Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia   

CZERWCOWE POCIECHY

> 
aleksja
nie, 22 cze 2008 - 18:15
a my dziś zaliczylismy prawdziwy godzinny spacerek;)



teraz pomaga babcia ale jak to bedzie na spacerkach z dwójka dzieci boje sie najbardziej, Julka jest tak absorbująca... a jeszcze pies do wyprowadzenia uhuhu
aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post nie, 22 cze 2008 - 18:15
Post #81

a my dziś zaliczylismy prawdziwy godzinny spacerek;)



teraz pomaga babcia ale jak to bedzie na spacerkach z dwójka dzieci boje sie najbardziej, Julka jest tak absorbująca... a jeszcze pies do wyprowadzenia uhuhu


--------------------
czamaris

Go??







post nie, 22 cze 2008 - 19:40
Post #82

Anilka noe właśnie mnie nie chodzi o to ze one sa sflaczałe, tylko wycisnie sie z nich pare kropel, ale jak uzyłam kiedys laktatora to niewiele poleciało, poza tym mały sie wscieka, łapie cycka, ciagnie za chwile wypluwa, płacze znów łapie i ciagnie i tak w kółko. No i wtedy juz wiem ze nie ma czego wyciagnac. U mnie tez moze byc problem bo Mati raz dobrze i czesto je a potem ma faze ze nie chce jesc. Tej nocy tak miał, spał bardzo niespokojnie i nie chciał jesc, w koncu nie dałam rady i mu butelka troche wmusiłam, potem po dwóch godzinach juz sam chciał. No ale przez kilka godzin nie chciał jesc. A ja pamietam ze szpitala ze w takich sytuacjach kazali wmuszac troche, zreszta znajoma mi mówiła, ze jej bratowa miała własnie takiego malucha i kiedys przez 8 godzin nie dopominał sie jedzenia. Ona sie cieszyła ze ma spokojne dziecko ale jak przyszła do niej jej matka to ja opieprzyła, maluch nie moze tyle nie jesc. Pojechali do szpitala i okazało sie ze dziecko było juz za słabe zeby zawołac o jedzenie, jeszcze troche i w ogóle by sie nie wybudziło. Na szczescie dostało kroplówke i wszystko dobrze sie skonczyło. Ale ja teraz sie boje jak mały nie chce za długo jesc, za malutki jeszcze jest na to. juz wole dokarmic butla, bo jakos wtedy jedzenie wymaga mniejszego wysiłku i wiem ze troche zje, piersi poprostu nie chce mu sie ciagnac czasem. Mam nadzieje ze kedys mu sie to zmieni, na razie jeszcze jest malenki i trzeba mu troszke pomóc.
Ale za to jest przesłodki icon_smile.gif
kinga1
pon, 23 cze 2008 - 11:39
hej kobitki
a moj maly ciagle glodny
fakt faktem ze karmie go mlekiem modyfikowanym ale grunt ze sie przyjelo i wcina
kupki tez ladne robi przynajmniej jedna dziennie jest
co dwie godziny krzyk i butla
zjada 70 czasami 80 i spi
martwilam sie ze moze za duzo mu daje ale jak mu dam mniej to zje i za godzinke znowu wyje wiec moze musi zjesc wiecej
ale w sumie to on duzy sie urodzil i widocznie tyle potrzebuje

a ja sie czuje dobrze
nic mnie nie boli nic mi nie strzyka wiec latam juz jak fryga,niestety hemoroidy mnie zaatakowaly i kurcze jestem w szoku bo do tej pory nigdy ich nie mialam 21.gif
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 11:39
Post #83

hej kobitki
a moj maly ciagle glodny
fakt faktem ze karmie go mlekiem modyfikowanym ale grunt ze sie przyjelo i wcina
kupki tez ladne robi przynajmniej jedna dziennie jest
co dwie godziny krzyk i butla
zjada 70 czasami 80 i spi
martwilam sie ze moze za duzo mu daje ale jak mu dam mniej to zje i za godzinke znowu wyje wiec moze musi zjesc wiecej
ale w sumie to on duzy sie urodzil i widocznie tyle potrzebuje

a ja sie czuje dobrze
nic mnie nie boli nic mi nie strzyka wiec latam juz jak fryga,niestety hemoroidy mnie zaatakowaly i kurcze jestem w szoku bo do tej pory nigdy ich nie mialam 21.gif

--------------------


kinga1
pon, 23 cze 2008 - 13:59
a teraz nie spie!!!
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 13:59
Post #84

a teraz nie spie!!!

--------------------


kinga1
pon, 23 cze 2008 - 14:00
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 14:00
Post #85



--------------------


kinga1
pon, 23 cze 2008 - 14:01
kurcze dwa razy weszlo 06.gif
no ale nic dwa razy obejrzycie 08.gif
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 14:01
Post #86

kurcze dwa razy weszlo 06.gif
no ale nic dwa razy obejrzycie 08.gif

--------------------


enigma
pon, 23 cze 2008 - 14:06
Kinga1 ja hemoroidy miałam dwa lata temu, które wyleczyłam a w ciązy ponownie mi się pokazały... po porodzie mam ich więcej i dopiero teraz mi zaczęły dokuczać...

Dwa lata temu używałam maści doodbytniczej, nasiadówki z naparu kory dębu i rumianku, a do tego opary z olejku kamforowego tzn. na podpaskę od strony pupy wylewałam troszkę i tak mi fajnie wchłonęły.... minęło dosłownie jak ręką odjął.... i teraz też zamierzam to samo stosować. Kupiłam już procto-hemolan maść ... jeszcze dokupie korę dębu i olejek kamforowy i mam nadzieję, że pozbędę się tego okropieństwa....
enigma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: sob, 29 gru 07 - 18:58
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 17,378




post pon, 23 cze 2008 - 14:06
Post #87

Kinga1 ja hemoroidy miałam dwa lata temu, które wyleczyłam a w ciązy ponownie mi się pokazały... po porodzie mam ich więcej i dopiero teraz mi zaczęły dokuczać...

Dwa lata temu używałam maści doodbytniczej, nasiadówki z naparu kory dębu i rumianku, a do tego opary z olejku kamforowego tzn. na podpaskę od strony pupy wylewałam troszkę i tak mi fajnie wchłonęły.... minęło dosłownie jak ręką odjął.... i teraz też zamierzam to samo stosować. Kupiłam już procto-hemolan maść ... jeszcze dokupie korę dębu i olejek kamforowy i mam nadzieję, że pozbędę się tego okropieństwa....

--------------------
kinga1
pon, 23 cze 2008 - 14:10
ENIGMA kurcze ja tam narazie wzielam jakis czopek no niby mniej boli ale nadal jest 21.gif

no ale nic wezme jeszcze moze przejda
a jak nie to bede probowac innych lekow
mam jeden ale boli jak 5 08.gif
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 14:10
Post #88

ENIGMA kurcze ja tam narazie wzielam jakis czopek no niby mniej boli ale nadal jest 21.gif

no ale nic wezme jeszcze moze przejda
a jak nie to bede probowac innych lekow
mam jeden ale boli jak 5 08.gif

--------------------


enigma
pon, 23 cze 2008 - 14:16
Łee co za temat... ja mam ich z 6 21.gif ............ okropieństwo brrrr
enigma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: sob, 29 gru 07 - 18:58
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 17,378




post pon, 23 cze 2008 - 14:16
Post #89

Łee co za temat... ja mam ich z 6 21.gif ............ okropieństwo brrrr

--------------------
kinga1
pon, 23 cze 2008 - 15:37
kurcze raz widac te foty raz nie
chyba jestem za glupiutka na to wstawianie zdjec 08.gif
albo nie umiem albo jak juz sie uda to tu nie widac
ech.......
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 15:37
Post #90

kurcze raz widac te foty raz nie
chyba jestem za glupiutka na to wstawianie zdjec 08.gif
albo nie umiem albo jak juz sie uda to tu nie widac
ech.......

--------------------


enigma
pon, 23 cze 2008 - 17:00
Dziewczyny ...........(te, które karmią piersią) powiedzcie mi czy pijecie napoje gazowane??... albo napiszcie mi czy jak od czasu do czasu się napiję to czy to może zaszkodzić maleńkiej??

Normalnie mam taką ochotę na wodę gazowaną, że aż mnie skręca:/.... nienawidziłam nigdy wcześniej wody niegazowanej tak teraz zmuszenie mnie do jej picia to masakra..... no ale piję:/
enigma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: sob, 29 gru 07 - 18:58
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 17,378




post pon, 23 cze 2008 - 17:00
Post #91

Dziewczyny ...........(te, które karmią piersią) powiedzcie mi czy pijecie napoje gazowane??... albo napiszcie mi czy jak od czasu do czasu się napiję to czy to może zaszkodzić maleńkiej??

Normalnie mam taką ochotę na wodę gazowaną, że aż mnie skręca:/.... nienawidziłam nigdy wcześniej wody niegazowanej tak teraz zmuszenie mnie do jej picia to masakra..... no ale piję:/

--------------------
MonikaW77
pon, 23 cze 2008 - 20:22
Nie piję ani kropelki gazowanego, słyszałam że od tego są wzdęcia u dziecka i boli brzuszek.

Zjadłam raz odrobinę kiełbasy swojskiej, wędzonej i maleńka mi zwymiotowała i bardzo się prężyła.
Trzeba uważać na wszystko co się je.
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 20:22
Post #92

Nie piję ani kropelki gazowanego, słyszałam że od tego są wzdęcia u dziecka i boli brzuszek.

Zjadłam raz odrobinę kiełbasy swojskiej, wędzonej i maleńka mi zwymiotowała i bardzo się prężyła.
Trzeba uważać na wszystko co się je.

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






MonikaW77
pon, 23 cze 2008 - 20:26
kinga ile waży twój synek, bo jak patrzę na to zdjęcie to moja Urszulka przy nim jak żabka wygląda
może to tylko złudzenie?
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 20:26
Post #93

kinga ile waży twój synek, bo jak patrzę na to zdjęcie to moja Urszulka przy nim jak żabka wygląda
może to tylko złudzenie?

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






netty5
pon, 23 cze 2008 - 20:33
CYTAT(enigma @ Mon, 23 Jun 2008 - 16:00) *
Dziewczyny ...........(te, które karmią piersią) powiedzcie mi czy pijecie napoje gazowane??... albo napiszcie mi czy jak od czasu do czasu się napiję to czy to może zaszkodzić maleńkiej??

Normalnie mam taką ochotę na wodę gazowaną, że aż mnie skręca:/.... nienawidziłam nigdy wcześniej wody niegazowanej tak teraz zmuszenie mnie do jej picia to masakra..... no ale piję:/

No ja tez tak mam.Odkad karmie piersia to nie moge ugasic pragnienia.Ale ja kupuje wode lakko gazowana np.Muszynianka i pije i nic moim dzieciom nie jest ale fakt ze my nie mielismy kolek i w sumie moje dzieci ladnie wszystko toleruja.Ale sproboj moze u ciebie tez sie przyjmie.Ja pilam juz w drugim tygodniu karmienia piersia i bylo dobrze.

Ten post edytował netty5 pon, 23 cze 2008 - 20:34
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 20:33
Post #94

CYTAT(enigma @ Mon, 23 Jun 2008 - 16:00) *
Dziewczyny ...........(te, które karmią piersią) powiedzcie mi czy pijecie napoje gazowane??... albo napiszcie mi czy jak od czasu do czasu się napiję to czy to może zaszkodzić maleńkiej??

Normalnie mam taką ochotę na wodę gazowaną, że aż mnie skręca:/.... nienawidziłam nigdy wcześniej wody niegazowanej tak teraz zmuszenie mnie do jej picia to masakra..... no ale piję:/

No ja tez tak mam.Odkad karmie piersia to nie moge ugasic pragnienia.Ale ja kupuje wode lakko gazowana np.Muszynianka i pije i nic moim dzieciom nie jest ale fakt ze my nie mielismy kolek i w sumie moje dzieci ladnie wszystko toleruja.Ale sproboj moze u ciebie tez sie przyjmie.Ja pilam juz w drugim tygodniu karmienia piersia i bylo dobrze.

--------------------
Anilka
pon, 23 cze 2008 - 21:23
Ja też czasami parę łyków złapę i właściwie jem normlanie już i małej nic nie jest. No i z pierwszą córeczką też jadłam właściwie wszystko i żadnych problemów nie było. To naprawdę zależy wszystko od dziecka, trzeba pomalutku próbować i patrzeć czy będzie jakakś reakcja icon_smile.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post pon, 23 cze 2008 - 21:23
Post #95

Ja też czasami parę łyków złapę i właściwie jem normlanie już i małej nic nie jest. No i z pierwszą córeczką też jadłam właściwie wszystko i żadnych problemów nie było. To naprawdę zależy wszystko od dziecka, trzeba pomalutku próbować i patrzeć czy będzie jakakś reakcja icon_smile.gif

--------------------





kinga1
pon, 23 cze 2008 - 21:52
Monika moj synek wazyl jak sie urodzil 4300
teraz wazy 4600 i ma 61cm

wiec urodzil sie juz spory
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 21:52
Post #96

Monika moj synek wazyl jak sie urodzil 4300
teraz wazy 4600 i ma 61cm

wiec urodzil sie juz spory

--------------------


asik36
pon, 23 cze 2008 - 22:12
Dobra, ok, nic mi nie lepiej, ale wstawię sobie zdjecie moich skarbów. Anilka długo by pisac co się dzieje....,bardzo długo....ale chyba nie będę Wam truc, musze sobie sama poradzic. Póki co spróbuję wstawic zdjęcie.



Ten post edytował asik36 pon, 23 cze 2008 - 22:24
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
Skąd: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post pon, 23 cze 2008 - 22:12
Post #97

Dobra, ok, nic mi nie lepiej, ale wstawię sobie zdjecie moich skarbów. Anilka długo by pisac co się dzieje....,bardzo długo....ale chyba nie będę Wam truc, musze sobie sama poradzic. Póki co spróbuję wstawic zdjęcie.



--------------------


asik36
pon, 23 cze 2008 - 22:30
I Kubuś sam....

asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
Skąd: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post pon, 23 cze 2008 - 22:30
Post #98

I Kubuś sam....



--------------------


MonikaW77
pon, 23 cze 2008 - 23:00
asik, no nie "Kubuś sam" bo chyba widać kawałek mamusi icon_smile.gif

ładną masz tą córę i widzę że Kubuś bardziej zadowolony jak u niej jest na rękach icon_wink.gif
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 23:00
Post #99

asik, no nie "Kubuś sam" bo chyba widać kawałek mamusi icon_smile.gif

ładną masz tą córę i widzę że Kubuś bardziej zadowolony jak u niej jest na rękach icon_wink.gif

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






MonikaW77
pon, 23 cze 2008 - 23:04
Kinga to on już chyba zawsze zostanie o "rozmiar większy"
tak jak mój Maksiu (4400 i 61 cm),
przy swoich rówieśnikach wygląda jak by był starszy o dwa lata,
ale jest też jeden chłopczyk w jego grupie,
większy od niego o jakieś pół głowy co najmniej
no i on wygląda dziwacznie z tymi dziećmi.
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 23:04
Post #100

Kinga to on już chyba zawsze zostanie o "rozmiar większy"
tak jak mój Maksiu (4400 i 61 cm),
przy swoich rówieśnikach wygląda jak by był starszy o dwa lata,
ale jest też jeden chłopczyk w jego grupie,
większy od niego o jakieś pół głowy co najmniej
no i on wygląda dziwacznie z tymi dziećmi.

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






> CZERWCOWE POCIECHY
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 09:03
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama