Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prezent dla 3latki?

, bo nie mam pomysłu
> , bo nie mam pomysłu
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 29 lip 2007 - 13:19
Post #1

Za tydzień jesteśmy zaproszeni na urodziny pewnej 3 latki. Kochamy ją bardzo i ona nas icon_smile.gif
Chciałabym jej przynieść coś naprawdę fajnego, ale nie wiem co to by mogło być.
Może pomożecie mamy, które mają takie istotki na codzień i wiedzą lepiej co im w duszy gra?
Im więcej pomysłów tym lepiej icon_smile.gif
Kalunia
nie, 29 lip 2007 - 15:53
Wszystko zalezy od zainteresowan i upodoban. Sa dziewczyni, ktore lubia sie bawic w tym wieku lalkami i takie co preferuja raczej samochody (i inne chlopiece zabawki-stwory jak bylo w przypadku mojej chrzesnicy).

Ja ostatnio sprezentowalam jej mala dziewczeca (rozowa) chulajnoge, moze tez byc jakas gadajaco placzaca lala albo jakis bajerancki wozio. Dobrym pomyslem jest zakup np. piornika z pelnym wyposazeniem kredkowo-mazakowym + jakies farbki i kolorowanka lub blok rysunkowy + plastelina zeby dziecko moglo napsocic troszke swoim rodzicom a jednoczesnie miec dobra zabawe
Kalunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 218
Dołączył: pią, 12 sty 07 - 11:40
Skąd: Nowa Sól
Nr użytkownika: 9,894

GG:


post nie, 29 lip 2007 - 15:53
Post #2

Wszystko zalezy od zainteresowan i upodoban. Sa dziewczyni, ktore lubia sie bawic w tym wieku lalkami i takie co preferuja raczej samochody (i inne chlopiece zabawki-stwory jak bylo w przypadku mojej chrzesnicy).

Ja ostatnio sprezentowalam jej mala dziewczeca (rozowa) chulajnoge, moze tez byc jakas gadajaco placzaca lala albo jakis bajerancki wozio. Dobrym pomyslem jest zakup np. piornika z pelnym wyposazeniem kredkowo-mazakowym + jakies farbki i kolorowanka lub blok rysunkowy + plastelina zeby dziecko moglo napsocic troszke swoim rodzicom a jednoczesnie miec dobra zabawe


--------------------


Sabina

Go??







post nie, 29 lip 2007 - 21:28
Post #3

Nasza Zuza np. bardzo lubi koniki pony i inne, lubi lalki. Ale też lego duplo, w zestawach z małymi postaciami. Furorę robią małe zabaweczki, laleczki, kubeczki, naczynka do karmienia i mebelki.
Hulajnoga jest też super. Też kupiliśmy na dzień dziecka, różową na 3 kółkach. Z koszyczkiem.

To jest wiek, w którym dziecko się chyba ze wszystkiego ucieszy.

Ale ja jestem zdania, że lepiej zapytać rodziców. icon_smile.gif bezpieczniej, że się trafi w wymarzoną rzecz icon_smile.gif
i nie zrobi powtórki icon_wink.gif
Mariola***
nie, 29 lip 2007 - 21:30
My kupiliśmy ostatnio chrześnicy męża łóżeczko dla lalek, które wszędzie ze sobą zabierała. Mamy okazję ją widywac raz w roku, więc była to trudna sprawa, ale wiedziałam,że jest na etapie lalek i prezent był trafiony. Ale oczywiscie zapytałam babcię dziewczynki, co jej kupić, bo nie chciałam powielać zabawek. Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)
A co innego- proponuję puzzle, takie duze elementy z których wychodzą duże obrazki. Mój synek bardzo lubi układać je.

Wózek- to chyba jest w ogóle hit. Mój synek ciągle "pożyczał od swojej kuzynki". A może sie mylę.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
Skąd: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 29 lip 2007 - 21:30
Post #4

My kupiliśmy ostatnio chrześnicy męża łóżeczko dla lalek, które wszędzie ze sobą zabierała. Mamy okazję ją widywac raz w roku, więc była to trudna sprawa, ale wiedziałam,że jest na etapie lalek i prezent był trafiony. Ale oczywiscie zapytałam babcię dziewczynki, co jej kupić, bo nie chciałam powielać zabawek. Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)
A co innego- proponuję puzzle, takie duze elementy z których wychodzą duże obrazki. Mój synek bardzo lubi układać je.

Wózek- to chyba jest w ogóle hit. Mój synek ciągle "pożyczał od swojej kuzynki". A może sie mylę.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 29 lip 2007 - 21:36
Post #5

Pomysły macie super- dzięki. Szczerze mówiąc myślałam, że dla 3 latki to takie prezenty są "za duże" dobrze, że mnie oświeciłyście.
Będę się zastanawiać dalej.
Paula.
śro, 15 sie 2007 - 14:50
CYTAT(Mariola*** @ nie, 29 lip 2007 - 21:30) *
My kupiliśmy ostatnio chrześnicy męża łóżeczko dla lalek, które wszędzie ze sobą zabierała. Mamy okazję ją widywac raz w roku, więc była to trudna sprawa, ale wiedziałam,że jest na etapie lalek i prezent był trafiony. Ale oczywiscie zapytałam babcię dziewczynki, co jej kupić, bo nie chciałam powielać zabawek. Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)
A co innego- proponuję puzzle, takie duze elementy z których wychodzą duże obrazki. Mój synek bardzo lubi układać je.

Wózek- to chyba jest w ogóle hit. Mój synek ciągle "pożyczał od swojej kuzynki". A może sie mylę.

A moja trzylatka ostatnio choruje na parasol "taki dla małych dziewczynek". A ja się zastanawiam, gdzie takie coś mogę kupić.
Poza tym u nas hitem są wszystkie zabawki Fisher-Price z serii LittlePeople, także bajki na dvd z udziałem tych ludzików. Lego duplo - najchętniej seria zoo. No i oczywiście nieśmiertelna ciastolina - jak dostanie do zabawy dziecka nie ma, gorzej co prawda potem wygląda pokój, no ale to inna inszość icon_smile.gif.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post śro, 15 sie 2007 - 14:50
Post #6

CYTAT(Mariola*** @ nie, 29 lip 2007 - 21:30) *
My kupiliśmy ostatnio chrześnicy męża łóżeczko dla lalek, które wszędzie ze sobą zabierała. Mamy okazję ją widywac raz w roku, więc była to trudna sprawa, ale wiedziałam,że jest na etapie lalek i prezent był trafiony. Ale oczywiscie zapytałam babcię dziewczynki, co jej kupić, bo nie chciałam powielać zabawek. Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)
A co innego- proponuję puzzle, takie duze elementy z których wychodzą duże obrazki. Mój synek bardzo lubi układać je.

Wózek- to chyba jest w ogóle hit. Mój synek ciągle "pożyczał od swojej kuzynki". A może sie mylę.

A moja trzylatka ostatnio choruje na parasol "taki dla małych dziewczynek". A ja się zastanawiam, gdzie takie coś mogę kupić.
Poza tym u nas hitem są wszystkie zabawki Fisher-Price z serii LittlePeople, także bajki na dvd z udziałem tych ludzików. Lego duplo - najchętniej seria zoo. No i oczywiście nieśmiertelna ciastolina - jak dostanie do zabawy dziecka nie ma, gorzej co prawda potem wygląda pokój, no ale to inna inszość icon_smile.gif.

--------------------
Paula
myszka
czw, 16 sie 2007 - 09:01
CYTAT(Paula. @ śro, 15 sie 2007 - 16:50) *
A moja trzylatka ostatnio choruje na parasol "taki dla małych dziewczynek". A ja się zastanawiam, gdzie takie coś mogę kupić.


Miłoszowy parasol został zakupiony w Rossmanie. Widziałam też w Smyku.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post czw, 16 sie 2007 - 09:01
Post #7

CYTAT(Paula. @ śro, 15 sie 2007 - 16:50) *
A moja trzylatka ostatnio choruje na parasol "taki dla małych dziewczynek". A ja się zastanawiam, gdzie takie coś mogę kupić.


Miłoszowy parasol został zakupiony w Rossmanie. Widziałam też w Smyku.


--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
zilka
nie, 19 sie 2007 - 11:51
CYTAT(Mariola*** @ nie, 29 lip 2007 - 23:30) *
Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)


Najbardziej nie lubię prezentów mojego dziecka od dziadka - pralka dla dzieci, kuchnia, kiedyś dostała też odkurzacz. Koszmarnie zagracają 03.gif mieszkanie (pomijając to, że są tendetne i krótko się nimi bawi). Wbrew pozorom jak ktoś ma małe mieszkanie to ilość zabawek i ich wielkość ma znaczenie...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 19 sie 2007 - 11:51
Post #8

CYTAT(Mariola*** @ nie, 29 lip 2007 - 23:30) *
Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)


Najbardziej nie lubię prezentów mojego dziecka od dziadka - pralka dla dzieci, kuchnia, kiedyś dostała też odkurzacz. Koszmarnie zagracają 03.gif mieszkanie (pomijając to, że są tendetne i krótko się nimi bawi). Wbrew pozorom jak ktoś ma małe mieszkanie to ilość zabawek i ich wielkość ma znaczenie...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Saskia
nie, 19 sie 2007 - 13:14
CYTAT(zilka @ nie, 19 sie 2007 - 11:51) *
Najbardziej nie lubię prezentów mojego dziecka od dziadka - pralka dla dzieci, kuchnia, kiedyś dostała też odkurzacz. Koszmarnie zagracają 03.gif mieszkanie (pomijając to, że są tendetne i krótko się nimi bawi). Wbrew pozorom jak ktoś ma małe mieszkanie to ilość zabawek i ich wielkość ma znaczenie...

całkiem jak u nas
na szczęście dziadkowie zaczęli konsultować przynajmniej niektóre pomysły prezentowe
a jak coś szczególnie mnie "zachwyci" to sugeruję dziecku żeby u dziadków zostawiło 06.gif
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post nie, 19 sie 2007 - 13:14
Post #9

CYTAT(zilka @ nie, 19 sie 2007 - 11:51) *
Najbardziej nie lubię prezentów mojego dziecka od dziadka - pralka dla dzieci, kuchnia, kiedyś dostała też odkurzacz. Koszmarnie zagracają 03.gif mieszkanie (pomijając to, że są tendetne i krótko się nimi bawi). Wbrew pozorom jak ktoś ma małe mieszkanie to ilość zabawek i ich wielkość ma znaczenie...

całkiem jak u nas
na szczęście dziadkowie zaczęli konsultować przynajmniej niektóre pomysły prezentowe
a jak coś szczególnie mnie "zachwyci" to sugeruję dziecku żeby u dziadków zostawiło 06.gif

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
> Prezent dla 3latki?, bo nie mam pomysłu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 09:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama