Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Bydgoszczy

> 
ATTA
nie, 15 lip 2007 - 22:45
cześć Jullia, ja niestety Ci nie pomogę.Do lumpeksów nie chodzę, ale może w takim ze wszystkimi ciuchami znajdą się ciążowe ubrania.W naszej okolicy jest kilka.
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post nie, 15 lip 2007 - 22:45
Post #101

cześć Jullia, ja niestety Ci nie pomogę.Do lumpeksów nie chodzę, ale może w takim ze wszystkimi ciuchami znajdą się ciążowe ubrania.W naszej okolicy jest kilka.

--------------------
mała_czarna
pon, 16 lip 2007 - 08:45
Cześć Jullia z tego co się orientuję to ciężko dostać w lumpeksie rzeczy ciążowe. Ja u nas z takich rzeczy nigdy nigdzie w lumpikach nie widziałam, a fart miałam w Gdańsku gdzie kupiłam sobie 3 pary spodni. A tak jak mówi ATA24 pochodź trochę, w okolicy jest dużo lumpików, jeden z większych był kiedyś na Dworcowej od Królowej Jadwigi w kierunku dworca PKP i siecią którą ja lubie jest Kola.
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post pon, 16 lip 2007 - 08:45
Post #102

Cześć Jullia z tego co się orientuję to ciężko dostać w lumpeksie rzeczy ciążowe. Ja u nas z takich rzeczy nigdy nigdzie w lumpikach nie widziałam, a fart miałam w Gdańsku gdzie kupiłam sobie 3 pary spodni. A tak jak mówi ATA24 pochodź trochę, w okolicy jest dużo lumpików, jeden z większych był kiedyś na Dworcowej od Królowej Jadwigi w kierunku dworca PKP i siecią którą ja lubie jest Kola.

--------------------




ATTA
pon, 16 lip 2007 - 11:25
Ufff, jak gorąco.Pozdrawiam chłodno. icon_smile.gif
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post pon, 16 lip 2007 - 11:25
Post #103

Ufff, jak gorąco.Pozdrawiam chłodno. icon_smile.gif

--------------------
-BOGNA
pon, 16 lip 2007 - 14:16
hej hej kobitki
ale dzis skwar niemozliwy w domu mam 26 stopni icon_razz.gif

Julia- a jaki nosisz rozmiar bo mi zostalo kilka ciuszkow ciazowych w tym jeansy i spodnie dresowe wlasnie z lumpeksow icon_smile.gif jakby co odezwij sie na priva icon_smile.gif
-BOGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: sob, 30 cze 07 - 16:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,194




post pon, 16 lip 2007 - 14:16
Post #104

hej hej kobitki
ale dzis skwar niemozliwy w domu mam 26 stopni icon_razz.gif

Julia- a jaki nosisz rozmiar bo mi zostalo kilka ciuszkow ciazowych w tym jeansy i spodnie dresowe wlasnie z lumpeksow icon_smile.gif jakby co odezwij sie na priva icon_smile.gif

--------------------
agulec76
wto, 17 lip 2007 - 13:55
Cześć wszystkim!
Ja w zeszłym tygodniu narzekałam na pogodę bo deszcz przelotnie padał. Ale teraz to już w ogóle nie da się wyjśc na spacer taki skwar, może dopiero po 18 bedzie możliwie, zeby się trochę przewietrzyć. A wy wychodzicie na spacery w taką pogodę?
agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post wto, 17 lip 2007 - 13:55
Post #105

Cześć wszystkim!
Ja w zeszłym tygodniu narzekałam na pogodę bo deszcz przelotnie padał. Ale teraz to już w ogóle nie da się wyjśc na spacer taki skwar, może dopiero po 18 bedzie możliwie, zeby się trochę przewietrzyć. A wy wychodzicie na spacery w taką pogodę?

--------------------
mała_czarna
wto, 17 lip 2007 - 17:42
Ze spacerem czekamy minimum do 18 i wtedy zobaczymy icon_smile.gif
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post wto, 17 lip 2007 - 17:42
Post #106

Ze spacerem czekamy minimum do 18 i wtedy zobaczymy icon_smile.gif

--------------------




-BOGNA
śro, 18 lip 2007 - 12:44
hej hej
ale dzis cudna pogoda wiaterek 25 stopni i nie ma slonka icon_smile.gif
wczoraj i przedwczoraj wychodzilysmy na spacerki z Jula po 19-tej dopiero, no i z rana po 7-mej ale w ciagu dnia straszna maruda z niej byla, cale szczescie ze upaly juz sobie poszly icon_smile.gif
-BOGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: sob, 30 cze 07 - 16:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,194




post śro, 18 lip 2007 - 12:44
Post #107

hej hej
ale dzis cudna pogoda wiaterek 25 stopni i nie ma slonka icon_smile.gif
wczoraj i przedwczoraj wychodzilysmy na spacerki z Jula po 19-tej dopiero, no i z rana po 7-mej ale w ciagu dnia straszna maruda z niej byla, cale szczescie ze upaly juz sobie poszly icon_smile.gif

--------------------
mała_czarna
nie, 22 lip 2007 - 15:46
Cześć dziewczynki

Co robicie jak tak leje? Bo ja sobie nie mogę znaleźć miejsca w domu. Julka cały czas marudzi albo śpi
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post nie, 22 lip 2007 - 15:46
Post #108

Cześć dziewczynki

Co robicie jak tak leje? Bo ja sobie nie mogę znaleźć miejsca w domu. Julka cały czas marudzi albo śpi

--------------------




agulec76
nie, 22 lip 2007 - 20:41
Hej!
My dzisiaj mieliśmy chrzciny Milenki. Pogoda co prawda nie dopisała, ale było chyba lepiej niż jak by miał być skwar. Akurat tak trafiliśmy, że jak przechodziliśmy do kościoła albo z powrotem to nie padało. Ale Milenka też dzisiaj była senna, ale to chyba akurat dobrze się złożyło. W kościele trochę pomarudziła na początku, ale potem poległa i zasnęła mi na rękach. Potem prawie całą imprezę przespała.
Pozdrawiam
agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post nie, 22 lip 2007 - 20:41
Post #109

Hej!
My dzisiaj mieliśmy chrzciny Milenki. Pogoda co prawda nie dopisała, ale było chyba lepiej niż jak by miał być skwar. Akurat tak trafiliśmy, że jak przechodziliśmy do kościoła albo z powrotem to nie padało. Ale Milenka też dzisiaj była senna, ale to chyba akurat dobrze się złożyło. W kościele trochę pomarudziła na początku, ale potem poległa i zasnęła mi na rękach. Potem prawie całą imprezę przespała.
Pozdrawiam

--------------------
ATTA
nie, 22 lip 2007 - 21:11
agulec76-no to macie już to za sobą, my dopiero 26 sierpnia.U mnie w domu będzie trochę zamieszania bo cała rodzina jest przyjezdna, ale jakoś to będzie.Jutro idziemy na drugie USG bioderek, a Ty byłaś już z Milenką?Ostatnio był taki grubawy lekarz, całe badanie nie trwało chyba nawet 5 minut i stwierdził,że jest ok.Mam nadzieję,że nadal jest w porządku.

mała_czarna-co robimy-nic ciekawego.... Mały dzisiaj ma spanie, duży się nudził a najstarszy i ja ziewaliśmy i nic nam się nie chciało icon_smile.gif

Czy Wy też byłyście z dziewczynkami w Intercorze na usg ?

pozdrawiam i życzę miłego tygodnia icon_wink.gif
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post nie, 22 lip 2007 - 21:11
Post #110

agulec76-no to macie już to za sobą, my dopiero 26 sierpnia.U mnie w domu będzie trochę zamieszania bo cała rodzina jest przyjezdna, ale jakoś to będzie.Jutro idziemy na drugie USG bioderek, a Ty byłaś już z Milenką?Ostatnio był taki grubawy lekarz, całe badanie nie trwało chyba nawet 5 minut i stwierdził,że jest ok.Mam nadzieję,że nadal jest w porządku.

mała_czarna-co robimy-nic ciekawego.... Mały dzisiaj ma spanie, duży się nudził a najstarszy i ja ziewaliśmy i nic nam się nie chciało icon_smile.gif

Czy Wy też byłyście z dziewczynkami w Intercorze na usg ?

pozdrawiam i życzę miłego tygodnia icon_wink.gif

--------------------
agulec76
nie, 22 lip 2007 - 21:19
ATTA ja też się ciesze, że mamy te chrzciny już za sobą. Zaproszona była tylko najbliższa rodzina tzn. rodzice, rodzeństwo i chrzestni razem 12 osób.
A co do tego USG to jak byliśmy w INTERCORZE za pierwszym razem to był taki lekarz z brodą, badanie też trwało niecałe 5 minut i dał zalecenie żeby szeroko pieluszkować, do książeczki wbili pieczątkę i napisali IIA wg Grafa. W sumie to ja tego pieluszkowania nie przestrzegałam. Poza tym byłam zarejestrowana na to kolejne USG i przegapiłam ten termin, bo tak długo się czeka i wyleciało mi z głowy.Teraz zarejestrowałam Milenkę na 2 sierpnia i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Ten post edytował agulec76 nie, 22 lip 2007 - 21:21
agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post nie, 22 lip 2007 - 21:19
Post #111

ATTA ja też się ciesze, że mamy te chrzciny już za sobą. Zaproszona była tylko najbliższa rodzina tzn. rodzice, rodzeństwo i chrzestni razem 12 osób.
A co do tego USG to jak byliśmy w INTERCORZE za pierwszym razem to był taki lekarz z brodą, badanie też trwało niecałe 5 minut i dał zalecenie żeby szeroko pieluszkować, do książeczki wbili pieczątkę i napisali IIA wg Grafa. W sumie to ja tego pieluszkowania nie przestrzegałam. Poza tym byłam zarejestrowana na to kolejne USG i przegapiłam ten termin, bo tak długo się czeka i wyleciało mi z głowy.Teraz zarejestrowałam Milenkę na 2 sierpnia i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

--------------------
mała_czarna
nie, 22 lip 2007 - 21:42
My też jutro idziemy na usg. ATTA na którą masz wizytę? Jak ja byłam ostatnio to przyjmowała mnie tak sympatyczna lekarka, wszystko dokładnie pokazywała i tłumaczyła, kazała podwójnie pieluchować, ale w te upały nieprzestrzegałam tego, mam nadzieję, że będzie ok


My dzisiaj też starsznie senni Julka co niespotykane w dzień spała mi nawet 5 godzin 06.gif normalnie ma drzemki po 15 minut, a dzisiaj taka odmiana, że sama zasnęłam na chwilkę. A chrzciny mamy 5 sierpnia i imprezka na 16 osób, no ale my robimy w Słonecznej, bo u mnie nie ma warunków, a większość rodziny i tak mam przyjezdną, więc i tak będę miała trochę ludzików w domu 08.gif

Serdeczne pozdrowionka
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post nie, 22 lip 2007 - 21:42
Post #112

My też jutro idziemy na usg. ATTA na którą masz wizytę? Jak ja byłam ostatnio to przyjmowała mnie tak sympatyczna lekarka, wszystko dokładnie pokazywała i tłumaczyła, kazała podwójnie pieluchować, ale w te upały nieprzestrzegałam tego, mam nadzieję, że będzie ok


My dzisiaj też starsznie senni Julka co niespotykane w dzień spała mi nawet 5 godzin 06.gif normalnie ma drzemki po 15 minut, a dzisiaj taka odmiana, że sama zasnęłam na chwilkę. A chrzciny mamy 5 sierpnia i imprezka na 16 osób, no ale my robimy w Słonecznej, bo u mnie nie ma warunków, a większość rodziny i tak mam przyjezdną, więc i tak będę miała trochę ludzików w domu 08.gif

Serdeczne pozdrowionka

--------------------




ATTA
nie, 22 lip 2007 - 21:55
oj, jakie szybkie odpowiedzi-dziękuję icon_smile.gif
USG mamy na 17:10 a podwójnego pieluchowania też nie przestrzegałam icon_confused.gif .
U nas na chrzcinach też będzie tylko najbliższa rodzina -wyjdzie 15 osób z nami, też robimy w restauracji.
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post nie, 22 lip 2007 - 21:55
Post #113

oj, jakie szybkie odpowiedzi-dziękuję icon_smile.gif
USG mamy na 17:10 a podwójnego pieluchowania też nie przestrzegałam icon_confused.gif .
U nas na chrzcinach też będzie tylko najbliższa rodzina -wyjdzie 15 osób z nami, też robimy w restauracji.

--------------------
ATTA
nie, 22 lip 2007 - 22:01
mała_czarna-czy Ty śmigasz nieraz z Julcią przy Magnuszewskiej ?/chyba Cię rozpoznałam, bo na kwietnióweczkach było Wasze zdjęcie/Jak Cię spotkam to zaczepię. wink.gif
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post nie, 22 lip 2007 - 22:01
Post #114

mała_czarna-czy Ty śmigasz nieraz z Julcią przy Magnuszewskiej ?/chyba Cię rozpoznałam, bo na kwietnióweczkach było Wasze zdjęcie/Jak Cię spotkam to zaczepię. wink.gif

--------------------
mała_czarna
nie, 22 lip 2007 - 22:07
Czasem mi się uda śmignąć Magnuszewską, ale tylko jeżeli musimy coś w tamtej okolicy załatwić 06.gif Miło mi będzie jak mnie zaczepisz. Ja mam wizytę o 13:40 to niestety się nie spotkamy 32.gif
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post nie, 22 lip 2007 - 22:07
Post #115

Czasem mi się uda śmignąć Magnuszewską, ale tylko jeżeli musimy coś w tamtej okolicy załatwić 06.gif Miło mi będzie jak mnie zaczepisz. Ja mam wizytę o 13:40 to niestety się nie spotkamy 32.gif

--------------------




mała_czarna
pon, 23 lip 2007 - 14:08
Czesc

My juz dzisiaj po bioderkach. Wszystko sprawdzone i jest ok
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post pon, 23 lip 2007 - 14:08
Post #116

Czesc

My juz dzisiaj po bioderkach. Wszystko sprawdzone i jest ok

--------------------




mała_czarna
pon, 23 lip 2007 - 22:01
ATTA jak bioderka?
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post pon, 23 lip 2007 - 22:01
Post #117

ATTA jak bioderka?

--------------------




ATTA
pon, 23 lip 2007 - 22:46
cześć,

mała_czarna -u nas bioderka też OK icon_biggrin.gif
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post pon, 23 lip 2007 - 22:46
Post #118

cześć,

mała_czarna -u nas bioderka też OK icon_biggrin.gif

--------------------
anja8
śro, 25 lip 2007 - 14:21
Cześć Dziewczynki,

Może to tak trochę nie w temacie, ale co mi tam.

Szukamy z mężem mieszkania w Bydgoszczy, najlepiej w Fordonie.
Co do wymagań to jest ich tylko kilka.

Może słyszałyście, gdzie można kupić, albo bardzo tanio wynająć?
anja8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 201
Dołączył: śro, 01 mar 06 - 19:36
SkÄ…d: Kotomierz
Nr użytkownika: 5,107




post śro, 25 lip 2007 - 14:21
Post #119

Cześć Dziewczynki,

Może to tak trochę nie w temacie, ale co mi tam.

Szukamy z mężem mieszkania w Bydgoszczy, najlepiej w Fordonie.
Co do wymagań to jest ich tylko kilka.

Może słyszałyście, gdzie można kupić, albo bardzo tanio wynająć?

--------------------
Ania - mama Weroniki i Huberta





Anai_
czw, 26 lip 2007 - 00:49
CYTAT(anja8 @ śro, 25 lip 2007 - 14:21) *
Może słyszałyście, gdzie można kupić, albo bardzo tanio wynająć?


ProponujÄ™:
1. Przeglądać gazety (Express Bydgoski - najwięcej ogłoszeń w piątek, ale osoby indywidualne mogą zlecić ogłoszenie na cały tydzień, a wtedy w poniedziałek jest najświeższe; dużo ogłoszeń jest też w Anonsach - wychodzą we wtorki i piątki)
2. Przeglądać serwisy internetowe (gratka.pl, otodom.pl)
3. Jeśli masz sprecyzowane miejsce możesz wydrukować karteczki i rozwiesić ze 2 razy w wybranej okolicy - metoda stara, aczkolwiek w przypadku sprzedaży naszego mieszkania okazała się najbardziej skuteczna.
4. Jest jeszcze jedna opcja - pośrednictwo nieruchomości, osobiście nie polecam. Pracować się nikomu z nich nie chce, a prowizję sobie życzą wysoką.

A jak już się przeprowadzicie do Fordonu, zapraszam na jakieś spotkanko icon_smile.gif.

P.S. Temat zakupu mieszkania mam jeszcze w głowie, mogę służyć pomocą...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 26 lip 2007 - 00:49
Post #120

CYTAT(anja8 @ śro, 25 lip 2007 - 14:21) *
Może słyszałyście, gdzie można kupić, albo bardzo tanio wynająć?


ProponujÄ™:
1. Przeglądać gazety (Express Bydgoski - najwięcej ogłoszeń w piątek, ale osoby indywidualne mogą zlecić ogłoszenie na cały tydzień, a wtedy w poniedziałek jest najświeższe; dużo ogłoszeń jest też w Anonsach - wychodzą we wtorki i piątki)
2. Przeglądać serwisy internetowe (gratka.pl, otodom.pl)
3. Jeśli masz sprecyzowane miejsce możesz wydrukować karteczki i rozwiesić ze 2 razy w wybranej okolicy - metoda stara, aczkolwiek w przypadku sprzedaży naszego mieszkania okazała się najbardziej skuteczna.
4. Jest jeszcze jedna opcja - pośrednictwo nieruchomości, osobiście nie polecam. Pracować się nikomu z nich nie chce, a prowizję sobie życzą wysoką.

A jak już się przeprowadzicie do Fordonu, zapraszam na jakieś spotkanko icon_smile.gif.

P.S. Temat zakupu mieszkania mam jeszcze w głowie, mogę służyć pomocą...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
> Mamy z Bydgoszczy
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 02 cze 2024 - 00:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama