witajcie w Nowym Roku icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Sylwester był bardzo udany, wróciliśmy z balu o 5 rano icon_smile.gif potem długo odsypialiśmy, więc do domu dotarliśmy wczoraj wieczorem.

Magdula, śliczne łóżeczko i właścicielka icon_smile.gif icon_smile.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post wto, 02 sty 2007 - 16:25
Post #105

Witajcie w Nowym Roku icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Sylwester był bardzo udany, wróciliśmy z balu o 5 rano icon_smile.gif potem długo odsypialiśmy, więc do domu dotarliśmy wczoraj wieczorem.

Magdula, śliczne łóżeczko i właścicielka icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------




Magdula
śro, 03 sty 2007 - 23:04
Tusiolku, mi się tam bardzo podoba ten teren wokół Koziego i to ich jedzonko (wymiękam już przy żurku icon_wink.gif ),bliższego kontaktu z hotelem nie miałam- nie przyjmują z psami icon_wink.gif . Może kiedyś uda miśię sprzedać na trochę kundelka.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:04
Post #106

Tusiolku, mi się tam bardzo podoba ten teren wokół Koziego i to ich jedzonko (wymiękam już przy żurku icon_wink.gif ),bliższego kontaktu z hotelem nie miałam- nie przyjmują z psami icon_wink.gif . Może kiedyś uda miśię sprzedać na trochę kundelka.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tusiol
śro, 03 sty 2007 - 23:13
No fakt z psami nie przyjmują. Niezła jest dopłata za psa (1000 zł na dobę icon_eek.gif ).
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post śro, 03 sty 2007 - 23:13
Post #107

No fakt z psami nie przyjmują. Niezła jest dopłata za psa (1000 zł na dobę icon_eek.gif ).

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Magdula
śro, 03 sty 2007 - 23:15
Moje dziecko testowało dziś farbki do malowania palcami, które dostała od mikołaja. Zabawa była przednia choć na początku chciała szybko myć rączki.


Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:15
Post #108

Moje dziecko testowało dziś farbki do malowania palcami, które dostała od mikołaja. Zabawa była przednia choć na początku chciała szybko myć rączki.




--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tusiol
śro, 03 sty 2007 - 23:16
Ale super zabawa. Kupiłabym Bartkowi, ale...coś mam pewne obawy, czy mój dzikus się nadaje.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post śro, 03 sty 2007 - 23:16
Post #109

Ale super zabawa. Kupiłabym Bartkowi, ale...coś mam pewne obawy, czy mój dzikus się nadaje.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
śro, 03 sty 2007 - 23:20
Magduś, gdzie można kupic takie farbki icon_question.gif
Może bym takie kupiła Triciastemu, tylko znając jego temperament całe mieszkanie mógłby nam "odmalować" icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

No i łóżeczko super icon_biggrin.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:20
Post #110

Magduś, gdzie można kupic takie farbki icon_question.gif
Może bym takie kupiła Triciastemu, tylko znając jego temperament całe mieszkanie mógłby nam "odmalować" icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

No i łóżeczko super icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Magdula
śro, 03 sty 2007 - 23:24
Ja też miałam obawy, tłumacząc sobie że na opakowaniu jest jak byk od 3 lat schowałam pudełko do szafki ale Ewka dziś je wypatrzyła i tak się uparła że rozłożyłyśmy w kuchni folie isię obie ubrudziłyśmy. Ewka była cała umazana, całe szczęście bardzo łatwo się to zmywa, w zasadzie bez użycia mydła. Potem prosto do łazienki i do wanny. Było fajnie ale mam nadzieje że nie będziemy tego zbyt często praktykować icon_lol.gif
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:24
Post #111

Ja też miałam obawy, tłumacząc sobie że na opakowaniu jest jak byk od 3 lat schowałam pudełko do szafki ale Ewka dziś je wypatrzyła i tak się uparła że rozłożyłyśmy w kuchni folie isię obie ubrudziłyśmy. Ewka była cała umazana, całe szczęście bardzo łatwo się to zmywa, w zasadzie bez użycia mydła. Potem prosto do łazienki i do wanny. Było fajnie ale mam nadzieje że nie będziemy tego zbyt często praktykować icon_lol.gif

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Magdula
śro, 03 sty 2007 - 23:27
Miluczku te farbki siostra przywiozła ze Szwecji ale identyczne widziałam w Pepko za jakieś nie duże pieniądze. Na Allegro są te same tylko że tylko 4 kolory https://www.allegro.pl/item154540981_farby_...tuk_zestaw.html
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:27
Post #112

Miluczku te farbki siostra przywiozła ze Szwecji ale identyczne widziałam w Pepko za jakieś nie duże pieniądze. Na Allegro są te same tylko że tylko 4 kolory https://www.allegro.pl/item154540981_farby_...tuk_zestaw.html

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Magdula
śro, 03 sty 2007 - 23:32
farbki mają na nakrętkach stempelki ale nie pokazałam Ewce do czego służą bo musiałabym potem je przecież myć, ale myślę że zanim je zużyje to i stęple wykorzystamy. Same farbki mają kosystęcje mydła w płynie i mają piękne kolory, słabo wchłaniają się w kartkę, raczej tworzą taką warstewkę. Jutro sfotografuje nasze dzieła icon_wink.gif
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:32
Post #113

farbki mają na nakrętkach stempelki ale nie pokazałam Ewce do czego służą bo musiałabym potem je przecież myć, ale myślę że zanim je zużyje to i stęple wykorzystamy. Same farbki mają kosystęcje mydła w płynie i mają piękne kolory, słabo wchłaniają się w kartkę, raczej tworzą taką warstewkę. Jutro sfotografuje nasze dzieła icon_wink.gif

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Martalka
czw, 04 sty 2007 - 00:43
Magdula, świetna zabawa widzę icon_smile.gif Bartkowi spodobałoby się, ale mam pewne obawy icon_wink.gif A jak się to spiera z ubrań?

Jutro jedziemy z Bibikiem i jego kuzynem wyszaleć się w "kulkach", czyli do nowego "zabawolandu". Otworzyli nam prawie pod nosem, w naszej wsi (nie w Koszalinie icon_wink.gif ). Chłopaki dzisiaj gadali przez telefon:
-Barcik, jedziemy jutlo lazem do bajkolandu!!!
-Bedziemy się bawiiiiiiiiiiić- odp.Bartek icon_lol.gif i dodał- mama teraz ty gadaj icon_wink.gif

Bartek ostatnio zgrzeczniał (tfu tfuuuuuu). Współpracuje, wymyśla zabawy, nie marudzi a w zamian jęków tylko się śmieje. Dzisiaj wlazł na krzesło i wyjrzał przez okno i powiedział z wielkim przejęciem:
-mamusiaaaa!!! Leciom!!! łooooo, leciom lenifely!!! Lecę na dwól ziobacić- i poleciał (ale go na klatce złapałam) icon_lol.gif
Ciągle gdzieś coś widzi, okazało się na przykład, że kilka sów zadomowiło się w naszym "kalafezie" (kaloryferze) icon_lol.gif Non stop muszę też coś jeść, kosztować niewidzialne potrawy, pić kawkę z wyimaginowanego "kubećka" icon_lol.gif

Albo to: usiadł swojemu wielkiemu miśkowi "na kolanach", jeśli mozna tak powiedzieć icon_wink.gif
Ja- powiedz misiowi, żeby cię trzymał icon_wink.gif
Bartek- cimaj mje misiu
...po chwili- O, ziacina mje cimać icon_lol.gif

kupa śmiechu icon_biggrin.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post czw, 04 sty 2007 - 00:43
Post #114

Magdula, świetna zabawa widzę icon_smile.gif Bartkowi spodobałoby się, ale mam pewne obawy icon_wink.gif A jak się to spiera z ubrań?

Jutro jedziemy z Bibikiem i jego kuzynem wyszaleć się w "kulkach", czyli do nowego "zabawolandu". Otworzyli nam prawie pod nosem, w naszej wsi (nie w Koszalinie icon_wink.gif ). Chłopaki dzisiaj gadali przez telefon:
-Barcik, jedziemy jutlo lazem do bajkolandu!!!
-Bedziemy się bawiiiiiiiiiiić- odp.Bartek icon_lol.gif i dodał- mama teraz ty gadaj icon_wink.gif

Bartek ostatnio zgrzeczniał (tfu tfuuuuuu). Współpracuje, wymyśla zabawy, nie marudzi a w zamian jęków tylko się śmieje. Dzisiaj wlazł na krzesło i wyjrzał przez okno i powiedział z wielkim przejęciem:
-mamusiaaaa!!! Leciom!!! łooooo, leciom lenifely!!! Lecę na dwól ziobacić- i poleciał (ale go na klatce złapałam) icon_lol.gif
Ciągle gdzieś coś widzi, okazało się na przykład, że kilka sów zadomowiło się w naszym "kalafezie" (kaloryferze) icon_lol.gif Non stop muszę też coś jeść, kosztować niewidzialne potrawy, pić kawkę z wyimaginowanego "kubećka" icon_lol.gif

Albo to: usiadł swojemu wielkiemu miśkowi "na kolanach", jeśli mozna tak powiedzieć icon_wink.gif
Ja- powiedz misiowi, żeby cię trzymał icon_wink.gif
Bartek- cimaj mje misiu
...po chwili- O, ziacina mje cimać icon_lol.gif

kupa śmiechu icon_biggrin.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Simson
czw, 04 sty 2007 - 13:08
Annalda ale Bartuś ma wyobraźnię suuuper i jaka gaduła z niego icon_lol.gif
Magdula widać z Ewci prawdziwa artystka. My też mamy farbki do malowania palcami, Mikołaj kupił je w Smyku, jest do nich dołączony ceratkowy obrazek Bambiego, który mozna zmywać i malować na nowo.
dzis byłam na bilansie z Olą (z Agą idę 18,01 jak się uda). Dziecię moje ma 106cm - 75-90 centyl, waży 15,500 - 25-50 centyl i ma chyba skoliozę, dostałysmy skierowanie do ortopedy icon_sad.gif . Przez ciekawość porównałam jej wyniki z bilansem 2 latka i okazało się, że przez 2,5 roku Ola urosła 15cm a przytyła 1,5 kg icon_rolleyes.gif
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post czw, 04 sty 2007 - 13:08
Post #115

Annalda ale Bartuś ma wyobraźnię suuuper i jaka gaduła z niego icon_lol.gif
Magdula widać z Ewci prawdziwa artystka. My też mamy farbki do malowania palcami, Mikołaj kupił je w Smyku, jest do nich dołączony ceratkowy obrazek Bambiego, który mozna zmywać i malować na nowo.
dzis byłam na bilansie z Olą (z Agą idę 18,01 jak się uda). Dziecię moje ma 106cm - 75-90 centyl, waży 15,500 - 25-50 centyl i ma chyba skoliozę, dostałysmy skierowanie do ortopedy icon_sad.gif . Przez ciekawość porównałam jej wyniki z bilansem 2 latka i okazało się, że przez 2,5 roku Ola urosła 15cm a przytyła 1,5 kg icon_rolleyes.gif

--------------------

Diabełek
czw, 04 sty 2007 - 22:12
fantastyczna zabawa! Widać, że Ewcia ma ogromną frajdę!

oj, rozgadały nam się dziatki, rozgadały.... mała dziś mnie poinformowała (ledwo przekroczyłam próg domu) : "babcia nie umie włączyć Cliforda! no taka gapa!" icon_cool.gif - fakt, zeby wlączyć Cliforda trzeba uruchomic i video i tv....

Simson przytul.gif , pewnie zaczniecie chodzić na zajęcia rehabilitacujne i sie wyrówna! przeciez to młody kręgosłup!
a wagą Oli się nie martw! najważniejsze, ze zdrowa! a, że drobniutka.... a po kim ma być inna?! no i pewnie energia ja rozpiera i wszystko od razu "spala"!
Diabełek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,388
Dołączył: wto, 10 sie 04 - 20:39
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,005

GG:


post czw, 04 sty 2007 - 22:12
Post #116

fantastyczna zabawa! Widać, że Ewcia ma ogromną frajdę!

oj, rozgadały nam się dziatki, rozgadały.... mała dziś mnie poinformowała (ledwo przekroczyłam próg domu) : "babcia nie umie włączyć Cliforda! no taka gapa!" icon_cool.gif - fakt, zeby wlączyć Cliforda trzeba uruchomic i video i tv....

Simson przytul.gif , pewnie zaczniecie chodzić na zajęcia rehabilitacujne i sie wyrówna! przeciez to młody kręgosłup!
a wagą Oli się nie martw! najważniejsze, ze zdrowa! a, że drobniutka.... a po kim ma być inna?! no i pewnie energia ja rozpiera i wszystko od razu "spala"!

--------------------
Martalka
sob, 06 sty 2007 - 14:52
mam wreszcie kilka zdjęć icon_biggrin.gif Zaczynam:

Gdzie się schował Bartek??????



Za mnÄ…!!


Trzeba przed nim chować płyny do mycia okien i inne psikadła, bo ma na tym punkcie totalnego świra!



A teraz udaje niewiniÄ…tko


Mikołaje:



Każdy chciał roznosić paczki!! Ale jak rozpakowali swoje traktory, to skończyło się icon_wink.gif



I dzisiejsze: Misio, Saba i Bartek na spacerze.


Tutaj Bartek coś wylewa bądź wysypuje icon_wink.gif


Zmykam kończyć gotować obiadek...
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post sob, 06 sty 2007 - 14:52
Post #117

mam wreszcie kilka zdjęć icon_biggrin.gif Zaczynam:

Gdzie się schował Bartek??????



Za mnÄ…!!


Trzeba przed nim chować płyny do mycia okien i inne psikadła, bo ma na tym punkcie totalnego świra!



A teraz udaje niewiniÄ…tko


Mikołaje:



Każdy chciał roznosić paczki!! Ale jak rozpakowali swoje traktory, to skończyło się icon_wink.gif



I dzisiejsze: Misio, Saba i Bartek na spacerze.


Tutaj Bartek coś wylewa bądź wysypuje icon_wink.gif


Zmykam kończyć gotować obiadek...

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Tusiol
sob, 06 sty 2007 - 15:06
Annaldo, ale on się zmienił icon_eek.gif . Zmężniał. Mały mężczyzna. Super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Taczka, mycie okien, psiukacze - jakbym naszego widziała icon_biggrin.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 06 sty 2007 - 15:06
Post #118

Annaldo, ale on się zmienił icon_eek.gif . Zmężniał. Mały mężczyzna. Super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Taczka, mycie okien, psiukacze - jakbym naszego widziała icon_biggrin.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
nie, 07 sty 2007 - 15:06
No cisza, że szok. Nic nie piszecie icon_question.gif icon_eek.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post nie, 07 sty 2007 - 15:06
Post #119

No cisza, że szok. Nic nie piszecie icon_question.gif icon_eek.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
menada
nie, 07 sty 2007 - 21:29
Magdula, świetny pomysł z farbkami icon_smile.gif Muszę kupić Honoratce żeby mogła pomalować domek icon_smile.gif Mamy taki z kartonu, składa się go i maluje icon_smile.gif

Annaldo, faktycznie Bartuś się zmienił icon_smile.gif Zresztą jak wszystkie nasze pociechy, musimy przyzwyczaić się do myśli, że nie mamy juz w domu dzidziusiów, tylko rozgadane i przemądrzałe dzieciaczki icon_lol.gif icon_lol.gif

Honoratka gada jak najęta, normalnie druga Hanka Bielicka icon_lol.gif icon_lol.gif Pod wieczór głowa mi po prostu pęka icon_lol.gif No, ale jutro idzie do żłobka, będzie mogła pogadać z rówieśnikami i paniami icon_biggrin.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post nie, 07 sty 2007 - 21:29
Post #120

Magdula, świetny pomysł z farbkami icon_smile.gif Muszę kupić Honoratce żeby mogła pomalować domek icon_smile.gif Mamy taki z kartonu, składa się go i maluje icon_smile.gif

Annaldo, faktycznie Bartuś się zmienił icon_smile.gif Zresztą jak wszystkie nasze pociechy, musimy przyzwyczaić się do myśli, że nie mamy juz w domu dzidziusiów, tylko rozgadane i przemądrzałe dzieciaczki icon_lol.gif icon_lol.gif

Honoratka gada jak najęta, normalnie druga Hanka Bielicka icon_lol.gif icon_lol.gif Pod wieczór głowa mi po prostu pęka icon_lol.gif No, ale jutro idzie do żłobka, będzie mogła pogadać z rówieśnikami i paniami icon_biggrin.gif

--------------------




> WrzesieÅ„ - część VII
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 21:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama