Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
36 Stron V  « poprzednia 33 34 35 36 następna  

Październik-Listopad (ZIMOWE KLIMATY)

> 
miluczek
śro, 08 lip 2009 - 21:05
Dziubut już od września śpi bez pampa. Od pierwszej nocy sukces. Ale... od jakiś 3 tygodni zdarzy mu się zsikać icon_eek.gif .
Byłam w szoku, bo nigdy mu się to nie zdarzyło odkąd śpi bez pampa. Fakt, teraz przez te upały pił bardzo dużo, w nocy też popija (jakkolwiek to brzmi icon_wink.gif ) i może w nocy nie wytrzymywał. Teraz pilnuję, żeby się wysikał wieczorem i każę pić mało, bo się zleje i od jakiegoś tyg wpadki nie było.

Martwię się bo wczoraj i dzisiaj poszła mu krew z noska. Od 2 tyg potwornie kaszle (mokro), poza tym nic mu nie jest. Podejrzewam, że powodem może być klima w samochodzie (trzeba ją wyczyścić), bo od 3-4 dni nie używam (topię się w aucie), i jest już lepiej. Kaszle ale sporadycznie.
Znajomych syn miał straszny kaszel, aż się dusił. Okazało się, że zagrzybiona była klima (co się często zdarza). Wyczyścili i kaszel ustał.

Byliśmy dzisiaj po przedszkolu w kinie, na Epoce lodowcowej 3. Super. Mały tak jak sądziłam, oglądał przez pierwsze 15 min. potem się kręcił, zaczepiał wszystkich dookoła, latał po schodach (bo jak mówił miały takie śmieszne światełka naprowadzające). Po kinie pojechaliśmy do McDonalda, bo do Happy Meali dają figurki z tegoż właśnie filmu.

Muszę Wam się pochwalić. W sierpniu jedziemy tutaj: https://www.sunkisstravel.com/parki/phantasialand.html
Nasz hotel to Matamba.

Wyjazd tam był obiecany małemu już przed wyjazdem Bucza do Afganistanu. Mały pamięta i cały czas pyta, więc nie ma wyjścia. Buczo mi zrobił prezent i zamówił ten pakiet ze SPA brawo_bis.gif . Pierwszy raz Miluk będzie się tak bawić i cieszy się chyba bardziej niż Dziubutek icon20.gif

Ten post edytował miluczek śro, 08 lip 2009 - 21:06
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post śro, 08 lip 2009 - 21:05
Post #681

Dziubut już od września śpi bez pampa. Od pierwszej nocy sukces. Ale... od jakiś 3 tygodni zdarzy mu się zsikać icon_eek.gif .
Byłam w szoku, bo nigdy mu się to nie zdarzyło odkąd śpi bez pampa. Fakt, teraz przez te upały pił bardzo dużo, w nocy też popija (jakkolwiek to brzmi icon_wink.gif ) i może w nocy nie wytrzymywał. Teraz pilnuję, żeby się wysikał wieczorem i każę pić mało, bo się zleje i od jakiegoś tyg wpadki nie było.

Martwię się bo wczoraj i dzisiaj poszła mu krew z noska. Od 2 tyg potwornie kaszle (mokro), poza tym nic mu nie jest. Podejrzewam, że powodem może być klima w samochodzie (trzeba ją wyczyścić), bo od 3-4 dni nie używam (topię się w aucie), i jest już lepiej. Kaszle ale sporadycznie.
Znajomych syn miał straszny kaszel, aż się dusił. Okazało się, że zagrzybiona była klima (co się często zdarza). Wyczyścili i kaszel ustał.

Byliśmy dzisiaj po przedszkolu w kinie, na Epoce lodowcowej 3. Super. Mały tak jak sądziłam, oglądał przez pierwsze 15 min. potem się kręcił, zaczepiał wszystkich dookoła, latał po schodach (bo jak mówił miały takie śmieszne światełka naprowadzające). Po kinie pojechaliśmy do McDonalda, bo do Happy Meali dają figurki z tegoż właśnie filmu.

Muszę Wam się pochwalić. W sierpniu jedziemy tutaj: https://www.sunkisstravel.com/parki/phantasialand.html
Nasz hotel to Matamba.

Wyjazd tam był obiecany małemu już przed wyjazdem Bucza do Afganistanu. Mały pamięta i cały czas pyta, więc nie ma wyjścia. Buczo mi zrobił prezent i zamówił ten pakiet ze SPA brawo_bis.gif . Pierwszy raz Miluk będzie się tak bawić i cieszy się chyba bardziej niż Dziubutek icon20.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
miluczek
śro, 08 lip 2009 - 21:57
A pomęczę Was jeszcze fotkami icon_twisted.gif

Dziubut letni:


Dziubut i prezent jaki sobie sprawiłam na 30 urodziny ( a co pochwalę się):


Aj:


To wypociny Dziubutka (napisał dla taty jak go nie było):

To jedyny wyraz jaki umie sam napisać bez dyktowania, ale umie przeliterować różne wyrazy, chociaż jeszcze nie poskłada żeby przeczytać.

Miluk 30 letni:



Wiosenny Bartolini:



Z ukochanym tatusiem:




Wystarczy!!! Na chwilę dam Wam spokój 06.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post śro, 08 lip 2009 - 21:57
Post #682

A pomęczę Was jeszcze fotkami icon_twisted.gif

Dziubut letni:


Dziubut i prezent jaki sobie sprawiłam na 30 urodziny ( a co pochwalę się):


Aj:


To wypociny Dziubutka (napisał dla taty jak go nie było):

To jedyny wyraz jaki umie sam napisać bez dyktowania, ale umie przeliterować różne wyrazy, chociaż jeszcze nie poskłada żeby przeczytać.

Miluk 30 letni:



Wiosenny Bartolini:



Z ukochanym tatusiem:




Wystarczy!!! Na chwilę dam Wam spokój 06.gif


--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
miluczek
czw, 09 lip 2009 - 22:40
Przepraszam, wiem, że to forum "dzieciowe", ale nie mogłam się oprzeć, żeby tego nie wstawić:
https://www.youtube.com/watch?v=c2kep90Sk10...feature=related
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post czw, 09 lip 2009 - 22:40
Post #683

Przepraszam, wiem, że to forum "dzieciowe", ale nie mogłam się oprzeć, żeby tego nie wstawić:
https://www.youtube.com/watch?v=c2kep90Sk10...feature=related


--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Litka
pią, 10 lip 2009 - 11:05
Nie mogę uwierzyć, że nasz wątek odżył. Jednak jak Miluk się pojawia to wszystko ożywa icon_razz.gif

My się wakac[użytkownik x] teraz, jutro wyjazd nad morze.
W kwestii co kto umie,to u nas literki, pisanie to raczej leżą odłogiem. Obecnie na tapecie jest rysowanie, kolorowanie, zużywamy tony papieru. Poza tym Igor nadal kocha taniec i muzykę, wręcz bym się pokusiła o stwierdzenie, ze to jego żywioł.
Szukam dla niego jakiś ciekawych zajęć tanecznych, ale kiepsko mi idzie; większośc dla dzieci to jakieś baletowe albo taniec towarzyski.
Igor jak tylko otowrzy oczy gada do samego późnego wieczora zanim nie zaśnie, buzia się mu nie zamyka; pyta o wszystko co mu przyjdzie do głowy, co podsłyszy. W kościele jak jest raczej cisza, on dostaje olsnienia i głośno pyta " a dlaczego Jezus umarł na krzyżu? a kto to jest Ojciec Niebieski", no i ciagle bez opamiętania pyta z czego jest zrobione, albo jak się robi cokolwiek, oponę, lizaki, asfalt, itd. itp. bez końca icon_smile.gif

Bardzo tęskni za bratem jak ten idzie na parę dni do babci, nadal wzrusza się na filmach, szczególnie jak mama szuka swojego dziecka, ryczy wtedy w głos. Kocha ponad wszystko foki, to też nadal icon_smile.gif

Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post pią, 10 lip 2009 - 11:05
Post #684

Nie mogę uwierzyć, że nasz wątek odżył. Jednak jak Miluk się pojawia to wszystko ożywa icon_razz.gif

My się wakac[użytkownik x] teraz, jutro wyjazd nad morze.
W kwestii co kto umie,to u nas literki, pisanie to raczej leżą odłogiem. Obecnie na tapecie jest rysowanie, kolorowanie, zużywamy tony papieru. Poza tym Igor nadal kocha taniec i muzykę, wręcz bym się pokusiła o stwierdzenie, ze to jego żywioł.
Szukam dla niego jakiś ciekawych zajęć tanecznych, ale kiepsko mi idzie; większośc dla dzieci to jakieś baletowe albo taniec towarzyski.
Igor jak tylko otowrzy oczy gada do samego późnego wieczora zanim nie zaśnie, buzia się mu nie zamyka; pyta o wszystko co mu przyjdzie do głowy, co podsłyszy. W kościele jak jest raczej cisza, on dostaje olsnienia i głośno pyta " a dlaczego Jezus umarł na krzyżu? a kto to jest Ojciec Niebieski", no i ciagle bez opamiętania pyta z czego jest zrobione, albo jak się robi cokolwiek, oponę, lizaki, asfalt, itd. itp. bez końca icon_smile.gif

Bardzo tęskni za bratem jak ten idzie na parę dni do babci, nadal wzrusza się na filmach, szczególnie jak mama szuka swojego dziecka, ryczy wtedy w głos. Kocha ponad wszystko foki, to też nadal icon_smile.gif

miluczek
pią, 10 lip 2009 - 22:27
Widzę, że Igutek ma apetyt. Nie to co mój Dziubut, chudzina taka.

CYTAT(Litka @ Fri, 10 Jul 2009 - 12:05) *
Igor jak tylko otowrzy oczy gada do samego późnego wieczora zanim nie zaśnie, buzia się mu nie zamyka; pyta o wszystko co mu przyjdzie do głowy, co podsłyszy.
ciagle bez opamiętania pyta z czego jest zrobione, albo jak się robi cokolwiek, oponę, lizaki, asfalt, itd. itp. bez końca icon_smile.gif


Skąd ja to znam 37.gif . Bartek trajkocze non stop. Interesuje go dosłownie wszystko.
Jak go pytam kiedy mu się dziobek zamknie odpowiada z mina cwaniaka: "no jak pójdę spać, to będziecie mieli spokój i cicho się zrobi w domu".

Apropos kościoła. Mały potwornie się nudzi na mszy i czasami mu totalnie odwala jak nie ma co robić. No i którejś niedzieli Dziubut już mocno znudzony podszedł do zakonnicy. Patrzymy, a ona po krótkiej rozmowie z małym dusząc się ze śmiechu wychodzi na zakrystię. Mały zapytany co jej powiedział nie chciał się przyznać mówiąc: "no nie wiem co jej się stało"
Po mszy owa zakonnica stała pod kościołem. Nie wytrzymałam i podeszłam pytając co mały walnął.
No więc teraz dialog Zakonnica-Dziubut:

Dziubut: a ty jesteś duchem?
Zakonnica: nie
D: jesteś panią czy panem?
Z: panią
D: łe, to pewnie nie masz siurka
10.gif 10.gif 10.gif

Ten post edytował miluczek pią, 10 lip 2009 - 22:29
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pią, 10 lip 2009 - 22:27
Post #685

Widzę, że Igutek ma apetyt. Nie to co mój Dziubut, chudzina taka.

CYTAT(Litka @ Fri, 10 Jul 2009 - 12:05) *
Igor jak tylko otowrzy oczy gada do samego późnego wieczora zanim nie zaśnie, buzia się mu nie zamyka; pyta o wszystko co mu przyjdzie do głowy, co podsłyszy.
ciagle bez opamiętania pyta z czego jest zrobione, albo jak się robi cokolwiek, oponę, lizaki, asfalt, itd. itp. bez końca icon_smile.gif


Skąd ja to znam 37.gif . Bartek trajkocze non stop. Interesuje go dosłownie wszystko.
Jak go pytam kiedy mu się dziobek zamknie odpowiada z mina cwaniaka: "no jak pójdę spać, to będziecie mieli spokój i cicho się zrobi w domu".

Apropos kościoła. Mały potwornie się nudzi na mszy i czasami mu totalnie odwala jak nie ma co robić. No i którejś niedzieli Dziubut już mocno znudzony podszedł do zakonnicy. Patrzymy, a ona po krótkiej rozmowie z małym dusząc się ze śmiechu wychodzi na zakrystię. Mały zapytany co jej powiedział nie chciał się przyznać mówiąc: "no nie wiem co jej się stało"
Po mszy owa zakonnica stała pod kościołem. Nie wytrzymałam i podeszłam pytając co mały walnął.
No więc teraz dialog Zakonnica-Dziubut:

Dziubut: a ty jesteś duchem?
Zakonnica: nie
D: jesteś panią czy panem?
Z: panią
D: łe, to pewnie nie masz siurka
10.gif 10.gif 10.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
miluczek
czw, 16 lip 2009 - 22:23
Ło Jezu. Wakacje Was odciągnęły od kompa?? Czy za kilka miesięcy nasz wątek padnie?
Szkoda by było 32.gif
Nie wierzę, że macie mniej czasu niż jak dzieci były małe. Fakt, wiele z nas jest już podwójnymi mamami, ale szkoda byłoby zagubić ten kontakt. Chociaż przez forum.

A może w któryś weekend sierpnia zrobić zlocik? balety.gif aparat.gif ognisko.gif impreza.gif

Z resztą, sama do siebie piszę rycze.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post czw, 16 lip 2009 - 22:23
Post #686

Ło Jezu. Wakacje Was odciągnęły od kompa?? Czy za kilka miesięcy nasz wątek padnie?
Szkoda by było 32.gif
Nie wierzę, że macie mniej czasu niż jak dzieci były małe. Fakt, wiele z nas jest już podwójnymi mamami, ale szkoda byłoby zagubić ten kontakt. Chociaż przez forum.

A może w któryś weekend sierpnia zrobić zlocik? balety.gif aparat.gif ognisko.gif impreza.gif

Z resztą, sama do siebie piszę rycze.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Kitka*
pon, 20 lip 2009 - 21:56
Coś nie możemy się na nowo zgrać icon_wink.gif
(nie dostaję powiadomień z tego wątku 21.gif )
Ja to już daaawno chciałam Was poznać, bo dołączyłam późno do wątku, ale to już chyba nierealne... icon_confused.gif

A Dominik też nawija jak katarynka, ciągle go słychać, jak nie śpi.
A spać chodzi po bajce, nie to co kiedyś. I całe szczęście icon_cool.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pon, 20 lip 2009 - 21:56
Post #687

Coś nie możemy się na nowo zgrać icon_wink.gif
(nie dostaję powiadomień z tego wątku 21.gif )
Ja to już daaawno chciałam Was poznać, bo dołączyłam późno do wątku, ale to już chyba nierealne... icon_confused.gif

A Dominik też nawija jak katarynka, ciągle go słychać, jak nie śpi.
A spać chodzi po bajce, nie to co kiedyś. I całe szczęście icon_cool.gif

--------------------

parasolka
śro, 22 lip 2009 - 00:25
ze zdziwieniem odnotowałam wypowiedzi na wątku icon_smile.gif

Miluk myślałam o Tobie parę dni temu jak wrcałam z wakacji i przejeżdżałam przez Inowrocław

my juz po wakacjach w Sudetach ale wybieram sie jeszcze w sierpniu,

na zorganizowanie zlotu to raczej za mało czasu
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post śro, 22 lip 2009 - 00:25
Post #688

ze zdziwieniem odnotowałam wypowiedzi na wątku icon_smile.gif

Miluk myślałam o Tobie parę dni temu jak wrcałam z wakacji i przejeżdżałam przez Inowrocław

my juz po wakacjach w Sudetach ale wybieram sie jeszcze w sierpniu,

na zorganizowanie zlotu to raczej za mało czasu

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
Kitka*
śro, 22 lip 2009 - 22:37
My się na żadne wakacje nie wybieramy-brak funduszy w tym roku icon_sad.gif No chyba, że uda nam się wyskoczyć pod namiot nad pobliskie jezioro.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post śro, 22 lip 2009 - 22:37
Post #689

My się na żadne wakacje nie wybieramy-brak funduszy w tym roku icon_sad.gif No chyba, że uda nam się wyskoczyć pod namiot nad pobliskie jezioro.

--------------------

grzałka
pią, 24 lip 2009 - 19:21
panowie A i A po kąpieli w jeziorze


...

Ten post edytował grzałka sob, 25 lip 2009 - 17:33
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 24 lip 2009 - 19:21
Post #690

panowie A i A po kąpieli w jeziorze


...

--------------------
parasolka
pią, 24 lip 2009 - 22:31
grzałko mam wrażenie że zrobili sie do siebie bardziej podobni co?
a pływają już sami?, J nie bardzo może się nauczyć
za to super śmiga na 2 kółkach i gra w piłkę z chłopakami szkolnymi którzy mu na to pozwlają bo dobrze kopie /ich stwierdzenie 06.gif /

Ten post edytował parasolka pią, 24 lip 2009 - 22:37
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 24 lip 2009 - 22:31
Post #691

grzałko mam wrażenie że zrobili sie do siebie bardziej podobni co?
a pływają już sami?, J nie bardzo może się nauczyć
za to super śmiga na 2 kółkach i gra w piłkę z chłopakami szkolnymi którzy mu na to pozwlają bo dobrze kopie /ich stwierdzenie 06.gif /

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
grzałka
pią, 24 lip 2009 - 22:56
pływają na razie w rękawkach, na dwóch kółkach Antek jeździ już od bardzo dawna, Alek dopiero niedawno nauczył się na hulajnodze i skoordynował kierowanie z pedałowaniem na rowerze więc mu dwóch na razie nie proponuję

za to obaj jeżdżą na rolkach icon_smile.gif

podobni nie, wręcz przeciwnie, im starsi tym coraz bardziej różni
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 24 lip 2009 - 22:56
Post #692

pływają na razie w rękawkach, na dwóch kółkach Antek jeździ już od bardzo dawna, Alek dopiero niedawno nauczył się na hulajnodze i skoordynował kierowanie z pedałowaniem na rowerze więc mu dwóch na razie nie proponuję

za to obaj jeżdżą na rolkach icon_smile.gif

podobni nie, wręcz przeciwnie, im starsi tym coraz bardziej różni

--------------------
grzałka
pią, 24 lip 2009 - 23:13
....

Ten post edytował grzałka sob, 25 lip 2009 - 17:33
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 24 lip 2009 - 23:13
Post #693

....

--------------------
parasolka
pią, 24 lip 2009 - 23:26
na zdjęciach jednak IMO są podobni

w rękawkach J też pływa ale znam dzieci które pływają już same
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 24 lip 2009 - 23:26
Post #694

na zdjęciach jednak IMO są podobni

w rękawkach J też pływa ale znam dzieci które pływają już same

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
parasolka
pią, 24 lip 2009 - 23:28
Miluk Bartek jest niesamowicie duzy
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 24 lip 2009 - 23:28
Post #695

Miluk Bartek jest niesamowicie duzy

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
Kitka*
sob, 25 lip 2009 - 21:20
Dominik uwielbia wodę-basen, jezioro-obojętnie. Pływa w rękawkach.
Od kilku miesięcy jeździ na hulajnodze i, tak, jak Alek, dopiero zaczyna koordynować kierowanie z pedałowaniem. Dopiero teraz właściwie "dorósł" do nauki jazy na rowerze.
Z piłką nie idzie mu za dobrze-kuzynowie ogrywają go, jak chcą. No cóż, sprawność fizyczna to nie jest jego mocna strona i chyba nigdy nie będzie... Obecnie ma wielką śliwę na czole i niezłe zadrapanie nad nosem-nadal często się przewraca.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 25 lip 2009 - 21:20
Post #696

Dominik uwielbia wodę-basen, jezioro-obojętnie. Pływa w rękawkach.
Od kilku miesięcy jeździ na hulajnodze i, tak, jak Alek, dopiero zaczyna koordynować kierowanie z pedałowaniem. Dopiero teraz właściwie "dorósł" do nauki jazy na rowerze.
Z piłką nie idzie mu za dobrze-kuzynowie ogrywają go, jak chcą. No cóż, sprawność fizyczna to nie jest jego mocna strona i chyba nigdy nie będzie... Obecnie ma wielką śliwę na czole i niezłe zadrapanie nad nosem-nadal często się przewraca.

--------------------

grzałka
sob, 25 lip 2009 - 21:40
czy Wam też tak rozciąga w bok?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 25 lip 2009 - 21:40
Post #697

czy Wam też tak rozciąga w bok?

--------------------
Kitka*
nie, 26 lip 2009 - 11:10
Rozciąga dopóki się milukowe zdjęcia nie załadują.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post nie, 26 lip 2009 - 11:10
Post #698

Rozciąga dopóki się milukowe zdjęcia nie załadują.

--------------------

Kitka*
sob, 12 wrz 2009 - 21:36
Hej! I jak przedszkolaki? icon_smile.gif

Dominik mi zagorączkował jednak, a myślałam, że skończyło się na katarze i posłałam go do przedszkola icon_sad.gif Po jednym dniu mu gorączka przeszła. Szkoda tylko, że akurat w piątek była w przedszkolu logopeda. Zależało mi na tych badaniach, a teraz muszę zapisywać się do poradni i czekać kilka miesięcy 21.gif
Mają też iść do dentysty na kontrole, co mnie bardzo cieszy (żeby tylko znowu nie był chory icon_rolleyes.gif )

W grupie Dominika jest tylko pięcioro pięciolatków, a reszta, to sześciolatki. Mają mieć już jakieś podręczniki zwane kartami pracy (bo podręczniki są w przedszkolu zabronione icon_wink.gif ) Tak więc zaczyna się poważna nauka icon_wink.gif Trochę się, jak zwykle, obawiam, jak on sobie poradzi. Na razie nie wyobrażam sobie, że miałby iść za rok do szkoły.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 12 wrz 2009 - 21:36
Post #699

Hej! I jak przedszkolaki? icon_smile.gif

Dominik mi zagorączkował jednak, a myślałam, że skończyło się na katarze i posłałam go do przedszkola icon_sad.gif Po jednym dniu mu gorączka przeszła. Szkoda tylko, że akurat w piątek była w przedszkolu logopeda. Zależało mi na tych badaniach, a teraz muszę zapisywać się do poradni i czekać kilka miesięcy 21.gif
Mają też iść do dentysty na kontrole, co mnie bardzo cieszy (żeby tylko znowu nie był chory icon_rolleyes.gif )

W grupie Dominika jest tylko pięcioro pięciolatków, a reszta, to sześciolatki. Mają mieć już jakieś podręczniki zwane kartami pracy (bo podręczniki są w przedszkolu zabronione icon_wink.gif ) Tak więc zaczyna się poważna nauka icon_wink.gif Trochę się, jak zwykle, obawiam, jak on sobie poradzi. Na razie nie wyobrażam sobie, że miałby iść za rok do szkoły.

--------------------

wera1000
nie, 13 wrz 2009 - 11:54
Co do trajkotania to nasze dzieciaki chyba razem tak mają że buzia im się nie zamyka 06.gif

Bartek od września chodzi do szkoły, to taka ich zerówka, siedzi w szkole od 8:55 do 15:15. Je ładnie obiadki (lunch) i najszybciej dowiem się co jadł niż co robił w ciągu dnia. Nie wiem czy pisałam że mieszkamy we własnym domku od marca, ale i tak jeszcze nie mogę dojść do ładu. Od lipca znowu pracuję i zaczyma brakować na wszystki czasu.

Za to mała Julka ma za tydzień roczek i roznosi dom bo nauczyła się chodzić, a już zachciewa jej się biagać.
wera1000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 837
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 17:25
Skąd: Gdansk/Leigh
Nr użytkownika: 1,664

GG:


post nie, 13 wrz 2009 - 11:54
Post #700

Co do trajkotania to nasze dzieciaki chyba razem tak mają że buzia im się nie zamyka 06.gif

Bartek od września chodzi do szkoły, to taka ich zerówka, siedzi w szkole od 8:55 do 15:15. Je ładnie obiadki (lunch) i najszybciej dowiem się co jadł niż co robił w ciągu dnia. Nie wiem czy pisałam że mieszkamy we własnym domku od marca, ale i tak jeszcze nie mogę dojść do ładu. Od lipca znowu pracuję i zaczyma brakować na wszystki czasu.

Za to mała Julka ma za tydzień roczek i roznosi dom bo nauczyła się chodzić, a już zachciewa jej się biagać.

--------------------
> Październik-Listopad (ZIMOWE KLIMATY)
Start new topic
Reply to this topic
36 Stron V  « poprzednia 33 34 35 36 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 26 maj 2024 - 16:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama