Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

!!! MAJUSIE 2007 !!!

> 
rozan
sob, 28 lip 2007 - 20:46
Chaton wózeczek bardzo fajny icon_smile.gif a modelka jak zawsze przeurocza icon_smile.gif. Z tym listem to bardzo dobry pomysł. A teściowa jak Cię przepraszała, to coś mówiła dlaczego tak a nie inaczej się zachowali, czy tylko powiedziała przepraszam?? Teraz już jesteście u siebie więc sobie odpoczniecie.
A ja nadal nie rozmawiam z ojcem. Gość mnie ignoruje, bo śmiałam sę odezwać na temat jego kontaktów z kochanką (ponoć byłą kochanką - tere fere 29.gif ). Potrafi do niej dzwonić z domu i trąbić na ulicy na jej córkę, a potem wyprzeć się tego i obrazić na cały świat. BO ON MA ZAWSZE RACJE I MOŻE ROBIĆ CO CHCE 29.gif ehhhhhhh......

to ja też sobie ponarzekałam 08.gif
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post sob, 28 lip 2007 - 20:46
Post #1981

Chaton wózeczek bardzo fajny icon_smile.gif a modelka jak zawsze przeurocza icon_smile.gif. Z tym listem to bardzo dobry pomysł. A teściowa jak Cię przepraszała, to coś mówiła dlaczego tak a nie inaczej się zachowali, czy tylko powiedziała przepraszam?? Teraz już jesteście u siebie więc sobie odpoczniecie.
A ja nadal nie rozmawiam z ojcem. Gość mnie ignoruje, bo śmiałam sę odezwać na temat jego kontaktów z kochanką (ponoć byłą kochanką - tere fere 29.gif ). Potrafi do niej dzwonić z domu i trąbić na ulicy na jej córkę, a potem wyprzeć się tego i obrazić na cały świat. BO ON MA ZAWSZE RACJE I MOŻE ROBIĆ CO CHCE 29.gif ehhhhhhh......

to ja też sobie ponarzekałam 08.gif

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
maja1
sob, 28 lip 2007 - 20:51
Hej 06.gif

U nas dziś dzień był bardzo pracowity ponieważ jutro chrzciny.Nie bardzo mam czas czytać wasze posty 29.gif

chaton jeśli się dziecku nie wykupi miejsca(do 2lat można)to bagaż Maluszka może być od 10do 15kg.My wykupiliśmy Krzysiowi miejscę także może mieć bagażu tyle co my plus do tego wózek i łóżeczko(muszą się dobrze składać).Krzyś w samolocie będzie miał swoje miejscę obok nas i będzie miał swój fotelik przypięty przez całą podróż pasami.Pewnie i tak się nie przyda ponieważ dzieci do lat 2 w trakcie lądowania i startu muszą być przypięte pasem rodziców 29.gif Zobaczymy może uda się Krzysia nie przypianć do mnie czy do M tylko przypiąć do jego fotelika.Zapewnę całą podróż przetrzymam Małego na rękach ale to się nie liczy.Miejsce dla niego jest wykupione 06.gif co do bagażu podręcznego to można przewozić słoiczki dla niemowląt i picie.Dowiadywałam się.A jak mi każą wylać to się zapytam czy mam sobie cycki rozciąć bo tam też mam picie a innymi słowy mleko 03.gif Co do spacerówki to fajnie,że kupiliście.Ona rozkłada się na płask?Czy jest coś ala gondola?Bo nie wiem czy taki Maluszek może leżeć w spacerówce....a i to ten wózek spacerówka?

rozan dzięki za dodanie zdjęć na Majusie 06.gif I uważam,że już dłużej nie powinnaś prosić o zdjęcia.Ten kto chciał wysłał i należy się pożegnać i zamknąć maj.Ale to moje zdanie.A i współczuje ojca..... przytul.gif

Dzięki dziewczyny za wsparcie przytul.gif

A i od kiedy można dawać Maluszką słoiczki z jabłkiem?Mamy,które mają starsze pociechy.Kiedy zaczełyście podawać jabłuszko starszym dzieciom?
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post sob, 28 lip 2007 - 20:51
Post #1982

Hej 06.gif

U nas dziś dzień był bardzo pracowity ponieważ jutro chrzciny.Nie bardzo mam czas czytać wasze posty 29.gif

chaton jeśli się dziecku nie wykupi miejsca(do 2lat można)to bagaż Maluszka może być od 10do 15kg.My wykupiliśmy Krzysiowi miejscę także może mieć bagażu tyle co my plus do tego wózek i łóżeczko(muszą się dobrze składać).Krzyś w samolocie będzie miał swoje miejscę obok nas i będzie miał swój fotelik przypięty przez całą podróż pasami.Pewnie i tak się nie przyda ponieważ dzieci do lat 2 w trakcie lądowania i startu muszą być przypięte pasem rodziców 29.gif Zobaczymy może uda się Krzysia nie przypianć do mnie czy do M tylko przypiąć do jego fotelika.Zapewnę całą podróż przetrzymam Małego na rękach ale to się nie liczy.Miejsce dla niego jest wykupione 06.gif co do bagażu podręcznego to można przewozić słoiczki dla niemowląt i picie.Dowiadywałam się.A jak mi każą wylać to się zapytam czy mam sobie cycki rozciąć bo tam też mam picie a innymi słowy mleko 03.gif Co do spacerówki to fajnie,że kupiliście.Ona rozkłada się na płask?Czy jest coś ala gondola?Bo nie wiem czy taki Maluszek może leżeć w spacerówce....a i to ten wózek spacerówka?

rozan dzięki za dodanie zdjęć na Majusie 06.gif I uważam,że już dłużej nie powinnaś prosić o zdjęcia.Ten kto chciał wysłał i należy się pożegnać i zamknąć maj.Ale to moje zdanie.A i współczuje ojca..... przytul.gif

Dzięki dziewczyny za wsparcie przytul.gif

A i od kiedy można dawać Maluszką słoiczki z jabłkiem?Mamy,które mają starsze pociechy.Kiedy zaczełyście podawać jabłuszko starszym dzieciom?

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

maja1
sob, 28 lip 2007 - 20:51
Już 100 stronka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To przenosimy się na Maj część 2?
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post sob, 28 lip 2007 - 20:51
Post #1983

Już 100 stronka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To przenosimy się na Maj część 2?

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

Mariola***
sob, 28 lip 2007 - 20:55
Czyli wszystko w normie z nami, z tymi ubraniami. I wiecie co, gdyby mi ktoś chciał podarowac wielki wór ubrań po swoim dziecku to chyba bym odmówiła w obawie,ze nie będę musiała kupować 06.gif

a ja dzisiaj robiłam rozeznanie i ogladałąm ubranka do chrztu i nic nie widziałąm odpowiedniego, a wolałąbym kupić w sklepie niz przez internet,zeby widzieć dokładnie co kupuję.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post sob, 28 lip 2007 - 20:55
Post #1984

Czyli wszystko w normie z nami, z tymi ubraniami. I wiecie co, gdyby mi ktoś chciał podarowac wielki wór ubrań po swoim dziecku to chyba bym odmówiła w obawie,ze nie będę musiała kupować 06.gif

a ja dzisiaj robiłam rozeznanie i ogladałąm ubranka do chrztu i nic nie widziałąm odpowiedniego, a wolałąbym kupić w sklepie niz przez internet,zeby widzieć dokładnie co kupuję.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
monga
sob, 28 lip 2007 - 21:27
maja Co do jedzenia to zalecenia odgórne są takie, że dzieci karmione piersią jedzą tylko mleko do ukończenia 6 miesięcy, a dzieci butelkowe do ukończenia 4 miesięcy. Ja z racji tego, że wracałam do pracy zaraz po macierzyńskim wprowadziłam wcześniej, tak żeby jeden posiłek jak byłam w pracy był ze słoiczka. A wróciłam do pracy jak Krzyś miał 3 miesiące i 3 tygodnie. Jak skończył 3 miesiące zaczęłam od soczków - najpierw 2 łyżeczki soczku jabłkowego albo marchewkowego, stopniowo coraz więcej, no a później wprowadziliśmy słoiczki, tak że jak poszłam do pracy to Krzyś wcinal spokojnie cały najmniejszy słoiczek na obiad. Teraz z Kasią na pewno dłużej poczekam, dlatego że później wrócę do pracy. Myślę, że zacznę coś wprowadzać jak skończy 4,5 miesiąca.
monga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,809
Dołączył: pon, 24 maj 04 - 15:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,781

GG:


post sob, 28 lip 2007 - 21:27
Post #1985

maja Co do jedzenia to zalecenia odgórne są takie, że dzieci karmione piersią jedzą tylko mleko do ukończenia 6 miesięcy, a dzieci butelkowe do ukończenia 4 miesięcy. Ja z racji tego, że wracałam do pracy zaraz po macierzyńskim wprowadziłam wcześniej, tak żeby jeden posiłek jak byłam w pracy był ze słoiczka. A wróciłam do pracy jak Krzyś miał 3 miesiące i 3 tygodnie. Jak skończył 3 miesiące zaczęłam od soczków - najpierw 2 łyżeczki soczku jabłkowego albo marchewkowego, stopniowo coraz więcej, no a później wprowadziliśmy słoiczki, tak że jak poszłam do pracy to Krzyś wcinal spokojnie cały najmniejszy słoiczek na obiad. Teraz z Kasią na pewno dłużej poczekam, dlatego że później wrócę do pracy. Myślę, że zacznę coś wprowadzać jak skończy 4,5 miesiąca.

--------------------
Monika, Krzy? (22.07.2004) i Kasia (07.05.2007)


maja1
sob, 28 lip 2007 - 21:31
Dzięki Monga 06.gif Tak się właśnie zastanawiałam.Moje koleżnki podają słoiczki Maluszką już jak mają 3msc(widomo nie jedzą całego ani pół ani 1/4 zjedzą może ze 2łyżeczki)I tak się zastanawiam kiedy wprowadzić pewnie też tak w wielku ok.4msc 06.gif
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post sob, 28 lip 2007 - 21:31
Post #1986

Dzięki Monga 06.gif Tak się właśnie zastanawiałam.Moje koleżnki podają słoiczki Maluszką już jak mają 3msc(widomo nie jedzą całego ani pół ani 1/4 zjedzą może ze 2łyżeczki)I tak się zastanawiam kiedy wprowadzić pewnie też tak w wielku ok.4msc 06.gif

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

dankin-82
sob, 28 lip 2007 - 21:33
ehhhh i znowu przeprowadzka 06.gif 03.gif 04.gif 08.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post sob, 28 lip 2007 - 21:33
Post #1987

ehhhh i znowu przeprowadzka 06.gif 03.gif 04.gif 08.gif

--------------------
chaton

Go??







post sob, 28 lip 2007 - 23:05
Post #1988

CYTAT(maja1 @ sob, 28 lip 2007 - 22:51) *
chaton jeśli się dziecku nie wykupi miejsca(do 2lat można)to bagaż Maluszka może być od 10do 15kg.My wykupiliśmy Krzysiowi miejscę także może mieć bagażu tyle co my plus do tego wózek i łóżeczko(muszą się dobrze składać).Krzyś w samolocie będzie miał swoje miejscę obok nas i będzie miał swój fotelik przypięty przez całą podróż pasami.Pewnie i tak się nie przyda ponieważ dzieci do lat 2 w trakcie lądowania i startu muszą być przypięte pasem rodziców 29.gif Zobaczymy może uda się Krzysia nie przypianć do mnie czy do M tylko przypiąć do jego fotelika.Zapewnę całą podróż przetrzymam Małego na rękach ale to się nie liczy.Miejsce dla niego jest wykupione 06.gif co do bagażu podręcznego to można przewozić słoiczki dla niemowląt i picie.Dowiadywałam się.A jak mi każą wylać to się zapytam czy mam sobie cycki rozciąć bo tam też mam picie a innymi słowy mleko 03.gif Co do spacerówki to fajnie,że kupiliście.Ona rozkłada się na płask?Czy jest coś ala gondola?Bo nie wiem czy taki Maluszek może leżeć w spacerówce....a i to ten wózek spacerówka?


Maja: Dzieki za odpowiedz, to teraz bede wiedziec, jak podrozowac z MAla do Polski. A wozek dokladnie ten sam. On moze byc uzywany od urodzenia, bo rozklada sie na plasko. I ma taki pokrowiec na przykrycie nozek. Gondola nie wiem, czy jest dodatkowo do niego, bo mi n iepotrzebna, mam w tamtym wozku gondole, ktora sie przeksztalca w fotelik.

Rozan: tesciowa przepraszala, ale nie pisala, dlaczego tak sie zachowala, przypuszczam, ze byla zdenerwowana stanem zdrowia meza. W drugim liscie dodala, ze zrozumiala, dlaczego ja "wyprosilam" z pokoju, jak karmilam mala. JA po prostu mialam problem z laktacja, mala plula na cyca i ja grzecznie poprosilam, zeby nas zostawila same. A z ojcem masz przechlapane, ale coz, trudno, teraz sie tylko Szymek liczy.

No to chlupne przy okazji za 100-na stronke.
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
A wozek zdal egzamin. Poszlismy z nim na zakupy i sama go znosilam w jednej rece. Spoko. I mala byla szczesliwa, bo w przeciwienstwie do gondol mogla sobie wszedzie patrzec, wiec tylko jej glowka latala. A potem spokojnie zasnela.

A ktos wie, co dzieje siee z Kajka?

M&B: jak tam skora?
Naz
sob, 28 lip 2007 - 23:57
Maja1 utarte jabłko podawałam po 4 miesiącu, ale Joachim straszni nim pluł 06.gif .W ogóle był do 6 m-ca tylko na cycu i w końcu pediatra op... mnie, że do tej pory nic dziecku nie dałam. Ile ludzi, tyle różnych zdań na ten temat.

Oskarowi też nie dam nic do 6, a co tam. No chyba, że nie dam rady karmić bo potwornie obgryzł mi sutki i od paru dni karmie go dysząc prawie jak przy porodzie...ten bephantem coś nie działa...

Chaton no tak ja też panikowąłam z tym ząbkiem, kiedy młodszy nie miał jeszcze miesiąca i okazało się to samo. Wstyd...wciąż to coś ma

Ten post edytował banshee nie, 29 lip 2007 - 00:02
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post sob, 28 lip 2007 - 23:57
Post #1989

Maja1 utarte jabłko podawałam po 4 miesiącu, ale Joachim straszni nim pluł 06.gif .W ogóle był do 6 m-ca tylko na cycu i w końcu pediatra op... mnie, że do tej pory nic dziecku nie dałam. Ile ludzi, tyle różnych zdań na ten temat.

Oskarowi też nie dam nic do 6, a co tam. No chyba, że nie dam rady karmić bo potwornie obgryzł mi sutki i od paru dni karmie go dysząc prawie jak przy porodzie...ten bephantem coś nie działa...

Chaton no tak ja też panikowąłam z tym ząbkiem, kiedy młodszy nie miał jeszcze miesiąca i okazało się to samo. Wstyd...wciąż to coś ma

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
MiE
nie, 29 lip 2007 - 00:03
chaton ja tez mam pieprzyki ale nikt nie zabronil mi sie opalac tzn moge to robic z umiarem i wlasnie dlatego chcialam emulsje icon_smile.gif a skora schodzi i nie nadazam z wklepywaniem mleczka do ciala, a z samoopalaczem jakos kiepsko wychodzi mi smarowanie go rownomierne 21.gif

a ja dzis z ksiedzem bylam gadac o chrzcinach wiec w kosciele juz wszystko gotowe icon_biggrin.gif
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post nie, 29 lip 2007 - 00:03
Post #1990

chaton ja tez mam pieprzyki ale nikt nie zabronil mi sie opalac tzn moge to robic z umiarem i wlasnie dlatego chcialam emulsje icon_smile.gif a skora schodzi i nie nadazam z wklepywaniem mleczka do ciala, a z samoopalaczem jakos kiepsko wychodzi mi smarowanie go rownomierne 21.gif

a ja dzis z ksiedzem bylam gadac o chrzcinach wiec w kosciele juz wszystko gotowe icon_biggrin.gif

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
TAQILLA
sob, 04 sie 2007 - 20:38
Można zamykać - juz wszystkie przeniosłyśmy się na drugą część.....

Do zobaczenia 08.gif
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post sob, 04 sie 2007 - 20:38
Post #1991

Można zamykać - juz wszystkie przeniosłyśmy się na drugą część.....

Do zobaczenia 08.gif

--------------------
Olivia 2007
> !!! MAJUSIE 2007 !!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 16:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama