Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Wiosenne Marcepanki czyli Marcowe Słodkości

> 
Joka
wto, 03 lip 2007 - 20:57
No i próba przejścia na zwykły Bebilon nieudana 41.gif
Dzisiaj dawałam jej Bebilon Ar i tylko 1 łyżeczkę zmieniłam na zwykły Bebilon no i niestety wiecej ulewała, nawet jak spokojnie leżała, nie wiem co by było jakby całą porcję zwykłego Bebilonu dostała 21.gif
Następna próba jak nauczy się siedzieć

No i mamy setną stronkę 06.gif
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post wto, 03 lip 2007 - 20:57
Post #1981

No i próba przejścia na zwykły Bebilon nieudana 41.gif
Dzisiaj dawałam jej Bebilon Ar i tylko 1 łyżeczkę zmieniłam na zwykły Bebilon no i niestety wiecej ulewała, nawet jak spokojnie leżała, nie wiem co by było jakby całą porcję zwykłego Bebilonu dostała 21.gif
Następna próba jak nauczy się siedzieć

No i mamy setną stronkę 06.gif

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
Asik 75
wto, 03 lip 2007 - 20:57
Jutro jadę zrobić badania do zdolności do pracy, bo za tydzień kończy mi się macierzyński. Potem wykorzystam stary i nowy urlop i na początku września wracam do pracy.
Asik 75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,227
Dołączył: nie, 19 lis 06 - 10:45
Skąd: Tychy
Nr użytkownika: 8,562

GG:


post wto, 03 lip 2007 - 20:57
Post #1982

Jutro jadę zrobić badania do zdolności do pracy, bo za tydzień kończy mi się macierzyński. Potem wykorzystam stary i nowy urlop i na początku września wracam do pracy.

--------------------


Ptyś
wto, 03 lip 2007 - 21:39
Cześć Dziewczyny!
A u nas ręce pełne roboty,hehe.Nasza Dominisia ma etap podnoszenia się dźwigania siadania itp., itd.,jest koszmarnie bo przy tym okropnie się złości i płacze.Ja nie wyrabiam już,wieczorami poprostu się myję i padam.Szkoda mi mojego męża bo rzadnego pużytku ze mnie nie ma.Właśnie usnęła i pełny sukces od kilku dni ponownie położyłam ją do łóżeczka i zasnęła sama.Ostatnie dni dźwigałam i lulałam ją na rękach aż opadały jej oczka.Nie wiem co to będzie mam nadzieję że ten okres minie.Spacery nadal koszmarne,dziś poprostu było strasznie,płakała podnosiła się.Wieczorem jak szłam do ginka to tylko podziwiałam znajomą z parku z bliźniakami które są w wieku Dominiki,bo całymi dniami spacerują z mamą bądź z dziadkiem i poprostu śpią.Marzę o normalnym spokojnym spacerze bez stresującego płaczu.Nakładłam jej już zabawek powiesiłam taką pluszową pozytywkę wręczam jej gryzaki i nic nie pomaga.
Postanowiłam jutro dać jej jabłuszko w słoiczku zobaczymy jaka będzie reakcja,a wspomnę że dziś podałam jej łyżeczkę soczku jabłkowo-winogronowego z rumiankiem.Nawet się nie skrzywiła i ze smakiem popiła.Zobaczymy jutro jak będzie z jabłuszkiem.Pozdrawiam Was wszystki i lecę teraz przeczytać wcześniejsze strony,bo chciałam najpierw napisać póki miałam jeszcze siły.Dobrej nocki.

A tak przy zasypianiu nasz maluszek się przekręcił.

A tak rwie się do telewizji.


Ten post edytował Ptyś wto, 03 lip 2007 - 21:59
Ptyś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 440
Dołączył: pią, 29 gru 06 - 14:11
Skąd: pomorze
Nr użytkownika: 9,459

GG:


post wto, 03 lip 2007 - 21:39
Post #1983

Cześć Dziewczyny!
A u nas ręce pełne roboty,hehe.Nasza Dominisia ma etap podnoszenia się dźwigania siadania itp., itd.,jest koszmarnie bo przy tym okropnie się złości i płacze.Ja nie wyrabiam już,wieczorami poprostu się myję i padam.Szkoda mi mojego męża bo rzadnego pużytku ze mnie nie ma.Właśnie usnęła i pełny sukces od kilku dni ponownie położyłam ją do łóżeczka i zasnęła sama.Ostatnie dni dźwigałam i lulałam ją na rękach aż opadały jej oczka.Nie wiem co to będzie mam nadzieję że ten okres minie.Spacery nadal koszmarne,dziś poprostu było strasznie,płakała podnosiła się.Wieczorem jak szłam do ginka to tylko podziwiałam znajomą z parku z bliźniakami które są w wieku Dominiki,bo całymi dniami spacerują z mamą bądź z dziadkiem i poprostu śpią.Marzę o normalnym spokojnym spacerze bez stresującego płaczu.Nakładłam jej już zabawek powiesiłam taką pluszową pozytywkę wręczam jej gryzaki i nic nie pomaga.
Postanowiłam jutro dać jej jabłuszko w słoiczku zobaczymy jaka będzie reakcja,a wspomnę że dziś podałam jej łyżeczkę soczku jabłkowo-winogronowego z rumiankiem.Nawet się nie skrzywiła i ze smakiem popiła.Zobaczymy jutro jak będzie z jabłuszkiem.Pozdrawiam Was wszystki i lecę teraz przeczytać wcześniejsze strony,bo chciałam najpierw napisać póki miałam jeszcze siły.Dobrej nocki.

A tak przy zasypianiu nasz maluszek się przekręcił.

A tak rwie się do telewizji.


--------------------

ALBUM DOMI
Co m??czyzna przez rok obmy?li?, kobieta w jednym dniu obali.
Agatkie
wto, 03 lip 2007 - 22:13
No to widzę, że wszystkie maluchy tak lgną do telewizora icon_smile.gif

Mamy setną stronkę icon_smile.gif. Oby tylko wszystkie marcóweczki potem trafiły na nową!
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post wto, 03 lip 2007 - 22:13
Post #1984

No to widzę, że wszystkie maluchy tak lgną do telewizora icon_smile.gif

Mamy setną stronkę icon_smile.gif. Oby tylko wszystkie marcóweczki potem trafiły na nową!

--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


Ginger
śro, 04 lip 2007 - 08:10
ja myślę, że moderatorka zamknie ten wątek i da link do nowego, albo jak zaczniemy stronke 101 to podzieli wątek 08.gif . Raczej sie nie pogubimy 08.gif

Mi się znowu dla odmiany najstarsza pochorowała - zaraz będę rejestrowac w przychodnni (o ile sie dodzwonię)
Ginger


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 20:11
Nr użytkownika: 7,263




post śro, 04 lip 2007 - 08:10
Post #1985

ja myślę, że moderatorka zamknie ten wątek i da link do nowego, albo jak zaczniemy stronke 101 to podzieli wątek 08.gif . Raczej sie nie pogubimy 08.gif

Mi się znowu dla odmiany najstarsza pochorowała - zaraz będę rejestrowac w przychodnni (o ile sie dodzwonię)

--------------------
Ginger Ju?NieBrzuchatka i trzy Sroki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Ginger
śro, 04 lip 2007 - 08:25
cud,cud. Dodzwoniłam się. Idziemy na 9:40... Mam nadzeję, ze to nic poważnego

moje maleństwo zaczęło sie budzić kolo trzeciej w nocy - a tak mi ładnie przesypiała do szóstej... Jesteśmy cały czas wyłączne na piersi i jeszcze raczej nie będę jej częstować niczym innym. Za tydzień mamy szczepienie - ciekawe ile mój smok waży, bo na spacerze wyglądała jak sześciomiesięczny synek znajomych (oni sa wysocy, my nie)
Ginger


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 20:11
Nr użytkownika: 7,263




post śro, 04 lip 2007 - 08:25
Post #1986

cud,cud. Dodzwoniłam się. Idziemy na 9:40... Mam nadzeję, ze to nic poważnego

moje maleństwo zaczęło sie budzić kolo trzeciej w nocy - a tak mi ładnie przesypiała do szóstej... Jesteśmy cały czas wyłączne na piersi i jeszcze raczej nie będę jej częstować niczym innym. Za tydzień mamy szczepienie - ciekawe ile mój smok waży, bo na spacerze wyglądała jak sześciomiesięczny synek znajomych (oni sa wysocy, my nie)

--------------------
Ginger Ju?NieBrzuchatka i trzy Sroki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Joka
śro, 04 lip 2007 - 08:28
Ginger to otwieraj nowy wątek 06.gif
Joka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 11:50
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 4,810




post śro, 04 lip 2007 - 08:28
Post #1987

Ginger to otwieraj nowy wątek 06.gif

--------------------



Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości.
olunia
śro, 04 lip 2007 - 09:09
Witam na tej 100 stronie. Ja już od ostatniego poniedziałku powinnam iść do pracy ale wzięłam jeszcze urlop i idę 6 sierpnia. Aż mi ciarki przechodzą jak o tym myślę. Wczoraj Hania ładnie obróciła się dwa razy z brzuszka na plecki ale dzisiaj jakoś nie chce. Dzisiaj Hanusia ma trzecie szczepienie skojarzone, ciekawe jak to będzie.
Wczoraj wieczorem znowu strasznie płakała, nie wiem czy coś ją bolało, czy za późno ją kąpałam i była po prostu bardzo już zmęczona.
Czy możecie mi powiedzieć, jak to na prawdę jest z tym zamrażaniem pokarmu?? Bo ja juz zupełnie zgłupiałam, a nie chciałabym Hani szkody narobić.
Kobietki karmiące czego używacie do pielęgnacji biustu, żeby uniknąć naleśnikowatego wyglądu po zakończeniu karmienia?? 08.gif
olunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 630
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 22:39
Skąd: Ruda Śląska
Nr użytkownika: 10,494




post śro, 04 lip 2007 - 09:09
Post #1988

Witam na tej 100 stronie. Ja już od ostatniego poniedziałku powinnam iść do pracy ale wzięłam jeszcze urlop i idę 6 sierpnia. Aż mi ciarki przechodzą jak o tym myślę. Wczoraj Hania ładnie obróciła się dwa razy z brzuszka na plecki ale dzisiaj jakoś nie chce. Dzisiaj Hanusia ma trzecie szczepienie skojarzone, ciekawe jak to będzie.
Wczoraj wieczorem znowu strasznie płakała, nie wiem czy coś ją bolało, czy za późno ją kąpałam i była po prostu bardzo już zmęczona.
Czy możecie mi powiedzieć, jak to na prawdę jest z tym zamrażaniem pokarmu?? Bo ja juz zupełnie zgłupiałam, a nie chciałabym Hani szkody narobić.
Kobietki karmiące czego używacie do pielęgnacji biustu, żeby uniknąć naleśnikowatego wyglądu po zakończeniu karmienia?? 08.gif
Ginger
śro, 04 lip 2007 - 09:12
CYTAT(Agusia79 @ śro, 04 lip 2007 - 10:28) *
Ginger to otwieraj nowy wątek 06.gif


Popatrzyłam na lutówki i chyba jak sie zaczyna 11. strona to moderatorka dzieli watek sama...
Ginger


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 20:11
Nr użytkownika: 7,263




post śro, 04 lip 2007 - 09:12
Post #1989

CYTAT(Agusia79 @ śro, 04 lip 2007 - 10:28) *
Ginger to otwieraj nowy wątek 06.gif


Popatrzyłam na lutówki i chyba jak sie zaczyna 11. strona to moderatorka dzieli watek sama...

--------------------
Ginger Ju?NieBrzuchatka i trzy Sroki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Ginger
śro, 04 lip 2007 - 09:16
albo tu juz nie piszcie, założe nowy watek i zaraz wkleje tu link icon_smile.gif




To ten link:



CIĄG DALSZY MARCOWANIA

Ten post edytował Ginger śro, 04 lip 2007 - 09:22
Ginger


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 578
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 20:11
Nr użytkownika: 7,263




post śro, 04 lip 2007 - 09:16
Post #1990

albo tu juz nie piszcie, założe nowy watek i zaraz wkleje tu link icon_smile.gif




To ten link:



CIĄG DALSZY MARCOWANIA

--------------------
Ginger Ju?NieBrzuchatka i trzy Sroki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
> Wiosenne Marcepanki czyli Marcowe Słodkości
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 07 cze 2024 - 13:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama