Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Garnuszek klocuszek, Konik Sassy

> 
pati.n
czw, 29 lis 2007 - 13:52
Witam,
chciałam zapytac czy warto kupic takie zabawki półrocznemu dziecku - pytanie odnośnie prezentów na świeta icon_smile.gif

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=2...82+wys%C5%82any.

https://www.allegro.pl/item274498186_garnus...24_mies_ss.html

prosze o opinie icon_smile.gif

Dziekuje i pozdrawiam
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 29 lis 2007 - 13:52
Post #1

Witam,
chciałam zapytac czy warto kupic takie zabawki półrocznemu dziecku - pytanie odnośnie prezentów na świeta icon_smile.gif

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=2...82+wys%C5%82any.

https://www.allegro.pl/item274498186_garnus...24_mies_ss.html

prosze o opinie icon_smile.gif

Dziekuje i pozdrawiam

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
szantrapa
czw, 29 lis 2007 - 15:53
Garnuszek kupiłam Olisi na poprzednie święta, miała 8 miesięcy, wtedy to była rewelacja, przez kilka miesięcy najbardziej trafiona zabawka ale ze wzgledu na melodyjki i dźwięki nie na sam sens zabawy tzn. moja córa nigdy nie nauczyła się właściwie wkładać odpowiednich kształtów, wkładała tylko kółko bo było najprostsze, po prostu po pewnym czasie (kilka miesięcy) zabawka przestała działać jak należy. Teraz dźwięki się sprzęgają albo wcale nie działają, od początku zresztą jeden z klocuszków nie powodował reakcji dźwiękowej urządzenia, powiem tak, warto, świetna zabawka bezpiecznie wykonana, można nią rzucać, upuszczać i nic, ale ja chyba trafiłam po prostu na wadliwy egzemplarz więc polecam raczej kupienie w sklepie a nie przez allegro, bo można sprawdzić czy wszystko działa. Aha, ja tyle co jest w tej aukcji dałam w Tesco ( w szale świątecznym nie sprawdziłam zabawki a tylko tu była dostępna) a na allegro parę dni przed świętami ceny podskoczyły prawie dwukrotnie! dlatego radzę kupić już, wcześniej, bo potem w sklepach nie będzie a na allegro będą kosmicznie drogie!
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 29 lis 2007 - 15:53
Post #2

Garnuszek kupiłam Olisi na poprzednie święta, miała 8 miesięcy, wtedy to była rewelacja, przez kilka miesięcy najbardziej trafiona zabawka ale ze wzgledu na melodyjki i dźwięki nie na sam sens zabawy tzn. moja córa nigdy nie nauczyła się właściwie wkładać odpowiednich kształtów, wkładała tylko kółko bo było najprostsze, po prostu po pewnym czasie (kilka miesięcy) zabawka przestała działać jak należy. Teraz dźwięki się sprzęgają albo wcale nie działają, od początku zresztą jeden z klocuszków nie powodował reakcji dźwiękowej urządzenia, powiem tak, warto, świetna zabawka bezpiecznie wykonana, można nią rzucać, upuszczać i nic, ale ja chyba trafiłam po prostu na wadliwy egzemplarz więc polecam raczej kupienie w sklepie a nie przez allegro, bo można sprawdzić czy wszystko działa. Aha, ja tyle co jest w tej aukcji dałam w Tesco ( w szale świątecznym nie sprawdziłam zabawki a tylko tu była dostępna) a na allegro parę dni przed świętami ceny podskoczyły prawie dwukrotnie! dlatego radzę kupić już, wcześniej, bo potem w sklepach nie będzie a na allegro będą kosmicznie drogie!

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 03 gru 2007 - 11:44
Post #3

Garnuszek na klocuszek mieliśmy Pisher Price. Super sprawa i BARDZO długo się sprawdzał! Raz zaniemógł, ale miał prawo, bowiem moja Córka ugotowała w nim prawdziwą zupę 03.gif Na szczęście po wysuszeniu odżył icon_smile.gif
tissaia
pon, 03 gru 2007 - 13:20
Maks ma Garnuszek od jakiegoś miesiąca -poki co to jego najukochańsza zabawka, nosi się z nim po całym domu, tuli i bez mała z nim sypia icon_smile.gif Opanował już trudną sztukę wkładania odpowiednich klocuszków w odpowiednie otworki ale nie znudziło go to, wygląda na to, że ciągle mu mało icon_smile.gif
Super zabawka!
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pon, 03 gru 2007 - 13:20
Post #4

Maks ma Garnuszek od jakiegoś miesiąca -poki co to jego najukochańsza zabawka, nosi się z nim po całym domu, tuli i bez mała z nim sypia icon_smile.gif Opanował już trudną sztukę wkładania odpowiednich klocuszków w odpowiednie otworki ale nie znudziło go to, wygląda na to, że ciągle mu mało icon_smile.gif
Super zabawka!

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
> Garnuszek klocuszek, Konik Sassy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 05:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama