Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Staraczki, odpowiedzcie, PROSZĘ!

, NIEAKTUALNE!!!!!
> , NIEAKTUALNE!!!!!
Efi
pon, 15 paź 2007 - 22:38
Nieaktualne

Ten post edytował Efi czw, 18 paź 2007 - 15:31
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post pon, 15 paź 2007 - 22:38
Post #1

Nieaktualne

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
LidkaM
wto, 16 paź 2007 - 11:18
Z doświadczenia odpowiadam: objawy ciążowe mam już od 15 miesięcy, mimo negatywnych testów ciążowych. Oprócz objawów mam dodatkowo pewność, że w ciąży nie jestem, wszak żadna "ludzka" ciąża nie trwa 15 miesięcy. Co nie zmienia faktu, że wszystko jest możliwe i przypadki @ podczas ciąży się zdarzają (podobno, bo osobiście takiego przypadku nie znam).
Na pytanie o ciążę odpowiedź może dać Ci jedynie test ciążowy, ewentualnie lekarz.
LidkaM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: śro, 06 gru 06 - 16:02
Skąd: Kołobrzeg
Nr użytkownika: 8,916

GG:


post wto, 16 paź 2007 - 11:18
Post #2

Z doświadczenia odpowiadam: objawy ciążowe mam już od 15 miesięcy, mimo negatywnych testów ciążowych. Oprócz objawów mam dodatkowo pewność, że w ciąży nie jestem, wszak żadna "ludzka" ciąża nie trwa 15 miesięcy. Co nie zmienia faktu, że wszystko jest możliwe i przypadki @ podczas ciąży się zdarzają (podobno, bo osobiście takiego przypadku nie znam).
Na pytanie o ciążę odpowiedź może dać Ci jedynie test ciążowy, ewentualnie lekarz.

--------------------
Urwis Michu:


I Magdalena:


SzanujÄ™ Twoje zdanie, ale nie zamieniÄ™ go ze swoim.
> Staraczki, odpowiedzcie, PROSZĘ!, NIEAKTUALNE!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 09:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama