Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

PAźDZIERNIK 2006 - cz. 7

, stojaki i tuptusie zdmuchują świeczki na urodzinowym torcie
> , stojaki i tuptusie zdmuchujÄ… Å›wieczki na urodzinowym torcie
ciacho
nie, 02 wrz 2007 - 11:39
i oto tuż przed pierwszymi urodzinami rozkęcamy kolejny rozdział naszych maluchowych pogaduch

zapraszam październikowe mamy do nowego wątku

Ten post edytował ciacho nie, 02 wrz 2007 - 17:03
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 11:39
Post #1

i oto tuż przed pierwszymi urodzinami rozkęcamy kolejny rozdział naszych maluchowych pogaduch

zapraszam październikowe mamy do nowego wątku

--------------------
kejt.chmiel
nie, 02 wrz 2007 - 13:11
Ok, to ja juz się melduję w nowej część i powracam do "jasnych" postów 06.gif 06.gif
kejt.chmiel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,987
Dołączył: sob, 19 sie 06 - 09:38
Nr użytkownika: 7,083




post nie, 02 wrz 2007 - 13:11
Post #2

Ok, to ja juz się melduję w nowej część i powracam do "jasnych" postów 06.gif 06.gif

--------------------
Kejt, mama Pe (25.10.2006)
lalalala
nie, 02 wrz 2007 - 14:00
ooo!!!
co za wiadomości! zaciążyło się na naszym wątku! Joasi i Aniello serdecznie gratulujemy! Annie ale napięcie dawkowała... jak i Helena -zazdroszczę (ale zupełnie bez zawiści). też bym chciała... moja znajoma mówi mi, że ja mam jakiś rozbuchany instynkt macierzyński. ona ma 29lat i w ogóle nie myśli o dzieciach, a ja mam 23 i chciałabym mieć drugie. jak czasem z nią rozmawiam, to dwa różne światy normalnie. ale poza tą kwestią to już się rozumiemy. to moja serdeczna przyjaciółka.

Kejt, super wynik. GratulujÄ™ silnej woli.

Ciacho Antoś jeszcze nie śmiga, ale też musiałam kupić buty. wczoraj kupiłam. bo chłodne dni się zrobiły, a on zawsze bez butów jeździł (miał takie tenisówki, ale i tak mu ich nie ubierałam). zmierzyli mu w sklepie stopę i ma mały buty że ho ho. ale dużo nie zainwestowałam, bo to zakup na 3 miesiące. potem trzeba kupić zimowe... a na wiosnę wyrośnie... A, i jak było na AZR pampersa? warto iść?i czy można iść rano? tak koło 10???
lalalala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,376
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 12:57
Nr użytkownika: 4,679




post nie, 02 wrz 2007 - 14:00
Post #3

ooo!!!
co za wiadomości! zaciążyło się na naszym wątku! Joasi i Aniello serdecznie gratulujemy! Annie ale napięcie dawkowała... jak i Helena -zazdroszczę (ale zupełnie bez zawiści). też bym chciała... moja znajoma mówi mi, że ja mam jakiś rozbuchany instynkt macierzyński. ona ma 29lat i w ogóle nie myśli o dzieciach, a ja mam 23 i chciałabym mieć drugie. jak czasem z nią rozmawiam, to dwa różne światy normalnie. ale poza tą kwestią to już się rozumiemy. to moja serdeczna przyjaciółka.

Kejt, super wynik. GratulujÄ™ silnej woli.

Ciacho Antoś jeszcze nie śmiga, ale też musiałam kupić buty. wczoraj kupiłam. bo chłodne dni się zrobiły, a on zawsze bez butów jeździł (miał takie tenisówki, ale i tak mu ich nie ubierałam). zmierzyli mu w sklepie stopę i ma mały buty że ho ho. ale dużo nie zainwestowałam, bo to zakup na 3 miesiące. potem trzeba kupić zimowe... a na wiosnę wyrośnie... A, i jak było na AZR pampersa? warto iść?i czy można iść rano? tak koło 10???
maminka43
nie, 02 wrz 2007 - 14:12
Dzien dobry na nowej częsci naszej 06.gif 06.gif
poniewaz nic wiecej niemam do dodania-to znikam z_choinka.gif
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 14:12
Post #4

Dzien dobry na nowej częsci naszej 06.gif 06.gif
poniewaz nic wiecej niemam do dodania-to znikam z_choinka.gif

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



inka281
nie, 02 wrz 2007 - 15:25
Właśnie kupiliśmy Lence buty w CCC, trochę unisex , ale z różowym. Kejt w BOTI juz nie ma promocji , ani nawet tych bucików nad którymi się rozczulałyśmy..... niestety.[i][/i]
inka281


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 609
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 20:20
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 2,576

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 15:25
Post #5

Właśnie kupiliśmy Lence buty w CCC, trochę unisex , ale z różowym. Kejt w BOTI juz nie ma promocji , ani nawet tych bucików nad którymi się rozczulałyśmy..... niestety.[i][/i]

--------------------
aleksja
nie, 02 wrz 2007 - 15:36
WITAMY na nowym wÄ…tku;)
aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 15:36
Post #6

WITAMY na nowym wÄ…tku;)

--------------------
ciacho
nie, 02 wrz 2007 - 17:08
ja też już kupilam butki - niestety zapłąciłam dużo - za swoje buty rzadko tyle płacę - 130 zł! ale się pochwalę tym cudem - po postu pękam z dumy - pierwsze buciki mojego sloneczka icon_biggrin.gif

https://www.bartek.com.pl/foto/91604-42W_BIG.JPG

oczywiście rozwiązywanie sznurówek to ulubione zajęcie Ali - zastanawiałam się nad rzepami ale kupiłam jednak tradycyjne wiązane na sznurowadła - teraz tuptuś może już śmigać po chodniku bo do tej pory miała tylko takie szmaciane buciki

za to jestem załamana jedzeniem - Ala nie chce nic jeść, jak tylko widzi łyżeczkę to wpada w histerię i zawzięcie kręci głową na "nie nie" - najchętnirj jadłaby tylko chleb, cyca i płatki kukuydziane i owoce i sama nie wiem już co robić

ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 17:08
Post #7

ja też już kupilam butki - niestety zapłąciłam dużo - za swoje buty rzadko tyle płacę - 130 zł! ale się pochwalę tym cudem - po postu pękam z dumy - pierwsze buciki mojego sloneczka icon_biggrin.gif

https://www.bartek.com.pl/foto/91604-42W_BIG.JPG

oczywiście rozwiązywanie sznurówek to ulubione zajęcie Ali - zastanawiałam się nad rzepami ale kupiłam jednak tradycyjne wiązane na sznurowadła - teraz tuptuś może już śmigać po chodniku bo do tej pory miała tylko takie szmaciane buciki

za to jestem załamana jedzeniem - Ala nie chce nic jeść, jak tylko widzi łyżeczkę to wpada w histerię i zawzięcie kręci głową na "nie nie" - najchętnirj jadłaby tylko chleb, cyca i płatki kukuydziane i owoce i sama nie wiem już co robić



--------------------
AnnieLo
nie, 02 wrz 2007 - 17:19
Hehe, a co to, jednak setnej stronki nie bylo? 03.gif

No, ja dzis spiaca ciezarna krolewna, musialam sie zdrzemnac godzinke z Leem, normalnie padlam... I ryczec mi sie zaczyna chciec w najmniej oczekiwanych momentach... Cycki nadal szaleja... Leo gryzie mi rece...

AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post nie, 02 wrz 2007 - 17:19
Post #8

Hehe, a co to, jednak setnej stronki nie bylo? 03.gif

No, ja dzis spiaca ciezarna krolewna, musialam sie zdrzemnac godzinke z Leem, normalnie padlam... I ryczec mi sie zaczyna chciec w najmniej oczekiwanych momentach... Cycki nadal szaleja... Leo gryzie mi rece...



--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
aleksja
nie, 02 wrz 2007 - 18:53
my już kupiliśmy miesiąc temu w Deichmanie, bardzo podobne do tych Bartków, tez z różem, w środku skóra, tyle że za 35 zł, też sznurowane ale o dziwo J. ich nie rozwiązuje a rzepy nie sprawdziły się, polecam.

zdjecie na szybko- wyszłam z założenia że i tak szybko wyrosnie i ciesze sie ze nie musialam 100 wydawać bo 1 e butki b.ważne a te sa i śliczne i wygodne i zdrowe





aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 18:53
Post #9

my już kupiliśmy miesiąc temu w Deichmanie, bardzo podobne do tych Bartków, tez z różem, w środku skóra, tyle że za 35 zł, też sznurowane ale o dziwo J. ich nie rozwiązuje a rzepy nie sprawdziły się, polecam.

zdjecie na szybko- wyszłam z założenia że i tak szybko wyrosnie i ciesze sie ze nie musialam 100 wydawać bo 1 e butki b.ważne a te sa i śliczne i wygodne i zdrowe







--------------------
ciacho
nie, 02 wrz 2007 - 19:01
aleksja - nie jestem szczesliwa ze tyle wydalam ale mialam jakiegos pecha i ani w ccc ani w deichmannie nic nie znalazlam

przerazaja mnie te ceny obuwia - producenci zeruja na rodzicach bo jest zbyt mala konkurencja w tej branzy a rodzice i tak kupia te buty
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 19:01
Post #10

aleksja - nie jestem szczesliwa ze tyle wydalam ale mialam jakiegos pecha i ani w ccc ani w deichmannie nic nie znalazlam

przerazaja mnie te ceny obuwia - producenci zeruja na rodzicach bo jest zbyt mala konkurencja w tej branzy a rodzice i tak kupia te buty

--------------------
AdiBu
nie, 02 wrz 2007 - 19:20
to i ja sie przywitam w nowej czesci

niestety mam mdlosci, jestem senna itp.
mcda jeszcze nie powiedzialam nikomu
wczoraj bylismy u moich rodzicow, a dzisiaj oni byli u nas
zeby bylo smiesznie, ja sie wazylam, na co moja mama mowi, a moze siostrzyczke Antos bedzie mial icon_biggrin.gif
my z Andrzejem na to w jednej sekundzie razem odpowiedzielismy "moze" - i smiech
chce poczekac z nowina do roczku Antosia i w jakis specjalny sposob wszystkim od razu powiedziec, moze juz wtedy plec bedziemy znac

Poza tym Antos wazy 10,5 kg i mierzy 80cm, nie mam porownania do innych dzieci...

Buciki dziewczynki maja sliczne

Ten post edytował joannab16 nie, 02 wrz 2007 - 19:21
AdiBu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,184
Dołączył: pią, 26 maj 06 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,025

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 19:20
Post #11

to i ja sie przywitam w nowej czesci

niestety mam mdlosci, jestem senna itp.
mcda jeszcze nie powiedzialam nikomu
wczoraj bylismy u moich rodzicow, a dzisiaj oni byli u nas
zeby bylo smiesznie, ja sie wazylam, na co moja mama mowi, a moze siostrzyczke Antos bedzie mial icon_biggrin.gif
my z Andrzejem na to w jednej sekundzie razem odpowiedzielismy "moze" - i smiech
chce poczekac z nowina do roczku Antosia i w jakis specjalny sposob wszystkim od razu powiedziec, moze juz wtedy plec bedziemy znac

Poza tym Antos wazy 10,5 kg i mierzy 80cm, nie mam porownania do innych dzieci...

Buciki dziewczynki maja sliczne

--------------------



Blog ch?opców https://antonito.bloog.pl
ciacho
nie, 02 wrz 2007 - 19:22
Joasiu - Ala waży 8 kg - wzrostu nigdy jej nie mierzą ale ubranak na 74 cm zwykel są jeszcze luźne
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 19:22
Post #12

Joasiu - Ala waży 8 kg - wzrostu nigdy jej nie mierzą ale ubranak na 74 cm zwykel są jeszcze luźne

--------------------
aleksja
nie, 02 wrz 2007 - 19:46
Możliwe że już wykupili - teraz tłumy w sklepach, moja ważyła miesiąc temu naguska 9 kg, a ciuchy 80 sa ok, ale kupuje na 86-zalezy od firmy
aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 19:46
Post #13

Możliwe że już wykupili - teraz tłumy w sklepach, moja ważyła miesiąc temu naguska 9 kg, a ciuchy 80 sa ok, ale kupuje na 86-zalezy od firmy

--------------------
Mi
nie, 02 wrz 2007 - 22:14
MONIQ - czy dzisiaj ok godz 15 byłaś na spacerze z Maciusiem w S. nad jeziorem?
W każdym razie szła dziewczyna z zielono-granatową spacerówką, a w niej chłopczyk bardzo podobny do Maciusia i ta dziewczyna bardzo przypominała mi Ciebie ze zdjęć 03.gif
Ja stałam z moją mamą, siostrą i Kajetanem przy zejściu nad jezioro (tam, gdzie jest duuużo schodów).
Niestety zabrakło mi odwagi by zaczepić tą dziewczyne i zżera mnie ciekawość czy to nie byłaś TY!!! Bo o ile dobrze pamiętam to mieszkasz w S-dzu 08.gif
Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,406
Dołączył: wto, 25 paź 05 - 09:11
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,913




post nie, 02 wrz 2007 - 22:14
Post #14

MONIQ - czy dzisiaj ok godz 15 byłaś na spacerze z Maciusiem w S. nad jeziorem?
W każdym razie szła dziewczyna z zielono-granatową spacerówką, a w niej chłopczyk bardzo podobny do Maciusia i ta dziewczyna bardzo przypominała mi Ciebie ze zdjęć 03.gif
Ja stałam z moją mamą, siostrą i Kajetanem przy zejściu nad jezioro (tam, gdzie jest duuużo schodów).
Niestety zabrakło mi odwagi by zaczepić tą dziewczyne i zżera mnie ciekawość czy to nie byłaś TY!!! Bo o ile dobrze pamiętam to mieszkasz w S-dzu 08.gif
N@dj@
nie, 02 wrz 2007 - 22:32
Julka miesiac temy wazyla 9, 270 icon_redface.gif , ubranka tak na 80 +/-
Stopke ma tak ok 11 cm i nie toleruje butow, ale juz sie zimno robi i bedzie sie musiala zreformowac 29.gif .
Ceny butkow mnie przerazaja 37.gif
Dostalismy jakies uzywane ale jeszcze troche duze, choc moze na gruba skarpete...
Zwykle skarpetki ciagle sciaga wiec zazwyczaj gania w rajtuzkach 29.gif

Chce kupic jej takie smieszne do tuptania po domu zeby bylo jej cieplej i zeby mi sie nie slizgala
https://www.allegro.pl/item230353905_czy_to...25_cudowne.html 03.gif
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 22:32
Post #15

Julka miesiac temy wazyla 9, 270 icon_redface.gif , ubranka tak na 80 +/-
Stopke ma tak ok 11 cm i nie toleruje butow, ale juz sie zimno robi i bedzie sie musiala zreformowac 29.gif .
Ceny butkow mnie przerazaja 37.gif
Dostalismy jakies uzywane ale jeszcze troche duze, choc moze na gruba skarpete...
Zwykle skarpetki ciagle sciaga wiec zazwyczaj gania w rajtuzkach 29.gif

Chce kupic jej takie smieszne do tuptania po domu zeby bylo jej cieplej i zeby mi sie nie slizgala
https://www.allegro.pl/item230353905_czy_to...25_cudowne.html 03.gif
N@dj@
nie, 02 wrz 2007 - 22:33
No i lysinke powoli zegnamy, na warkoczyki jeszcze trzeba poczekac ale wreszcie cos sie zaczyna dziac na glowie icon_wink.gif
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 22:33
Post #16

No i lysinke powoli zegnamy, na warkoczyki jeszcze trzeba poczekac ale wreszcie cos sie zaczyna dziac na glowie icon_wink.gif
Gosiaczek.K
nie, 02 wrz 2007 - 22:34
Ja też witam w nowym wąteczku icon_biggrin.gif

joanna mój Eryk 2 tyg. temu ważył 9900g i miał 80cm, ale coś szybko rośnie. W piątek będziemy na konroli to Ci powiem dokładnie na zlocie icon_biggrin.gif

aleksja buciki śliczne, zastanawiałam się gdzie takie widziałam, a to gaby z wrześnióweczek takie same Zuzi kupiła icon_biggrin.gif

Alci butki też oczywiście piękne!

Kejt zmobilizowałaś mnie do tego, by wziąć się za siebie. Ja jak się odchudzałam na początku roku to zrzuciłam 8kg, ale sobie olałam i niestety 2kg wróciło. Chciałabym schudnać tak z 5-6, a w ogóle to 10kg, ale na to nie liczę 13.gif Od tygodnia już jeżdżę codziennie na rolkach, ale od jutra zamierzam przejść też na dietę i jeździć na rowerku stacjonarnym, bo niestety muszę popracować nad jedrnością. A w rozmiar 38 też wchodzę, no ale jakoś tak inaczej na mnie leży niż kiedyś icon_rolleyes.gif Tyle,że spodnie często 40-tki, bo wysoka jestem i nogawki od 38 są często za krótkie.

Ten post edytował Gosiaczek.K nie, 02 wrz 2007 - 22:39
Gosiaczek.K


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,713
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 00:19
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,560




post nie, 02 wrz 2007 - 22:34
Post #17

Ja też witam w nowym wąteczku icon_biggrin.gif

joanna mój Eryk 2 tyg. temu ważył 9900g i miał 80cm, ale coś szybko rośnie. W piątek będziemy na konroli to Ci powiem dokładnie na zlocie icon_biggrin.gif

aleksja buciki śliczne, zastanawiałam się gdzie takie widziałam, a to gaby z wrześnióweczek takie same Zuzi kupiła icon_biggrin.gif

Alci butki też oczywiście piękne!

Kejt zmobilizowałaś mnie do tego, by wziąć się za siebie. Ja jak się odchudzałam na początku roku to zrzuciłam 8kg, ale sobie olałam i niestety 2kg wróciło. Chciałabym schudnać tak z 5-6, a w ogóle to 10kg, ale na to nie liczę 13.gif Od tygodnia już jeżdżę codziennie na rolkach, ale od jutra zamierzam przejść też na dietę i jeździć na rowerku stacjonarnym, bo niestety muszę popracować nad jedrnością. A w rozmiar 38 też wchodzę, no ale jakoś tak inaczej na mnie leży niż kiedyś icon_rolleyes.gif Tyle,że spodnie często 40-tki, bo wysoka jestem i nogawki od 38 są często za krótkie.

--------------------
Eryk
Julia
Helena
nie, 02 wrz 2007 - 22:35
CYTAT(marta357 @ nie, 02 wrz 2007 - 14:00) *
..........Annie ale napięcie dawkowała... jak i Helena -zazdroszczę (ale zupełnie bez zawiści). też bym chciała...


Marta ale to nie ja jestem w ciazy tylko joannab icon_wink.gif :nie nie!

Ten post edytował Helena nie, 02 wrz 2007 - 22:36
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 22:35
Post #18

CYTAT(marta357 @ nie, 02 wrz 2007 - 14:00) *
..........Annie ale napięcie dawkowała... jak i Helena -zazdroszczę (ale zupełnie bez zawiści). też bym chciała...


Marta ale to nie ja jestem w ciazy tylko joannab icon_wink.gif :nie nie!

--------------------
Gosiaczek.K
nie, 02 wrz 2007 - 22:37
Nadja ja też Eryczkowi chcę kupić takie skarpetko-buciki do latania po domu. A ten sklep jest akurat koło mnie co link podałaś z Allegro to mogę Ci kupić?
Gosiaczek.K


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,713
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 00:19
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,560




post nie, 02 wrz 2007 - 22:37
Post #19

Nadja ja też Eryczkowi chcę kupić takie skarpetko-buciki do latania po domu. A ten sklep jest akurat koło mnie co link podałaś z Allegro to mogę Ci kupić?

--------------------
Eryk
Julia
aleksja
nie, 02 wrz 2007 - 22:38
to niech moja J. bierze przykład z Twojej bo jakos ani warkoczyków ani że cos sie dzieje na głowie ani widu ani słychu hehe, śliczne te skarpetko-buciki. Ciekawe czy nie bedzie ich łatwiej jej ściagnąc ( jak bucika - zaczepiając o podeszwe) koniecznie napisz jak sie sprawdza to zakupimy takowe, b. mi sie podobaja, moja nie sciaga skarpetek z abs-ami ale przyznam że ciągle przy psie je zmieniam i piore. Te podeszwy gumowe mnie bardzo kręcą;P
aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 22:38
Post #20

to niech moja J. bierze przykład z Twojej bo jakos ani warkoczyków ani że cos sie dzieje na głowie ani widu ani słychu hehe, śliczne te skarpetko-buciki. Ciekawe czy nie bedzie ich łatwiej jej ściagnąc ( jak bucika - zaczepiając o podeszwe) koniecznie napisz jak sie sprawdza to zakupimy takowe, b. mi sie podobaja, moja nie sciaga skarpetek z abs-ami ale przyznam że ciągle przy psie je zmieniam i piore. Te podeszwy gumowe mnie bardzo kręcą;P

--------------------
> PAźDZIERNIK 2006 - cz. 7, stojaki i tuptusie zdmuchujÄ… Å›wieczki na urodzinowym torcie
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 08:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama