Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
86 Stron V  « poprzednia 9 10 11 12 13 następna ostatnia   

Wiosenne Marcepanki czyli Marcowe Słodkości tom 3.

, marcowe Maleństwa, rocznik 2007 :)
> , marcowe Maleństwa, rocznik 2007 :)
Asik 75
wto, 22 sty 2008 - 07:53
Ja nie daje Danonków, ale dziś mam zamiar dać Danio waniliowe do owoców (2 łyzeczki). Kinga dobrze toleruje Bielucha.

A to świeża fotka dzieciaków. Dawid wszedł Kidze do łóżeczka.




Asik 75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,227
Dołączył: nie, 19 lis 06 - 10:45
Skąd: Tychy
Nr użytkownika: 8,562

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 07:53
Post #201

Ja nie daje Danonków, ale dziś mam zamiar dać Danio waniliowe do owoców (2 łyzeczki). Kinga dobrze toleruje Bielucha.

A to świeża fotka dzieciaków. Dawid wszedł Kidze do łóżeczka.






--------------------


AleksandraD
wto, 22 sty 2008 - 08:34
Agatkie a jak sie jeździło tym twoim wózkiem trójkołowym. Chodzi mi o podjeżdżanie pod schody, tzn na podjazdach?
Ten wózek co ja sobie wypatrzyłam to ma co prawda cztery kółka ale te przednie mają mniejszy rozstaw więc może być problem na podjazdach.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 08:34
Post #202

Agatkie a jak sie jeździło tym twoim wózkiem trójkołowym. Chodzi mi o podjeżdżanie pod schody, tzn na podjazdach?
Ten wózek co ja sobie wypatrzyłam to ma co prawda cztery kółka ale te przednie mają mniejszy rozstaw więc może być problem na podjazdach.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
Agatkie
wto, 22 sty 2008 - 10:12
Aleksandra, właśnie niektóre podjazdy były nie do pokonania: te, że po dwóch stronach są wjazdy a po środku schodki. Tu był problem i musiałam kombinować inną drogę lub całkiem rezygnować. Może gdyby był on lżejszy to jakoś z przodem w górze bym probowała, ale 15kg wózka + 10kg mojej panny to robi swoje. Śmiejemy się, że teraz nasz wózek + Lilka to ważą razem tyle co poprzedni wózek.
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 10:12
Post #203

Aleksandra, właśnie niektóre podjazdy były nie do pokonania: te, że po dwóch stronach są wjazdy a po środku schodki. Tu był problem i musiałam kombinować inną drogę lub całkiem rezygnować. Może gdyby był on lżejszy to jakoś z przodem w górze bym probowała, ale 15kg wózka + 10kg mojej panny to robi swoje. Śmiejemy się, że teraz nasz wózek + Lilka to ważą razem tyle co poprzedni wózek.

--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


AleksandraD
wto, 22 sty 2008 - 11:05
No i mój wózek coneco V3 odszedł w niepamięć. Poszperałam w internecie i poczytałam na forum, że ta spacerówka się dziwnie rozkłada, tzn. nie opuszcza sie oparcia tylko całe siedzisko sie pochyla. Czyli dziecko leży jak w foteliku samochodowym.

Teraz oglądam Chicco albo coneco solar...
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 11:05
Post #204

No i mój wózek coneco V3 odszedł w niepamięć. Poszperałam w internecie i poczytałam na forum, że ta spacerówka się dziwnie rozkłada, tzn. nie opuszcza sie oparcia tylko całe siedzisko sie pochyla. Czyli dziecko leży jak w foteliku samochodowym.

Teraz oglądam Chicco albo coneco solar...

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
Asik 75
wto, 22 sty 2008 - 12:51
Aleksandra, wózki coneco solar mnie się bardzo podobaja. Gdybym nie miała tego naszego to zastanawiałbym sie kupnem własnie tego solar. Co prawda nie ogladałam ich za dokładnie i nie wiem czy są praktyczne i jak się składaja.
Asik 75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,227
Dołączył: nie, 19 lis 06 - 10:45
Skąd: Tychy
Nr użytkownika: 8,562

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 12:51
Post #205

Aleksandra, wózki coneco solar mnie się bardzo podobaja. Gdybym nie miała tego naszego to zastanawiałbym sie kupnem własnie tego solar. Co prawda nie ogladałam ich za dokładnie i nie wiem czy są praktyczne i jak się składaja.

--------------------


AleksandraD
wto, 22 sty 2008 - 12:54
Coneco Solar składają się fajnie, bo to taka większa parasolka. Tylko mają dosyć kiepskie amortyzatory, przez co są strasznie sztywne.
Nie wiem jak chicco bo jeszcze nie oglądałam.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 12:54
Post #206

Coneco Solar składają się fajnie, bo to taka większa parasolka. Tylko mają dosyć kiepskie amortyzatory, przez co są strasznie sztywne.
Nie wiem jak chicco bo jeszcze nie oglądałam.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
Ptyś
wto, 22 sty 2008 - 13:08
Hej mi tez się bardzo podobają te wózki solar,jestem jak najbardziej za.
Asik dzieci są słodkie.
A mojej Dominisi wyszły dwa ząbki na dole obok tych co już są,dziwne a na górze ani jednego.Nie pokolei zdaje się.Jest przy tym bardzo niespokojna i cały czas marudzi,dodam że kupa za kupą idzie,aż mi jej szkoda,bo dupka wygląda strasznie,a i martwii mnie to ogólnie.
Ptyś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 440
Dołączył: pią, 29 gru 06 - 14:11
Skąd: pomorze
Nr użytkownika: 9,459

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 13:08
Post #207

Hej mi tez się bardzo podobają te wózki solar,jestem jak najbardziej za.
Asik dzieci są słodkie.
A mojej Dominisi wyszły dwa ząbki na dole obok tych co już są,dziwne a na górze ani jednego.Nie pokolei zdaje się.Jest przy tym bardzo niespokojna i cały czas marudzi,dodam że kupa za kupą idzie,aż mi jej szkoda,bo dupka wygląda strasznie,a i martwii mnie to ogólnie.

--------------------

ALBUM DOMI
Co m??czyzna przez rok obmy?li?, kobieta w jednym dniu obali.
Agatkie
wto, 22 sty 2008 - 13:14
Lilka przed chwilą pierwszy raz sama napiła się z niekapka! Wreszcie załapała o co chodzi i jak przyjemnie jest go samemu trzymać icon_smile.gif

A Coneco Solar mi się podoba icon_smile.gif (jak dla mnie przekraczał nasze możliwości finansowe, bo założyliśmy zakup do 400 zł i w zasadzie to praktycznie do końca byłam zdecydowana na chicco).
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 13:14
Post #208

Lilka przed chwilą pierwszy raz sama napiła się z niekapka! Wreszcie załapała o co chodzi i jak przyjemnie jest go samemu trzymać icon_smile.gif

A Coneco Solar mi się podoba icon_smile.gif (jak dla mnie przekraczał nasze możliwości finansowe, bo założyliśmy zakup do 400 zł i w zasadzie to praktycznie do końca byłam zdecydowana na chicco).

--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


Radosna*
wto, 22 sty 2008 - 15:19
Hejka icon_smile.gif
Nie jestem bardzo w temacie więc napisze tylko że mamy już 6 ząbków icon_smile.gif
Agatka budzi się po nocach dość często.
Tak w ogóle to dopadł nas wstrętny wirus.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki. Mam nadzieję że już niedługo będę częściej tu gościć.
Radosna*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: pią, 15 gru 06 - 19:18
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 9,110




post wto, 22 sty 2008 - 15:19
Post #209

Hejka icon_smile.gif
Nie jestem bardzo w temacie więc napisze tylko że mamy już 6 ząbków icon_smile.gif
Agatka budzi się po nocach dość często.
Tak w ogóle to dopadł nas wstrętny wirus.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki. Mam nadzieję że już niedługo będę częściej tu gościć.
Yousta
wto, 22 sty 2008 - 15:30
AleksandraD z tego co wiem to chyba wiekszość spacerowek jest sztywna ja sie ciagle wacham miedzy solarem a chicco solar ma szersze siedzisko wygodniej bedzie Sebkowi
Yousta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: śro, 25 kwi 07 - 20:46
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 13,354




post wto, 22 sty 2008 - 15:30
Post #210

AleksandraD z tego co wiem to chyba wiekszość spacerowek jest sztywna ja sie ciagle wacham miedzy solarem a chicco solar ma szersze siedzisko wygodniej bedzie Sebkowi

--------------------

Agatkie
wto, 22 sty 2008 - 15:57
Yousta, a jak ten chicco solar wygląda, bo nie mogę znaleźć?
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 15:57
Post #211

Yousta, a jak ten chicco solar wygląda, bo nie mogę znaleźć?


--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


AleksandraD
wto, 22 sty 2008 - 16:02
Solar to model firmy Coneco, a Chicco to już inna firma, chicco może być enjoy, albo CT 01
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 16:02
Post #212

Solar to model firmy Coneco, a Chicco to już inna firma, chicco może być enjoy, albo CT 01

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
Agatkie
wto, 22 sty 2008 - 16:06
źle zinterpretowałam zdanie Yousty. Tam jest potem , że solar ma szersze siedzisko a ja połączyłam poprzednie zdanie i wyszedł mi nowy model wózka.
A tak swoją drogą, to o którym chicco myślicie?
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 16:06
Post #213

źle zinterpretowałam zdanie Yousty. Tam jest potem , że solar ma szersze siedzisko a ja połączyłam poprzednie zdanie i wyszedł mi nowy model wózka.
A tak swoją drogą, to o którym chicco myślicie?

--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


AleksandraD
wto, 22 sty 2008 - 17:11
Mi sie podobają właśnie ten chicco enjoy https://www.allegro.pl/item296210287_chicco...uper_cena_.html
albo CT 01 https://www.allegro.pl/item297527650_chicco...lacz_mamtu.html

są bardzo podobne ale jeszcze nie oglądałam ich na żywo.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 17:11
Post #214

Mi sie podobają właśnie ten chicco enjoy https://www.allegro.pl/item296210287_chicco...uper_cena_.html
albo CT 01 https://www.allegro.pl/item297527650_chicco...lacz_mamtu.html

są bardzo podobne ale jeszcze nie oglądałam ich na żywo.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
Agatkie
wto, 22 sty 2008 - 17:18
Enjoy jest lżejszy, tylko poczytaj może na innych stronach czy ma amortyzatory, czy tylko "tworzywo kółek amortyzuje drobne wstrząsy". Jak nie ma to za tyle kasy ja bym go odpuściła. CT-01 cięższy, ale ma amortyzację!
Agatkie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: sob, 05 sie 06 - 11:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,866

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 17:18
Post #215

Enjoy jest lżejszy, tylko poczytaj może na innych stronach czy ma amortyzatory, czy tylko "tworzywo kółek amortyzuje drobne wstrząsy". Jak nie ma to za tyle kasy ja bym go odpuściła. CT-01 cięższy, ale ma amortyzację!

--------------------
Martusia 05.10.2000 i Lile?ka 05.03.2007


olunia
wto, 22 sty 2008 - 19:58
Ptyś u mnie z ząbkami było podobnie. Najpierw były dolne jedynki, potem górne dwójki, potem dolne dwójki i na końcu górne jedynki. Więc nic się nie martw.
A jeśli chodzi o Danonki to moja lekarka kategorycznie odradziła, poniewaz powodują one często Salmonellę u dzieci. Poleciła natomiast serek wiejski np. z dodatkiem owoców. Parówki cielęce jak najbardziej, które moja Hanka uwielbia. I po 11 miesiącu extra przepis na jajecznicę (patelnię nagrzewamy i potem kładziemy na garnku z gotująca się wodą, na parze roztrzepujemy jajeczko, do jajecznicy zrobionej dodajemy troszkę masła, mleka i pokruszoną bułeczkę. wymiesza i smacznego).
A wogóle to trzymajcie się mocno. Moja lekarka jest zupełnia inna niż wszystkie, to już wiem i wcale mi to nie przeszkadza, wręcz odwortnie. I po roczku kiedy odstawię Hankę od piersi mam jej nie podawa żadnego mleka modyfikowanego tylko w razie potrzeby łaciate 3,2. Zaskoczone?? 03.gif

Asik o ile dobrze pamiętam podawałaś kiedyś przepis na budyń, ale gdzieś go zawieruszyłam. Mogłabyś jeszcze raz napisa??
olunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 630
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 22:39
Skąd: Ruda Śląska
Nr użytkownika: 10,494




post wto, 22 sty 2008 - 19:58
Post #216

Ptyś u mnie z ząbkami było podobnie. Najpierw były dolne jedynki, potem górne dwójki, potem dolne dwójki i na końcu górne jedynki. Więc nic się nie martw.
A jeśli chodzi o Danonki to moja lekarka kategorycznie odradziła, poniewaz powodują one często Salmonellę u dzieci. Poleciła natomiast serek wiejski np. z dodatkiem owoców. Parówki cielęce jak najbardziej, które moja Hanka uwielbia. I po 11 miesiącu extra przepis na jajecznicę (patelnię nagrzewamy i potem kładziemy na garnku z gotująca się wodą, na parze roztrzepujemy jajeczko, do jajecznicy zrobionej dodajemy troszkę masła, mleka i pokruszoną bułeczkę. wymiesza i smacznego).
A wogóle to trzymajcie się mocno. Moja lekarka jest zupełnia inna niż wszystkie, to już wiem i wcale mi to nie przeszkadza, wręcz odwortnie. I po roczku kiedy odstawię Hankę od piersi mam jej nie podawa żadnego mleka modyfikowanego tylko w razie potrzeby łaciate 3,2. Zaskoczone?? 03.gif

Asik o ile dobrze pamiętam podawałaś kiedyś przepis na budyń, ale gdzieś go zawieruszyłam. Mogłabyś jeszcze raz napisa??
madzia1983
wto, 22 sty 2008 - 20:23
cześć dziewczyny, ja tak na sekundkę icon_smile.gif u nas ząbki idą icon_biggrin.gif mamy juz jedynki i dolne i górne a teraz idą nam górne dwójeczki.... to dlatego moje dzieco jest jakie jest czasami icon_biggrin.gif
A w ogóle to dziewczyny,mzycie zaczyna mi sie układać!! Mam nareszcie faceta!!

Ten post edytował madzia1983 wto, 22 sty 2008 - 20:25
madzia1983


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,800
Dołączył: czw, 14 wrz 06 - 14:41
Skąd: tychy
Nr użytkownika: 7,484

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 20:23
Post #217

cześć dziewczyny, ja tak na sekundkę icon_smile.gif u nas ząbki idą icon_biggrin.gif mamy juz jedynki i dolne i górne a teraz idą nam górne dwójeczki.... to dlatego moje dzieco jest jakie jest czasami icon_biggrin.gif
A w ogóle to dziewczyny,mzycie zaczyna mi sie układać!! Mam nareszcie faceta!!

--------------------



kina26
wto, 22 sty 2008 - 22:09
Witam!
Widze ze temat spacerowek na topie wink.gif
Asik-rodzenstwo super,az milo popatrzec
Madzia-no to super!!!Ciesze sie!!!
Korcia nabila sobie limo pod okiem,ile jeszcze guzow nabije zanim zacznie chodzic? 06.gif
kina26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 946
Dołączył: pon, 30 paź 06 - 17:27
Skąd: Piła
Nr użytkownika: 8,262

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 22:09
Post #218

Witam!
Widze ze temat spacerowek na topie wink.gif
Asik-rodzenstwo super,az milo popatrzec
Madzia-no to super!!!Ciesze sie!!!
Korcia nabila sobie limo pod okiem,ile jeszcze guzow nabije zanim zacznie chodzic? 06.gif

--------------------



kina26
wto, 22 sty 2008 - 22:15
Olunia-pewnie ze zaskoczona icon_eek.gif w razie potrzeby?Przeciez po roczku mleko nadal jest glownym elementem diety dziecka a poza tym takie mleko strasznie obciaza nerki dziecka,zreszta nie tylko nerki,no ale kazdy ma swoje zdanie.
Ja zakladalam ze Korcie bede karmic piersia do roku ale cos mi sie wydaje ze potrwa to dluzej wink.gif
kina26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 946
Dołączył: pon, 30 paź 06 - 17:27
Skąd: Piła
Nr użytkownika: 8,262

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 22:15
Post #219

Olunia-pewnie ze zaskoczona icon_eek.gif w razie potrzeby?Przeciez po roczku mleko nadal jest glownym elementem diety dziecka a poza tym takie mleko strasznie obciaza nerki dziecka,zreszta nie tylko nerki,no ale kazdy ma swoje zdanie.
Ja zakladalam ze Korcie bede karmic piersia do roku ale cos mi sie wydaje ze potrwa to dluzej wink.gif

--------------------



Asik 75
śro, 23 sty 2008 - 07:59
olunia, podaję przepis na kisiel mleczny: 6 miarek mleka modyfikowanego, 180 ml wody, 8 g maki ziemniaczanej , 1/2 żółtka, zmiksowane owoce. Wodę zagotować i ostudzić, mleko wymieszać z połową wody, do drugiej połowy dodać mąkę, żółtko i ciagle mieszając zagotować. Wlać mleko, dodać owoce.

Ja bym się jeszcze wstrzymała od podawania zwykłego mleka, przynajmniej do ukończenia 2 r. ż.

A Kinga dalej ma dwa ząbki na dole, jedynki. Ale chyba niedługo będą górne.

Aleksandra
, te wózki chicco są super. Coneco (przynajmniej ten nasz) jest rzeczywiście dość twardy i na nierównych chodnikach bardzo trzepie.

madzia, fajnie, ze ci się układa. Życzę powodzenia.
Asik 75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,227
Dołączył: nie, 19 lis 06 - 10:45
Skąd: Tychy
Nr użytkownika: 8,562

GG:


post śro, 23 sty 2008 - 07:59
Post #220

olunia, podaję przepis na kisiel mleczny: 6 miarek mleka modyfikowanego, 180 ml wody, 8 g maki ziemniaczanej , 1/2 żółtka, zmiksowane owoce. Wodę zagotować i ostudzić, mleko wymieszać z połową wody, do drugiej połowy dodać mąkę, żółtko i ciagle mieszając zagotować. Wlać mleko, dodać owoce.

Ja bym się jeszcze wstrzymała od podawania zwykłego mleka, przynajmniej do ukończenia 2 r. ż.

A Kinga dalej ma dwa ząbki na dole, jedynki. Ale chyba niedługo będą górne.

Aleksandra
, te wózki chicco są super. Coneco (przynajmniej ten nasz) jest rzeczywiście dość twardy i na nierównych chodnikach bardzo trzepie.

madzia, fajnie, ze ci się układa. Życzę powodzenia.

--------------------


> Wiosenne Marcepanki czyli Marcowe Słodkości tom 3., marcowe Maleństwa, rocznik 2007 :)
Start new topic
Reply to this topic
86 Stron V  « poprzednia 9 10 11 12 13 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 19:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama