Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia   

:::::::::::::: GRUDNIOWE CUDA cz.10 ::::::::::::::

, __________ wÄ…tek urodzinowy _____________
> , __________ wÄ…tek urodzinowy _____________
z_m
piÄ…, 09 lis 2007 - 07:57
Dziewczyny wiem że sytuacja jest napięta. Czy mogłybyśmy zostać do końca tego wąteczku tutaj? Kamika tak sie postarała, żeby go założyć a my po kilku stronach stąd znikniemy 32.gif .

Możemy po prostu ignorować pewne sytuacje na naszym podwórku i cieszyć się ze zbliżających się świąt naszych grudniowych cudów.


ewlin- trzymam kciuki za rozprawę i wiadomość że ten wynik to pomyłka przytul.gif

Ja póki co znikam bo mi smutno 32.gif

Dzięki za miłe słowo dla Szymonka 06.gif
z_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,893
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:28
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,683




post piÄ…, 09 lis 2007 - 07:57
Post #101

Dziewczyny wiem że sytuacja jest napięta. Czy mogłybyśmy zostać do końca tego wąteczku tutaj? Kamika tak sie postarała, żeby go założyć a my po kilku stronach stąd znikniemy 32.gif .

Możemy po prostu ignorować pewne sytuacje na naszym podwórku i cieszyć się ze zbliżających się świąt naszych grudniowych cudów.


ewlin- trzymam kciuki za rozprawę i wiadomość że ten wynik to pomyłka przytul.gif

Ja póki co znikam bo mi smutno 32.gif

Dzięki za miłe słowo dla Szymonka 06.gif
z_m
piÄ…, 09 lis 2007 - 11:11
celia- dzięki 06.gif jakoś nie mam odwagi podcinać tych piórek 03.gif . przez to wszystko umknęło mi twoje chyba już przedawnione pytanie... 0,9 nacl na pewno by Miśkowi nie zaszkodziło bo jest to podstawowa substancja do rozpuszczania leków. Niestety nie znam teorii że woda mniej szczypie 21.gif . Buziak dla Miłoszka 06.gif
z_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,893
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:28
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,683




post piÄ…, 09 lis 2007 - 11:11
Post #102

celia- dzięki 06.gif jakoś nie mam odwagi podcinać tych piórek 03.gif . przez to wszystko umknęło mi twoje chyba już przedawnione pytanie... 0,9 nacl na pewno by Miśkowi nie zaszkodziło bo jest to podstawowa substancja do rozpuszczania leków. Niestety nie znam teorii że woda mniej szczypie 21.gif . Buziak dla Miłoszka 06.gif
magda208
piÄ…, 09 lis 2007 - 11:46
Ewlin wejdz na gg
magda208


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,974
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 12:07
SkÄ…d: czestochowa
Nr użytkownika: 8,846




post piÄ…, 09 lis 2007 - 11:46
Post #103

Ewlin wejdz na gg

--------------------
Paweł 02.10.1995
Paulina 02.05.1997


Kaspian


Będzie Matylda
Nie lubie chamst...
piÄ…, 09 lis 2007 - 12:02
Ewlin mam wielką nadzieje że to tylko pomyłka, i że Kozica jest zdrowa jak rybka czego z z serca życze
Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
SkÄ…d: z nikÄ…d
Nr użytkownika: 7,840




post piÄ…, 09 lis 2007 - 12:02
Post #104

Ewlin mam wielką nadzieje że to tylko pomyłka, i że Kozica jest zdrowa jak rybka czego z z serca życze
yolunia
piÄ…, 09 lis 2007 - 12:03
a z przyjemnych spraw pochwalę sie zdolnościami mojej kruszynki icon_smile.gif 08.gif

Bierze telefon, przystawia do ucha i robi halo halo do taty 04.gif , nauczyła się też brać szcztkę do włosów i czesać swoje loczki 03.gif . Ni e ubi strasznie jak smaruję jej buzię, więc  pokazałam jej przy smarowaniu jak się robi indianina, to teraz sama zatyka i odtyka rączką buzię i wydaję indiańskie odgłosy 04.gif , to zbój mały, wczoraj urządziła sobie wspinaczkę wysokogórską po lodówce i kuchence 29.gif , a poza tym nadal nie rwie sie do chodzenia, ale może i lepiej ze względu na tą noge, bo coś tam nie tak chyba jest. 13.gif
Taka mi zdolniacha rośnie 08.gif
yolunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 256
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 09:08
Skąd: Wyszków/ mazowieckie
Nr użytkownika: 14,398

GG:


post piÄ…, 09 lis 2007 - 12:03
Post #105

a z przyjemnych spraw pochwalę sie zdolnościami mojej kruszynki icon_smile.gif 08.gif

Bierze telefon, przystawia do ucha i robi halo halo do taty 04.gif , nauczyła się też brać szcztkę do włosów i czesać swoje loczki 03.gif . Ni e ubi strasznie jak smaruję jej buzię, więc  pokazałam jej przy smarowaniu jak się robi indianina, to teraz sama zatyka i odtyka rączką buzię i wydaję indiańskie odgłosy 04.gif , to zbój mały, wczoraj urządziła sobie wspinaczkę wysokogórską po lodówce i kuchence 29.gif , a poza tym nadal nie rwie sie do chodzenia, ale może i lepiej ze względu na tą noge, bo coś tam nie tak chyba jest. 13.gif
Taka mi zdolniacha rośnie 08.gif
(nie)dzielna
piÄ…, 09 lis 2007 - 12:53
Lusia pije ze szklanki ale chyba już nikogo to nie obchodzi 13.gif
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post piÄ…, 09 lis 2007 - 12:53
Post #106

Lusia pije ze szklanki ale chyba już nikogo to nie obchodzi 13.gif

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
*sylka*
piÄ…, 09 lis 2007 - 13:00
Wandziu no coś Ty mnie obchodzi jak najbardziej , gratki dla Lusi mój nie bardzo , próbowałam ale się boi,
my wróciliśmy od lekarza być moze 3 dniówka, a być moze zapalenie dróg moczowych , mamy czekac 2 dni i jak się okaże że 3 dniówka to ok a jak nie to w poniedziałek na badanie moczu ale to też już chyba niewielu interesuje 13.gif
*sylka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,535
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 13:30
SkÄ…d: domek
Nr użytkownika: 5,702

GG:


post piÄ…, 09 lis 2007 - 13:00
Post #107

Wandziu no coś Ty mnie obchodzi jak najbardziej , gratki dla Lusi mój nie bardzo , próbowałam ale się boi,
my wróciliśmy od lekarza być moze 3 dniówka, a być moze zapalenie dróg moczowych , mamy czekac 2 dni i jak się okaże że 3 dniówka to ok a jak nie to w poniedziałek na badanie moczu ale to też już chyba niewielu interesuje 13.gif

--------------------
S

mama Alana 2006 i Wiktorii 2013
(nie)dzielna
piÄ…, 09 lis 2007 - 13:09
Lepiej, żeby to była trzydniówka. Posyłam fluidki.

ewikowa Oldzia też chora - katar ją chwycił.

Przesyłam moc fluidów dla chorowitków przytul.gif

Alka to picie traktuje jak fajną zabawę, ale dzięki temu przynajmniej coś pije, bo tak to ona cały dzień nic. Rano cyca i wieczorem cyca i mleko. Śniadanie na sucho, podobnież obiad i podwieczorek, bez picia. No ale z drugiej strony widocznie jej to starcza bo odwodniona nie jest. Tylko, że ja się boję, gdyż sama choruję na nerki i wiem jak ważna jest ilość spożywanych płynów a Alka nic. No ale teraz dzięki szklance zaczęła pić. Ale to musi być zwykła szklanka, bez żadnych obrazków dzieciowych, nie nie - musi być prawdziwa dorosła szklanka 03.gif 03.gif 03.gif Mamy takie grube z Ikei, tych przynjamniej nie ugryzie
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post piÄ…, 09 lis 2007 - 13:09
Post #108

Lepiej, żeby to była trzydniówka. Posyłam fluidki.

ewikowa Oldzia też chora - katar ją chwycił.

Przesyłam moc fluidów dla chorowitków przytul.gif

Alka to picie traktuje jak fajną zabawę, ale dzięki temu przynajmniej coś pije, bo tak to ona cały dzień nic. Rano cyca i wieczorem cyca i mleko. Śniadanie na sucho, podobnież obiad i podwieczorek, bez picia. No ale z drugiej strony widocznie jej to starcza bo odwodniona nie jest. Tylko, że ja się boję, gdyż sama choruję na nerki i wiem jak ważna jest ilość spożywanych płynów a Alka nic. No ale teraz dzięki szklance zaczęła pić. Ale to musi być zwykła szklanka, bez żadnych obrazków dzieciowych, nie nie - musi być prawdziwa dorosła szklanka 03.gif 03.gif 03.gif Mamy takie grube z Ikei, tych przynjamniej nie ugryzie

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
Dorunia82
piÄ…, 09 lis 2007 - 13:58
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć bo podczytuje was jeszcze od wątku ciążowego ja urodziłam córeczke Wiktorię 8.grudnia , i powiem wam że jestem z wami przeczytałam tysiące waszych stron i mimo tego że wy mnie nie znacie powiem wam że jesteście naprawdę super mamy i każda z osobna. Nie będę wracać do tych napisanych bzdur na wasz temat cel LENY godny pochwały , też chciałabym mieć taką przyjaciółkę.pozdrawiam was.
p.s grudniowe mamy sÄ… super !!! icon_smile.gif
Dorunia82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 31 maj 07 - 17:44
SkÄ…d: olsztyn
Nr użytkownika: 14,683




post piÄ…, 09 lis 2007 - 13:58
Post #109

Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć bo podczytuje was jeszcze od wątku ciążowego ja urodziłam córeczke Wiktorię 8.grudnia , i powiem wam że jestem z wami przeczytałam tysiące waszych stron i mimo tego że wy mnie nie znacie powiem wam że jesteście naprawdę super mamy i każda z osobna. Nie będę wracać do tych napisanych bzdur na wasz temat cel LENY godny pochwały , też chciałabym mieć taką przyjaciółkę.pozdrawiam was.
p.s grudniowe mamy sÄ… super !!! icon_smile.gif

--------------------
Ika
piÄ…, 09 lis 2007 - 14:39
Na prośbę użytkowniczek tego podforum, wątek został oczyszczony z "konfliktowych" postów.
Na tym forum nie ma tradycji cenzury, dlatego posty nie zostały skasowane, lecz przeniesione jako osobny wątek, który został zamknięty.
Jednocześnie chciałabym ostrzec, iż jeśli nadal będą się tu pojawiały posty nawiązujące to ostatniej sprawy, istnieje możliwość, iż kolejne wątki będą zamykane.

Życzę miłej atmosfery w urodzinowym wątku grudniowych dzieci icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post piÄ…, 09 lis 2007 - 14:39
Post #110

Na prośbę użytkowniczek tego podforum, wątek został oczyszczony z "konfliktowych" postów.
Na tym forum nie ma tradycji cenzury, dlatego posty nie zostały skasowane, lecz przeniesione jako osobny wątek, który został zamknięty.
Jednocześnie chciałabym ostrzec, iż jeśli nadal będą się tu pojawiały posty nawiązujące to ostatniej sprawy, istnieje możliwość, iż kolejne wątki będą zamykane.

Życzę miłej atmosfery w urodzinowym wątku grudniowych dzieci icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Demoiselle
piÄ…, 09 lis 2007 - 14:45
Witaj Dorunia,

wyślę zaraz do Ciebie priva
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post piÄ…, 09 lis 2007 - 14:45
Post #111

Witaj Dorunia,

wyślę zaraz do Ciebie priva

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
(nie)dzielna
piÄ…, 09 lis 2007 - 14:50
Jadę na budowę zobaczyć jak tynkarze pracują, będę później. Pa pa pa.
Dorunia witaj, najlepszego dla Wiki 11-sto miesięczniaka. Napisz coś więcej o sobie i maleńkiej.
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post piÄ…, 09 lis 2007 - 14:50
Post #112

Jadę na budowę zobaczyć jak tynkarze pracują, będę później. Pa pa pa.
Dorunia witaj, najlepszego dla Wiki 11-sto miesięczniaka. Napisz coś więcej o sobie i maleńkiej.

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
*sylka*
piÄ…, 09 lis 2007 - 14:52
Ika dziękujemy

Dorunia witaj i jak pisała (nie)dzielna napisz wiecej o sobie i maluszku
*sylka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,535
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 13:30
SkÄ…d: domek
Nr użytkownika: 5,702

GG:


post piÄ…, 09 lis 2007 - 14:52
Post #113

Ika dziękujemy

Dorunia witaj i jak pisała (nie)dzielna napisz wiecej o sobie i maluszku

--------------------
S

mama Alana 2006 i Wiktorii 2013
adadeb
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:00
"The kitchen holds many items that are potentially hazardous to your baby. Keep all toxic chemicals and substances out of your baby's reach, as well as the following items:

Knives - According to the Consumer Product Safety Commission, there were 16,000 knife-related injuries to children under five in 1993 alone.

Plastic bags - In each year from 1980 to 1987, 15 children under five years old suffocated to death from plastic bags.

Matches - In 1992 alone, children playing with matches caused approximately 10,200 fires, 120 fire deaths, and 870 fire injuries."

WITAMY nowa GRUDNIOWECZKE!!!!!!!!!!!!!!!!

NieDzielna jestesmy dumni z malenstwa i jestesmy z Toba.........

IKA to byla madra decyzja oczyszczenia watku!!!!
adadeb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 377
Dołączył: śro, 19 kwi 06 - 20:57
SkÄ…d: FRANCJA
Nr użytkownika: 5,612

GG:


post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:00
Post #114

"The kitchen holds many items that are potentially hazardous to your baby. Keep all toxic chemicals and substances out of your baby's reach, as well as the following items:

Knives - According to the Consumer Product Safety Commission, there were 16,000 knife-related injuries to children under five in 1993 alone.

Plastic bags - In each year from 1980 to 1987, 15 children under five years old suffocated to death from plastic bags.

Matches - In 1992 alone, children playing with matches caused approximately 10,200 fires, 120 fire deaths, and 870 fire injuries."

WITAMY nowa GRUDNIOWECZKE!!!!!!!!!!!!!!!!

NieDzielna jestesmy dumni z malenstwa i jestesmy z Toba.........

IKA to byla madra decyzja oczyszczenia watku!!!!

--------------------
user posted image
z_m
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:18
hej

dzięki wielkie za tą decyzję...

Dorunia- witaj i gdzieś ty się kobiałko uchowała????????????????????? Ucałuj malutką i pisaj pisaj pisaj.Pochwal się córeczką 06.gif
Wandzia- już ci pisałam ale powtórzę - ja też jestem dumna z Lusinkowych osiągnięć 06.gif
Sylwia- fluidki lecą do was, zapomniałam chyba pochwalić Alanka prędkościusa z chodzikiem 03.gif

uff mam nadzieję że spokojnie przeżyjemy urodzinki naszych brzdąców.

i znów do pracki wracam
pa
z_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,893
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:28
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,683




post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:18
Post #115

hej

dzięki wielkie za tą decyzję...

Dorunia- witaj i gdzieś ty się kobiałko uchowała????????????????????? Ucałuj malutką i pisaj pisaj pisaj.Pochwal się córeczką 06.gif
Wandzia- już ci pisałam ale powtórzę - ja też jestem dumna z Lusinkowych osiągnięć 06.gif
Sylwia- fluidki lecą do was, zapomniałam chyba pochwalić Alanka prędkościusa z chodzikiem 03.gif

uff mam nadzieję że spokojnie przeżyjemy urodzinki naszych brzdąców.

i znów do pracki wracam
pa
Isztar
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:37
Witam, Zmobilizowałam się!!! Pewnie mnie nie pamiętacie pojawiłam się gdzieś w części I. Podobnie jak Dorunia podczytuję Was od wątku ciążowego, dzięki Wam było mi łatwiej. Tym bardziej, że zmieniłam miejsce zamieszkania. Jesteście okienkiem na świat:)
A teraz o grudniowym cudzie: Tośka urodziła sie 30 grudnia. Ma 6 pięknych kiełkujących ząbków:) Rozwichrzoną czuprynę i duże niebieskie oczy. Wszędzie jej pełno! Oj wszędzie!!! Pozdrawiamy
Isztar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: pią, 22 wrz 06 - 13:04
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,608




post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:37
Post #116

Witam, Zmobilizowałam się!!! Pewnie mnie nie pamiętacie pojawiłam się gdzieś w części I. Podobnie jak Dorunia podczytuję Was od wątku ciążowego, dzięki Wam było mi łatwiej. Tym bardziej, że zmieniłam miejsce zamieszkania. Jesteście okienkiem na świat:)
A teraz o grudniowym cudzie: Tośka urodziła sie 30 grudnia. Ma 6 pięknych kiełkujących ząbków:) Rozwichrzoną czuprynę i duże niebieskie oczy. Wszędzie jej pełno! Oj wszędzie!!! Pozdrawiamy

--------------------
Nie lubie chamst...
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:40
Yolunia moje wielkie gratulacje dla osiągnieć twojego skarbu icon_smile.gif


Dorunia witaj wśrod grudniowek , czemu żes się tak czaiła? my z otwartymi łapkami grudniowki witamy icon_smile.gif pisz o małej pokaż fotki chcemy Was poznać icon_smile.gif

Wandzia Lusia nieraz nas wszystkich zaskoczy dzielna dziewczynka i bardzo zdolna icon_smile.gif buziak dla malej zdolniachy

Lena ani się waż dezerterować my cię chcemy JA CIE CHCEM!!!!!!

Ika dziekuje.

sylwia szybkiego powrotu do zdrowka dla Alanka

A ja jestem cała happy maly osłuchowo czysty, byla lekarka i badala szkraba icon_smile.gif weźmnie do jutra ostatnie zastrzyki i jest oki icon_smile.gif

Muszę się pochwalić jak już wszystkie piszą o osiągnięciach icon_smile.gif Miłoszek potrafi już pokazać gdzie aniołek, lampa, okno, oko i nos misia, gdzie w ksiazeczce piesek i baranek i krowa, rozumie polecenia jak sie mu powie Miloszku przynieś ksiązeczkę o piesku, idzie do swoich zabawek wyciąga TE książeczke i przynosi 06.gif jak się go prosi o autko to tak samo idzie i przyjejżdza nim 03.gif I zajefanie bawi się z pieskiem , starczy mu powiedzieć że Argo czeka na zabawe a On już mu rzuca jakąś piłkę klocek i tak sobie rzucają wzajemnie, kiedyś wam nagram icon_smile.gif
Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
SkÄ…d: z nikÄ…d
Nr użytkownika: 7,840




post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:40
Post #117

Yolunia moje wielkie gratulacje dla osiągnieć twojego skarbu icon_smile.gif


Dorunia witaj wśrod grudniowek , czemu żes się tak czaiła? my z otwartymi łapkami grudniowki witamy icon_smile.gif pisz o małej pokaż fotki chcemy Was poznać icon_smile.gif

Wandzia Lusia nieraz nas wszystkich zaskoczy dzielna dziewczynka i bardzo zdolna icon_smile.gif buziak dla malej zdolniachy

Lena ani się waż dezerterować my cię chcemy JA CIE CHCEM!!!!!!

Ika dziekuje.

sylwia szybkiego powrotu do zdrowka dla Alanka

A ja jestem cała happy maly osłuchowo czysty, byla lekarka i badala szkraba icon_smile.gif weźmnie do jutra ostatnie zastrzyki i jest oki icon_smile.gif

Muszę się pochwalić jak już wszystkie piszą o osiągnięciach icon_smile.gif Miłoszek potrafi już pokazać gdzie aniołek, lampa, okno, oko i nos misia, gdzie w ksiazeczce piesek i baranek i krowa, rozumie polecenia jak sie mu powie Miloszku przynieś ksiązeczkę o piesku, idzie do swoich zabawek wyciąga TE książeczke i przynosi 06.gif jak się go prosi o autko to tak samo idzie i przyjejżdza nim 03.gif I zajefanie bawi się z pieskiem , starczy mu powiedzieć że Argo czeka na zabawe a On już mu rzuca jakąś piłkę klocek i tak sobie rzucają wzajemnie, kiedyś wam nagram icon_smile.gif
Ewlin
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:44
Jak to miło wrócić na miły wąteczek. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę. No i dziękuję za trafną decyzję

Dorunia i Isztar - witajcie wśród nas, pochwalcie się pociechami i czujcie się jak u siebie - i tak jak mi powiedziała megie na dzień dobry tak ja powiem i Wam- uważajcie - bo to uzależnia 29.gif 29.gif

Ten post edytował Ewlin pią, 09 lis 2007 - 15:47
Ewlin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 461
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 21:11
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 11,943




post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:44
Post #118

Jak to miło wrócić na miły wąteczek. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę. No i dziękuję za trafną decyzję

Dorunia i Isztar - witajcie wśród nas, pochwalcie się pociechami i czujcie się jak u siebie - i tak jak mi powiedziała megie na dzień dobry tak ja powiem i Wam- uważajcie - bo to uzależnia 29.gif 29.gif

--------------------
Natalia - vel-gadułka - 08.07.2001, g.21.40 - 4150g, 60cm

Julia - vel-Kozica - 31.12.2006, g.16.25 - 4550g, 58 cm
Nie lubie chamst...
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:45
Isztar witaj znowu i zostań już z nami icon_smile.gif no i też foty plisssssssssssssssssssssssss 03.gif
Nie lubie chamst...


Grupa: Zbanowani
Postów: 997
Dołączył: czw, 05 paź 06 - 17:32
SkÄ…d: z nikÄ…d
Nr użytkownika: 7,840




post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:45
Post #119

Isztar witaj znowu i zostań już z nami icon_smile.gif no i też foty plisssssssssssssssssssssssss 03.gif
Dorunia82
piÄ…, 09 lis 2007 - 15:58
Dzięki dziewczyny za miłe powitanie.
z_m dobre pytanie ,sama nie wiem wcześniej sięnie zmobilizowałam bo myślałam że nie bede miała czasu pisać, ale powiem wam ze bardzo czesto wasza wiedza na temat dzieciaczkow mnie powalala SKĄD WY TO WSZYSTKO WIEDZIE , icon_eek.gif
Wiecie nie wiem co mam o sobie napisac haha moze wy sie pytajscie smiało ja odpowiem , musze jeszcze zobaczyc jak wklejac foty to pokaze wam moje grudniowe cudo.
Demo dzieki za priva zajrze.
Dorunia82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 31 maj 07 - 17:44
SkÄ…d: olsztyn
Nr użytkownika: 14,683




post piÄ…, 09 lis 2007 - 15:58
Post #120

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie.
z_m dobre pytanie ,sama nie wiem wcześniej sięnie zmobilizowałam bo myślałam że nie bede miała czasu pisać, ale powiem wam ze bardzo czesto wasza wiedza na temat dzieciaczkow mnie powalala SKĄD WY TO WSZYSTKO WIEDZIE , icon_eek.gif
Wiecie nie wiem co mam o sobie napisac haha moze wy sie pytajscie smiało ja odpowiem , musze jeszcze zobaczyc jak wklejac foty to pokaze wam moje grudniowe cudo.
Demo dzieki za priva zajrze.

--------------------
> :::::::::::::: GRUDNIOWE CUDA cz.10 ::::::::::::::, __________ wÄ…tek urodzinowy _____________
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 8 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 13:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama