Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

A my już po balu...........

> 
Agnieszka.zg
śro, 03 sty 2007 - 17:51
No właśnie dziś u nas w przedszkolu odbył się tradycyjnie bal przebierańców. maciej w tym roku był przebrany za ZóŁwia Ninja zielonego dodam a jak u was? wink.gif
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 17:51
Post #1

No właśnie dziś u nas w przedszkolu odbył się tradycyjnie bal przebierańców. maciej w tym roku był przebrany za ZóŁwia Ninja zielonego dodam a jak u was? wink.gif

--------------------
ewita 77
śro, 03 sty 2007 - 18:31
Już? icon_eek.gif icon_eek.gif a u mojego dziecka dopiero w lutym icon_rolleyes.gif .
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 18:31
Post #2

Już? icon_eek.gif icon_eek.gif a u mojego dziecka dopiero w lutym icon_rolleyes.gif .

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Mika
śro, 03 sty 2007 - 18:45
my mamy bal w piątek
przedszkole mnie miło mnie zaskoczyło,bo kiedy zaczęłam się martwić gdzie ja strój kupię okazało się,że przedszkole prowadzi...wypożyczalnię
wybierać mogliśmy do woli
mnóstwo strojów
a wypożyczenie tylko 15zł icon_wink.gif
Jaś zażyczył sobie strój pirata icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 03 sty 2007 - 18:45
Post #3

my mamy bal w piątek
przedszkole mnie miło mnie zaskoczyło,bo kiedy zaczęłam się martwić gdzie ja strój kupię okazało się,że przedszkole prowadzi...wypożyczalnię
wybierać mogliśmy do woli
mnóstwo strojów
a wypożyczenie tylko 15zł icon_wink.gif
Jaś zażyczył sobie strój pirata icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
grzałka
śro, 03 sty 2007 - 18:48
przedszkolny jutro

a "branzowy" jakoś koniec stycznia
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 03 sty 2007 - 18:48
Post #4

przedszkolny jutro

a "branzowy" jakoś koniec stycznia

--------------------
Agnieszka.zg
śro, 03 sty 2007 - 19:04
CYTAT(ewita 77)
Już? icon_eek.gif  :shock: a u mojego dziecka dopiero w lutym icon_rolleyes.gif .

u nas zawsze w pierwszą środę po nowy roku
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 19:04
Post #5

CYTAT(ewita 77)
Już? icon_eek.gif  :shock: a u mojego dziecka dopiero w lutym icon_rolleyes.gif .

u nas zawsze w pierwszą środę po nowy roku

--------------------
ewita 77
śro, 03 sty 2007 - 19:05
Kurcze ,czemu u nas tak pózno? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 19:05
Post #6

Kurcze ,czemu u nas tak pózno? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
cydorka
śro, 03 sty 2007 - 20:39
u nas w zeszłym roku tez byl w lutym
w tym roku jeszcze nic nie wiem
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post śro, 03 sty 2007 - 20:39
Post #7

u nas w zeszłym roku tez byl w lutym
w tym roku jeszcze nic nie wiem
cyd
semi
śro, 03 sty 2007 - 21:32
Jak mnie dziś dziecię poinformowało-za 9 dni icon_wink.gif . Strój przygotowany - wojownik Power Rangers pomieszany z Batmanem. Tzn. kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post śro, 03 sty 2007 - 21:32
Post #8

Jak mnie dziś dziecię poinformowało-za 9 dni icon_wink.gif . Strój przygotowany - wojownik Power Rangers pomieszany z Batmanem. Tzn. kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

mama_do_kwadratu
śro, 03 sty 2007 - 22:03
CYTAT(emi)
kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.

super icon_smile.gif
superheroes mnie rozbrajają- moi mają bal w lutym: Harry Potter i....
Wulkan icon_eek.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 03 sty 2007 - 22:03
Post #9

CYTAT(emi)
kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.

super icon_smile.gif
superheroes mnie rozbrajają- moi mają bal w lutym: Harry Potter i....
Wulkan icon_eek.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
mamuśka.chłidz...
śro, 03 sty 2007 - 23:43
Emi Rangersi to marzenie nieustanne mojego synka. Przyniesiony trend z przedszkola icon_rolleyes.gif
My bal mamy 12 stycznia. Artur chce być czymś strasznym icon_confused.gif icon_eek.gif Może być duch icon_lol.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:43
Post #10

Emi Rangersi to marzenie nieustanne mojego synka. Przyniesiony trend z przedszkola icon_rolleyes.gif
My bal mamy 12 stycznia. Artur chce być czymś strasznym icon_confused.gif icon_eek.gif Może być duch icon_lol.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
agak
śro, 03 sty 2007 - 23:50
Szym ma 13 stycznia zabawę w przedszkolu. Ma być zespół i pani prowadząca zabawę. Potem prezenty i zdjęcia z Mikołajem. W zeszłym roku Szym prawie się nie bawił. Mam nadzieję, że w tym się rozkręci. icon_smile.gif


Nie mam pojęcia za co go przebrać a ceny strojów mnie przerażają.
Muszę namierzyć jakąś wypożyczalnię.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 23:50
Post #11

Szym ma 13 stycznia zabawę w przedszkolu. Ma być zespół i pani prowadząca zabawę. Potem prezenty i zdjęcia z Mikołajem. W zeszłym roku Szym prawie się nie bawił. Mam nadzieję, że w tym się rozkręci. icon_smile.gif


Nie mam pojęcia za co go przebrać a ceny strojów mnie przerażają.
Muszę namierzyć jakąś wypożyczalnię.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Maciejka
czw, 04 sty 2007 - 00:07
Maciek ma bal 17 stycznia. Przebiera się za krzyżaka. Mamy strój, chociaż musze mu pelerynę nową wykombinować, bo ta, którą mamy jest za długa, ale Maciek nie chce dac jej obciąć. No i mam pomysł jeszcze na jeden element stroju, ale nie wiem czy zdołam go zrobić.
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post czw, 04 sty 2007 - 00:07
Post #12

Maciek ma bal 17 stycznia. Przebiera się za krzyżaka. Mamy strój, chociaż musze mu pelerynę nową wykombinować, bo ta, którą mamy jest za długa, ale Maciek nie chce dac jej obciąć. No i mam pomysł jeszcze na jeden element stroju, ale nie wiem czy zdołam go zrobić.

--------------------
Maciejka


e_Ena
czw, 04 sty 2007 - 07:15
CYTAT(emi)
Jak mnie dziś dziecię poinformowało-za 9 dni wink.gif . Strój przygotowany - wojownik Power Rangers pomieszany z Batmanem. Tzn. kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.


Emi, a strój Power Rangersa wypożyczałaś gdzieć, kupowałaś czy sama tworzyłaś icon_wink.gif. Tomek też się uparł na PR, przeszukałam allegro, znalazłam jeden przyzwoity strój (nawet nie taki drogi) tylko widzi mi się że mały. Dzisiaj spróbuję jeszcze obdzwonić wypożyczalnie icon_lol.gif
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post czw, 04 sty 2007 - 07:15
Post #13

CYTAT(emi)
Jak mnie dziś dziecię poinformowało-za 9 dni wink.gif . Strój przygotowany - wojownik Power Rangers pomieszany z Batmanem. Tzn. kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.


Emi, a strój Power Rangersa wypożyczałaś gdzieć, kupowałaś czy sama tworzyłaś icon_wink.gif. Tomek też się uparł na PR, przeszukałam allegro, znalazłam jeden przyzwoity strój (nawet nie taki drogi) tylko widzi mi się że mały. Dzisiaj spróbuję jeszcze obdzwonić wypożyczalnie icon_lol.gif
iguana
czw, 04 sty 2007 - 13:46
u nas bal był dzisiaj. Młody był kombojem. Strój wypożyczony. Niedgoro- 17 zł za nowy strój.
Pięknie udekorowane przedszkole. Panie włożyły w to naprawdę dużo pracy.
Całą zabawę prowadziło dwóch panów, którzy potrafili dzieciaki rozśmieszyć do łez.
Był i mikołaj i prezenty.
Zaobserwowałam, że maluchy były bardzo stremowane obecnością rodziców. Mój tylko chlipał i dopiero po pół godzinie dołączył się do zabawy, ale też jkakoś niemrawo:)
Ale paczki mnie rozczarowały. Kupa słodyczy.
iguana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 14:24
Nr użytkownika: 4,613




post czw, 04 sty 2007 - 13:46
Post #14

u nas bal był dzisiaj. Młody był kombojem. Strój wypożyczony. Niedgoro- 17 zł za nowy strój.
Pięknie udekorowane przedszkole. Panie włożyły w to naprawdę dużo pracy.
Całą zabawę prowadziło dwóch panów, którzy potrafili dzieciaki rozśmieszyć do łez.
Był i mikołaj i prezenty.
Zaobserwowałam, że maluchy były bardzo stremowane obecnością rodziców. Mój tylko chlipał i dopiero po pół godzinie dołączył się do zabawy, ale też jkakoś niemrawo:)
Ale paczki mnie rozczarowały. Kupa słodyczy.

--------------------

Ola BN
nie, 07 sty 2007 - 22:16
No to się uspokoiłam, że nie tylko mój synek, pała niepochamowaną miłością do Power Ranger - widziałam ten film, o zgrozo, brrrrr....
Też koniecznie chciał się przebrać za Power'a, musiał być czerwony. Szukałam na Allegro i jak mu pokazałam to stwierdził, że nie jest to ten strój, że oni stanowczo inaczej wyglądają i on nie będzie się wygłupiał, bo każdy pozna, że to nie Power Ranger. Przerzucił swoją sympatię na Spidermana. Właśnie przed chwilą zakupiłam na Allegro. A bal pod koniec stycznia, oczywiście bez Rodziców.
Bo nasze Przedszkole nie lubi Rodziców i rzadko ich wpuszcza, a już poza łąweczkę to broń Boże, ale to jest dygresja na inny temat niż w tytule...
Ola BN


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 535
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 21:42
Skąd: ze Śląska
Nr użytkownika: 7,283




post nie, 07 sty 2007 - 22:16
Post #15

No to się uspokoiłam, że nie tylko mój synek, pała niepochamowaną miłością do Power Ranger - widziałam ten film, o zgrozo, brrrrr....
Też koniecznie chciał się przebrać za Power'a, musiał być czerwony. Szukałam na Allegro i jak mu pokazałam to stwierdził, że nie jest to ten strój, że oni stanowczo inaczej wyglądają i on nie będzie się wygłupiał, bo każdy pozna, że to nie Power Ranger. Przerzucił swoją sympatię na Spidermana. Właśnie przed chwilą zakupiłam na Allegro. A bal pod koniec stycznia, oczywiście bez Rodziców.
Bo nasze Przedszkole nie lubi Rodziców i rzadko ich wpuszcza, a już poza łąweczkę to broń Boże, ale to jest dygresja na inny temat niż w tytule...

--------------------
Lepiej co? zrobi?, ni? mówi? o tym.

Dominika_
nie, 07 sty 2007 - 22:29
U nas tydzień pełen wrażeń się zaczyna. W środę przełożne przedświąteczne przedstawienie, w którym moje dziecko gra rolę głowną - kota w butach 06.gif , a w piątek bal przebierańców. O tym drugim dowiedziałam sie w piątek, tak więc musimy szybko zaklepać w wypożyczalni strój (tak jak u Miki - pirata).
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post nie, 07 sty 2007 - 22:29
Post #16

U nas tydzień pełen wrażeń się zaczyna. W środę przełożne przedświąteczne przedstawienie, w którym moje dziecko gra rolę głowną - kota w butach 06.gif , a w piątek bal przebierańców. O tym drugim dowiedziałam sie w piątek, tak więc musimy szybko zaklepać w wypożyczalni strój (tak jak u Miki - pirata).

--------------------


semi
nie, 07 sty 2007 - 22:35
Ena, przepraszam za brak odpowiedzi, dopiero dzisiaj tu zajrzałam. Strój kupiony na Allegro - https://www.allegro.pl/item153506831_power_...angers_116.html.
Leoś wygląda w nim ślicznie. Rozmiar 116. W zasadzie przez pomyłkę. z opisu zrozumiałam, że to rozmiar uniwersalny 116/128 (wtedy jeszcze były rozmiary, widze, że już nie ma). Tymczasem okazało się, że to od do. No i ta 116 jest na styk, w zasadzie sadziłam, że się nie zmieści, ale jest akurat. I naprawdę bardzo ładnie dziecko w nim wygląda. Gdybyś chciała to moge jutro po pracy pomierzyć i wysłać Ci wymiary, miałabyś orientację, czy będzie pasował. Leo ma 116 cm wzrostu.
mama_do_kwadratu - jak będzie wyglądał strój - Wulkan???!!!!
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 07 sty 2007 - 22:35
Post #17

Ena, przepraszam za brak odpowiedzi, dopiero dzisiaj tu zajrzałam. Strój kupiony na Allegro - https://www.allegro.pl/item153506831_power_...angers_116.html.
Leoś wygląda w nim ślicznie. Rozmiar 116. W zasadzie przez pomyłkę. z opisu zrozumiałam, że to rozmiar uniwersalny 116/128 (wtedy jeszcze były rozmiary, widze, że już nie ma). Tymczasem okazało się, że to od do. No i ta 116 jest na styk, w zasadzie sadziłam, że się nie zmieści, ale jest akurat. I naprawdę bardzo ładnie dziecko w nim wygląda. Gdybyś chciała to moge jutro po pracy pomierzyć i wysłać Ci wymiary, miałabyś orientację, czy będzie pasował. Leo ma 116 cm wzrostu.
mama_do_kwadratu - jak będzie wyglądał strój - Wulkan???!!!!

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

mama_do_kwadratu
nie, 07 sty 2007 - 22:47
CYTAT(emi)
mama_do_kwadratu - jak będzie wyglądał strój - Wulkan???!!!!

icon_lol.gif
też byłam w szoku, ale moje dziecko uświadomiło mi, że to wcale nie takie trudne:
- na głowie tekturowy stożek ze spływającą lawą (oklejone czymś świecącym+ z czubka wystający taki pompon cheerleaderski w kolorze czerwonym, jeszcze nie wiem gdzie to kupić icon_confused.gif może na allegro, albo jakieś dekoracje świąteczne)
- strój czarny (mama, przecież muszę wyglądać strasznie)
- długa, czarna peleryna z naklejonymi jęzorami ognia (kupię takie arkusze samoprzylepne)
- makijaż ognisto- przerażający icon_wink.gif

Bal 6 lutego.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 07 sty 2007 - 22:47
Post #18

CYTAT(emi)
mama_do_kwadratu - jak będzie wyglądał strój - Wulkan???!!!!

icon_lol.gif
też byłam w szoku, ale moje dziecko uświadomiło mi, że to wcale nie takie trudne:
- na głowie tekturowy stożek ze spływającą lawą (oklejone czymś świecącym+ z czubka wystający taki pompon cheerleaderski w kolorze czerwonym, jeszcze nie wiem gdzie to kupić icon_confused.gif może na allegro, albo jakieś dekoracje świąteczne)
- strój czarny (mama, przecież muszę wyglądać strasznie)
- długa, czarna peleryna z naklejonymi jęzorami ognia (kupię takie arkusze samoprzylepne)
- makijaż ognisto- przerażający icon_wink.gif

Bal 6 lutego.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
semi
nie, 07 sty 2007 - 23:09
Rewelacja icon_biggrin.gif . Ale masz pomysłowe dziecko ! Zrobisz zdjęcie?
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 07 sty 2007 - 23:09
Post #19

Rewelacja icon_biggrin.gif . Ale masz pomysłowe dziecko ! Zrobisz zdjęcie?

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

mama_do_kwadratu
nie, 07 sty 2007 - 23:10
Zrobię icon_smile.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 07 sty 2007 - 23:10
Post #20

Zrobię icon_smile.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
> A my już po balu...........
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 03:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama