IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Spotkamy siÄ™? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - dolnoÅ›lÄ…skie « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Spotkamy siÄ™?

> 
Kiedy ( i gdzie) spotkanie?
Suma głosów: 7
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
Ewcia!
śro, 28 lut 2007 - 18:38
Już wcześniej coś tam wspominałam w wątku "spotkanie z Iloną", i ponieważ wstepnie rzucony termin zbliża się coraz bardziej, a przeszkód nadal nie widzę icon_wink.gif to powtarzam zaproszenie.
Proponuję zatem sobotę 3.03 wieczorkiem u mnie . Mieszkam na Sępolnie, dokładny adres oczywiscie dla zainteresowanych na priva.
Może udałoby się nam ponownie namówić Ilonę? Doczytalam się, że będzie tu jeszcze ok. 2 tyg. Ilonko? icon_smile.gif zapraszam

Albo w tygodniu - wtedy "przed południem"

Albo walnę ankietkę. Zawsze mnie korciło icon_wink.gif
dopiszę jeszcze opcje neutralne, czyli na mieście

to wpisujcie siÄ™ icon_smile.gif
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post śro, 28 lut 2007 - 18:38
Post #1

Już wcześniej coś tam wspominałam w wątku "spotkanie z Iloną", i ponieważ wstepnie rzucony termin zbliża się coraz bardziej, a przeszkód nadal nie widzę icon_wink.gif to powtarzam zaproszenie.
Proponuję zatem sobotę 3.03 wieczorkiem u mnie . Mieszkam na Sępolnie, dokładny adres oczywiscie dla zainteresowanych na priva.
Może udałoby się nam ponownie namówić Ilonę? Doczytalam się, że będzie tu jeszcze ok. 2 tyg. Ilonko? icon_smile.gif zapraszam

Albo w tygodniu - wtedy "przed południem"

Albo walnę ankietkę. Zawsze mnie korciło icon_wink.gif
dopiszę jeszcze opcje neutralne, czyli na mieście

to wpisujcie siÄ™ icon_smile.gif
Monika ww
śro, 28 lut 2007 - 20:00
mi pasuje druga i trzecia pozycja w ankiecie, bo 3. marca mnie nie będzie we Wrocławiu, ale żeby spotkanie odbyło się jak najprędzej, zatem zaznaczam 5.-8. marca icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post śro, 28 lut 2007 - 20:00
Post #2

mi pasuje druga i trzecia pozycja w ankiecie, bo 3. marca mnie nie będzie we Wrocławiu, ale żeby spotkanie odbyło się jak najprędzej, zatem zaznaczam 5.-8. marca icon_biggrin.gif
menada
śro, 28 lut 2007 - 20:05
Ten weekend mi nie pasuje, bo świętuję (i rymuję wink.gif icon_lol.gif )

Do pozostałych bez problemu się dostosuję icon_smile.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post śro, 28 lut 2007 - 20:05
Post #3

Ten weekend mi nie pasuje, bo świętuję (i rymuję wink.gif icon_lol.gif )

Do pozostałych bez problemu się dostosuję icon_smile.gif

--------------------




skanna
śro, 28 lut 2007 - 20:05
Głosuję na pierwsze cztery pozycje, z tym, że opcja "w lokalu" średnio mi się podoba. Wolę u Ziutki icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 28 lut 2007 - 20:05
Post #4

Głosuję na pierwsze cztery pozycje, z tym, że opcja "w lokalu" średnio mi się podoba. Wolę u Ziutki icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
ewabi
czw, 01 mar 2007 - 07:21
Ja tym razem nie dam rady, a żałuję bardzo icon_sad.gif
Na sobotę wieczór zapraszam gości, w tygodniu oddajemy samochód do mechanika (same rozumiecie - zima się kończy, czas naprawić ogrzewanie icon_biggrin.gif), a w przyszły weekend wyjeżdżam z chłopakami na tydzień do rodziców.
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post czw, 01 mar 2007 - 07:21
Post #5

Ja tym razem nie dam rady, a żałuję bardzo icon_sad.gif
Na sobotę wieczór zapraszam gości, w tygodniu oddajemy samochód do mechanika (same rozumiecie - zima się kończy, czas naprawić ogrzewanie icon_biggrin.gif), a w przyszły weekend wyjeżdżam z chłopakami na tydzień do rodziców.

--------------------
Monika ww
czw, 01 mar 2007 - 08:16
Dzisiaj rano się okazało, że jednak będę w ten week-end we Wrocławiu, także sobota też mi pasuje icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 01 mar 2007 - 08:16
Post #6

Dzisiaj rano się okazało, że jednak będę w ten week-end we Wrocławiu, także sobota też mi pasuje icon_biggrin.gif
Ila
czw, 01 mar 2007 - 09:25
Ja bardzo chetnie, ale nie jestem pewna, czy powinnam. Dopiero wychodzimy z rotawirusa i nie wiem, czy jeszcze nie zarazam. Lekarka mowila mi, ze po rota dosc dlugo sie zaraza. Dlatego nie chcialabym Was narazac na te przyjemnosc icon_rolleyes.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post czw, 01 mar 2007 - 09:25
Post #7

Ja bardzo chetnie, ale nie jestem pewna, czy powinnam. Dopiero wychodzimy z rotawirusa i nie wiem, czy jeszcze nie zarazam. Lekarka mowila mi, ze po rota dosc dlugo sie zaraza. Dlatego nie chcialabym Was narazac na te przyjemnosc icon_rolleyes.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
Dorka
czw, 01 mar 2007 - 09:37
Od soboty zostaję na tydzień sama z dwójka młodszych (starsi panowie jadą na narty), dlatego popołudniowe spotkania odpadają. Mogę przed południem jak starszy będzie w przedszkolu, przyjechac z najmłodszym icon_rolleyes.gif .
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post czw, 01 mar 2007 - 09:37
Post #8

Od soboty zostaję na tydzień sama z dwójka młodszych (starsi panowie jadą na narty), dlatego popołudniowe spotkania odpadają. Mogę przed południem jak starszy będzie w przedszkolu, przyjechac z najmłodszym icon_rolleyes.gif .
Ewcia!
czw, 01 mar 2007 - 17:31
wiedziałam, że nie będzie łatwo icon_wink.gif
Tak myślę, że skoro z ankiety wynika, iż wiekszości pasuje przyszły tydzień ( a wypowiedzi to z grubsza potwierdzają), to moze przymierzmy się do " śniadanka" np. we wtorek czy środę. Oczywiscie może byc z dziećmi icon_smile.gif
W piatek najprawdopodobniej wyjezdzam, dlatego nastepnego weekendu nie uwzględniłam
Pytałam Pakę, ale jej w przyszłym tyg nie bedzie
Ila, a czy Ty masz kontakt z iloną? Myślisz, że dalaby sie zaprosić? Co do rota, to myślę, że w przyszłym tyg juz nie bedziesz zarażała , w kazdym razie ja nie bede czuła sie zagrożona

A Ty nas czytasz Tobatko ? Co Ty na to?

Ustalimy coÅ›? Bo ankiety chyba zmienic juz nie moge?
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post czw, 01 mar 2007 - 17:31
Post #9

wiedziałam, że nie będzie łatwo icon_wink.gif
Tak myślę, że skoro z ankiety wynika, iż wiekszości pasuje przyszły tydzień ( a wypowiedzi to z grubsza potwierdzają), to moze przymierzmy się do " śniadanka" np. we wtorek czy środę. Oczywiscie może byc z dziećmi icon_smile.gif
W piatek najprawdopodobniej wyjezdzam, dlatego nastepnego weekendu nie uwzględniłam
Pytałam Pakę, ale jej w przyszłym tyg nie bedzie
Ila, a czy Ty masz kontakt z iloną? Myślisz, że dalaby sie zaprosić? Co do rota, to myślę, że w przyszłym tyg juz nie bedziesz zarażała , w kazdym razie ja nie bede czuła sie zagrożona

A Ty nas czytasz Tobatko ? Co Ty na to?

Ustalimy coÅ›? Bo ankiety chyba zmienic juz nie moge?
Ila
czw, 01 mar 2007 - 18:04
Oczywiscie, jak juz spotkanie ustalone bedzie konkretnie, to zadzwonie do Ilony.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post czw, 01 mar 2007 - 18:04
Post #10

Oczywiscie, jak juz spotkanie ustalone bedzie konkretnie, to zadzwonie do Ilony.

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
Tobatka
czw, 01 mar 2007 - 18:49
CYTAT(Ziutka)
 A Ty nas  czytasz Tobatko ?  Co Ty na to?

No baaaaaa... Jak mogłabym Was tajniacko nie podczytywać icon_smile.gif Ale teraz się wydało, skoro imiennie zostałam wyrwana icon_smile.gif

Ja bym chętnie do Was przyjechała..
Ale jak w tygodniu, to jedynie z dzieckiem.. Bo zostawić go nie mogę, nie mogę go zrzucić na głowę rodzicom, a sama sobie na ploty jechać - poczucie obowiązku mi nie pozwala - mąż prace ma taką, że nigdy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie w domu...
A jak w przyszłym tygodniu, to w środę po południu ide do lekarza, jestem zarejestrowana od kilku dni i wolałabym nie przesuwać wizyty...

Więc wielce i ogromnie żałuję, ale chyba nic z tego icon_sad.gif Ale miło, że pomyślałaś, Ziutko icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 01 mar 2007 - 18:49
Post #11

CYTAT(Ziutka)
 A Ty nas  czytasz Tobatko ?  Co Ty na to?

No baaaaaa... Jak mogłabym Was tajniacko nie podczytywać icon_smile.gif Ale teraz się wydało, skoro imiennie zostałam wyrwana icon_smile.gif

Ja bym chętnie do Was przyjechała..
Ale jak w tygodniu, to jedynie z dzieckiem.. Bo zostawić go nie mogę, nie mogę go zrzucić na głowę rodzicom, a sama sobie na ploty jechać - poczucie obowiązku mi nie pozwala - mąż prace ma taką, że nigdy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie w domu...
A jak w przyszłym tygodniu, to w środę po południu ide do lekarza, jestem zarejestrowana od kilku dni i wolałabym nie przesuwać wizyty...

Więc wielce i ogromnie żałuję, ale chyba nic z tego icon_sad.gif Ale miło, że pomyślałaś, Ziutko icon_smile.gif
Potwora
piÄ…, 02 mar 2007 - 11:04
W tą sobotę mamy własciwe przyjęcie urodzinowe dla Maxa więc ja odpadam. Przyszły weekend też nie bardzo od 8 do 10 marca mam robotę. Prędzej w tygodniu.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 02 mar 2007 - 11:04
Post #12

W tą sobotę mamy własciwe przyjęcie urodzinowe dla Maxa więc ja odpadam. Przyszły weekend też nie bardzo od 8 do 10 marca mam robotę. Prędzej w tygodniu.
Ewcia!
piÄ…, 02 mar 2007 - 12:31
CYTAT(Ola Fisia)
W tą sobotę mamy własciwe przyjęcie urodzinowe dla Maxa więc ja odpadam. Przyszły weekend też nie bardzo od 8 do 10 marca mam robotę. Prędzej w tygodniu.

Heli udało się "obejść" swoje urodziny w terminie, w towarzystwie rodziny i, po raz pierwszy, rówieśników z przedszkola. Nawet nie było tak źle icon_wink.gif starsze rodzeństwo zajęło się przygotowaniem zabaw i konkursów.

To moze w takim razie środa 7. marca , zapraszam od ok. 10 icon_smile.gif ?
Ale, jak dla mnie , mógłby być równie dobrze czwartek, na 3. miejscu wtorek
Oczywiście mogą być i dzieci.
Czekam na uwagi i/lub potwierdzenia icon_cool.gif

PS. uwaga zmiana
spotkanie we wtorek
patrz 3 posty dalej
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post piÄ…, 02 mar 2007 - 12:31
Post #13

CYTAT(Ola Fisia)
W tą sobotę mamy własciwe przyjęcie urodzinowe dla Maxa więc ja odpadam. Przyszły weekend też nie bardzo od 8 do 10 marca mam robotę. Prędzej w tygodniu.

Heli udało się "obejść" swoje urodziny w terminie, w towarzystwie rodziny i, po raz pierwszy, rówieśników z przedszkola. Nawet nie było tak źle icon_wink.gif starsze rodzeństwo zajęło się przygotowaniem zabaw i konkursów.

To moze w takim razie środa 7. marca , zapraszam od ok. 10 icon_smile.gif ?
Ale, jak dla mnie , mógłby być równie dobrze czwartek, na 3. miejscu wtorek
Oczywiście mogą być i dzieci.
Czekam na uwagi i/lub potwierdzenia icon_cool.gif

PS. uwaga zmiana
spotkanie we wtorek
patrz 3 posty dalej
Monika ww
piÄ…, 02 mar 2007 - 14:58
Mi pasuje środa icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 02 mar 2007 - 14:58
Post #14

Mi pasuje środa icon_biggrin.gif
skanna
piÄ…, 02 mar 2007 - 15:02
Mnie najprawdopodobniej też, będę wiedzieć w poniedziałek. Poproszę o namiary na PW.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post piÄ…, 02 mar 2007 - 15:02
Post #15

Mnie najprawdopodobniej też, będę wiedzieć w poniedziałek. Poproszę o namiary na PW.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Ewcia!
nie, 04 mar 2007 - 15:35
Uwaga zmiana!
ze względu na mozliwosc przyjazdu Tobatki , przekładamy spotkanie na wtorek 6. marca reszta b/z
komu jeszcze adres?
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post nie, 04 mar 2007 - 15:35
Post #16

Uwaga zmiana!
ze względu na mozliwosc przyjazdu Tobatki , przekładamy spotkanie na wtorek 6. marca reszta b/z
komu jeszcze adres?
Tobatka
nie, 04 mar 2007 - 18:11
I wyszło, że namieszała baba.. No ale tak chciałam Was nawiedzić raz jeszcze... icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post nie, 04 mar 2007 - 18:11
Post #17

I wyszło, że namieszała baba.. No ale tak chciałam Was nawiedzić raz jeszcze... icon_smile.gif
Ila
pon, 05 mar 2007 - 11:12
Ewciu, Ilona dzis pojechala do Lodzi, nie wie, o ktorej jutro wroci, jak wroci rano, to da znac.

Ja nie wiem, czy dam rade byc, choc sptkania potrzeba mi jak tlenu, gdyz jestem uziemiona z na zmiane chorymi dziecmi od kilku tygodni. Rota zakonczylismy (mozemy jednak jeszcze zarazac), ale wlasnie zostal on zastapiony u Dawisia dolnymi trojkami. W efekcie Dawid od soboty mocno goraczkuje, dzis tez juz mial goraczke, jest caly czas na nurofenie/paracetamolu icon_sad.gif Wlasnie spedzil prawie godzine u mnie na rekach placzac icon_sad.gif Takze do jutra chyba mu sie nie poprawi, a takiego rozpalonego ciagac nie bede.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post pon, 05 mar 2007 - 11:12
Post #18

Ewciu, Ilona dzis pojechala do Lodzi, nie wie, o ktorej jutro wroci, jak wroci rano, to da znac.

Ja nie wiem, czy dam rade byc, choc sptkania potrzeba mi jak tlenu, gdyz jestem uziemiona z na zmiane chorymi dziecmi od kilku tygodni. Rota zakonczylismy (mozemy jednak jeszcze zarazac), ale wlasnie zostal on zastapiony u Dawisia dolnymi trojkami. W efekcie Dawid od soboty mocno goraczkuje, dzis tez juz mial goraczke, jest caly czas na nurofenie/paracetamolu icon_sad.gif Wlasnie spedzil prawie godzine u mnie na rekach placzac icon_sad.gif Takze do jutra chyba mu sie nie poprawi, a takiego rozpalonego ciagac nie bede.

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
Ewcia!
pon, 05 mar 2007 - 11:17
witajcie na roboczo
odpowiem tu na pytania pojawiajÄ…ce sie w skrzynce
1) nie uzywam GG, nie do końca wiem dlaczego. Kiedyś miałam konto, ale na tyle rzadko korzystałam (sensownie), że po ostatnim padzie systemu nie instalowałam ponownie. Ale wszystko możliwe...
2) czekam od 10 rano, a potem wszystko zależy od rozwoju wypadków icon_wink.gif mam czas z grubsza do 16

3) Dzieci mile widziane. Moich nie będzie, ale zabawki do dyspozycji
4) Ja przygotuję na ciepło słone babeczki z różnościami , ciemny chlebek i co nieco do chlebka, oczywiście herbaty, kawe itp

5) za ok. 1/2 h wychodzÄ™ , a potem do kompa zajrzÄ™ dopiero po 16

do zobaczenia, E.
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pon, 05 mar 2007 - 11:17
Post #19

witajcie na roboczo
odpowiem tu na pytania pojawiajÄ…ce sie w skrzynce
1) nie uzywam GG, nie do końca wiem dlaczego. Kiedyś miałam konto, ale na tyle rzadko korzystałam (sensownie), że po ostatnim padzie systemu nie instalowałam ponownie. Ale wszystko możliwe...
2) czekam od 10 rano, a potem wszystko zależy od rozwoju wypadków icon_wink.gif mam czas z grubsza do 16

3) Dzieci mile widziane. Moich nie będzie, ale zabawki do dyspozycji
4) Ja przygotuję na ciepło słone babeczki z różnościami , ciemny chlebek i co nieco do chlebka, oczywiście herbaty, kawe itp

5) za ok. 1/2 h wychodzÄ™ , a potem do kompa zajrzÄ™ dopiero po 16

do zobaczenia, E.
Tobatka
pon, 05 mar 2007 - 13:17
Przepraszam.. Przez mnie przekładałyście spotkanie.. Wszystko wskazuje na to, że nie przyjadę icon_sad.gif
Dzwonili z przedszkola, że mam odebrać Piotrka, bo bardzo kaszle i ma stan podgorączkowy. Może nic się z tego nie wykluje, a może wykluje. Nie wiem, co dla nich znaczy "bardzo kaszle"...
ZdecydujÄ™ rano - zobaczÄ™, jak nocka minie...

Przepraszam raz jeszcze 32.gif 32.gif 32.gif 41.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pon, 05 mar 2007 - 13:17
Post #20

Przepraszam.. Przez mnie przekładałyście spotkanie.. Wszystko wskazuje na to, że nie przyjadę icon_sad.gif
Dzwonili z przedszkola, że mam odebrać Piotrka, bo bardzo kaszle i ma stan podgorączkowy. Może nic się z tego nie wykluje, a może wykluje. Nie wiem, co dla nich znaczy "bardzo kaszle"...
ZdecydujÄ™ rano - zobaczÄ™, jak nocka minie...

Przepraszam raz jeszcze 32.gif 32.gif 32.gif 41.gif
> Spotkamy siÄ™?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 16:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama