Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nokia ale jaka??

> 
Ewelinek
pon, 07 maj 2007 - 17:47
Dziewczyny poszukuję prezentu dla mojej mamy. Wiem, że chce telefon i uparła się na Nokie i to jeszcze "taką bez joystika" icon_wink.gif

Znalazłam nokię 6220 w dość atrakcyjnej cenie i zastanawiam się czy warto ją kupić. Może ktoś z Was ma i może mi powiedzieć coś na temat tego modelu?

Zaznaczam, że oprócz tych dwóch wymagań mama nie ma innych icon_lol.gif ja chce, żeby był jeszcze kolorowy wyświetlacz, możliwość wysyłania mms, IrDa przynajmniej. No i cena nie za wysoka icon_biggrin.gif

Jeśli macie jakieś pomysły to bardzo proszę o pomoc icon_biggrin.gif

Prezent muszę nabyć do 26.05.07r. a niezawysoka cena jest to do 250-300zł

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
SkÄ…d: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post pon, 07 maj 2007 - 17:47
Post #1

Dziewczyny poszukuję prezentu dla mojej mamy. Wiem, że chce telefon i uparła się na Nokie i to jeszcze "taką bez joystika" icon_wink.gif

Znalazłam nokię 6220 w dość atrakcyjnej cenie i zastanawiam się czy warto ją kupić. Może ktoś z Was ma i może mi powiedzieć coś na temat tego modelu?

Zaznaczam, że oprócz tych dwóch wymagań mama nie ma innych icon_lol.gif ja chce, żeby był jeszcze kolorowy wyświetlacz, możliwość wysyłania mms, IrDa przynajmniej. No i cena nie za wysoka icon_biggrin.gif

Jeśli macie jakieś pomysły to bardzo proszę o pomoc icon_biggrin.gif

Prezent muszę nabyć do 26.05.07r. a niezawysoka cena jest to do 250-300zł

Z góry dziękuję i pozdrawiam
odynka

Go??







post pon, 07 maj 2007 - 18:25
Post #2

6020 i 6030 są ok tylko będa miały małe wyświetlacze...
najlepsza tylko bez kolorowego wyświetlacza w tej cenie będzie nadal 6310i;)
Ewelinek
pon, 07 maj 2007 - 19:47
chciałam 6310i ale nie mogę nigdzie nowej dostać a mamie w prezenci nie chcę dawać używanej, choćby piękna i zadbana była bo jakoś tak nie chce...
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
SkÄ…d: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post pon, 07 maj 2007 - 19:47
Post #3

chciałam 6310i ale nie mogę nigdzie nowej dostać a mamie w prezenci nie chcę dawać używanej, choćby piękna i zadbana była bo jakoś tak nie chce...
odynka

Go??







post pon, 07 maj 2007 - 19:53
Post #4

nowej nie dostaniesz bo tego telefonu już nie produkują i nigdzie nie sprzedają w żadnej sieci;)
> Nokia ale jaka??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 14:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama