Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

mable Fatty

> 
joannabo
czw, 24 kwi 2008 - 11:23
Chcę kupić taki fotel na Allegro w prezencie.

Nie widziałam go na żywo. Nie wiem dwóch rzeczy: czy jest porządnie wykończony (prezentowo;) i czy w lecie nie jest na nim za ciepło do siedzenia.
Mam poduszkę ze styropianem i w lecie nie da jej się używać, ale ma cienki materiał w przeciwieństwie do tego fotela.

Znacie?
joannabo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,230
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 10:00
Nr użytkownika: 207




post czw, 24 kwi 2008 - 11:23
Post #1

Chcę kupić taki fotel na Allegro w prezencie.

Nie widziałam go na żywo. Nie wiem dwóch rzeczy: czy jest porządnie wykończony (prezentowo;) i czy w lecie nie jest na nim za ciepło do siedzenia.
Mam poduszkę ze styropianem i w lecie nie da jej się używać, ale ma cienki materiał w przeciwieństwie do tego fotela.

Znacie?
Kaszanka
czw, 24 kwi 2008 - 11:33
Znamy i mamy. Uwielbiam go. Mimo, że mamy ten najmniejszy, dziecięcy to spokojnie się na nim mieszczę. Wykonanie jest niezłe, nic się nie pruje. Mamy z eko-skóry więc spokojnie można go umyć szmatką. Pokrowce można dokupić z różnych materiałów www.fatty.pl
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post czw, 24 kwi 2008 - 11:33
Post #2

Znamy i mamy. Uwielbiam go. Mimo, że mamy ten najmniejszy, dziecięcy to spokojnie się na nim mieszczę. Wykonanie jest niezłe, nic się nie pruje. Mamy z eko-skóry więc spokojnie można go umyć szmatką. Pokrowce można dokupić z różnych materiałów www.fatty.pl
joannabo
czw, 24 kwi 2008 - 11:37
I nie jest zbyt "grzejÄ…cy" na lato?
joannabo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,230
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 10:00
Nr użytkownika: 207




post czw, 24 kwi 2008 - 11:37
Post #3

I nie jest zbyt "grzejÄ…cy" na lato?
Kaszanka
czw, 24 kwi 2008 - 11:40
Mamy z eko-skóry więc jak się człowiek spoci to się przylepi na pewno icon_wink.gif Nie zapada się człowiek w nim, nie jest otulony po nos, nie jest mi na nim ciepło.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post czw, 24 kwi 2008 - 11:40
Post #4

Mamy z eko-skóry więc jak się człowiek spoci to się przylepi na pewno icon_wink.gif Nie zapada się człowiek w nim, nie jest otulony po nos, nie jest mi na nim ciepło.
ciacho
czw, 24 kwi 2008 - 21:13
ja tez mam ten najmniejszy rozmiar S i jestem zadowolona - Alcia też go lubi - siada sobie, kłądzie się i "rzuca" się na niego z rozpędu

bardzo starannie wykonany, Å‚adne kolory

w lecie jeszcze go nie używalam
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post czw, 24 kwi 2008 - 21:13
Post #5

ja tez mam ten najmniejszy rozmiar S i jestem zadowolona - Alcia też go lubi - siada sobie, kłądzie się i "rzuca" się na niego z rozpędu

bardzo starannie wykonany, Å‚adne kolory

w lecie jeszcze go nie używalam

--------------------
> mable Fatty
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 05:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama