Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sanatorium dla dziecka

> 
Iska
czw, 22 lut 2007 - 19:30
Moje dziecko często łapie infekcje, jest alergikiem i ma nawracające wysiękowe zapalenia ucha. Pediatra zaproponował sanatorium.
Może ktoś był i podzieli się "wrażeniami". Propozycja to Dąbki.
icon_smile.gif
Iska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: śro, 20 gru 06 - 21:03
Skąd: Żywiec
Nr użytkownika: 9,241

GG:


post czw, 22 lut 2007 - 19:30
Post #1

Moje dziecko często łapie infekcje, jest alergikiem i ma nawracające wysiękowe zapalenia ucha. Pediatra zaproponował sanatorium.
Może ktoś był i podzieli się "wrażeniami". Propozycja to Dąbki.
icon_smile.gif


--------------------

****************************************************************************

****************************************************************************


W ?yciu pi?kne s? tylko chwile...
katiek
nie, 25 lut 2007 - 23:05
Ale sanatorium prywatne czy "za skierowaniem" z NFZ? My byłyśmy w Szczawnicy. Jak na sanatorium warunki bdb-pokój z łazienką wyżywienia pod dostatkiem, panie robiące zabiegi miłe, zabiegi na miejscu. Sprzątanie pokoju 3 razy w tygodniu.
Mała za darmo (no, opłatę klimatyczną musiałyśmy płacić obie...), ja za 50 zł dziennie z wyżywieniem i 1 zabiegiem dziennie.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post nie, 25 lut 2007 - 23:05
Post #2

Ale sanatorium prywatne czy "za skierowaniem" z NFZ? My byłyśmy w Szczawnicy. Jak na sanatorium warunki bdb-pokój z łazienką wyżywienia pod dostatkiem, panie robiące zabiegi miłe, zabiegi na miejscu. Sprzątanie pokoju 3 razy w tygodniu.
Mała za darmo (no, opłatę klimatyczną musiałyśmy płacić obie...), ja za 50 zł dziennie z wyżywieniem i 1 zabiegiem dziennie.
Iska
pon, 26 lut 2007 - 07:23
Sanatorium ze skierowaniem.......... icon_wink.gif
Iska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: śro, 20 gru 06 - 21:03
Skąd: Żywiec
Nr użytkownika: 9,241

GG:


post pon, 26 lut 2007 - 07:23
Post #3

Sanatorium ze skierowaniem.......... icon_wink.gif

--------------------

****************************************************************************

****************************************************************************


W ?yciu pi?kne s? tylko chwile...
katiek
pon, 26 lut 2007 - 12:46
Poszukaj jeszcze mojego wątku na zdrowiu i pielęgnacji odnośnie sanatorium. Kilka dziewczyn się tam wypowiadało.
Tylko jak ma wysyłać NFZ, to miejsca wybrać sobie nie można, co najwyżej lekarz może wpisać proponowany przez siebie region (ja prosiłam o góry).
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 26 lut 2007 - 12:46
Post #4

Poszukaj jeszcze mojego wątku na zdrowiu i pielęgnacji odnośnie sanatorium. Kilka dziewczyn się tam wypowiadało.
Tylko jak ma wysyłać NFZ, to miejsca wybrać sobie nie można, co najwyżej lekarz może wpisać proponowany przez siebie region (ja prosiłam o góry).
Iska
pon, 26 lut 2007 - 12:47
Bardzo dziękuje icon_smile.gif
Iska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: śro, 20 gru 06 - 21:03
Skąd: Żywiec
Nr użytkownika: 9,241

GG:


post pon, 26 lut 2007 - 12:47
Post #5

Bardzo dziękuje icon_smile.gif

--------------------

****************************************************************************

****************************************************************************


W ?yciu pi?kne s? tylko chwile...
madika
pon, 26 lut 2007 - 19:49
czesc, z tego co zrozumiałam dziecko jest w takim wieku że musisz razem z nim jechać? moja córka była w najpierw rabce, potem w rymanowie... nie widziałam efektów, te pjawiły się dopiero po kołobrzegu, ale tam nie ma możliwości pobytu wspólnie z dzieckiem, szkoda bo ten klimat uważam za najlepszy w przypadku górnych dróg oddechowych (sprawdził się w przypadku mojej córki), w całym kołobrzegu jest tylko 1 sanatorium dla dzieci icon_sad.gif
madika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: nie, 25 lut 07 - 18:47
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 11,432




post pon, 26 lut 2007 - 19:49
Post #6

czesc, z tego co zrozumiałam dziecko jest w takim wieku że musisz razem z nim jechać? moja córka była w najpierw rabce, potem w rymanowie... nie widziałam efektów, te pjawiły się dopiero po kołobrzegu, ale tam nie ma możliwości pobytu wspólnie z dzieckiem, szkoda bo ten klimat uważam za najlepszy w przypadku górnych dróg oddechowych (sprawdził się w przypadku mojej córki), w całym kołobrzegu jest tylko 1 sanatorium dla dzieci icon_sad.gif
Iska
pon, 26 lut 2007 - 20:07
CYTAT(madika)
czesc, z tego co zrozumiałam dziecko jest w takim wieku że musisz razem z nim jechać? moja córka była w najpierw rabce, potem w rymanowie... nie widziałam efektów, te pjawiły się dopiero po kołobrzegu, ale tam nie ma możliwości pobytu wspólnie z dzieckiem, szkoda bo ten klimat uważam za najlepszy w przypadku górnych dróg oddechowych (sprawdził się w przypadku mojej córki), w całym kołobrzegu jest tylko 1 sanatorium dla dzieci icon_sad.gif

Tak, mamy jechać wspólnie- ja i Hubert.
Pediatra we wniosku będzie proponować Dąbki- wiadomo morze dla gardła jest b.dobre. Obawiam się tylko że NFZ coś narzuci........
Sama nie wiem co o tym myśleć.
Iska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: śro, 20 gru 06 - 21:03
Skąd: Żywiec
Nr użytkownika: 9,241

GG:


post pon, 26 lut 2007 - 20:07
Post #7

CYTAT(madika)
czesc, z tego co zrozumiałam dziecko jest w takim wieku że musisz razem z nim jechać? moja córka była w najpierw rabce, potem w rymanowie... nie widziałam efektów, te pjawiły się dopiero po kołobrzegu, ale tam nie ma możliwości pobytu wspólnie z dzieckiem, szkoda bo ten klimat uważam za najlepszy w przypadku górnych dróg oddechowych (sprawdził się w przypadku mojej córki), w całym kołobrzegu jest tylko 1 sanatorium dla dzieci icon_sad.gif

Tak, mamy jechać wspólnie- ja i Hubert.
Pediatra we wniosku będzie proponować Dąbki- wiadomo morze dla gardła jest b.dobre. Obawiam się tylko że NFZ coś narzuci........
Sama nie wiem co o tym myśleć.

--------------------

****************************************************************************

****************************************************************************


W ?yciu pi?kne s? tylko chwile...
Silije
czw, 01 mar 2007 - 10:40
To dziwne, ale jestem niemal pewna, że moja szwagierka była w sanatorium w Kołobrzegu parę tygodni z dwiema córeczkami w 2005 roku wiosną.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 01 mar 2007 - 10:40
Post #8

To dziwne, ale jestem niemal pewna, że moja szwagierka była w sanatorium w Kołobrzegu parę tygodni z dwiema córeczkami w 2005 roku wiosną.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
madika
czw, 01 mar 2007 - 14:41
moja córka była w kołobrzegu w styczniu 2006, pewna mama musiała zabrać syna ponieważ nie mógł sam zostać (adhd) i wróciła z nim do domu, może twoja szwagierka wynajęła pokój w pobliżu i zostawiała córeczki na noc na terenie sanatorium, a w ciągu dnia między zabiegami nimi się opiekowała, pozdrawiam,
madika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: nie, 25 lut 07 - 18:47
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 11,432




post czw, 01 mar 2007 - 14:41
Post #9

moja córka była w kołobrzegu w styczniu 2006, pewna mama musiała zabrać syna ponieważ nie mógł sam zostać (adhd) i wróciła z nim do domu, może twoja szwagierka wynajęła pokój w pobliżu i zostawiała córeczki na noc na terenie sanatorium, a w ciągu dnia między zabiegami nimi się opiekowała, pozdrawiam,
Silije
czw, 01 mar 2007 - 20:27
Nie sądzę, by tak zrobiła, ale ją spytam.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 01 mar 2007 - 20:27
Post #10

Nie sądzę, by tak zrobiła, ale ją spytam.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
agastry
wto, 15 kwi 2008 - 14:33
Czy któraś z pań była w sanatorium w Rabce - Leśny Ludek? Jeśłi tak to proszę się podzielić wrażeniami
agastry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 15 kwi 08 - 10:52
Nr użytkownika: 19,344




post wto, 15 kwi 2008 - 14:33
Post #11

Czy któraś z pań była w sanatorium w Rabce - Leśny Ludek? Jeśłi tak to proszę się podzielić wrażeniami
> Sanatorium dla dziecka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 14:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama